Een NASA-astronaut die ooit voet zette op de maan zegt dat in 1947 een UFO met aliens is neergestort in de Amerikaanse woestijn en dat de overheid de crash in de doofpot heeft gestopt.
Bijna 70 jaar geleden zijn volgens Edgar Mitchell meerdere aliens geland bij Roswell. Hij voegde toe dat een aantal van hen de crash heeft overleefd. “Op een dag stond in de Roswell Daily Record, een krant in Roswell, een bericht over een buitenaards ruimteschip dat was neergestort,” zei Mitchell. “De volgende dag werd het bericht ontkracht door de luchtmacht, die zei dat het een weerballon was.”
De astronaut geloofde het officiële verhaal in eerste instantie, reisde naar de maan en begon na zijn terugkeer lezingen te geven in Roswell. “Veel van de aanwezigen, waaronder familieleden van de mensen die direct waren betrokken bij het Roswellincident, vertelden me hun verhaal,” aldus Mitchell. Onder hen was de zoon van de begrafenisondernemer die ‘lijkkisten voor de aliens’ had gemaakt en de zoon van de sheriff die het verkeer bij de crashplek had omgeleid.
In een interview met High Country News vertelde hij dat de autoriteiten buitenaards bezoek geheimhouden. Hij voegde toe dat we geen idee hebben welke wezens er in het universum leven omdat er meer planeten zijn dan zandkorrels op het strand.
Edgar Mitchell, die in 1971 als zesde man voet zette op de maan, zei dat een familievriend en majoor bij de luchtmacht hem had verteld dat het allemaal echt was gebeurd. “Ik ging ook naar het Pentagon om mijn verhaal te doen,” zei de maanwandelaar. “De admiraal waar ik mee sprak ging naar New Mexico om het allemaal uit te zoeken en zei bij terugkomst dat mijn verhaal klopte.”
Mitchell claimt dat de Amerikaanse overheid dode en levende aliens heeft aangetroffen in het vaartuig. Het Roswellincident werd echter in de doofpot gestopt omdat de autoriteiten niet wisten of de aliens gevaarlijk waren en niet wilden dat de Sovjet-Unie erachter zou komen, aldus de astronaut.
Overheidsagentschappen wisten niet wat ze aan moesten met een gecrasht buitenaards schip en de ‘superieure technologie’ die in het vaartuig werd gevonden. “Er werd besloten erover te liegen en alles achter te houden,” zei Mitchell.
[Express]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Wat voert Klaus Schwab in zijn schild? FBI-baas waarschuwt dat cyberdreiging ‘exponentieel toeneemt’
WHO wil dat overheden kunstmatige intelligentie inzetten om ‘desinformatie’ over vaccins te monitoren en tegen te gaan
De Strijd om Vrije Informatie – NineForNews Op Het Punt van Verdwijning!
Nederland is het Europese bolwerk van kinderporno: zo erg is het gesteld
Mysterieus voorwerp ontdekt bij Nord Stream-pijpleidingen
Wakker worden in politiestaat: De donkere wereld achter corona-apps
‘Schwabinet’ zet leger in tegen protesterende boeren: ‘Bang dat ze zijn hier’
Keuzevrijbijmij: hier ben je altijd welkom, ook zonder test of vaccin
Vrouw vertelt op tv ‘over haar relatie met buitenaardse gidsen’