Buitenland

Bizarre beelden: Baudet confronteert Rutte met uitspraken over Nord Stream-pijpleidingen

Help door deze informatie met jouw vrienden op je socials te delen!

In oktober vorig jaar hield FVD-voorman Thierry Baudet premier Rutte de vraag voor welke ruimte hij liet om de mogelijkheid te onderzoeken dat de Verenigde Staten weleens achter het opblazen van de Nord Stream-gaslijn zouden kunnen zitten.

Hij zei: ‘Dat is ondenkbaar! Dat kan helemaal niet. De VS zijn de good guys!’

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Nu is er een groot stuk verschenen van één van de meest bekroonde journalisten op aarde, Seymour Hersh, met een hele reconstructie. Volgens Hersh hebben de Amerikanen de gaspijpleidingen opgeblazen.

(Video verwijderd? Klik hier...)

Ik wil niet reageren op één nieuwsbericht

“Ik wil heel graag de reactie van de premier daarop horen,” zei Baudet in de Kamer. “Misschien kan hij even opkijken van de Nokia, als dat tot de mogelijkheden behoort.”

Is zijn visie, de kinderlijke naïviteit dat de Amerikanen altijd de good guys zijn, veranderd? Want zo is het in Hollywood, toch? Zo moet het dus ook wel zijn in de echte wereld. Heeft dit effect op zijn visie op de geopolitiek? En gaat dit ook nog iets doen in de EU? Het is gewoon een oorlogsmisdaad. Het is een enorm schandaal dat de Verenigde Staten dit hoogstwaarschijnlijk inderdaad hebben gedaan, benadrukte Baudet.

U weet dat de Zweedse, Deense en Duitse autoriteiten gezamenlijk onderzoek doen naar de toedracht van de explosies bij Nordstream 1 en 2. Wij wachten de resultaten van die onderzoeken af. Die zullen moeten uitwijzen wie achter deze explosies zitten of zit. Ik heb vertrouwen in de rechtsstaat van deze drie landen en daarmee in het onderzoek. Daarom wil ik niet reageren op één nieuwsbericht, was het enige wat Rutte erover kwijt wilde.

Nogal dun bewijsmateriaal

“Ik ben toch benieuwd, want de opmerking ‘ik zeg er niks over’ is natuurlijk een heel ander soort opmerking dan wat hij in oktober zei. Toen zei hij letterlijk: wat is dit voor belachelijke attributie aan de Amerikanen, ik ga er niet eens op in. Dat is een heel andere opmerking, namelijk dat hij überhaupt niet mogelijk achtte dat de Amerikanen zoiets zouden doen. Hoe kijkt hij nu zelf terug op zijn eigen opmerking in oktober? Was dat niet prematuur? Was het niet naïef? Heeft hij er misschien spijt van dat hij het toen zo gezegd heeft?” vroeg de FVD-voorman.

Ik vind dat de heer Baudet een wat hysterische weergave geeft van wat ik toen gezegd heb. Wat ik letterlijk toen gezegd heb, daar sta ik helemaal achter, reageerde de premier.

Rutte reageerde toch: “Eén artikel van een journalist is nogal dun bewijsmateriaal. Ik blijf bij mijn uitspraak uit oktober en ik blijf er ook bij dat we even rustig moeten afwachten wat er uit het onderzoek komt.”

Interessant

Vind je deze info goed?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 129 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

130 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Rose
Rose
3 jaren geleden

Ach die VN, NATO WHO, WEF het zijn zo zijn lieverdjes, die good guys

Mar
Mar
3 jaren geleden

ruttekut vindt zichzelf ook een good guy (gay) hoe slecht wil je ze hebben

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
3 jaren geleden

USA heeft het zelf aangekondigd om het op te blazen en ze deden het het samen met GB.
Oekraïne schot een passagiersvliegtuig uit de lucht omdat in de veronderstelling waren dat het het vliegtuig van Poetin was.
Oekraïne schoot bewust een raket op Polen af om de NATO nog verder te betrekken bij deze gecreëerde oorlog door Oekraïne en The USA.
Ja en die achterlijke Haagse nar zal alles in het werk stellen om de deksel op de doofpot te houden.

