Buitenland

Docu doet verkiezingsfraude in VS uit de doeken: ‘Dit is een smoking gun die niet langer genegeerd kan worden’

Help mee door deze info met je vrienden op je social netwerk te delen!

Dinesh D’Souza laat in zijn documentaire 2000 Mules zien hoe linkse organisaties activisten hebben ingezet om verkiezingsfraude te plegen tijdens de Amerikaanse presidentsverkiezingen van 2020.

In een aantal sleutelstaten gebruikten de Democraten corona als excuus om stemmen bij volmacht makkelijker te maken. Activisten verzamelden stembiljetten, vulden ze in en gooiden ze in speciale dropboxen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
380.000 illegale stemmen

Via Wob-verzoeken kwamen videobeelden boven water waarop te zien is hoe deze activisten ladingen stembiljetten in de dropboxen dumpen, wat illegaal is. Uit de informatie blijkt dat er in vijf staten maar liefst 2200 van deze ‘mules’ oftewel pakezels actief waren. Zij hebben naar schatting 380.000 illegale stemmen uitgebracht. In het hele land zijn dus mogelijk vele duizenden, zo niet tienduizenden mules ingezet.

Als ze niet waren ingezet, zou Trump met gemak hebben gewonnen. De documentaire, die in minder dan 12 uur tijd meer dan één miljoen dollar ophaalde, werd meteen ‘gefactcheckt’ door persbureau AP.

Nauwelijks te bevatten

“De verkiezingsfraude in de VS is onomstotelijk uit de doeken gedaan in deze documentaire, net zo kolossaal en brutaal als het coronabedrog of de klimaatleugen en daardoor nauwelijks te bevatten,” reageert FVD-Kamerlid Pepijn van Houwelingen. “Het zijn zogenaamde ‘grote leugens’. Leugens van globalisten toegedekt door de media.”

Journalist Annelies Strikkers voegt toe: “Interessante documentaire online over de fraude tijdens de Amerikaanse presidentsverkiezingen, over een geïdentificeerde grote groep mensen die grote aantallen (vervalste) stembiljetten afleverden.”

Bekijk hieronder enkele belangrijke fragmenten uit de film:


Interessant

Vind je deze informatie waardevol?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 67 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

85 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Zhukov
Zhukov
3 jaren geleden

das hier ook gebeurt geloof nooit dat de heks en prutte verziekingen hebben gewonnen maar ja de media he en WEF die de dienst hier uit maakt Young Global Leaders laat me niet lachen
schoften zijn het

Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 jaren geleden

Alleen compleet gehersenspoelden geloven nog in eerlijke verkiezingen.

co van der vliet
co van der vliet
3 jaren geleden

Micha Kat zit nog vast in ierland begrijp ik, Micha vertelde per direct dat de verkiezingen gefraudeerd waren, Micha vertelde een ook over de pedofilie van de elite. Over de vaccins zei Micha ze gaan ons doodspuiten ,Micha was net als Robert Jensen vooruitziend met alles.

Gea
Gea
3 jaren geleden

Niet te geloven hoe corupt de cabal is! Maar gelukkig word het bewijs langzaam maar zeker geleverd. Het is toch overduidelijk dat deze criminelen van hun hoge posten verwijderd horen te worden. En een passende straf verdienen.

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
3 jaren geleden

Een beproefde methode die inmiddels al vaker is herhaald!

Recentelijk nog in Frankrijk….

Robert1952
Robert1952
3 jaren geleden

Hopelijk brengt deze doku de bal eindelijk eens aan het rollen. Man,man wat heb ik hier lang op gewacht. Gaan we nu eindelijk eens arrestaties zien? Het is mij een raadsel waarom het allemaal zo traag moet verlopen en ondertussen gaat de halve wereld naar de verdommenis,met dank aan het tuig,dat zich regering noemt.Verschrikkelijk,het is om van te kotsen!

Henk R
Henk R
3 jaren geleden

Ook in Frankrijk is er gesjoemeld met het stemmen. Maar wat doet men eraan? Laten ze het uitlopen op een volkswoede? Zometeen worden verkiezingen nergens meer vertrouwd. Ook ben ik van mening dat het hier ook gebeurt.

Wlliam
Wlliam
3 jaren geleden

En wat dacht je dat er in Frankrijk is gebeurd? En in NL.. dansende Kaag nog voordat officieel geteld was?

