BuitenlandCorona

EU geeft Marokko 450 miljoen tegen corona, Nederland krijgt 25. ‘Ik zeg: Nexit!’

Help mee door deze info met kennissen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Tunesië en Marokko krijgen gezamenlijk 700 miljoen euro van de EU in de strijd tegen corona. Komend weekend wordt 17 miljoen euro overgemaakt, de rest komt in de loop van de komende twee jaar.

De beslissing van Brussel stuit op veel onbegrip. Nederland krijgt slechts 25 miljoen euro aan coronahulp. Vlaanderen moet het doen met nog minder: 6 miljoen euro.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Dries Van Langenhove (Vlaams Belang) kaartte de situatie aan op social media:


Ook PVV-leider Geert Wilders mengde zich in de discussie. Hij pleitte voor een Nexit:


Feest

De PVV is groot voorstander van een vertrek uit de EU zodat Nederland weer ‘baas over eigen regels’ en migratie is. Ook wil de partij van de euro af.

“Brexit is een zegen voor de Britten en Nexit zal een feest voor Nederland zijn,” aldus de partij.

Bindend referendum

Wilders ziet meer in een samenwerking binnen de Europese Economische Ruimte (EER) en andere internationale verdragen.

Hij wil de macht naar de burger terugbrengen met de invoering van een bindend referendum.

Interessant

Vond je dit interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

16 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
PREDATOR
PREDATOR
6 jaren geleden

Te gek voor woorden.Wij hebben helemaal niks te zeggen over ONS geld , dat blijkt nu weer.Alle macht ingenomen door het afschaffen van een referendum…en waarom???Omdat we tegen Oekraiene waren…met een rede!!!

H.J.
H.J.
6 jaren geleden

Mijn stelling is.

RUTTUP en NEXIT.

Henk
Henk
6 jaren geleden

De EU uw vriend? hebben wij zo iets nodig om sinterklaas tespelen in het buitenland?
Maroko neemt zijn burgers niet terug en krijd een beloning van de EU geen straf!
Buiten dat ieder land in Europa goede doelen buiten Europa steunen
doet Brussel het met een factor 20 meer waarom? omdat het socialisten zijn
die strooien altijd met andermans geld,en dat heeft niets temaken met sociaal zijn!
Uit de EU de beste manier om die snow flakes te laten smelten!

Kikoe
Kikoe
6 jaren geleden

Eerst iedereen exit eu dan schreeuwen om een wereldleider !

Harry
Harry
6 jaren geleden

Wacht maar tot de Eurobonds er zijn. Macron zei eerder, als Merkel met FDP gaat regeren ben ik kapot. Juist, want hij wil mooi weer spelen met ons geld. Nog eerder met pensioen.

Eppo
Eppo
6 jaren geleden

En dan haalt dat gekke zooitje in t Haagje ze nog hier heen .
Die Murkenmeuk behoort daar te blijven .

IIS
IIS
6 jaren geleden

Hoort als beloning bij het omvolkingsprogramma. Je kunt ellenlange verhalen vertellen waarom dit hoaxvirus er -moest- komen, te veel om op te sommen, dit ‘virus’ geeft namelijk zoveel mogelijkheden dat dit één van de meest grandioze dictatoriale middelen van de laatste decennia is. Angst en de leugen regeert en de politiek, overheid en media voeren dapper de diepe staat agenda’s uit.

Is al bekend gemaakt hoeveel ‘vluchtelingen’ NL heeft gekocht met deze deal? Er is uiteindelijk plek genoeg nu de ouderen ons bij bosjes ontvallen die zelfs met een spuitje of drankje niet meer te redden waren.

Jan Geerink
Jan Geerink
6 jaren geleden

Voorheen werden wij in Nederland door Gereformeerden geterrroriseerd. Nu worden wij hier in Nederland door moslims geterroriseerd. Willen wij soms terug naar de situatie dat wij door Gereformeerden worden geterroriseerd ? Dat is een zeer legitieme vraag die wij aan de heer Rutte zouden mogen stellen.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
6 jaren geleden

Marokkanen lachen hun lul uit hun broek om die domme Nederlanders.

KJVhuizen
KJVhuizen
6 jaren geleden

Dit is gewoon een lening

Rob
Rob
6 jaren geleden

EU, Marokko, Verdrag van Marrakesh. Dat klinkt eerder als de financiering van Afrikanen / asielzoekers die naar Europa moeten worden overgeheveld. Of zijn we dat alweer vergeten door al die corona BS? Ze kunnen in Brussel natuurlijk niet gaan zeggen dat ze geld sturen voor de overtocht. Met het hele volk dat thuis zit zijn de wegen vrij om Afrikanen ongehinderd Europa binnen te halen. Die hele corona onzin kan het mooi indekken. Want sinds wanneer heeft de heersende macht ooit waarheid gesproken?

Stefan
Stefan
6 jaren geleden

Lees net dat er een EU Corona noodfonds gaat komen, waar Nederland SUBSTANTIEEL aan gaat bijdragen. WIJ hebben onze zaakjes op orde, maar die zuidelijke knoflook landen houden hun handje weer op, nee ze TREKKEN het nu uit onze handen. Weer die ZWAKKE Rutte die overstag gaat, met als doel dat WAARDELOZE Europa bij elkaar te houden. Wat zal GB nu in zijn handjes wrijven, dat ze er net op tijd uitgestapt zijn. De Noordelijke EU landen zijn weer de sjaak en kunnen de kastanjes weer uit het vuur halen. Dit keer wordt de zogenaamde Corona pandemie misbruikt om ons het geld uit de zak te kloppen. We krijgen het zeker weer terug met rente, zoals we dat ook van Griekenland terug hebben gehad. Ik ben dat het EU echt helemaal beu. Laat het maar ploffen en laat die waardeloze landen hun eigen boontjes maar doppen, zoals wij het ook jaren lang hebben moeten doen.

jac
jac
6 jaren geleden

Wat ik wel heel vreemd vind, dat je nu helemaal niets
meer hoort over de vluchtelingen op de Griekse eilanden.
Die zitten als haringen in een ton.
Of zou daar de pleuris al uitgebroken zijn?
Onze regering bepaalt tenslotte wat er op het nieuws(tv)
komt en in de krant.

't Roode Vaan
't Roode Vaan
6 jaren geleden

De EU heeft zich eigenlijk altijd een liefdadige organisatie getoond voor landen buiten Europa.
Er zijn inmiddels miljarden gegaan naar Turkije en nu is blijkbaar Marokko aan de beurt om uitgebreid financiële steun te ontvangen.
Nederland (en Vlaanderen) zijn gezien de bedragen die worden uitgetrokken voor de bestrijding van het coronavirus de stiefkinderen van de Europese Unie.
Derhalve kunnen we beter ons peperdure lidmaatschap opzeggen.
—> Nexit!

Back to top button
16
0
We lezen graag je reactie!x