Buitenland

‘Wat zou deze Oekraïense soldaat vinden van de staande ovatie die Zelensky in de Tweede Kamer kreeg?’

Help mee door dit artikel met vrienden op je social netwerk te delen!

Op X circuleert een filmpje van een huilende soldaat dat massaal wordt geliket. Het gaat om een video die al in maart dit jaar op het Telegram-account The Queen of the Copper Mountain verscheen.

In het filmpje is naar verluidt een Oekraïense soldaat te zien die een inzinking heeft. Hij is woest op Zelensky en het regime in Kiev. De soldaat roept op tot een staatsgreep in Oekraïne.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Het filmpje doet het nodige stof opwaaien.

(Video verwijderd? Klik hier...)

Wordt Nederland door hem bedankt of vervloekt?

“Wat zou deze Oekraïense soldaat vinden van de staande ovatie die Zelensky in de Tweede Kamer (alleen FVD was afwezig) ontving?” vraagt voormalig Tweede Kamerlid Pepijn van Houwelingen (FVD). “En van alle miljarden steun en het militair materieel dat premier Rutte aan Zelensky heeft gegeven om de oorlog te intensiveren? Wordt Nederland door hem bedankt of vervloekt?”

“Dit is een kerstboodschap van ons, het volk, het plebs, aan alle oorlogszuchtige staatshoofden, politici en industriëlen. Allemaal. Oost, west, links, rechts,” merkt onderzoeksjournalist Patrick Savalle op. “Gelukkig kerstfeest and see you soon!”

Flinke terreinwinst

Gezondheidswetenschapper Yvonne Simons zegt simpelweg: “Arme man.”

Sinds het mislukken van het Oekraïense tegenoffensief hebben Russische troepen het initiatief aan het front heroverd en boeken ze flinke terreinwinst.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 120 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit artikel goed?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

100 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annette
Annette
1 jaar geleden

Het lijkt MIJ, dat er maar één antwoord mogelijk is, dat deze soldaat kan doen: HIJ, als slachtoffer zal de hele bende, die dit veroorzaakt heeft, zonder meer VERVLOEKEN.

En dan heeft hij nog eens 100% gelijk ook.

Hier wordt dan maar één soldaat als voorbeeld gesteld, die compleet gedesillusioneerd is door deze waanzinnige oorlog. Maar het gaat natuurlijk om wel honderdduizenden en méér soldaten, die als kanonnenvoer door satanische figuren als Zelensky worden gebruikt.

En…. laten wij ons geen illusies maken: Zodra het corrupte Oekraïne zowel bij de EU als bij de NAVO wordt ingelijfd, KAN datzelfde lot net zo goed iedere jongere en oudere binnen elk NAVO-land, dus OOK Nederland, treffen.

Ik heb eigenlijk maar één Kerstwens en dat is, dat de Russen nu eens ECHT haast gaan maken met het definitief uitschakelen van de Oekraïne.
Ik begrijp niet, waarom dat nog steeds niet is gebeurd. Zij hebben de mankracht en het juiste materieel.

Geen schaap
Geen schaap
1 jaar geleden

Net in BNdeStem. Mobilisatieleeftijd van 27 naar 25 jaar. Een land zonder mannen heeft geen toekomst.

dna
dna
1 jaar geleden

We leveren, met veel plezier, ollongren en e.a. uit. lijkt me geweldig. Fijn als deze hele chaosshow over is. Geldt voor alles nou. Fijne dagen iedereen, dat meen ik oprecht.

Rene
Rene
1 jaar geleden

ollongren en rutte kunnen trots zijn op hun miljarden kostende waanzin ,belasting geld waar je tienduizenden Nederlandse gezinnen mee zou kunnen helpen maar dat boeit Rat rutte niet als hij zijn baantje bij de navo maar krijgt
Gedrag dat past bij een narcistische psychopaat ,liegen en eigen belang staat altijd voorop ook als het ten koste gaat van een ander.

Sarcoff
Sarcoff
1 jaar geleden

De arme donder, en het gehele Oekrainse volk, genaaid door v baalen en die lul verhofstadt,
Ze vechten tegen de verkeerde vijand.

Sarcoff
Sarcoff
1 jaar geleden

Iedereen die voor zelenski applaudisseerde heeft actief meegedaan aan de genocide op het Oekrainse volk.