IFF
IFF
3 jaren geleden

Net zoals de recente verkiezingen in Frankrijk vervalst zijn ten nadeel van Le Pen…

Fransdo
Fransdo
3 jaren geleden

Erg zeg! Enne …………. is dit ook in Nederland gebeurd?

Dubito
Dubito
3 jaren geleden

Gelukkig alweer helemaal gefactcheckt: helemaal niks van waar allemaal. Heel normaal dat mensen voor anderen briefjes in de bus doen, staat in de wet. Niet iedereen is zo goed ter been, je weet toch? En verder is de maker een ultrarechtse leugenaar, kijk maar, we hebben zijn hele doopceel gelicht. Verder nog vragen?
Oh wacht: en Biden is de beste president die we ooit hadden, met 8 ziljard stemmen overtuigend gekozen. Hebt u al een Oekraïense vlag buiten hangen?

(disclaimer voor alle literair wat minder ruim begaafden hier: bovenstaande is sarcasme)

Dat van die factcheck klopt hoor! Is echt na te lezen op internet.

FVD_FAN
FVD_FAN
3 jaren geleden

Zolang het Pentagon te druk is met de ‘oorlog’ in Ukraine blijven de fraudeurs en bedriegers (NWO deepstate WEF) schurken in de VS op hun plek zitten.
Trump had nooit ‘verlies’ moeten erkennen en opstappen.. het was al lang duidelijk dat het niet klopte, maar had waarschijnlijk niet de backup van het leger.

Door en door corrupt dat Washington DC.

Niet bang
Niet bang
3 jaren geleden

Free Assange

Jonas
Jonas
3 jaren geleden

Erg goede documentaire. En toch ongelofelijk dat de FBI and de GBI (FBI van deelstaat Georgia) al het bewijs werden gegeven en NIETS doen. Amerika is een totale diktatuur geworden.

Peter
Peter
3 jaren geleden

Iedereen zal vergeld worden naar zijn daden. We gaan in de toekomst dus creperende politiekers hebben. 😃

Zonnebloem
Zonnebloem
3 jaren geleden

Hiervan heeft Nederland dus geleerd
Hoe je kan frauderen
Maar ooh wee de zgn fraude schandaal van burgers .worden behandeld als of zij de grootste crimi s zijn
.dansen op een tafel voordat de stemmen geteld waren
Wat is er toch met de politiek?
Waarom al dat gelieg..er is nog veel meer aan de hand wat het daglicht niet verdragen kan ..worden ze bang..moeten wij daarom onder curateele staan?
De beerput mag niet open???

NooT
NooT
3 jaren geleden

‘Dit is een smoking gun die niet langer genegeerd kan worden’…

Dit soort kwalificaties lees ik nou al jaren hier op deze site, maar meestal worden de zgn. smoking guns alsnog wél genegeerd!
We zitten nou eenmaal met een compleet corrupte misdadige pers en televisie, zodat de guns alleen op de kritische sites smoken!

NooT
NooT
3 jaren geleden

P.S. … en het interesseert de gemiddelde Nederlander geen ene drol.
Dat helpt ook al niet.

Marrob BE
Marrob BE
3 jaren geleden

Wij mochten toch ook bij volmacht stemmen.
En erger nog per brief, tenminste die kreeg ik.
Wie stond aan het roer.
D666 om het uit te voeren maar ook om het te verzinnen.
Afgekeken van Amerika.
Gelukkig donderen ze naar beneden in de peilingen dat stelletje gajus.
Gauw nieuwe verkiezingen graag.

Vrijheid?
Vrijheid?
3 jaren geleden

Grote klasse!!! Gooi maar helemaal open die beerput !! Alles hangt momenteel van fraude en corruptie aan elkaar! Wij hebben ook niet gekozen voor terroristische organisaties als het WEF en de WHO en met dat soort organisaties doen onze politici en het nep koningshuis zaken,misdadigers zijn het van de ergste soort!

