
In 1905 schreef de destijds 26-jarige Albert Einstein in zijn vrije tijd vijf van de belangrijkste studies in de geschiedenis van de wetenschap.
Hij bewees dat atomen en moleculen bestaan. Voor 1905 waren wetenschappers daar niet zeker van. Hij stelde verder dat licht uit fotonen bestaat en legde daarmee de basis voor de kwantummechanica.
Hij beschreef zijn speciale relativiteitstheorie en kwam met de massa-energierelatie E = mc2. Einstein was zijn tijdgenoten ver vooruit. Kwam hij wel van deze planeet?
Was Einstein een genie of een supermens? Is het mogelijk dat er een connectie is tussen buitenaardsen en beroemde historische figuren zoals Galileo, Archimedes, Aristoteles en Albert Einsten?
Bron: History.com
Gerelateerd:
- Ancient Aliens 5: Bestemming Orion (video)
- Ancient Aliens 5: Geheimen van de piramides (video)
- Ancient Aliens 5: Buitenaardsen en verhullingen (video)
- Ancient Aliens 5: Buitenaardse elektriciteitscentrales (video)
- Buitenaardsen in Peru en Bolivia (video)
Jammer dat Einstein nu niet leeft 🙁
Jullie lopen achter volgens mij.
Er is al een volgende aflevering 0506 “Secrets of the tombs”.
Te vinden bij de nieuwsgroepen.
De formule E=mc2 is incorrect. Het moet zijn E=(mc2)DV, waarin DV staat voor Deo Volente = zo God het wil.
[quote name=”Mojomirosa”]Jammer dat Einstein nu niet leeft :-([/quote]
Ik denk dat ie dan te dom gevonden werd omdat wat hij uit vond al uitgevonden was.