Er zijn drie reuzen – BlackRock, Vanguard en State Street – die elkaar bezitten en die 89 procent van de S&P 500-index van Amerikaanse aandelen bezitten. “Zij bezitten alles,” zei Robert F. Kennedy jr. in de radioshow The Breakfast Club.
Deze drie reuzen, die eigenlijk één groot bedrijf vormen, hebben nu besloten om alle huizen in de Verenigde Staten op te kopen. Als ze zo doorgaan, bezitten ze in 2030 ongeveer 60 procent van alle huizen.
“They literally are trying to buy everything.”
According to Robert F. Kennedy Jr, BlackRock, State Street, and Vanguard have “decided to buy every single family home in America”.
“Larry Fink, the CEO of BlackRock, is on the board of the WEF, and they’ve said we want this Great… pic.twitter.com/08CImSWAjb
— Wide Awake Media (@wideawake_media) May 1, 2025
(Video verwijderd? Klik hier...)
Great Reset
“Ze proberen alles te kopen,” aldus Kennedy, de Amerikaanse minister van Volksgezondheid. “De baas van BlackRock, Larry Fink, zit in de bestuursraad van het World Economic Forum. Zij willen een Great Reset. Dat houdt in dat jij niets bezit en gelukkig zult zijn. Ze doen hard hun best om ervoor te zorgen dat wij niets bezitten.”
Kennedy wees erop dat het winnende bod op een huis meestal wordt gedaan door een LLC, bij ons een BV genoemd, die eigendom is van BlackRock.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
UFO-meldingen na spectaculaire meteorietinslag in Rusland (video)
62 mensen bezitten evenveel als de halve wereld: “We hebben geen economie gecreëerd die goed is voor ons welzijn”
Nokia-directeur in Davos: tegen 2030 worden smartphones ‘rechtstreeks ingebouwd in ons lichaam’
‘Groot schandaal’: Raad van State bekent kleur: een mensenleven is ons eigenlijk niks waard
Creativiteit tekort? Ontsluit de verborgen bron in jezelf!
Schokkend: bij deze goede doelen verdient de directeur meer dan een minister
Buitenaardsen ‘gaven oud-vlieginspecteur informatie over tijdreizen’
De mainstream media bepaalden wat de Amerikanen moesten denken, maar dat had een averechtse uitwerking
Anneke werd op haar zesde slachtoffer van satanisch ritueel misbruik door Belgische elite, dit is haar verhaal