Boulie
Boulie
3 jaren geleden

En wat is de eindconclusie?
Wij krijgen ze niet weg.
Ze hebben alles in hun macht.
Het tegengeluid komt van ons, het gepeupel: geen geld geen wapens, geen macht.
En liggen ze daar wakker van?
Antwoord mag je zelf geven…

Trompet
Trompet
3 jaren geleden

Met Trump als president was de oorlog i Oekraïne niet uitgebroken.

t de vries
t de vries
3 jaren geleden

Vermoedelijk is hier het zelfde gebeurd , rutte moest en zou winnen . Hij heeft op zeker hulp gehad net als macron .Ook die stond achter op le pen ,de stembussen waren nog niet dicht of macron was winnaar .Zelfs rutte feliciteerde macron een kwartie na de stembus sluiting .Hoezo eerlijk en democraties overal op de wereld waar de belangen van een schwab en soros spelen winnen bij verkiezingen de genen die bij hun in de leer zijn geweest the yong global leaders .En indien rutte vooraf het niet gered had met zijn sorry en dat hij het anders zou doen had men kaag achter de hand .Allebij niets op hebbend met nederland en de nederlanders ,de wereld word bestuurd door psychopaten en hun mee lopers . Die niets op hebben met democratie of mensen en zichzelf zien als wereldleiders die uit zijn op algehele controle over ons het beperken van onze vrijheden het afnemen van bezit en ons in armoede laten .Laten wij dit gebeuren of staan wij hier tegen op

Evert
Evert
3 jaren geleden

Ook hier is dat gebeurt , toen in 2017 de verkieizingen waren was er opeens een vloedgolf aan stemmers , daarvoor was vvd op achtetstand , maar om ongeveer 20u stond vvd voor , er was 82% wat gestemd had , terwijl er altijd 72% stemden hier voor ! Ook dat fvd op kop liep zag je niks van terug

Arnold
Arnold
3 jaren geleden

In Nederland zitten ook criminelen op zeer hoge posten waarvan degene die aan het roer zit zich telkens weinig kan herinneren en vaak niets anders doet dan lachen. Dat lachen vergaat hem en zijn kliek hopelijk dit jaar nog!!

weledelhooggeborene met zijwieltjes
weledelhooggeborene met zijwieltjes
3 jaren geleden

Het gaat er echt niet om HOE er gestemd wordt, het gaat er om WIE de stemmen TELT.(Dat wist STALIN ons al te vertellen en die is in 1952 overleden).

Exegese
Exegese
3 jaren geleden

Alle shit komt uiteindelijk toch bovendrijven. En als het te veel wordt gaan ze er aan. zo simpel is dat nou eenmaal. Alleen duurt dat tergend lang, dat wel.

Peter
Peter
3 jaren geleden

In Nederland gebeurt precies hetzelfde.

Geloof jij werkelijk dat de VVD zoveel stemmen kan krijgen terwijl ze de hele middenstand om zeep helpen.

En wat kun je er tegen doen …. niets want de Rechtspraak is al net zo corrupt als onze regeringen. Waarom anders is het vertrouwen in de politiek totaal weg.

Alleen het leger kan ingrijpen maar ja …..

ludo
ludo
3 jaren geleden

er gaat niets gebeuren daar, enkel dat ze nu gaan brainstormen van hoe ze de volgende verkiezingen kunnen frauderen!!

Armand
Armand
3 jaren geleden

Ik ben ervan overtuigd dat dit in veel Westerse landen gebeurd.

I.h.b. waar globalisten en linkse klimaatdwingers zijn.

Ook in Nederland vertrouw ik het géénzins, Kaag en c.s. stonden s’avonds al te juichen dat ze gewonnen hadden, terwijl de uitslag officieel nog niet bekend kon zijn.

Alles is van te voren ment to be lijkt het.

Het is werkelijk zeer crimineel dat dit gebeurt, totaal niets met democratie te maken. Het is treurig dat de gewonen man op de straat voor de gek wordt gehouden.

Momenteel zie je gewoon dat de politieke leiders en de NWO lobbyisten openlijk zonder gêne zeggen wat ze van plan zijn.

Het grootste gedeelte van het volk is al zo geconditioneerd en gevormd dat ze gelaten en apathisch alles ondergaan.

Het feit dat Rutte al zolang in het zadel zit klopt niet deze kerel liegt en bedriegt, is één smooth talker in het kwadraat. Komt overal mee weg deze WEF lakei en duistere clubjes bezoeker.

Schaamt zich zelfs niet eens als hij per herhaling liegt en erop betrapt wordt.

Ons kabinet is een eng clubje en voert marsorders uit van het hoger echelon lijkt mij.