Maxime
Maxime
3 jaren geleden

De USA zijn de enigen die baat hebben bij het vernielen van de Nordstream.
Bovendien heeft Biden indertijd al aangekondigd dat de Amerikanen maartregelen tegen de Nordstream zouden nemen.

Ron
Ron
3 jaren geleden

VS de good guys🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣en wat ze in Irak hebben uitgevreten daar word niet over gesproken.
Irak,Libië, Vietnam, Korea,Afghanistan enz….overal waar de Amerikanen zijn geweest hebben ze al die landen naar de kloten geholpen.
En nu valt Rusland Oekraïne binnen en worden gelijk uitgemaakt voor agressie.
EU en VS zijn de grootste hypocrieten die er zijn,een Nazi land steunen. ☠️☠️☠️

Zoete lieve Gerritje.
Zoete lieve Gerritje.
3 jaren geleden

Al is de leugen nog zo snel, de waarheid achterhaald hem wel. Ook bij onze M.P. de Heer Rutte.

Jessica
Jessica
3 jaren geleden

En wat zal ie nu weer voor slappe hap uitkramen na de uitslag van dit onderzoek?
Ervan uitgaande dat het een gedegen onderzoek zal zijn dan natuurlijk.
We gaan het zien…
Verkocht aan de massa krijgt ie die onzin toch wel.
Blijft bizar dit alles..

Sansculotte
Sansculotte
3 jaren geleden

Zijn ze in paniek hierover? Jazeker, het is geen toeval dat de minpres nav deze onthullingen reageert (8 feb) met een beschuldiging naar Poetin dat hij persoonlijk opdracht zou hebben gegeven tot het neerschieten van de MH17. Zeer doorzichtige afleiding. En dat net voor de verkiezingen! Doorpakken nu oppositie!

Willem
Willem
3 jaren geleden

Hij blijft liegen tot de dood erop volgt !!!

Marco
Marco
3 jaren geleden

Kijk maar hoe Adam Curry er over denkt.
https://jensen.nl/adam-curry-de-jensen-show-546

loezers
loezers
3 jaren geleden

Vriendjes van Rutte zijn de VN,Nato,WHO,WEF de Good Guys evenals het Kabinet
Allemaal besmet met het Rutte vergeet en leugen Virus de omgekeerde wereld dus.

Thea
Thea
3 jaren geleden

Biden heeft zelf gezegd en er zijn berlden van : Als Rusland Oekraine binnenvalt zal er geen Nordstream 2 meer zijn. Daar zorgen wij voor en we kunnen het.

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
3 jaren geleden

Knap als een M.P. er vanuit gaat dat de Amerioanen de”good guys” zijn.

Zoek de lijst met door Amerika aangestuurse oorlogwn maar eens op.

Schandelijk in de politiek om zo’n tunnelvisie uit te dragen.
Deze politici zouden op moeten stappen.

USR en USA hebben zich in het verleden beiden onmenselijk gedragen, misschien moeten ze daar excuses voor aanbieden.
Zoals NL voor het slavenverleden.

Excuses leveren noets op.
Goed vredelievend gedrag wél.

Thoughtful
Thoughtful
3 jaren geleden

De vrees dat Europa en Rusland goede economische betrekkingen zouden kunnen krijgen is al minstens een eeuw oud.
De amerikanen en engelsen hebben er in die periode alles aan gedaan om dat te dwarsbomen; sabotage, oorlogen en politiek.

Avax
Avax
3 jaren geleden

Rutte reageert alleen op één bericht van demente Biden. En stort daarvoor zijn land in een wereldoorlog én armoede. Oke en ook voor zijn wormen en insectenfabriek!

