De Russische president Vladimir Poetin waarschuwde zijn Amerikaanse evenknie George W. Bush twee dagen voor de 9/11-aanslagen voor een terroristische aanval, zo heeft een voormalige CIA-analist onthuld.
De analist, George Beebee, schrijft dat Poetin president Bush twee dagen voor de aanslagen had opgebeld om hem te waarschuwen dat de Russische inlichtingendiensten terroristische activiteit op het spoor waren gekomen in Afghanistan.
Volgens Beebee vertelde Poetin erbij dat het ging om een operatie ‘waar al lange tijd aan werd gewerkt’.
Persoonlijk
Beebee is de eerste overheidsfunctionaris die stelt dat Bush door Poetin persoonlijk is gewaarschuwd.
Eerder was al gebleken dat de Verenigde Staten door Britse spionnen waren gewaarschuwd voor op handen zijnde aanslagen.
Waarom het Witte Huis niets met de waarschuwingen heeft gedaan is nog altijd een mysterie.
Twijfels
Amerikaanse functionarissen hebben altijd gezegd dat de aanslagen zijn uitgevoerd door 19 terroristen van Al Qaida, maar veel experts hebben zo hun twijfels.
Zij menen dat elementen binnen de Amerikaanse overheid, waaronder voormalig vicepresident Dick Cheney, de 9/11-aanslagen hebben georkestreerd om de Amerikaanse oorlogsmachine draaiende te houden.
Deze week kwam er een studie naar buiten waaruit blijkt dat WTC7 niet kan zijn ingestort als gevolg van brand, zoals de Amerikaanse overheid altijd heeft beweerd.
[PressTV]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Opdeling van Europa
Kijk: Gast bij WNL Op Zondag wijkt af van script en verkondigt zomaar de waarheid
Kans op poollicht in Nederland na krachtige uitbarsting op de zon
‘Oorlogsheld’ John McCain op 81-jarige leeftijd overleden. Dit is zijn duistere nalatenschap
Soros steekt miljoenen in bestrijding ‘negatieve trends’ in Nederland. Hoe een schimmige miljardair het debat in ons land beïnvloedt
Griekenland is het nieuwste slagveld in de oorlog van de financiële elite tegen democratie
‘Dit PVV-kabinet faciliteert massa-immigratie, wat een farce’
Timmermans haalt zich woede internet op de hals: ‘Schaamteloze opportunist’
Felle kritiek op journalist die covidregels in Nederland te slap vindt: ‘Angsthaas’