Elise
Elise
3 jaren geleden

Interessante informatie over de Wereldbank(Washington). Lees eens alles rustig door.

https://nl.wikipedia.org/wiki/Wereldbank

Nu ja, alles gelezen en voor mij is dit toch wel een alleszeggend gedrocht. Erg transparant is deze bank niet. Het zit in van alles verweven en met name in het geldsysteem.(leningen, inflatie beïnvloeding etc) Grote landen hebben meer invloed etc. VN./g8. inmiddels g7. Rusland viel al weg.

Stel Trump zat er, zou hij dan iets kunnen doen? Toen hij er zat werden er wel dingen doorgevoerd waarvan Europa weer de dupe werd. De staal handel regels en de noord zuidpijplijn, die heeft hij geblokkeerd. En hij heeft jeruzalem als hoofdstad van de wereld goedgekeurd.

Mijn conclusie: Ik denk dat het stemgedoe voor burgers/landpolitiek gewoon niet uitmaakt. De industrie, vrijmetselarij, diegene die geldsysteem sturen, aandeelhouders/grootaandeelhouders bepalen alles.
Voor mij was het meer allemaal show voor de buitenwacht/voor ons dus.

Naam*
Naam*
3 jaren geleden

2022… het jaar van het begin van de ommekeer. De winter wordt interessant.

Ashwin
Ashwin
3 jaren geleden

Gewoon niet luisteren naar die gekken. Negeren!

Daar kunnen narcisten niet tegen en dan gaan ze nog gekker dingen bedenken voor aandacht. En dan worden de schaapjes wel wakker, althans een deel.

Negeren dus en niet spuiten, geen QR gebruiken, pinnen, bij de kleine ondernemers en boeren kopen.

Negeer de politiek en de grote jongens, gebruik zo min mogelijk medicijnen. Troep en verdienmodel.

Gooi de smartphone eruit: het maakt ons slaafs en lui.

Yvonne
Yvonne
3 jaren geleden

Oh jawel hoor, het wordt zoals te doen gebruikelijk doodeenvoudig genegeerd.
De doorsnee burger weet nog steeds van niets en dat blijft zo.
Zalig zijn de onwetenden… (?!!)

H.J
H.J
3 jaren geleden

Eerlijke verkiezingen bestaan niet.
Duistere praktijken achter gesloten deuren, wekken geen enkel vertrouwen.
Poststemmen, machtigingen, meerdere dagen stemmen, tellen achter gesloten deuren.
Bedrog en fraude voeren de boventoon.

Kijk naar de opkomsten bij de laatste verkiezingen.
Leugens en bedrog stimuleren geen vertrouwen.

Lotus
Lotus
3 jaren geleden

The Great Reset is de komst van Satan; ‘De overgang v.h. Christendom naar het koninkrijk v.d. Antichrist’ zegt Aartsbisschop Carlo Maria Vigano.

Zijn we verbaasd over het handelen van de zogenaamde democraten?

Laat me een aantal kenmerken van Satan op een rijtje zetten en je ziet waar we in deze tijd mee te maken hebben.

Samen met Satan zijn er multi demonen en gevallen engelen.
Verwijzend naar Satan zei Jezus: ‘de dief komt om te stelen, te doden en te vernietigen.
De enige reden waarvoor de duivel naar je komt is om schade en destructie te brengen.
Hij is een uitermate kwaadaardige wezen met geen hoop voor genade.
John 10:10

Als Satan’s primaire motivatie destructie is dan is zijn primaire methode bedrog.
Alhoewel hij komt om te vernietigen, verschijnt hij als de Engel des Licht, (zie Korinthiërs 11:14)

Hij heeft de mens misleid sinds het hof van Eden, waar hij Adam en Eva overtuigde te eten van de verkeerde boom.
Jezus zei over de duivel, wanneer de duivel een leugen verteld is dit zijn eigen natuur.
Omdat hij een leugenaar is en de vader des leugens maar zijn leugens hebben vaak het uiterlijk v.d. waarheid, ze zijn zo verpakt op een manier dat velen hem geloven. (John 8:44)

Een v.d. namen aan de duivel gegeven is de verleider. (Matteüs 4:3)
Satan werkt in conjunctie met het wereldsysteem en de zondige natuur v.d. mens om zo constant verleiding te brengen in het leven van mensen. Hij wil dat mensen rebelleren tegen God en met Satan overeenkomen.