Geert-Jan
Geert-Jan
3 jaren geleden

Het is allemaal wat zwakjes de aanpak van baudet en delay
Ben van mening dat baudet over zijn geheel niet alleen over dit onderwerp een judasgeit is
Wat is een judasgeit?
Dat is een geit die getraind is door de schaapherder
De geit maakt een zelfverzekerde indruk en maakt het geluid maakt dat de schapen graag horen
Zo trek hij de schapen achter zich aan in het kader van als 1 schaap over de dam is volgen er meer
Vervolgens leiden dt ze naar het slachthuis
Waarbij ze vlak voor de deur opzij stapt om Vervolgens de beloning in ontvangst te nemen
De massa moet nu achter deze door de deepstate gelanceerde pionnen(baudet,david icke enz)aan gaan lopen

Deze pionnen kunnen accurate voorspellingen doen
Omdat zij het script vertellen
Als onderdelen van het script uitkomen,winnen zij credits en zo verzamelen zij de schapen achter zich aan

Avax
Avax
3 jaren geleden

Rutte bedoeld eigenlijk te zeggen:je moet gewoon je bek houden!

Onno
Onno
3 jaren geleden

Het naoorlogse, door Bernhard en zijn (plotse) nieuwe US UK deep state “vrinden” overgenomen “Nederland” heeft anders genoeg aan het allerdunste bewijs, namelijk geen bewijs, als ze iemand, de goot willen intrappen….bijv. Nederlandse ambtenaren die CORRECT ambtelijk hebben gerapporteerd aangaande zeer ernstige oorlogsmisdrijven op Europese bodem, begaan door UK en USA.
We weten dat deze naties zéér (anti-democratisch) weigerachtig zijn om hun eigen oorlogsmisdrijven te onderzoeken, laat staan te veroordelen/bestraffen.
Ook daar heeft Seymour Hersh (My Lai) een boekje over open gedaan.
Ook het Strafhof in Den Haag wordt niet erkend en is zelfs BEDREIGD.
Dat is natuurlijk meten met twee maten en het betekent ook dat Nederland na WO2 nooit als soevereine natie hersteld is.

Yvonne
Yvonne
3 jaren geleden

Het net gaat zich sluiten dat weet Rutlul doorgesnoven duif.Vandaar even afwachten als antwoord. Hun dagen zijn geteld de laatste weken komt er zoveel naar buiten wat de wappies(zelfstandige denkers) al wisten er komt een grote bang aan dat zeg ik al een tijdje.Ze zitten als ratten in een val,volk is wakker aan het worden,just a question of time have faith💪💪💪🙏🙏🙏

Liegebeest
Liegebeest
3 jaren geleden

Ja maar vraag dan ook door dat als inderdaad blijkt dat de vs er achter zit, wat voor sancties we gaan opleggen. Handelsboicot, de ambassade eruit trappen. Vliegtuigen niet meer naar de usa. Het is me nogal een schadepost.

Sardo
Sardo
3 jaren geleden

Rutte ????

Zijn laatste tijd is aangebroken als neergezette en met stemfraude young global leader als Neerlandse MP.

Hij staat te boek als de grootste leugenaar en volksverrader.

VVD is Gif voor het volk, samen met D66 en de gehele linkse sekte.

Afstraffing komt voor die lui onder de verantwoordelijke serpent Rutte.

ludo
ludo
3 jaren geleden

waarom zou Rusland zijn eigen pijpleiding opblazen?
hebben ze daar geen kraantje die ze gewoon kunnen dichtdraaien dan?
het is gewoon belachelijk daar Rusland van te beschuldigen, natuurlijk zit Amerika daarvoor tussen!!!

Willem
Willem
3 jaren geleden

Net als de USA die denken dat ze “leaders of the free world” en staan voor “freedom en democracy” en superhelden zijn die nooooit wat fout doen, zo denkt Rutte ook.

https://pbs.twimg.com/media/FaSQbagVQAEIEZb?format=jpg&name=small

Een zeer kortzichtige illusie.

Bentwood
Bentwood
3 jaren geleden

Het grote nieuws is hier dat Rutte zich iets herinnert van wel een aantal maanden geleden!

Gerrit
Gerrit
3 jaren geleden

Denk nou niet dat de “REGERINGEN van DK, D en SE” een onderzoek doen, ze zitten allemaal in dezelfde strontpot.

