
Het lijkt er sterk op dat de dood van prinses Diana op 31 augustus 1997 in Parijs een complot was.
In de nieuwe documentaire ‘Diana: Case Solved’ komen schokkende details over de dood van de prinses aan het licht, schrijft nieuwssite HLN.
De documentaire, te beluisteren als podcast via Amazon en Apple, stelt dat prinses Diana haar dood voorspelde in een brief gericht aan haar butler.
Minnares
In de brief, die Diana enkele maanden voor haar dood heeft geschreven, staat dat het dodelijke ongeluk is opgezet door prins Charles.
Lady Di schreef dat ze opgeruimd moest worden omdat ze de liefde van prins Charles voor zijn minnares Tiggy Legge-Bourke in de weg stond, aldus de site.
“Deze specifieke fase in mijn leven is de meest gevaarlijke,” schreef Diana. “Mijn man plant een ongeluk met mijn auto.”
Afleiding
“Een defect met mijn remmen, ernstig hoofdletsel, om het pad voor hem vrij te kunnen maken om te trouwen met Tiggy,” schreef ze verder.
“Camilla is niets meer dan een lokvogel, een afleiding,” klonk het nog.
Vermoord
Een ooggetuige van de crash zegt in de documentaire dat Diana vlak na het ongeluk nog in leven was.
“Ze fluisterde: ‘Hij heeft me vermoord. Die verdomde klootzak heeft me vermoord. Net zoals hij mij had gewaarschuwd’,” aldus de getuige.
[HLN]
“Sonia, het is je tijd nog niet, ga terug naar je kinderen”
Bij het bezoek van Schwab aan Rutte was ook deze hoge pief van het World Economic Forum aanwezig
Virale video: arts Sherri Tenpenny waarschuwt beleidsmakers voor gevaren coronavaccins
Moedige begrafenisondernemer spreekt zich uit: ‘Dit heb ik nog nooit meegemaakt’
Hoogleraar stelt nu ook censuur in Tweede Kamer voor, net als in de DDR
Zuster op Britse radio: ‘Uitrol 5G gelinkt aan corona-uitbraak’. Radiozender krijgt tik op vingers
De Sovjet-EU: Europa glijdt af naar tirannie. Dit voorbeeld is alleszeggend
Afschuwelijk: weervrouw zakt live op tv plotseling in elkaar
Krant verwijdert artikel over Amerikaans plan om gifgasaanval uit te voeren in Syrië (en Assad de schuld te geven)