De duivel is een dief.
In John 10:10 verwijst Jezus naar Satan als de dief, hij houdt ervan vreugde, hoop, leven, liefde, gezondheid en toekomst te stelen.
De duivel is een moordenaar.
John 8:44 verwijst Jezus ook naar de duivel als de moordenaar, hij is een moordenaar vanaf het begin, zijn natuur is haatvol, destructief en moorddadig. Hij geniet van de dood, of het nu door moord, suïcide, ziekte, drugs overdoses, abortus is. Wat dan ook, Satan is een vernietiger.

De duivel is geen creator, integendeel hij neemt wat God gecreëerd heeft en perverts het, bijv. via seksualiteit Alle geschenken v.d. Heilige Geest, zoals profetie vervalst de duivel in occulte waarzeggerij.
Maar de duivel is niet alomtegenwoordig, God wel.

Check wat democraten twitteren over Elon Musk, de democraten hebben een verschrikkelijke angst voor vrijheid van meningsuiting. Ze geloven dat doodsbedreigingen beschermde spraak is.

‘Dood Elon Musk’
https://www.dailyveracity.com/2022/04/27/thousands-of-democrats-post-kill-elon-musk-after-twitter-acquisition/

Redneck
Redneck
3 jaren geleden

Ik geloof dat we over de uitslagen van de verkiezingen hier in Nederland, Canada en Frankrijk ook over fraude kunnen spreken. In de VS was het al gelijk duidelijk. Alles wat we moeten regelen via de overheid moeten we het met onze digiD doen, bijvoorbeeld aangiftes van belastingen. Waarom kunnen we niet via de computer stemmen? Het zou toch moeten kunnen om met je DigiD je stem uit te brengen. Was het niet zo dat tijdens de verkiezingen ook de regels hier betreffende poststemmen werden veranderd? Ja, corona he.

rock rebbel
rock rebbel
3 jaren geleden

wat ik me afraagt hier word al sinds 1945 fraude gepleegd met verkiezingen bewijs is elke 5 jaar worden de zelfde sukkels weer gekozen oa:vvd ,d66 cda en pvda hoekan dat en dat van af 1945 hebben we geen andere partijen en deze sukkel maken fouten en elke keer worden ze beloond door zogenaamd democratie stemmen en gaat een keer eerlijk 2001 dan word hij vermoord door ze leuke colegaa s hoe krijgen die sukkels het voor om van af 1945 elke jaar 5 fraude plegen met stemmen

f1racer
f1racer
3 jaren geleden

en stomste is als de nl bevolking er ooit achter komt in andere leven dan ,en dan gaan ze janken en word er mooi gezegd jij heb toestemming gegeven met stemmen dat wij fraude mogen plegen of wil je ontkennen dat je je hele gestemd heb op onze corrupte systeem zal ff in de computer kijken ja jaren lang toestemming gegeven voor fraude mond houden ben blij dat ik nooit gestemd heb vertrouwde die sukkels al nooit

Karma
Karma
3 jaren geleden

De elite is verschrikkelijk. Deze mensen zijn zo giftig en hebben geen geweten. Alle puzzelsstukjes vallen in elkaar en ik weet zeker dat de elite satanisten zijn en de grote oorzaak is van kinderhandel.
Tip check de site: stopworldcontrol.com.
Daar kun je de coronafraude terugvinden in een geweldig filmpje van 30 minuten en wat de elite met kinderen doen vanuit getuigen binnen de C.I.A. En de FBI. Ook staat er een filmpje over MK Ultra en mindcontrol. Ik adviseer deze te kijken en dan vallen nog meer zaken op hun plaats. Het is letterlijk goef tegen het kwaad. De rillingen krerg ik ervan. Zij gaan vallen!

Wakker mens
Wakker mens
3 jaren geleden

nfn, bedankt voor dit artikel, deze is opgenomen in mijn archief.
Een archief tot sintjuttemus, aan WAARHEID EN BEWIJS!

Gaan zo door nfn,

Hou jullie taai

Nog niet!
Nog niet!
3 jaren geleden

Zou dit ook in Noord Ierland zijn gebeurd? Sinn Féin heeft daar de verkiezingen gewonnen. Dit kan gaan leiden tot een hernieuwde burgeroorlog. Immers nu gaat het om de grens tussen de Eurolanden en UK. Hoe meer rotsooi hoe leuker voor Herr Klaus.

