Het lijkt er sterk op dat de dood van prinses Diana op 31 augustus 1997 in Parijs een complot was.
In de nieuwe documentaire ‘Diana: Case Solved’ komen schokkende details over de dood van de prinses aan het licht, schrijft nieuwssite HLN.
De documentaire, te beluisteren als podcast via Amazon en Apple, stelt dat prinses Diana haar dood voorspelde in een brief gericht aan haar butler.
Minnares
In de brief, die Diana enkele maanden voor haar dood heeft geschreven, staat dat het dodelijke ongeluk is opgezet door prins Charles.
Lady Di schreef dat ze opgeruimd moest worden omdat ze de liefde van prins Charles voor zijn minnares Tiggy Legge-Bourke in de weg stond, aldus de site.
“Deze specifieke fase in mijn leven is de meest gevaarlijke,” schreef Diana. “Mijn man plant een ongeluk met mijn auto.”
Afleiding
“Een defect met mijn remmen, ernstig hoofdletsel, om het pad voor hem vrij te kunnen maken om te trouwen met Tiggy,” schreef ze verder.
“Camilla is niets meer dan een lokvogel, een afleiding,” klonk het nog.
Vermoord
Een ooggetuige van de crash zegt in de documentaire dat Diana vlak na het ongeluk nog in leven was.
“Ze fluisterde: ‘Hij heeft me vermoord. Die verdomde klootzak heeft me vermoord. Net zoals hij mij had gewaarschuwd’,” aldus de getuige.
[HLN]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Schietpartij Connecticut: tweede schutter en psychotrope medicatie
Veruit de meeste mensen zijn zich er niet van bewust dat hen nog heel veel mRNA-injectieleed te wachten staat
Verkeersinfarct Amsterdam: ‘Dit onmenselijke treiterbeleid komt rechtstreeks uit Davos’
Tienermeisje werpt basketbal terwijl ze in coma ligt
Rafaël (33) zakte in het vaccinatiecentrum in elkaar: ‘Het voelt echt alsof elke dag de laatste kan zijn’
Een andere kijk op graancirkels
Ze zei dat ze als kind werd meegenomen aan boord van een buitenaards schip. Deze grote krant steunt haar nu als congreslid
Bonusfestijn voor nieuwe Van Lanschot-topman Karl Guha
“Filmpje op gehackte laptop senator McCain laat zien dat executies ISIS in scène worden gezet”