Het Complot

Controversiële 9/11-lezing aan TU Delft: “Twin Towers stortten in door gecontroleerde explosies”

Help anderen door deze info met iederen die je kent op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Op donderdag 16 april zal Richard Gage tijdens een lezing over 9/11 aan de TU Delft beweren dat de Twin Towers op 11 september 2001 zijn ingestort door gecontroleerde explosies en niet door het smelten van de stalen constructie.

Gage is één van de architecten en wetenschappers achter de organisatie AE911Truth, die bestaat uit 2300 deskundigen die op basis van hun technische achtergrond zeggen dat de torens zijn ingestort met behulp van explosieven. De lezing wordt georganiseerd door Studium Generale.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

“Openstaan voor verschillende geluiden”

Hoofd van Studium Generale dr.ir. Coen Vermeeren reageert tegenover de NOS op de kwestie: “Als een professional met goede argumenten een duidelijk punt kan maken, mag er best naar hem geluisterd worden. Je hoeft het er niet mee eens te zijn, maar iedere academicus die zichzelf serieus neemt, moet openstaan voor verschillende geluiden en theorieën.”

De TU Delft zegt in een reactie twijfels te hebben over de lezing van Gage. “Het College van Bestuur zal naar aanleiding hiervan binnenkort opnieuw toetsen of de programmering van Studium Generale voldoende aansluit bij de doelstellingen en de verwachtingen en behoeftes van de studentengemeenschap.”

Wetenschappelijk bewijs

Er wordt beweerd dat de Amerikaanse overheid zelf betrokken is geweest bij de aanslagen. AE911Truth zegt niet in complotten te denken, maar zich te baseren op wetenschappelijk bewijs.

“Het gaat me er niet om of de overheid achter de aanslagen zit,” zegt Wico Valk, een Nederlandse architect die zich bij AE911Truth heeft aangesloten. “De instortingen zijn gewoon onvoldoende onderzocht. We willen gewoon laten zien dat de verklaring van de overheid niet klopt, op basis van een technische analyse.”

Er hebben zich al meer dan 1000 mensen aangemeld voor de lezing van Gage. Ook veel studenten architectuur en bouwkunde zijn geïnteresseerd. Wil je erbij zijn? Kijk dan hier voor mee informatie. De toegang is gratis.

[NOS]

0 0 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze info waardevol?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

55 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Kalki
Kalki
10 jaren geleden

Dat de meerderheid hun koppen in ’t zand steken als om de waarheid van 9/11 gaat is bekend en is dit zelfde aan de hand met onze NL-dijken die veelal niet aaan de veiligheidsnormen voldoen, wetenschappelijke bewijzen worden hierover ook door de meerderheid ontkend.
Zo kunnen dus onnodig duizenden tot miljoenen mensenlevens worden opgeofferd.

Dimmer
Dimmer
10 jaren geleden

Hier moet je toch keihard om lachen al is t om te huilen.

exegese
exegese
10 jaren geleden

Ik ben benieuwd hoe lang ze de waarheid nog onder de pet weten te houden over 9-11. Gelukkig laat men het niet voor wat het is en blijven ze de leugens belagen met nuchtere feiten van onafhankelijke experts.
De leugens en misdaden van overheden zijn immers te groot voor éénvoudige weldenkende mensen, het is simpelweg niet te geloven en toch zal het zo blijken te zijn.

riek
riek
10 jaren geleden

Het College van Bestuur zal naar aanleiding hiervan binnenkort opnieuw toetsen of de programmering van Studium Generale voldoende aansluit bij de doelstellingen en de verwachtingen en behoeftes van de studentengemeenschap.
met andere woorden:
het bestuur zal er op toezien dat zijn studenten voldoende en blijvend gebrainswashed worden

Lilith
Lilith
10 jaren geleden

Het is al jaren bekent dat de 50e etage leeg stond, daar lag het vol explosiven .
Onbegrijpeijk dat de daders (oa Bush) nog steeds vrij rondtlopen!