Vlinder
Vlinder
3 jaren geleden

We leven in een beerput!

Willem van der Kooi
Willem van der Kooi
3 jaren geleden

Je kunt de ratten misschien uit de regering krijgen maar daarmee heb je nog niet de kopstukken en zullen gewoon doorgaan.
Wil er een echte verandering plaatsvinden dan zullen ook de grootste kopstukken opgeruimd moeten worden, want de regeringsleiders/presidenten zijn alleen maar marinetten.

ralf
ralf
3 jaren geleden

u maakt hier een fout.
ze heet in het echt: el qaq.
wat misschien de ongeloofwaardigheid van deze asocialen nog verhoogt, maar dat doet het zelf

ralf
ralf
3 jaren geleden

ik krijg steeds meer signalen en aanwijzingen dat de meerderheid van de bevolking een dikke middelvinger opsteekt naar de mensen die zich elite noemen.
we doen niet mee met hun waanzin.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 jaren geleden

Binnen now time op alle grote platforms gecensureerd. Wie wil kijken kan dat hier doen. Wat we al wisten nu met keihard bewijs bevestigd.

https://ugetube.com/watch/2000-mules-full-90-minutes-version_jkiPEMGyZIPq67P.html

beltram
beltram
3 jaren geleden

wij zijn gestopt met cencurerende social media en toch zitten jullie als de kippen op het stok om de echte waarheid te verdoezelen het is een grote corrupte wereld waar Hitler een pionnetje was met wat er nu aan de hand is maar bijltjes dag komt ook weer terug

legalize
legalize
3 jaren geleden

Trump begin ik ook mijn twijfels bij te krijgen.

Hollewijn
Hollewijn
3 jaren geleden

Zou het bij de laatste verkiezingen hier ook zo zijn toegegaan? Ik vermoed van wel!

R.B.
R.B.
3 jaren geleden

We zien allemaal dat de VS ‘onder leiding van’ een smerig en letterlijk stinkendzaakje steeds verder afglijdt in de stiekemheid, eigenzakkenvullerij en misdaden tegen het eigen volk, de hele economie en de rest van de wereldpolitiek!

Vanbinnenuit is Donald Trump 4 jaar lang kapot gemaakt door deze griezels van de wereld…de LINKSE ELLENDE!!!

Ik hoop dat iedereen ziet dat Donald Trump de beste president voor de VS (en voor de rest van de wereld!) is geweest ooit! Eigen volk eerst, werk scheppend in eigen land, corruptie aanpakken in eigen land en landen om de VS heen, geen illegale immigratie, eerlijke wereldhandel, diplomatieke oplossingen zoekend i.p.v. oorlogvoeren, etc, etc. Zo’n ECHTE man moet je hebben als president…een handelsman is mijns inziens de beste keuze voor een president! Donald Trump is dat!!! De VS en de rest van de wereld heeft hem nodig! RESPECT!!!

PREDATOR
PREDATOR
3 jaren geleden

We zijn dus flink de sjaak.Die rutte met zijn rutkop gaat nog lang niet weg..Duidelijk is dus wel dat Mnr Fortuin door de regering om het leven is gebracht , anders hield rutte het helemaal niet zolang uit..

Franz
Franz
3 jaren geleden

Het grootste gezwel is deze Zelensky……

Franz
Franz
3 jaren geleden

De beerput gaat langzaam open , de verkiezingen net zoals in de USA zijn ook in NL gefraudeerd.
De grote popsterren waarvan zich er velen aan minder jarigen vergrijpen , kijk naar dat schijnheilig mannetje Bono , maar we zullen ze allemaal opjagen totdat ze er niet meer zullen zijn , de ratten van deze wereld.

Tenslotte zullen Rutte , dat blondje Kaag en Hoekstra , De Jonge en ook Kuijper allen aan het kortste eind trekken dat duurt niet lang meer dan zal de rest van Nederland weten wat dit voor ‘ reptielen ‘ zijn !!!!

Dubito
Dubito
3 jaren geleden

Kijk hier de hele documentaire:

https://www.bitchute.com/video/oUxVva4yWsuu/

Back to top button
85
0
We lezen graag je reactie!x