Velen kennen Uri Geller van zijn optredens, waarin hij een aantal van zijn vermeende capaciteiten als paranormalist tentoonspreidde. Zijn bekendste gimmick is het buigen van lepels.
Geller beweerde dat hij verre familie is van de Oostenrijkse psychiater Sigmund Freud.
Naar eigen zeggen ervoer hij al op vijfjarige leeftijd voor het eerst zijn gaven, toen een lepel spontaan omboog en afbrak. Hij verdiende een fortuin aan de shows die hij meer dan 40 jaar heeft verzorgd. Voor een aantal internationale inlichtingendiensten is Uri Geller werkzaam als paranormale spion.
Lichtstraal
In het begin van zijn loopbaan verklaarde Geller aanvankelijk dat zijn gaven afkomstig waren van buitenaardse wezens die hem vanaf zijn vroege jeugd bezochten. Geller vertelde ook dat hij vaak UFO’s waarneemt. Later verklaarde hij dat zijn gaven afkomstig zijn van God.
Hij heeft tevens verteld dat hij in zijn jeugd ooit geraakt werd door een apart soort lichtstraal. Hij heeft verteld dat dit de oorsprong zou kunnen zijn van wat hij zegt te kunnen. Op een ander tijdstip vertelde hij weer niet te geloven dat deze lichtstraal hem veranderd heeft, omdat hem verteld was dat dergelijke voorvallen vaker plaatsvinden.
Olie
Geller zat in het Israëlische leger toen hij de aandacht trok van de Amerikaanse spionagedienst CIA. Filmmaker Vikram Jayanti interviewde Uri Geller en enkele hooggeplaatste functionarissen voor een nieuwe BBC-documentaire.
Jayanti richt zich met name op de rol die Geller speelt binnen de inlichtingenwereld. De geheime operaties waar hij bij betrokken is worden omgeven door geheimzinnigheid. Hij kreeg ook het Mexicaans staatsburgerschap omdat hij vertelde waar de overheid naar olie moest boren.
Bron: Guardian.co.uk
Gerelateerd:
- CIA liet spookmiljoenen bezorgen bij Afghaanse president
- Ex-spion MI5: ‘Inlichtingendiensten zijn crimineel’ (video)
- Paranormale regeringsspionnen en buitenaardsen
- ‘Prinses Mabel was agente van geheime dienst’
- Zweedse fractievoorzitter: CIA sproeit chemtrails in de lucht
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Coronaprik kostte Davina bijna het leven: ‘Ik heb dit in mijn hele carrière nog nooit gezien’
‘Brisant’ artikel over het handelen van inspecties tijdens corona: ‘Er moet rigoureus schoon schip gemaakt worden’
Mensenrechtenorganisatie: “Wereld Natuur Fonds betrokken bij geweld en misbruik in Afrika”
Alle Cyprioten krijgen een basisinkomen
Riemen vast: ‘Wie denkt dat het tijdperk van digitale gezondheidscertificaten is afgesloten, vergist zich’
Kijk hoe 5 Kamerleden zich stukbijten op de feitenkennis van Gideon van Meijeren
Globalistische elite ‘verontwaardigd’ over aanvallen op Joden in Amsterdam, maar ‘zij is hier verantwoordelijk voor’
Duitsland WIST dat er overstromingen zouden komen, slachtoffers krijgen maar 300 euro!
Israël: Pfizer-vaccin niet 94%, maar slechts 64% effectief