Het zijn de buitenstaanders die de onderzoeken doen en naar buiten brengen.

Rik B
Rik B
3 jaren geleden

Hoelang tolereren we dit onkruid nog!!!!

Kees
Kees
3 jaren geleden

Die Rutte is net een drol welke door de plee wordt gespoeld word hij blijf
ondanks maar in het rond draaien.
Rutte is strak aan Amerika gelieerd, en doet wat opa Bidden hem zeg,
hij blijf de boel maar verraden tegen beter weten in.
Het verhaal is duidelijk Noorwegen is een mede pleger zo ook Duitsland het is tevens
een oorlogdaad om te voorkomen dat Amerika zijn Hegemonie kwijt raakt.
En dan gaan die landen het onderzoeken, het is zoiets de slager zijn eigen vlees te laten keuren
zoals met de MH17 is gebeurd om het onderzoek in handen te geven van de Oekraïne.

winterjas
winterjas
3 jaren geleden

We hebben experts nodig, mensen met kennis van zaken op geopolitiek vlak en compleetdenkers daarbij meegerekend, en niet een achterlijke MP als verlengstuk van het Amerikaans buitenlands beleid, want zo is het geregeld wat zijn oorsprong vindt in het trans-Atlantisch verbond tussen Nederland en Amerika die tot stand kwam na de tweede Wereldoorlog. Als Nederland ook maar iets verkeerds doet of zegt wat tegen de wens ingaat van Amerika, zal Nederland daar op de één of andere manier de gevolgen van ondervinden. Die pact met Amerika moet onmiddellijk ontbonden worden en een dikke middelvinger dient naar Amerika uitgestoken te worden. Het is genoeg geweest. Nederland moet zijn eigen beleid voeren.

Jeff
Jeff
3 jaren geleden

Tja, als het aan onze leiders ligt, heeft Rusland die aardbeving ook op z’n geweten

Bezorgde NL'er
Bezorgde NL'er
3 jaren geleden

Even ttustig afwachten is voor die leugenaar gelijk aan dat erna nog zoooooooveel andere dingen gaan gebeuren zodat dit naar de achtergrond gaat.

Sardo
Sardo
3 jaren geleden

De VS kunnen Nord Stream 2 stoppen, zegt Biden
https://nos.nl/video/2416257-de-vs-kunnen-nord-stream-2-stoppen-zegt-biden

En zo zijn er vele berichten in alle talen op internet te vinden.

Rutte heeft daar zeker geen herinnering meer aan.
Die man is MP en net zo dement als die pedo Biden en zoon.

Timbre
Timbre
3 jaren geleden

Volgende opmerking zal wel zijn:
Ik heb geen actieve herinnering

Rop
Rop
3 jaren geleden

Gewoon een heel naïef mannetje die Rutte, heeft teveel aan de tiet van van zn moeder gelegen

Loek
Loek
3 jaren geleden

Zoals bij de MH 17 wordt dit ook weer weggemoffeld. Zoals bij alles met dit Schwabinet wordt het allemaal weggemoffeld. Zoals bij Corona en Oekraine.HET ZIJN PURE MISDADIGERS IN DAT KABINET

Loek
Loek
3 jaren geleden

Rutte heeft hulp van de NPO LEUGEN criminelen(uitgezonderd ON)

johan den haag
johan den haag
3 jaren geleden

Laten landen nu van de BRICS maar ook bv Saoedi Arabië een aanklacht indienen bij de VN en dus de VS daarmee aanpakken.

De tijd is rijp!!

Doorpakken!!!!

Rinus
Rinus
3 jaren geleden

En niet vergeten het Amerikaanse schaliegas verkoopt zo lekker, toch!!!!!!!!

miranda
miranda
3 jaren geleden

De VS zijn barbaren. Het is tijd de rug te keren tegen de VS.

Locke
Locke
3 jaren geleden

Ja zoals ook met Haarp de zogenaamde aardbevingen in Turkije zijn opgezet.
Het is de Cabal en niet de Amerikaan die dat heeft gedaan, laat dat even duidelijk zijn.

