Yair Netanyahu, de zoon van de Israëlische premier Benjamin Netanyahu, plaatste afgelopen weekend een afbeelding op zijn Facebookpagina die suggereert dat de wereld wordt bestuurd door George Soros en Reptilians. Dat meldt de Israëlische krant Haaretz.
De afbeelding, getiteld ‘de voedselketen’, toont George Soros die een Reptilian de wereld voorhoudt, die op zijn beurt een lid van de Illuminati een alchemiesymbool voorhoudt.
De andere figuren in de keten zijn oud-premier Ehud Barak en protestleider Eldad Yaniv.
David Duke, voormalig voorman van de Ku Klux Klan, deelde het bericht van Netanyahu op Twitter:
Netanyahu’s son posts a meme suggesting (((Soros))) is controlling the world: “Meme rife with anti-Semitic themes”https://t.co/6WxSTUNU4e
— David Duke (@DrDavidDuke) 9 september 2017
Soros, een Joods-Amerikaanse miljardair, investeert een groot deel van zijn vermogen in ngo’s en mensenrechtengroepen zoals Human Rights Watch.
De afbeelding van Soros en het reptiel lijken te suggereren dat de Joden over de wereld heersen.
De spotprent lijkt afkomstig te zijn van een rechtse Facebookpagina:
the truth is revealed pic.twitter.com/CiRKseODEe
— Sam the Mule (@SamLeMule) 20 januari 2017
In de oorspronkelijke versie is de eerste figuur in de voedselketen een zwaarlijvige walrus in een T-shirt met de Amerikaanse vlag. Voor hem bungelt een hamburger.
Achter de man is een orthodoxe Jood te zien, die door de Illuminati een dollarbiljet wordt voorgehouden. De gigantische hagedis staat boven hen.
David Icke
The Times of Israel schrijft dat dit idee populair is gemaakt door de Britse complottheoreticus David Icke.
Sinds begin jaren negentig claimt hij dat gedaanteverwisselende reptielen de wereld besturen.
Yair Netanyahu besloot de afbeelding vanwege alle ophef te verwijderen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Journaliste hekelt berichtgeving over Syrië: “Regelrechte leugens en propaganda”
Wordt NineForNews het Zwijgen Opgelegd?
Realiteit: 3 punten om een bizar nieuwe eigen realiteit te creëren
UFO bij openingsceremonie Spelen? (update)
Bizarre diepzeevis gefilmd in Golf van Mexico (video)
Stikstofkaartenhuis stort in: Talloze boeren zijn gestopt op basis van VERZINSELS van het RIVM
“Doofpot gaat open”: Elk jaar 250.000 doden door medische fouten in Amerika
Paranormale krachten Robbert van den Broeke ‘in docu bewezen’
Video’s: voetballers vallen nog steeds om, krijgen hartaanvallen en sterven zelfs op het veld