In een recente studie in het Journal of Death and Dying wordt uit de doeken gedaan hoe Canada de komende jaren kan besparen op de zorg.
De analyse onthult hoe de overheid van 2027 tot 2047 maar liefst 1,2 biljoen dollar kan besparen. Hoe? Door 14,7 miljoen Canadezen te euthanaseren in plaats van palliatieve zorg te bieden, aldus coach en bestsellerauteur Kelsi Sheren.
Er werden twee scenario’s onderzocht: een vrijwillig en een niet-vrijwillig (!) scenario.
Kelsi Sheren: “Canada Plans to Euthanize 15 Million People in the Next 20 Years”
A chilling forecast has been released, and the numbers are nothing short of a national scandal. According to a recent publication in the Journal of Death and Dying, Health Canada has a plan for… pic.twitter.com/KasHgCTq7i
— Camus (@newstart_2024) October 26, 2025
Eugeneticaprogramma
Laat dat even bezinken: dat zijn 14,7 miljoen mensen. Het gaat om negen miljoen ouderen, vier miljoen geestelijk zieke en suïcidale mensen, 300.000 inheemse bewoners en voor de rest zijn het verslaafden en daklozen, weet Sheren. Canada telt zo’n 37 miljoen inwoners.
Dit is niet zomaar een beleidsverandering, dit is een door de overheid goedgekeurd eugeneticaprogramma.
Record
Bij ons in Nederland zijn vorig jaar bijna 10.000 mensen overleden door euthanasie. Dat is een record en 10 procent meer dan het jaar ervoor. Euthanasie vanwege psychisch lijden nam flink toe.
Jeroen Recourt, tot voor kort coördinerend voorzitter van de Regionale Toetsingscommissies Euthanasie Noord-Holland, voorziet dat er de komende jaren steeds meer mensen zullen sterven door euthanasie.
Hoogleraar Theo Boer van de Universiteit van Groningen, die lid was van een Regionale Toetsingscommissie Euthanasie, merkte op dat het aantal overlijdens door euthanasie ook een steeds groter percentage uitmaakt van de totale sterfte: van 5,4 procent in 2023 naar 5,8 procent in 2024. In sommige regio’s is dat al 15 procent, citeerde de Franse krant Le Monde Boer.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Chemicus luidt alarmklok: ‘Het huidige klimaatbeleid is economische zelfmoord’
Oud-minister Bomhoff kraakt Kaag en haar beleid: ‘Ik vind het een ramp’
De geschiedenis waar bijna niemand over spreekt: wat een historicus zag in Oekraïne (lees en huiver)
Opinietribunaal ontmaskert chemiegiganten, geeft burgers een stem
Cyborgs: Europese werknemers geïmplanteerd met microchips
Bizar: zo zien de Pfizer-vaccins eruit tegen een zwarte achtergrond
Er is iets mis met de manier waarop wij leven. Waarom je depressief of angstig bent (en wat je eraan kunt doen)
‘Basisinkomen moet ingevoerd’
Gates Foundation: ‘We gaan jullie allemaal vaccineren tegen corona’