De Amerikaanse transplantatiechirurg, kankerspecialist en wetenschapper Patrick Soon-Shiong heeft in een interview met Tucker Carlson alarm geslagen over de nog nooit vertoonde toename van kanker bij kinderen en relatief jonge mensen.
Volgens hem is het duidelijk dat het SARS-CoV-2-virus, maar ook de mRNA-vaccinaties hieraan ten grondslag liggen. De vaccins blijven jarenlang in het lichaam en richten daar grote schade aan, zegt hij.
Soon-Shiong is niet de enige die zich grote zorgen maakt. De lijst van studies die een verband aantonen tussen de mRNA-prikken en de toename van kanker wordt steeds langer.
Forum voor Democratie heeft aan de minister Kamervragen gesteld over (mogelijk ernstige) bijwerkingen van de Coronavaccins:????https://t.co/DvcrQgrjg5 pic.twitter.com/0qwwa5I4SH
— Pepijn van Houwelingen (@PvanHouwelingen) April 9, 2025
Nieuwe prikronde
De Gezondheidsraad adviseert ondertussen voor komend najaar weer een nieuwe prikronde.
Tweede Kamerlid Pepijn van Houwelingen heeft naar aanleiding van de uitspraken van Soon-Shiong en de lijst studies Kamervragen gesteld aan minister van VWS Fleur Agema (PVV).
“Vindt u het verantwoord dat de Gezondheidsraad ondanks al deze alarmerende geluiden de Nederlandse bevolking eind maart opnieuw heeft opgeroepen het komend najaar een mRNA-prik te halen tegen Covid? En dat hiervoor speciaal zorgmedewerkers worden uitgenodigd?” vraagt het Kamerlid.
Onafhankelijk onderzoek
Van Houwelingen wil ook weten of ze bereid is om een onafhankelijk onderzoek te laten instellen naar de relatie tussen mRNA-prikken en kanker.
“Vindt u niet dat er meer bekendheid moet worden gegeven aan het vele onderzoek waaruit blijkt dat de mRNA-prikken ernstige gezondheidsrisico’s met zich meebrengen, zodat mensen zelf een afweging kunnen maken of zij dergelijke risico’s willen lopen?” vraagt hij aan minister Agema.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Van Haga wil celstraf voor Koopmans, Osterhaus en De Jonge: ‘Sluit ze op wegens misdaden tegen de menselijkheid!’
Klokkenluider: 45.000 doden door coronavaccins, rechtszaak tegen overheid
‘Waar zijn we in godsnaam mee bezig in Nederland? Dit moet nu ophouden’
Prof. Pierre Capel is zeer geshockeerd: ‘Dit is onbegrijpelijk’
D66-Europarlementariër wekt verontwaardiging met tweet: ‘Kijk, zo ziet fake news eruit’
Vaccineren is gevaarlijk en sloopt gezondheid. Deze moeder legt uit waarom ze haar kinderen niet meer laat inenten
BEELDEN: Honderdduizenden mensen de straat op tegen chemiegigant Monsanto
UFO-lek van de eeuw. Amerikaanse astronaut bevestigt onderzoek naar buitenaardse vaartuigen
Wat de media je niet vertellen over Lord Jacob Rothschild