Het aantal coronagevallen onder volledig gevaccineerde mensen is tussen 11 december 2021 en 8 januari dit jaar met meer dan 1000 procent gestegen, blijkt uit cijfers van het CDC, het Amerikaanse RIVM. Merk daarbij op dat het CDC iemand pas 14 dagen na de laatste prik meetelt als ‘volledig gevaccineerd’.
Het aantal coronagevallen onder mensen die een boosterprik hebben gekregen, is ook omhooggeschoten, met maar liefst 2400 procent, schrijft de krant The Epoch Times.
Tweede booster
Daarnaast is het aantal ziekenhuisopnames onder de gevaccineerden in diezelfde periode gestegen, van 1,4 per 100.000 naar 35,2 per 100.000, blijkt uit de gegevens. Er kwamen ook meer geboosterden in het ziekenhuis terecht. En ook de coronasterfte onder gevaccineerden, inclusief de geboosterden, nam in die periode toe.
Stéphane Bancel, de directeur van vaccinmaker Moderna, heeft tegen investeerders gezegd dat een tweede booster nodig is vanwege afnemende bescherming van het vaccin en de eerste booster. Deze vierde dosis zou in de tweede helft van dit jaar toegediend moeten worden.
Minder sterk
Ook onder de ongevaccineerden steeg tussen 11 december vorig jaar en 8 januari het aantal gevallen, ziekenhuisopnames en overlijdens, maar minder sterk dan onder de gevaccineerden.
De afgelopen weken zijn de coronacijfers juist gedaald, wat ertoe heeft geleid dat veel Amerikaanse staten coronamaatregelen hebben afgeschaft.
De aap komt uit de mouw, wanneer worden de Nederlandse cijfers bekent gemaakt.
Ze zullen het de komende jaren druk gaan krijgen met de gevaccineerde ze zullen met bosjes om gaan vallen. Maar daar is en was het nepvaccin voor bedoelt om er voor te zorgen dat er binnen 5 a 6 jaar miljarden de pijp uit gaan, het gaat lekker rustig worden!!
Uiteraard niet in Nederland, want dan zou het Nep nieuws zijn.
het is allemaal duidelijk.