De opmerking dat is “ondenkbaar” daar heeft Pascal Najadi al een mooie opmerking over gemaakt, omdat het ondenkbaar is moet men achter het ondenkbare denken dan komt de waarheid aan het licht. Het is dit soort taalgebruik dat doorbroken dient te worden om de waarheid op tafel te krijgen. De firma list en bedrog wat zich hier overheid noemt heeft genoeg schade aangericht.

Marion
Marion
3 jaren geleden

Rutte wist dat Amerika de schuldige was maar ontkende dit. Hij zal zijn leugens nooit toegeven of rectificeren.

gaafland
gaafland
3 jaren geleden

Rutte voelt zich oppermachtig want deze WEF crimineel weet zich gesteund door de onzichtbare hand van de mensen achter Blackrock.

Marco
Marco
3 jaren geleden

Punt is dat Rutte met dit soort slappe uitspraken gemakkelijk wegkomt in de media. Dus hij kan zonder veel moeite erom heen draaien, want geen enkele MSM journalist gaat hem hierover kritische vragen stellen. Baudet heeft de waarheid tot z’n beschikking, de anderen de instituties, ja knikkers, en ideologische bezetenen.

Ivo
Ivo
3 jaren geleden

Amerika: the good guys, the deep state zul je bedoelen met fam Biden vóorop. Hoe zeer ik van het land als vakantie land houd, mijn mening is toch echt de laatste jaren 180° gedraaid., Zeker als je echt weet wat er in sept 2001 is gebeurd

Mikkie
Mikkie
3 jaren geleden

De russen hoefden alleen maar een kráán dichtdraaien….

johan den haag
johan den haag
3 jaren geleden

meineed geldt toch ook voor Politici!!!!!

Dezer Maniakale sloper is zelf echt rijp voor de sloop

salvar
salvar
3 jaren geleden

Rutte reageerde toch: “Eén artikel van een journalist is nogal dun bewijsmateriaal. Ik blijf bij mijn uitspraak uit oktober en ik blijf er ook bij dat we even rustig moeten afwachten wat er uit het onderzoek komt.

rustig afwachten?
het is zo maart rutte of ben je dan weg om het opperhoofd te worden van de vn en wordt je dan de grote oorlogshitser van de laatste twee eeuwen.
ik zie je ertoe in staat want je ben knettergek.

Xi Jinping
Xi Jinping
3 jaren geleden

Super realistisch geoefend door de NATO.

salvar
salvar
3 jaren geleden

vs zijn de good guys in jouw ogen maar dat is alles als het maar de satanische sekte is of het wef is alles in jouw ogen oké.
satan wacht op jouw en er zal een bord hangen ,,WELKOM IN DE HEL,,

Rob Bentvelzen
Rob Bentvelzen
3 jaren geleden

Bewijs is bewijs, zelfs als het door maar één man aangedragen wordt.

Marc
Marc
3 jaren geleden

Ook hier valt Rutte weer door de mand, vindt hij niet leuk om met al zijn blunders en leugens geconfronteerd te worden. Mag hopen dat de verkiezingen in maart voor de VVD zo slecht verlopen dat ze dat hem persoonlijk aanrekenen, en dat hij niet anders kan dan met de stille trom te vertrekken.

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
3 jaren geleden

Wát een misbaksel is die leugenaar toch he, met z’n gluiperige glimlach altijd. Oorlogshitser, moordenaar. Mark, WEGWEZEN!

Naam*
Naam*
3 jaren geleden

Iedereen weet dat de Amerikanen dit gedaan hebben! Geen twijfel over mogelijk. Ze hebben het gedaan! En nu dan? Hoe nu verder met die misdadigers daar?

