Het begrip ‘shedding’, oftewel dat gevaccineerden corona of spike-eiwit verspreiden, is omgeven door controverse, maar sommige dokters zeggen dat het echt bestaat.
“Helaas bestaat het echt,” zei arts Pierre Kory begin februari tijdens een conferentie in Phoenix in de staat Arizona. “De FDA (Amerikaanse medicijnautoriteit, red.) weet dat.”
Gentherapie
Volgens ‘factcheckers’ bestaat shedding niet. Ze verwijzen daarbij vaak naar een definitie op de website van gezondheidsdienst CDC. Die definitie is echter gebaseerd op levende vaccins, terwijl mRNA- en adenovaccins dat niet zijn. Die zijn te vergelijken met gentherapie-producten, die volgens de FDA wel degelijk shedding kunnen veroorzaken.
De FDA houdt nog steeds vol dat de COVID-19-vaccins niet in de categorie gentherapie vallen.
Coronavaccins kunnen ervoor zorgen dat gevaccineerde patiënten spike-eiwitten of andere onderdelen van het vaccin verspreiden, legde dr. Kory uit.
Ook andere artsen
Er is bijvoorbeeld mRNA aangetroffen in borstvoeding van gevaccineerde moeders. Het spike-eiwit wordt een half jaar na vaccinatie nog steeds aangetroffen in het bloed van gevaccineerden.
Kory verwees ook naar de Pfizer-documenten. Pfizer waarschuwde mannen tijdens de vaccintesten uit de buurt te blijven van zwangere vrouwen.
Daarnaast maakte Pfizer melding van 22 gevallen van bijwerkingen bij baby’s die ‘indirect blootgesteld’ waren aan boosterprikken. In een aantal gevallen waren baby’s blootgesteld aan het vaccin via borstvoeding.
Ook andere artsen, waaronder Syed Haider en Ana Mihalcea, hebben vermoedelijke gevallen van shedding gemeld.
[Zero Hedge via The Epoch Times]
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






‘Basisinkomen moet ingevoerd’
Veel militairen zijn ‘pertinente leugens en angstporno’ over ‘Russische’ drones grondig beu, maar moeten zwijgen
Honduras gaat controversiële privé-steden bouwen
Pepijn van Houwelingen ageert fel tegen NAVO: ‘Dit moet stoppen!’
Krijgt u straks nog pensioen? Zo groot zijn de verliezen van pensioenreuzen: ‘Het is een hel!
Noord-Korea: “VS verspreidde ebolavirus en koos Afrika als testgebied voor biowapens”
Minister Kaag wil haast maken met invoering digitale euro: ‘Momentum vasthouden’
Schatrijke koning Willem-Alexander in Rotterdam: ‘We komen uit moeilijke tijden’
Massaal ‘nee’ tegen orgaandonatie na nieuwe donorwet. Worden we al jarenlang gebrainwasht door de overheid?