S0M30N3
S0M30N3
10 jaren geleden

Fuckit laat het rusten als mensen het nu nog steeds niet begrijpen dat het een inside job was dan zijn ze gewoon retarted!!! Bewijs is overal te vinden op het internet, je moet gewoon fucking arrogant zijn om nog te geloven in het officiële verhaal. De schuldigen aanwijzen? Het is juist Amerika en Israël die hand in hand gaan met elkaar om elkaar ook nog te verneuken, terwijl ze achter dezelfde ideologie staan, fucking retarted.

Weet wel het is niet HEEL AMERIKA of HEEL ISRAËL is, maar een paar psychopathische familie’s die overal controle op hebben, rothschild, rockafella, sachs etc. Fuck them!

WALGELIJK!!

JansTerZeijle
JansTerZeijle
10 jaren geleden

Astronoom aan de TU Delft, Dap Hartmann, zit niet te wachten op de komst van Gage. Op Twitter schrijft hij: “Discussiëren met deze idioten is een verspilling van je tijd. Er zijn al zo vaak tegenargumenten gegeven voor hun belachelijke ideeën. Studenten zijn niet goed genoeg voorbereid op dit onderwerp, dus blaast Gage ze gewoon omver.”

http://nos.nl/op3/artikel/2029540-tu-delft-vindt-9-11-lezing-niet-zo-n-goed-plan.html

Die astronoom zou zich prima thuisvoelen bij de Spaanse Inquisitie.

yvonne
yvonne
10 jaren geleden

Ene Elma Drayer kreeg weer ruimte om onzin te spreken…………..tsjongejonge!

http://www.wanttoknow.nl/politiek/9-11/elma-drayer-dom-blondje-en-complotdenker/

leon***
leon***
10 jaren geleden

en als hij dat kan gebeurd er toch niks mee daar zal je een meerderheid voor moeten
hebben en dat zal nooit wereldnieuw worden.
want het (probleem) is al opgelost.
nu de onderste steen van rutte nog , dadar aanwijzen die dan naar rusland is gevlucht
en een stelling in het nieuws brengen , moet america nederland helpen om de dader(s)
te pakken en natuurlijk zal dan de meerderheid zeggen ja ,ook al zou dat niet zo zijn.
en kunnen ze rusland binnen vallen

Marc
Marc
10 jaren geleden

Ik reed gisteren in de auto en luisterde naar een programma op radio 1. Gast in de uitzending was Elma Drayer, columniste van de Volkskrant. Het thema was de lezing van Richard Gage tijdens het SG in Delft.

Ik wist niet wat ik hoorde, wat ging deze mevrouw tekeer tegen “complotdenkers”en tegen Gage. Mensen zoals wij, die verder willen kijken, die achter de berichtgeving willen kijken, werden afgeschilderd als idioten, sterker nog, als criminelen.

Blijkbaar is het niet gepast om out- of- the – box en na te denken en al helemaal niet op
een universiteit. Ik werd gewoon ziedend achter het stuur. “Deze meneer durft te beweren dat gebouw nummer 7 niet is vernietigd door de vliegtuigen, maar door van tevoren aangebrachte explosieven”, vervolgde de gast tegen de presentator en tegen de luisteraars..

Zo, mevrouw Drayer, de vliegtuigen die gebouw 1 en 2 raakten en de brokstukken hebben gebouw nummer 7 niet of nauwelijks geraakt. Er ontstonden brandjes in delen van het kantoorpand en rond vijf uur’s middags kwam het gebouw, vrijwel buiten het zicht van de camera’s om, naar beneden.

Dat je vraagtekens zet bij de inhoud van een studium generale is nog wel te begrijpen. Maar laat de studenten zelf nadenken over wat er nu werkelijk is gebeurd op 11 september 2001. We willen toch juist jonge mensen hebben die zelfstandig en onderscheidend kunnen denken? Misschien wel niet.

Toen kwam de organisator van de programmering van de SG nog in beeld. Uiteraard ging het over Coen Vermeeren. “Dat zo iemand nog aan te houden was op de TU Delft, fulmineerde mevrouw Drayer, hij gelooft in UFO’s, echt waar, die man gelooft serieus in UFO’s, tssss”.