Juan
Juan
3 jaren geleden

tuurlijk heeft Amerika het gedaan, geen andere optie Rutte wilde Amerika buiten het onderzoek houden, niet voor niets

Cieleke
Cieleke
3 jaren geleden

Rusland beschuldigen vinden ze leuk
zoals MH17
Rusland zal en moet de schuld krijgen
Alleen
Het lukt maar niet
MH17 is nog steeds niet de dader gevonden of zogenaamd niet
Zo wordt de dader van de Nord stream
Ook nooit gevonden
Want dader onbekend heeft als voordeel
Dat je Rusland nog steeds kunt aanwijzen
Op waarschijnlijk schuldig
Leuker kunnen we het niet maken

Monique
Monique
3 jaren geleden

“…. wat ik toen gezegd heb. Wat ik letterlijk toen gezegd heb, daar sta ik helemaal achter, reageerde de premier”
Dus hier heeft hij wel een actieve herinnering aan????

Willem
Willem
3 jaren geleden

Olie is gekoppeld aan de Dollar daar moet je mee betalen doe je dat niet dan wordt je vernietigt.

Inhetmeer
Inhetmeer
3 jaren geleden

Als dit het topniveau is van het WEF……..
Whahahahahahahah…….!!!

Leo the lion
Leo the lion
3 jaren geleden

je heb rusland of je heb rutteland , rusland slecht en rutteland goed of andersom?? Poetin goed –
Rutte slecht .?? 🤔….🙄 ☝….😬…..😁

Karma
Karma
3 jaren geleden

Er is voor dat incident een maritieme NAVO oefening gehouden met de Amerikanen. Hoe duidelijk wil je het hebben.

Jan
Jan
3 jaren geleden

Rutte vond het een belachelijke stelling en wilde er niet op ingaan,want we moeten ook een keer naar bed zij hij.
Bovendien heeft biden het zelf aangekondigd,Het filmpje staat nota bene nog op Het internet. Ongelooflijk.!!!!!!!

Davietje
Davietje
3 jaren geleden

Heeft rutje van swaberdebabskie geleerd

Marie
Marie
3 jaren geleden

Er zijn nog mensen die op deze leugenachtige crimineel stemmen.
Volgens de NPO666 peilingen dan.

Allemaal gehersenspoeld door de Staatsmedia van het Vierde Rijk.

Malle Pietje
Malle Pietje
3 jaren geleden

in plaats van Putin voor een tribunaal wordt het tijd om die fraudeur in het Witte Huis -en zijn crackhead van een zoon- uit te nodigen voor een bezoek aan Den Haag.

Peters
Peters
3 jaren geleden

Waarom zou Putin dat gedaan hebben ,als hij die pijp ook gewoon dicht kon draaien ?

Jack Schlangen
Jack Schlangen
3 jaren geleden

Oprutte is te diep in de kont gekropen vd Bilderberg Group, WEF, WHO, Rotschilds, Rockefellers, Soros en Gates om er nog uit te komen.

Julia
Julia
3 jaren geleden

Zo langzaamaan komt Rutte meer dan mijn keel uit alsmede dat klapvee binnen het Europees Parlement. Een oorlogsvoerder wordt met daverend applaus ontvangen dus voor bewust bloed vergieten wordt met door een applaus ontvangen. Moet die Zelensky zelf eens niet zijn manschappen gaan ondersteunen in plaats van zijn Europa reis.

Marc
Marc
3 jaren geleden

In de politiek zijn ze allemaal zeer gecharmeerd van van de grootste varkens op aarde dat zou al genoeg moeten zeggen.

Rakker
Rakker
3 jaren geleden

Even wachten tot het “telefoongesprek” van Putin ineens boven water komt.

Archibald
Archibald
3 jaren geleden

Je ongelijk erkennen is moeilijker dan je eigen leugens te blijven verdedigen.

Boorzalf
Boorzalf
3 jaren geleden

Joe biden heeft het zelf gezegd, staan gewoon op you tube. Eigenlijk een zielig persoon die Rutte.