Andere mening
Andere mening
1 jaar geleden

Als rutte lef heeft, gaat hij deze man een kerstpakket brengen..

Diep en diep triest wat amirika en de rest van de Navo (en dus ook rutte) in Oekraïne heeft aan gericht.

Anja Heij
Anja Heij
1 jaar geleden

Wat verschrikkelijk! Filmpje even doorsturen naar Rutte en Ollongren?

Niet bang
Niet bang
1 jaar geleden

Als het volk niet meer luistert naar de oorlogshitsers, is het afgelopen. Het zijn de schaakspelers die de pionnen ( het volk) gebruiken. Laat je niet misbruiken. God is de weg. Vrede op aarde.

Joop
Joop
1 jaar geleden

Moordenaars nazi’s Rutte en co mogen gelijk in loopgraven met hun oorlog hitsers.

Carl
Carl
1 jaar geleden

De reactie van de soldaat is ook van toepassing op Nederland. Ook zonder oorlog hebben we hier een elite die zich bedient van linkse praatjes om mensen te gebruiken voor hun eigen plannen. De hele hoax rond corona, de hoax rond klimaat, de hoax rond stikstof is niets anders dan een goed voorbereid indoctrinatieprogramma dat dient om de massa te gebruiken voor de plannen van de elite. Hoeveel mensen in Nederland huilen in stilte, net als die soldaat, over wat de elite doet met dit land zonder dat de mensen er om gevraagd hebben en zonder dat er uitzicht is op een einde aan die opgedrongen toestanden?

Piet
Piet
1 jaar geleden

Hij wordt vervloekt zodra de genocide tegen zijn eigen vol bekend wordt. Wie tegen het regime is wordt geliquideerd. Kinderen worden op dit moment nog steeds ontvoerd. Zelenski leeft in de lijn van de Deep State. Achter het gezicht van deze clown schuilt een dictator. WIE heeft er nu nazi’ s in zijn leger. Nederland draagt bij aan het instand houden van dit leger. Nederland is WO II ook vergeten.

Betaal contant en koop bij het MKB
Betaal contant en koop bij het MKB
1 jaar geleden

Die staande ovatie was schokkend om te zien.

Rombout
Rombout
1 jaar geleden

Dit is een oorlog die door Biden en de deepstate gevoerd wordt. Doel is Europa te slopen. Duivelse WEF puppets als Rutte ondersteunen dit om de great reset te verkrijgen. Al deze corrupte landverraders krijgen hun straf.

eindhoven
eindhoven
1 jaar geleden

Wat niet is kan nog komen?

Anne Schotanus.
Anne Schotanus.
1 jaar geleden

Het zijn stuk voor stuk vieze nazi zwijnen die daar hebben staan applaudisseren voor Selensky.
Onze bevrijders van de 2e WO hebben zich in hun graf omgedraaid.

Frans H
Frans H
1 jaar geleden

En op wie wordt er gestemd in NL?

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
1 jaar geleden

Alle soldaten de wapens neerleggen..en niet meer vechten voor de cabal..punt

Locke
Locke
1 jaar geleden

De militairen daar zijn bij de neus genomen, als zij zich zouden verdiepen wat er werkelijk speelt en wie hun leiderschap vertegenwoordigd dan zouden zij ook weten dat tot de laatste ziel het de bedoeling is dat ze hun eigen ondergang tegemoet rennen, en het leiderschap heeft haast.
Vrouwen kinderen ouderen alles moet eraan geloven, een zogenaamd harnas voor zwangere vrouwen om naar het front te worden gestuurd, hoe ziek zijn die geesten. Als Rusland echt zou willen is het binnen 2 dagen gebeurd. De Fanatici en aanstokers zijn dezelfde als van de duizenden jaren oude globale verdeel en heers cult.

Die Kuipers met het is vandaag de laatste dag voor je te laten afmaken is er ook een van, die praat zo omdat ze alweer op de volgende ronde uit zijn waarbij die kan zeggen had je maar je kill shot moeten gaan halen. Dit zijn gasten als ze de mond open doen en je observeert hun gedrag kijk je er dwars doorheen.

Thoughtful
Thoughtful
1 jaar geleden

En kennelijk raken de mannen op, gisteren op military summary het bericht dat er nu een bataljon ingezet is dat alleen uit vrouwen bestaat.

https://www.youtube.com/watch?v=KfqAJIeSNaw
Vanaf 19:54

Hier genocide door de gifspuit, daar nog op de “klassieke” manier.

