Er moet in Nederland een raadgevend referendum komen, vergelijkbaar met zoals dit in Zwitserland bestaat, vindt Forum voor Democratie.
Donderdag besprak de Kamer het initiatiefwetsvoorstel van Baudet en Van Houwelingen. Het definitieve verzoek om een referendum te houden, moet binnen 18 maanden worden ondersteund door 200.000 kiesgerechtigden. De uitslag geldt als een raadgevende uitspraak.
Mondkapjes, avondklok, lockdown: wat heeft jou het hardst geraakt in de coronatijd? En wat vind je ervan dat @hugodejonge het boek over z’n eigen beleid NIET wil lezen? pic.twitter.com/jZ6TaTzN9b
— Thierry Baudet (@thierrybaudet) September 28, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Daar staat zoveel verschrikkelijks in
In de Kamer gebeurde iets opmerkelijks. Baudet overhandigde zijn boek ‘Het Coronabedrog’ aan minister Hugo de Jonge. Die weigerde het boek in ontvangst te nemen: “Daar staat zoveel verschrikkelijks in. Echt, geen enkele behoefte aan.”
Waarop Baudet vroeg: “Heb je het gelezen?” Het antwoord van de minister: “Nee, natuurlijk niet.”
De FVD-voorman vroeg hem vervolgens: “Hoe weet je dan dat er zoveel verschrikkelijks in staat?”
Ongelooflijk onbeschoft
“Zo’n Hugo de Jonge is het beste argument om gewone volksjongens nooit minister te maken. Alle waardigheid van het ambt verdwijnt met dit soort egotrippers en intellectuele lichtgewichten,” reageert ON!-redacteur Kim Tjoa.
Gezondheidswetenschapper Yvonne Simons voegt toe: “Hugo de Jonge is behalve onbekwaam ook ongelooflijk onbeschoft.”
Russische ambassade trolt NAVO met speelgoedtanks: “Overtuigendste bewijs ooit!”
De’ Medici: rijker dan de Rockefellers, machtiger dan de Tudors
Burgerinitiatief Ons Geld dwingt Tweede Kamer tot debat over geldcreatie
De media misleiden het volk over Syrië
Cannabis helpt spierstijfheid bij multiple sclerose verminderen
Patholoog over mysterieuze bloedproppen: ‘Ik ben er 80-90% zeker van dat ze worden veroorzaakt door de vaccins’
Aantal kankergevallen stijgt naar recordhoogte: bijna 1000 nieuwe diagnoses PER DAG
NAVO mobiliseert leger ‘om coronavirus te bestrijden’
VIDEO: Oud-agent zegt hard bewijs te hebben voor buitenaardse ontvoeringen