Great ResetBuitenland

Eurocommissaris (lees: het WEF) wil dat lidstaten brandstofbesparing overwegen: ‘Hij bereidt lockdowns 2.0 voor’

Help ons door deze informatie met iedereen op je social netwerk te delen!

De Europese Commissie wil dat landen nadenken over energiebesparende maatregelen vanwege de oorlog in het Midden-Oosten. “We moeten ons klaarmaken voor een mogelijk langdurige verstoring van de internationale energiehandel,” zei Eurocommissaris Jorgensen van Energie na overleg met de 27 energieministers van de EU.

De aanvallen op de energie-infrastructuur in Golfstaten en afsluiting van de Straat van Hormuz leiden tot minder aanvoer van fossiele brandstoffen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Het energieagentschap IEA kwam onlangs met adviezen, zoals het stimuleren van thuiswerken. Volgens het Nederlandse kabinet zijn maatregelen in de maak.

Hoofdredacteur van de Oostenrijkse zender AUF1 Stefan Magnet wijst erop dat Jorgensen een prominente WEF-partner was. Hij steunde namens Denemarken de zogeheten First Movers Coalition, een gezamenlijk initiatief van de VS en het WEF, in 2021 opgericht door John Kerry en Klaus Schwab himself. Jorgensen blijft trouw aan deze agenda, aldus Magnet.

Over de Eurocommissaris zegt hij verder: “Niemand kent hem. Hij brengt nu de energiepaniek naar Europa. Hij bereidt de lockdowns 2.0 voor. Hij droomt sinds corona van de ‘transformatie’ en de lockdowns. Nu ziet hij zijn kans schoon. Hij wil energielockdowns in de EU.”

Ze volgen het coronadraaiboek en willen geen crisis onbenut laten, zegt Magnet nog.

“Hadden we nou Mark Rutte nog maar als minister-president. Die kwam tenslotte altijd op de fiets naar de persconferenties,” zegt journalist Vala van den Boomen sarcastisch.

Journalist David Boerstra voegt toe: “Twee weekjes maar lieve mensen ‘to flatten the curve’. Oh en autorijders zijn de nieuwe ongevaccineerden!”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.9 54 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

95 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
JGS
JGS
1 maand geleden

Nou leuk man.. geef het nog 3 maanden en ze gaan oefenen met deze energie-lockdowns? Zit je straks een week zonder stroom en gas, gewoon omdat ze het leuk vinden om te kijken wat ‘we’ doen…

Pimpinol
Pimpinol
1 maand geleden

Nu is het een goed moment om te investeren in bedrijven die kolen produceren. Wanner minder olie geconsumeerd wordt gaan overheden meer kool gebruiken om toch aan de energiebehoefte te kunnen voldoen.
Natuurlijk zou het nog veel beter zijn als ze die groene maffia de kliko ingooien en op de brandstapel tot as laten vergaan, maar dat is toekomstmuziek die nog geschreven moet worden.

Joziena
Joziena
1 maand geleden

#IkDoeNietMee Toen niet, en nu eeer niet!

Sam.
Sam.
1 maand geleden

Bereid je ook maar de legen schappen voor in de super.

Ernesto
Ernesto
1 maand geleden

De autorijders zijn de nieuwe ongevaccineerden… tenzij zij met een mondkapje rijden.
Europa moet en zal kapot. Is het niet linksom dan wel rechtsom

Wakker
Wakker
1 maand geleden

Idd! Laat geen crisis / situatie onbenut om je zielige WEF doelen er doorheen te duwen! Uit de EU!! , maar hoe doe je dit met de kabinetten die wij als domme schapen steeds kiezen ?!

Locke
Locke
1 maand geleden

Begin het door te krijgen, Chemtrails de levenselixer van de verwrongen geest.

wappie
wappie
1 maand geleden

Net als met de corona ik doe nergens aan mee,en laten we dat nu allemaal doen,dan krijgen ze geen greep op de mensen.

