Weet je waarom de Amerikaanse en Britse overheid niet hebben opgeroepen tot een staakt-het-vuren in Gaza? Die vraag stelde politiek commentator en cabaretier Jimmy Dore in zijn show.
“De schoonvader van de Britse premier Rishi Sunak heeft een deal van 1,5 miljard pond (1,7 miljard euro) gesloten met BP, dat van Israël toestemming heeft gekregen om Palestijnse gasbronnen te exploiteren.”
Echt ongelooflijk
Saillant detail: de familie sloot de deal twee maanden voordat Sunak honderden nieuwe licenties voor olie- en gasboringen uitgaf.
“Dit is echt ongelooflijk,” reageerde Dore.
You wonder why the government aren’t calling for a ceasefire?!
Rishi’s father in law signed a £1.5billion deal with BP. Who have been awarded a licence from Israel to exploit Palestinian gas resources. pic.twitter.com/oQHSRnCSrc
— Rebecca Jane (@LadyDetectives1) November 12, 2023
Schouwtoneel
Het bedrijf van de familie, Infosys, heeft voor 172 miljoen pond (198 miljoen euro) overeenkomsten gesloten met de Britse overheid. Het bedrijf is opgericht door de schoonvader van Sunak.
Cabaretier, schrijver en acteur Kurt Metzger, die te gast was in de studio van Dore, zei: “De wereld is een schouwtoneel en alle politici zijn acteurs.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





‘China bereidde zich afgelopen 6 jaar voor op Derde Wereldoorlog met biowapens, waaronder corona’
VIDEO: Mysterieus ronddraaiend eiland ontdekt in Argentijns moeras
Medisch monopolie kan niet op tegen homeopathie
Journalist woont geheim feestje van topbankiers bij
Kijk: Alex Jones pakt premier Rutte aan en prijst Gideon van Meijeren
Chemtrails – Echt of nep?
Twee UFO’s schieten langs helikopter tijdens reddingsoperatie. Hoe is dit te verklaren?
Verbijstering alom door uitspraken VVD-minister Hermans over energie: ‘Dit is toch volledig kolderiek’
Demmink Doofpot: oud-gevangenisbazen demonstreren voor vrijlating Baybasin. Waarom zwijgen de media in alle talen?