Het vonnis in de rechtszaak tegen Odido in verband met het stoppen van de uitrol van het 5G-netwerk is zes weken uitgesteld tot 2 juli.
Het goede nieuws is dat de meervoudige kamer deze rechtszaak zeer serieus neemt en nu al twee keer zes weken meer tijd nodig heeft om een vonnis uit te spreken over deze belangrijke rechtszaak, zegt Jordy Zwarts van de Nationale Bond tegen Overheidszaken, die de zaak heeft aangespannen.
De rechtbank heeft dus 12 weken meer tijd nodig om een vonnis uit te spreken, aldus de Bond. “Voor alle duidelijkheid: er zijn drie rechters betrokken bij deze rechtszaak. De rechters zijn schaakmat gezet, met een zeer bijzondere eis die feitelijk niet afgewezen kan worden.”
Extreme gevaren
De WHO heeft na een nieuw onderzoek naar de effecten van straling op kanker erkend dat er ‘zeer waarschijnlijk’ een verband is tussen mobiel bellen en het ontstaan van kwaadaardige hersen- en harttumoren. Daarmee heeft de WHO een opvallende ommezwaai gemaakt.
Daarnaast onthulde Robert F. Kennedy Jr. eerder dat hij een grote rechtszaak heeft gewonnen tegen de Amerikaanse telecomautoriteit FCC, die hij ervan beschuldigde te liegen over de straling van mobiele telefoons.
Tijdens een bijeenkomst die werd uitgezonden door NewsNation zei Kennedy dat de radiofrequente straling van 5G erg gevaarlijk is.
“Er zijn tienduizenden studies die de extreme gevaren van telefoonstraling aantonen,” stelde Kennedy.
Massaschadeclaim
Met deze ontwikkelingen en het aankomende vonnis van 2 juli zal de Bond samen met stichting Act 4 Claim een massaschadeclaim indienen met als eis het stopzetten van het 5G-netwerk wegens de grote gevaren en het onvrijwillig betrokken zijn bij een experiment. Er wordt een vergoeding van 2000 euro per dag geëist voor alle deelnemers aan deze collectieve gerechtelijke actie.
Je kunt je hier nog inschrijven om de rechtszaak te ondersteunen.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






NASA komt met verklaring over ‘man’ op de maan
Nederlander geeft niks meer aan Rode Kruis: ‘Historisch lage opbrengst’. Is dit de reden?
Ingeënt IJsland: 75 procent nieuwe ‘besmettingen’ bij gevaccineerden, versoepelingen teruggedraaid
Spoedarts ontslagen wegens kritiek op prikbeleid: ‘Stop met het inspuiten van die troep!’
Het is echt een mysterieuze vondst. Dit vreemde beeld stelt archeologen voor een raadsel
Arts waarschuwt: het zou verschrikkelijk zijn als Japan deze genetische prik goedkeurt
Astrale projectie, uittreding en leven na de dood (video)
Uitspraak in zaak Museumplein-demonstratie op 28 maart 2021: ‘U wordt allemaal vrijgesproken’
Wereldprimeur: Ziekenhuis in Tilburg bestrijdt onbehandelbare darminfectie met honing