Ja, mevrouw Drayer. Gelukkig zijn er mensen die verder durven te denken, die zich in hun geest openstellen voor andere mogelijkheden en ideeën dan er in het algemeen besproken worden in de (reguliere) media. Als dat niet zo zou zijn, dan zou er stilstand en consensus ontstaan in het denken en mensen zoals Nassim Haramein of zelfs Einstein zouden geen kans krijgen om hun inzichten aan de wereld te presenteren.

J@n
J@n
10 jaren geleden

De grootste dreiging is onze eigen regering. Kijk eens na de laatste provinciale verkiezingen, PvdA voor de 3e keer op rij een grote nederlaag. Commentaar is dat er voldoende aanknopings- punten zijn om verder te gaan. Welke dan, de kiezer heeft geroepen, oprotten, ga weg, kssttt….. Wat doet deze regering…gaat gewoon door. M.a.w. wij luisteren niett naar de keizer, wij luisteren naar ons zelf. Volledig de wereld op z’n kop..

Richard
Richard
10 jaren geleden

De beweringen van die man worden dadelijk compleet debunked en de doofpottentoverhoed wordt natuurlijk meteen weer opengetrokken. Die man begeeft zich in het hol van de leeuw. En mocht hij er heelhuids uitkomen, dan komen hij en soortgelijke randfiguren er in de toekomst niet meer in:
“Het doel van Studium Generale is via lezing en debat het blikveld van aankomende ingenieurs te verruimen. Studium Generale opereert onafhankelijk en dat leidt soms tot discussie over de gemaakte keuzes, ook intern binnen de TU Delft. Het College van Bestuur heeft in dit geval twijfels of deze lezing bijdraagt aan het doel van Studium Generale. Het CvB zal naar aanleiding hiervan binnenkort opnieuw toetsen of de programmering van Studium Generale voldoende aansluit bij de doelstellingen en de verwachtingen en behoeftes van de studentengemeenschap.”

http://nos.nl/op3/artikel/2029540-tu-delft-vindt-9-11-lezing-niet-zo-n-goed-plan.html

Kortom: Dat was eens, en nooit meer weer.

henk001
henk001
10 jaren geleden

Ik zal me ook in het hol van de leeuw begeven. Ik geloof namelijk helemaal niet dat het een inside job, false flag of zo was. Heeft iemand hier behalve de sites met bewijzen dat het wel zo was zich ook ooit verdiept in de sites met tegenbewijzen die aantonen dat dat helemaal geen geldige argumenten zijn? Of hoeft dat niet omdat je van tevoren toch al weet dat dat desinformatie is, betaald door de elite of zoiets?
Voor wie het toch wil proberen:
https://www.youtube.com/watch?list=PL24OWVi6trL3rf0SFqTo-4Zkaygct4WOl&v=nN3qUXJp7l0
http://www.csicop.org/si/show/the_9_11_truth_movement_the_top_conspiracy_theory_a_decade_later
http://kloptdatwel.nl/2011/09/11/is-er-bewijs-voor-een-11-september-samenzwering-nee/
http://www.csicop.org/sb/show/how_i_debated_a_9_11_truther_and_survived/

trackback
BOINNK!!! | Eindtijdberichten, verzameld door Arie Goedhart
10 jaren geleden
Ivo
Ivo
10 jaren geleden

Kijk eens op drjudywood com. Dan kun je duidelijk zien dat het geen explosieven zijn geweest maar dat er gebruik is gemaakt van een ‘Laser Beam wapen”. De auto’s die kilometers van de WTC ramp geparkeerd stonden zijn dan ook heel vreemd aangebrand, verkoold en verwrongen en meteen op de dag zelf geroest terwijl er geen regen was. Dit duidt op gebruik van een zeer krachtig ‘magnetron’wapen waardoor metaal onmiddellijk oxideert. De onderzoeken wijzen dit dan ook duidelijk uit die Dr. Judy Wood en haar team gedaan hebben. Er is een duidelijk spoor van schade te zien over de auto’s waar het laser beam wapen de auto’s heeft geraakt richting het WTC. Zelfs motorblokken lagen meters verder die uit de auto’s zijn gerukt en meer van die vreemde zaken. De foto’s zeggen al meer dan woorden. Kijk zelf! En vergeet haar lezing niet te kijken voor alle onderbouwing en de feiten waar je gewoonweg niet omheen kunt. Ik dacht hiervoor ook dat het explosieven waren. Misschien is er wel wat gebruikt aan explosieven maar de gebouwen zijn hoofdzakelijk naar beneden gehaald met een laserbeam wapen.