Julia
Julia
1 jaar geleden

Hou op over die smerige corrupte oorlogsmisdadiger Zelensky en die idioten die voor deze corrupte oorlogsvoerder die geen genoeg krijgt van bloedvergieten staan te applaudisseren. Een schande en dat nog belonen met miljarden en leveren van wapentuig geen goed woord voor over. Mohammed Al-Alawi, de journalist die onderzoek deed naar de aankoop van een luxueuze villa door de familie van de Oekraïense president Vladimir Zelensky, werd vermoord in Egypte.Al-Alawi was de auteur van een onderzoek naar de aankoop van duur onroerend goed, dat werd gekocht voor de schoonmoeder van de president van Oekraïne, Olga Kiyashko. Velen zagen corruptiemotieven in deze deal. Het is bekend dat Zelensky al enkele miljoenen van steungeld achterover heeft gedruk en die warhoofden in Brussel en onze regering staan hiervoor te applaudisseren. Kortom zij steunen niet alleen het bloed vergieten maar ook eens de corruptie. Hieruit blijkt wat er voor een rot vlees in de kuip zit in Brussel en onze regering.

eindhoven
eindhoven
1 jaar geleden

Oekraïne heeft tijdens het presidentschap van Victor Yanukovich haar goudreserves flink uitgebreid tot 42,3 ton goud. Toen het nieuws via de Russische krant naar buiten kwam dat de Verenigde Staten het goud van Oekraïne hebben geconfisceerd en dit moest worden gezien als de prijs die het land moest betalen voor de “bevrijding” uit handen van het toen zittende regime, werd dit afgedaan als een fabel uit het Russische propaganda kamp
.Nu blijkt echter, uit een interview op het nationale televisiekanaal van Oekraïne, dat de voorzitter van de Oekraïnse Centrale Bank, Valeriia Gontareva, stelt dat er in de kluizen van de Oekrainse Centrale bank nog nauwelijks goud ligt. Er is nog slechts een kleine hoeveelheid over, wat ongeveer neerkomt op 1 procent van de totale reserves van de Centrale Bank.

C Nagel
C Nagel
1 jaar geleden

Zo blij dat ik FvD heb gestemd …… de enigste partij met gezond verstand.

M. Busschers
M. Busschers
1 jaar geleden

Het is voor mij werkelijk onvoorstelbaar hoe met name ook linkse partijen steun kunnen geven aan deze krankzinnige oorlog.
Zij waren altijd tegen het leger, defensie en de NAVO.
Demonstreren destijds tegen de oorlog in Vietnam, tegen plaatsing kruisraketten etc.
En nu….deze vreselijke oorlog…, je hoort ze niet!!

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Zelensky in de tweede slaapkamer er is geen Fuck verandert stelletje meelopers allemaal gechanteerde WEf meelopers alleen de FVD houd zijn rug recht we hebben niks te verwachten van deze nieuwe club land verraad een zogenaamde Rechtse club maar links georiënteerd door het zelfde WEF straks is het weer 1 pot nat

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Deze trieste man zal nu waarschijnlijk niet meer leven. Een wanhoop bericht van een man die in zijn hart eigenlijk al dood is.

yvja
yvja
1 jaar geleden

Weg ook met de boeven Rutte en De Jonge plus aanhang en volgers!!!

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Regime change in de VS natuurlijk meteen maar de rest van het rijtje moet acuut ontmanteld worden en afgeschaft.

Dick
Dick
1 jaar geleden

Waanzin ten top

ijsbeer
ijsbeer
1 jaar geleden

Ik zou niet gaan vechten voor mijn land? Ieder geval voor niet voor deze regering Oorlog is zin loos
al leen maar verliezers

Realist
Realist
1 jaar geleden
Ciss
Ciss
1 jaar geleden

Verander de naam van Zelenski in Rutte en stuur dit filmpje naar hem op,het is toch ZIJN oorlog? Oogst wat je zaait.THEY’RE COMING TO TAKE YOU AWAY HAHA

Loek
Loek
1 jaar geleden

En dit alles door die fucking imperialistische SATAN BIDEN met zijn marionet EN CORRUPTE CRIMINEEL ZELENSKY en en de EUROPESE OORLGS MISDADIGERS.

apyr
apyr
1 jaar geleden

Van mij mag deze soldaat met zijn makkers naar Elensky gaan schoppen hem in een loopgraaf helemaal vooraan het front.

