Een fotografe stond perplex toen haar zoontje met downsyndroom een foto maakte van wat volgens haar zijn beschermengel is.
De 7-jarige Aasher Liles maakte de foto met zijn moeders mobiele telefoon tijdens een vlucht richting Houston in Texas.
Toen ze later naar de foto’s op haar telefoon aan het kijken was, zag ze plotseling onderstaande verschijning in de lucht.
Geobsedeerd
Op Facebook schreef Kerri Liles:
Gisteren vlogen we van Washington terug naar Houston toen mijn 7-jarige zoon, die sinds kort geobsedeerd is met het maken van foto’s met onze mobieltjes, vanuit het raam wat foto’s wilde maken.
Nadat hij er een aantal had gemaakt vroeg ik de telefoon terug en begon later foto’s te verwijderen omdat ik nog maar weinig ruimte had.
Terwijl ik dat deed zag ik deze tussen de foto’s van wolken en de vliegtuigvleugel.
Engelen
Ze vertelde aan Chron.com: “Aasher voelt heel goed aan wat anderen nodig hebben, of dat nu een knuffel of een glimlach is.”
“Hij laat het ons weten als hij iets ziet door te wijzen en zijn armen als vleugels heen en weer te bewegen,” voegde ze toe. “We weten dat hij engelen kan zien die hem omringen.”
Volgens Kerri heeft Aasher de engel vastgelegd die hem die dag bijstond. Het opstijgen verliep namelijk niet bepaald soepel.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Kamerlid geschokt over nieuwe pensioenstelsel: ‘Dit kán gewoon niet’
Wat gebeurt er na de dood met de ziel?
“Europa wordt bestuurd door technocratische politici die het belang van de grote banken voorop stellen”
Filmpje: hier de 3 ergste leugens van stikstofminister Van der Wal
Patholoog legt in 3 minuten uit waarom kanker vrij spel krijgt na coronavaccinatie
‘Onomstotelijk bevestigd’: Kinderziekenhuis in Kiev verwoest door ‘Oekraïense luchtafweerraket’
Emeritus hoogleraar Capel verrast met ‘geniale video’: zo worden we bij de neus genomen
Begin je dag met water en citroen
Niemand wil naar het ‘Democratiefestival’ van dictator Ollongren. Hoe zou dat toch komen?