Mike
Mike
10 jaren geleden

Elma: je bent een aanfluiting!

Doe eerst je onderzoek voordat je zo arrogant bent om de bevindingen van meer dan 2300 specialisten als idioot te bestempelen!

En het zou je sieren als je tenminste de moeite zou nemen om ook de mening van de vele piloten van http://www.pilotsfor911truth.org/ een keer serieus zou aanhoren. Er zijn vele ervaren piloten uit de grote luchtvaart die manouvres zoals bij het WTC èn het Pentagon zelfs met 30 jaar ervaring niet zouden kunnen maken. En dan durf jij te beweren dat een groep holbewoners uit Afghanistan dat kennelijk wel kunnen?! Ga nadenken M.TS!

En dan is er nog het grondige onderzoek van Dr.Judy Wood. http://wheredidthetowersgo.com/

Als je ook maar het geringste beetje respect hebt voor alle slachtoffers van zowel 911 als van alle daarop volgende oorlogen, reserveer dan eens één dagje -in je kennelijk oppervlakkige leventje- om je er eens in te verdiepen!

Ik beloof je: er gaat een wereld voor je open…

m.b
m.b
10 jaren geleden

… ik ga er vanuit dat dit al redelijk bekend is onder TU-onderwijzers en – studenten. Die moeten dit al weten. De presentatie staat volgens mij ook online, maar wellicht is dezelfde waarheid ‘live’ meer waard.

Mooi de bijgevoegde foto, gebouwen die als fonteinen instorten. Pancaking , Tja ….

An Archist
An Archist
10 jaren geleden

Ik hoor veel over “kan me niet voorstellen dat een regering” dat kan doen en dan ook nog eens ongestraft.

geschiedenisles:

1ste wereldoorlog: Amerikanen wilden geen deel aan de oorlog. Lucitania tot zinken gebracht door Duitse U-boat. Amerikanen betrokken bij de oorlog. De duitsers hadden zelfs in grote kranten in de VS pagina groot aangegeven om bepaalde routes niet te varen vanwege deze mogelijkheid.
3de Wereldoorlog. Amerikanen wilden geen deel aan de oorlog. Ondanks dat de aanval van tevoren bekend was heeft de Amerikaanse legerleiding Pearl Harbour laten gebeuren. Amerikanen betrokken bij de oorlog.
Vietnam oorlog. Amerikanen tegen een oorlog in Vietnam. Golf van Tonkin incident, waarvan al jaren bekend is dat dit nooit gebeurd is. Amerikanen jaren in een guerilla oorlog betrokken.
Irak en golfoorlog. Amerikanen tegen interventie. Irak heeft zogenaamd Weapons of Mass Destruction. Irak bukt nog steeds onder de ellende die de Amerikanen daar hebben gebracht.

zomaar enkele punten die deze aanname onderuit halen en toch wel degelijk de mogelijkheid laten zien dat een regering tot meer in staat is dan wij denken.
Niemand kon zich ooit voorstellen dat de Amerikanen de hele wereld, waaronder ook bevriende regeringen af luisterde. Allemaal bullshit, tot ene Edward Snowden (enemy of the state nr 1), alles naar buiten heeft gebracht. Ook hier zeggen mensen nog steeds van dat het allemaal bs is. Kijk de docvumentaire US of Secrets, daar komen alle hoofdrolspelers buiten de president en vice-precident aan het woord.

ik kan er nog meer noemen maar denk dat ik mijn punt hier wel over gemaakt heb.

Mensen zouden bang moeten zijn. Of juist niet? Wie heeft uiteindelijk de macht?