Leo the lion
Leo the lion
1 jaar geleden

langzaam naar zeker zullen de oekrainen wakker worden , dat de staatgreep WEF fake president Zelensky net als in ons land mark Rutte even eens staatgreep WEF fake president bloed aan hun handen hebben van al die oekrainse en Russische gewonden en doden soldaten die gevallen zijn door een gecreerde nutteloose proxy oorlog wat voorkomen had kunnen worden !! Het wordt tijd dat het oekrainsche gedwongen leger de wapens neerleggen en de Fake president zelensky en in ons land even fake president oppakken en berechten en daarna OPSLUITEN achter gesloten of anders !!

Leo the lion
Leo the lion
1 jaar geleden

Dit zijn de vijf veroorzakers die je opnoemd , waardoor die proxy oorlog is door onstaan in opdracht van de zesde niet opgenoemde machtige groep van uit de Deep state , hier valt ook de Israelische en de Palestijnse proxy oorlog onder die in een echte oorlog is uitgemond !!

Paul
Paul
1 jaar geleden

Ik heb het zo gehad met die smeerlappen met hun destructieve macht, die geen bal medelijden en begrip hebben voor de gewone man en vrouw. En ja, de geschiedenis herhaalt zich. Kinderen naar het front sturen, zoals deze man zegt. Wie deed dat ook alweer? O ja, dat was deze kerel https://allthatsinteresting.com/wordpress/wp-content/uploads/2017/03/hitler-with-child.jpg
Kijk welke puinhoop al deze machtshebbers hebben veroorzaakt in 2023. Het is om te janken, inderdaad. Laat 2024 het jaar worden van het volk dat zegt ‘Genoeg is genoeg’.

ludo
ludo
1 jaar geleden

gooi dit filmpje op de msm!!
gooi dit filmpje op de grootste billboards die er zijn!!!
verplicht het hele Europees parlement hier naar te kijken, iedere dag dat ze die klootzak van een Zelensky nog steunen met geld en wapens!!!!

roro 237
roro 237
1 jaar geleden

De extreemrechtse nationalistische Bandera neonazi`s zijn op één partij na de grpptste vrienden van de 2e kamer in Den Haag!

EUSSR aan de Noordzee
EUSSR aan de Noordzee
1 jaar geleden

De Oekrainse bevolking moet slim en eensgezind zijn en om nog meer bloedvergieten en ellende voor de eigen bevolking te voorkomen dat Zelensky-regime afzetten. Dan is die oorlog met Rusland meteen voorbij.

Sophie
Sophie
1 jaar geleden

Domme domme mensheid! Die na eeuwen lang oorlog voeren nog steeds de ander als vijand ziet.
Wat bereiken we nu met alsmaar mensen doden en landen vernietigen, wapens blijven leveren en dan leuteren over vrede!
Alles draait om macht en geld.
Zie de klimaattop in Dubai (de waanzin in optima forma)
Wat is dat toch, dat mensen nog steeds zo onbewust leven?
We worden dommer en dommer, ondanks alle technisch vernuft, we verzieken onze leefomgeving, vervuilen land, water en niet te vergeten ons lichaam met ongezond voedsel, chemische rotzooi zoals bestrijdingsmiddelen, uitstoot van bedrijven ,elektro magnetische straling enz. en creëren daardoor steeds meer ziekten door onze onnatuurlijke manier van leven.
We denken door hebzucht welvaart te verwerven maar de burn-outs zijn niet van de lucht, kinderen zijn in psychische problemen, ouderen worden niet verzorgd en we worden steeds agressiever.
Dus is deze weg toch langzamerhand doodlopend geworden en wanneer gaan we dat inzien?

JanC
JanC
1 jaar geleden

Wat nodig is dat de gehele bevolking wakker wordt en deze regering dwingt om niet alleen af te treden maar ook totaal te verdwijnen zonder enig pardon. Een zakenkabinet moet zolang de zaken waarnemen.
Het meest effectief zou zijn de eigenaren van de media weg te halen en de media te dwingen onder gunpoint om de waarheid uit te zenden ….

Jan
Jan
1 jaar geleden

Van Rossum is een naar betweterig mannetje die denkt dat hij veel weet,maar hij loopt 50 jaar achter,hij weet echt niet wat er gaande is.