Wilbert thijsen
Wilbert thijsen
3 jaren geleden

Onderzoek ??? Hou toch op !!de waarheid is ondergeschikt aan de belangen en er is nergens meer eerlijkheid of waarheid te vinden .niet in wetenschap ,niet in rechtsspraak,niet in media ,hooguit in forum voor democratie dat daarom zwaar onder druk staat

Johan
Johan
3 jaren geleden

Nog een keer dan en niet voor de mensen op dit fantastische platform, maar geef het door aan je familie/vrienden/relaties.
Geloof niet alles wat er gezegd wordt en denk zelf na!

Jim Morrison of The Doors once famously said: “Whoever controls the media, controls the mind,”.

Ann
Ann
3 jaren geleden

Baudet, 1 reactie/conclusie is niet genoeg!!!
Harde bewijzen die van alle kanten kloppen en niet te ontkennen zijn, zijn nodig.
En R lult altijd recht wat krom is, dus graag geduld hebben en dan beter bikkelhard beslagen ten ijs komen.

Geen variatie
Geen variatie
3 jaren geleden

De WEF rat weet nu al dat dit onderzoek gesaboteerd gaat worden

Johan
Johan
3 jaren geleden

Iedereen heeft wel een rugzakje… een reden om bepaalde functies niet uit te oefenen… Hoe zit dat met Rutte eigenlijk…?

Yollie
Yollie
3 jaren geleden

En Noorwegen heeft geholpen.
Dat kan natuurlijk ook niet. Schandalig.

Ria Tesser
Ria Tesser
3 jaren geleden

Ja ja, Rutte, het is altijd “we wachten even af, wij zijn er druk mee bezig” dit Mark Rutte komt het volk de strot uit als je al 3 jaar bezig bent met iets wat zo verschrikkelijk belangrijk is, voor het bestaan van de mensheid, dan moet je wel (samen met dat zootje in Den Haag) echt naar een psychiater. Walgelijk dat criminele clubje WEF. Mocht het ooit gebeuren dat je van de trap sodemietert, dan hoop ik dat ze je lekker laten liggen totdat we gaan onderzoeken en bespreken hoe wij dit moeten aanpakken, dat kan wel eens ff duren! VVD en d66 om misselijk van te worden.

DavidMills
DavidMills
3 jaren geleden

Baudet: “Misschien kan hij even opkijken van de Nokia, als dat tot de mogelijkheden behoort.”

Rutte: “Nogal dun bewijsmateriaal”

Hersh is een Pullitzer prijs bekroonde onderzoeksjournalist. Zijn onderzoek is heel gedegen. Rutte is met zijn collega’s het schoothondje van de VS, braaf opzitten en pootjes geven.

Rutte is een laf en walgelijk mens.

diane
diane
3 jaren geleden

Ach de uitslag zal weten we al toch ? Net als met de verkiezingen er wordt al jaren gefraudeerd .

Grens
Grens
3 jaren geleden

Filmpje ,tijd 0.55 sec ….Mark steekt zijn handen in zijn colbert jasje ,deze non-verbale taal laat zien dat hij het wel weet maar het niet kan zeggen want dan is het meteen klaar met Mark Rutte ,zou zomaar kunnen dat Mark gaat capituleren, hij krijgt naar mijn gevoel snel een andere functie ,Mark probeert kaag nog op het paard te krijgen en dan is die vertrokken.
Het kwaad begint te koken enzo Mark verdampen al jullie onmenselijke ideeën.
Het is klaar …

Van landverrader naar oorlogszuchtige criminele praktijken in de hogere sferen.
Je moest je eigenlijk diep en diep schamen Dhr Mark Rutte .

nico
nico
3 jaren geleden

Rutte geloofd er , nooit van mkultra gehoord ook niet van irak met al zijn virtuele kernwapens plus de rest van de leugens en daden van dat land. Tuurlijk weet hij daar niets van want hij kijkt naar zijn eigen journaal op tv net als de d66 hap.