Ik zie zo de woedende menigtes tijdens de Franse revolutie voor me…..

trackback
BOINNK!!! | Controversiële 9/11-lezing aan TU Delft: “Twin Towers stortten in door gecontroleerde explosies”
10 jaren geleden
Elise49
Elise49
10 jaren geleden

Het enige waar je aan moet denken is: hoe krijg je 1 wereld, want systemen zijn failliet. Zonder beweging van iets, gebeurt er niks. Dus worden er dingen bewust gecreëerd en/of worden mensen onbewust gestuurd. Puur natuurwet. Atomen/elementen in ruststand/evenwicht doen ook niks.
Alles wordt gestuurd vanuit of heeft een lijntje met Agenda 21. Welkom in de NWO.
Dus zelfs als er geen explosies zijn geweest, dan zijn de piloten van die vliegtuigen geestelijk gestuurd/gemanipuleerd door huidige conflicten van het systeem. Geloven/politiek/wetenschap. Deze drie zijn altijd met een lijntje aan elkaar verbonden geweest(geschiedenis) en zullen altijd met elkaar in verbinding staan zolang de mens nog bestaat.
De gevolgen zijn al in gang gezet. Links of rechtsom. Ze zijn er. Wat belangrijker is: hoe houd je je ziel rein. Hoe houd je jezelf nog staande in dit afbreeksysteem? Is vrede krijgen door oorlog, wel echte vrede? Ik denk dat mensen in de toekomst steeds verder op de beproeving worden gesteld door het systeem. Dat je de bron dicht bij jezelf wel moet zoeken, want anders overleef je of overleven wij het niet. Iedereen die in een ontkenningsfase zit zal toch wel een keer wakker worden. Dat doet nl. het systeem zelf al.

Paul
Paul
10 jaren geleden
Rob
Rob
10 jaren geleden

Het explosieven verhaal gaat er bij mij wel in, kijk (ook) naar gebouw nummer 7. Stel dat “terroristen” (niet de overheid) die explosieven in jaren tijd hebben kunnen plaatsten, dan snap ik het wel dat de overheid een ander verhaal verteld. Slechts een hypothese maar zou ook kunnen 🙂

Darryl
Darryl
10 jaren geleden

Ik weet even niet waarom er in het artikel staat dat er 1000 mensen zich hebben aangemeld voor de lezing,
want op de website via de link staat in het Engels aangegeven dat het “free of charge” is en dat men zich niet hoeft te laten registreren…

W Bevers
W Bevers
10 jaren geleden

Ja erg interessant al die theorien van building 7 dat het ook in vrije val snelheid heeft kunnen vallen zonder dat dit geraakt is door een vliegtuig maar hoe verklaar je dat er vooraf werd verteld dat hij al gevallen is terwijl in real time nog overeind stond ?!

News Reports WTC7 Fell Before It Happens!

https://www.youtube.com/watch?v=ltP2t9nq9fI

Martijn
Martijn
10 jaren geleden

Roy

13 april 2015 22:45 at 22:45

Dit is het probleem….
Zo ziet de controlled demolition van een toren er in het echie uit en het belangrijkste, zo klinkt een controlled demolition.

https://www.youtube.com/watch?v=e2E_m7l2Rww

Ziet er anders uit, en klinkt ook heel anders dan de instorting van gebouw nummer 7..

Hallo Roy,

Denk toch dat de meeste mensen hoe vaak je ook komt met je eigen theorieën komt meer geloofwaardigheid hechten aan de experts en aan hun eigen gezond verstand dan aan jou visie .
Gebouwen vallen niet in vrije valsnelheid naar beneden en mensen hoorde explosies dat kun je niet wegvegen die informatie, luister nog maar eens naar in de bijgevoegde link .

Doe hier eens een poging, hoe kan het dat de bbc voordat dit bewuste gebouw 7 gevallen was ze al vermelde dat het gevallen was in real time?

Demolitions Expert – Danny Jowenko

https://www.youtube.com/watch?v=yMhUTrBODtA#t=25

Back to top button
55
0
We lezen graag je reactie!x