Speelman .lj
Speelman .lj
1 jaar geleden

Niet alleen Zelensky maar ook groot gedeelte van Europa inclusief die smeerlappen van de VS , ja hoor ga maar lekker slapen ,mogen zij branden in de hel , dit is zeker GEEN KERST gedachten maar wel het grootste vulles .

Nooit Alleen
Nooit Alleen
1 jaar geleden

Ik krijg elke dag berichten uit Oekraïne, van een Nederlandse die met een Oekraïner getrouwd is. Vreselijke beelden. De oorlog kent alleen maar verliezers en de burgers van Oekraïne, maar ook van Rusland, zijn de dupe. Huizen kapot, geen elektriciteit, water soms wel, dan weer niet. Eten… gelukkig dat er hulp kwam. School voor de kinderen? onder luchtalarm maar weer de schuilkelder in en afwachten. Niets, maar dan ook niets is meer zeker, behalve de angst en de stress om het dagelijks leven

Sjaakkoesto
Sjaakkoesto
1 jaar geleden

Alle oorlogen worden door de bestaande elite gereguleerd en de jonge mannen voor oude bepalende figuren als bv. Zelensky en de zijnen opgeofferd.
Een hele generatie wordt uitgeroeid door de oude garde!

Julia
Julia
1 jaar geleden

Zelensky die gemaakte rot kop alleen al maar ja daar heeft hij genoeg ervaring mee opgedaan dus is hij goed als marionet van de VS met haar oorlogszucht te gebruiken. Zowat elke Oekraïner kent Zelenski als de geschiedenisleraar in de satirische tv-reeks “Dienaar van het volk”. De reeks gaat over een brave leraar die in een filmpje een vurig pleidooi houdt tegen corruptie. Het filmpje gaat viraal op YouTube en leidt er uiteindelijk toe dat de man de nieuwe president van Oekraïne wordt. Een onconventionele president dus, die van binnenuit de corrupte elites wil aanpakken en komaf wil maken met de verstrengeling van zaken en politiek in Oekraïne. Dat imago wil Zelenski ook in de echte wereld cultiveren. Niet voor niets draagt zijn politieke partij dezelfde naam als de serie: “Dienaar van het volk”. Zelenski werpt zich op als de anti-establishment kandidaat, nog niet bezoedeld door de corrupte Oekraïense politiek.Zelensky wil schoon schip maken, maar de corruptie in Oekraïne is hardnekkig. De beschuldigingen liegen er niet om: voedsel voor militairen aan het front dat bewust veel te duur werd ingekocht, geld voor humanitaire hulp dat in verkeerde zakken terechtkwam. En dat terwijl het land midden in een oorlog zit.Het is extra gevoelig als er van de strijdkrachten wordt gejat in tijden van oorlog”, zegt Bob Deen van instituut Clingendael. “En het is opvallend dat Zelensky zoveel mensen ontslaat: als hij alleen een voorbeeld had willen stellen had hij er één of twee gepakt.”

Fisk foar weet.
Fisk foar weet.
1 jaar geleden

Wat is de religie van Zelensky, Larry Fink (Blackrock), Blinken, Netanyahu, Janet Yellen, Emhof (Kamala Harris echtgenoot),? Koning Charles, besneden, Rothschild, Rockefeller, Gates (crypto). Er zijn er genoeg.

mark
mark
1 jaar geleden

SLAVA Z Diegene in de tweede slaapkamer met hun staande ovatie en hun wapenleveranties. Zijn pure oorlogsmisdadigers..!

Remco
Remco
1 jaar geleden

Gewoon naar huis gaan man…laat Zwendelensky zèlf maar naar het front gaan, samen met alle andere voorstanders van deze uitgelokte oorlog.

Boorzalf
Boorzalf
1 jaar geleden

Het regime in Kiev (nazi’s) hebben in het oosten van Oekraïne flink huis gehouwen. En dit land (NL) steunt en betaald oorlog misdadigers deze film/docu is uit 2014. Geen wonder dat de Russen ingegrepen hebben om verdere genocide te voorkomen. En Amerika is de grootste aanstoker van heel die oorlog, (Zie kla.tv maidan)
https://crimes-of-ukraine.ru/video/ukraine-crisis-donbass-chronicle-of-genocide.html

Back to top button
100
0
We lezen graag je reactie!x