Leonid
Leonid
3 jaren geleden

Een probleem van Rutte is dat hij niet logisch kan nadenken. Hij is er nog steeds niet achter dat Rusland alleen maar schade en financieel nadeel heeft van kapot gemaakte gigantisch kostbare pijpleidingen.
Rutte snapt ook nog steeds niet dat Rusland ipv het vernietigen van de Nordstream, gewoon de afsluiter kan had kunnen gebruiken.
Verder is “liegen” het hoofdvak van Rutte, daar is hij dus erg goed in. Probleem echter is dat hij zijn leugens vaak niet meer kan onthouden. Daarom hakkelt hij maar wat als hij geconfronteerd wordt met zijn eigen vroegere, domme uitspraken.
Deze domme vent hoort dus absoluut geen uithangbord te zijn van Nederland, Hij is een schande.

Tom Poes.
Tom Poes.
3 jaren geleden

Daar heeft Rutte geen boodschap aan.

novy
novy
3 jaren geleden

Het Zwaard hangt al veel langer boven Rutte’s Hoofd!!! En psychotisch blijft hij bij de uitspraak in oktober… omdat Rutte niets anders wil!!!!

Julia
Julia
3 jaren geleden

Als je Biden de oorlogsvoerder een good guy vindt dan mankeert er blijkbaar toch flink iets in de bovenkamer van de WEF keffer Rutte de verrader van eigen volk en land.

Julia
Julia
3 jaren geleden

Het is toch één en al flaters wat Rutte veroorzaakt. Net als de onderste steen boven halen MH 17 wat is daar van terecht gekomen helemaal niets. Dus is het afgedaan Poetin was er bij betrokken. Het lopend opsporingsonderzoek naar overige betrokkenen bij het neerhalen van vlucht MH17 wordt voorlopig stilgelegd. Daartoe heeft het Joint Investigation Team (JIT), die de toedracht van de MH17-ramp onderzoekt, besloten. De reden daarvoor is het gebrek aan bewijs voor strafrechtelijke vervolging. Kortom Rutte hobbelt als een blind paard achter vriend Biden en Zelensky aan zonder enig besef wat de desastreuze gevolgen kunnen zijn.

Smoke
Smoke
3 jaren geleden

De EU en met name Rutte c.s. denken echt dat alle Nederlanders verstandelijk beperkt zijn en dat we niet voor onszelf kunnen nadenken. In het geval van Nordstream1 en 2 moet je je afvragen “Qui bono?” En dan kom je tot de conclusie dat er maar één partij belang heeft bij deze terroristische daad, namel de VS.

Henri
Henri
3 jaren geleden

Stem die klojo met zijn VVD weg op 15 maart. Maak de coalitie vleugellam in de 1e kamer op 15 maart!

Frans Peeters
Frans Peeters
3 jaren geleden

Over oorlogsmisdaden door Rusland word er niet gewacht op gerechtelijke uitspraken maar handelt men dadelijk

Hendrikus
Hendrikus
3 jaren geleden

Zinloos. Eens een Pinokkio altijd een Pinokkio

Antiislam
Antiislam
3 jaren geleden

Rutte staat dus een terroristische aanslag van Amerika te verdedigen.
Notabene een aanslag op de welvaart van Europa we zijn zwaar gedupeerd .
En ze vinden het gewoon prima puur landverraad.

Ron
Ron
3 jaren geleden

kijk na rutte zn gedrag…..Zeg meer als 100 woorden.

Perseus
Perseus
3 jaren geleden

Bewijzen voor de onbetrouwbaarheid van onze premier stapelen zich op. Desondanks steekt het gros van de bevolking de kop in het zand en blijft deze pathologische leugenaar steunen. Ook nu nog staat de VVD bovenaan in de polls voor de provinciale verkiezingen. Jammer dat het FvD zich in de hoek van een wappie partij heeft later drukken, aangezien de standpunten goed zijn

Kale kip kan je niet plukken
Kale kip kan je niet plukken
3 jaren geleden

De gehele wereld zou sancties in het leven moeten roepen tegen Amerika, en tevens dat land leegroven, plunderen van alle gestolen rijkdommen die illegaal zijn verkregen door conflictvorming of oorlogen!

jan R
jan R
3 jaren geleden

ja ze moeten even ander bewijsmateriaal in elkaar zetten toch rutte

Back to top button
130
0
We lezen graag je reactie!x