Yvonne
Yvonne
1 maand geleden

Honderden schepen met gas olie kunsrmest liggen te wachten voor de kust we worden gewoon genaaid het word tijd voor het EU volk om een REVOLUTIE te ontketenen genoeg is genoeg dexe tirranie want dat is het moet stoppen 1%olie komt maar uit IRAN schaarste is er niet

T,A
T,A
1 maand geleden

hopelijk luistert het gros niet.
we moeten juist meerderen .
alles wat we inleveren komt daarna weer een beperking.
ze gaan zover als dat het volk toelaat.

ER BLIJFT NIET VEEL OVER ALS WE STEEDS MEEGAAN MET BELEID VAN REGERINGEN!!!

Hans
Hans
1 maand geleden

Eerst de gasleidingen vanuit Rusland, de Nord Stream, laten opblazen waarover de Tweede Kamer zelfs een geheim rapport, niet eens vertrouwelijk, mag lezen. Dan toelaten dat Hongarije en Slowakije geen aardolie meer krijgen aangevoerd omdat Oekraïne de pijpleiding saboteert.
De Europese Unie is één grote farce geworden en wat doen de Nederlandse politici? In plaats van stoppen met deze waanzin blijven ze braaf als een kleuter achter Brussel aan lopen
Wat is hier werkelijk gaande, vraag ik me wel eens af. Het officiële verhaal van de mainstream politici klopt immers totaal niet.

Hamala
Hamala
1 maand geleden

Bewust gecreëerde lockdowns, trap er niet in de duvel gaat feller tekeer, wees trouw op je post en laat je niet overhalen want dan ben je een prooi vd duvel!

T,A
T,A
1 maand geleden

ze kunnen wel de grond van de boeren inpakken voor hun doelen maar niet in groningen het gas openen .

kom op , we hebben goud in de grond van groningen en kunnen hiermee iedere groninger mijonair maken.

de rest van het land is hiermee gered en kan zelfs op gas gaan rijden.

nederland hoeft vgeen problemen te hebben als de regering opstapt en de verstandige dit aanpakt.

NooT
NooT
1 maand geleden

Ik weet wel een paar goede besparingsmaatregelen: Laadpalen, warmtepompen en datacenters afkoppelen/verbieden.
Kan je weer een hele tijd voort.
En met Groningen weer openen ben je helemaal klaar.

Ron
Ron
1 maand geleden

De prijzen op LATEN drijven heeft te weinig effect dus dan nu maar het volgende draaiboek erbij pakken want de vrijheid met een eigen auto moet maar eens afgelopen zijn. De beperking met een electrische accu bak slaat ook niet echt aan, dus ze halen alles uit de kast om hun doelstellingen te halen

J. Huizing
J. Huizing
1 maand geleden

Normaliseer de betrekkingen met Rusland en maak vaart met de bouw van kern – en thoriumcentrales De politieke wil ontbreekt.

Bezorgde burger 1
Bezorgde burger 1
1 maand geleden

Natuurlijk bereiden ze weer iets voor om het volk te kastijden. Is al eeuwen zo, dat een klein clubje elite de touwtjes in handen heeft en bepaalt wat er moet gebeuren.
Eigenlijk niets nieuws onder de zon zoals
ook de bijbel ons verteld.

Prediker 1:9: Wat geweest is, zal er weer zijn, wat gedaan is, zal weer gedaan worden; er is niets nieuws onder de zon.

M.a.w de geschiedenis blijft zich herhalen. En meestal niet in de positieve zin: het volk is merendeels in de geschiedenis onderdrukt geweest en uitgebuit.

Maar zouden we deze keer niet in een eindfase kunnen zitten?
Komt hier uiteindelijk eens een einde aan ? Aan onderdrukking en uitbuiting?

Hier ( jammergenoeg in het Engels ) een eindtijdserie bijbelles.

https://m.youtube.com/playlist?list=PLl6x9lXY7YFroCU0Qduw6UYbUR8bpNe4a

We gaan langzaam naar een climax toe : gerechtigheid zal zegevieren. Er zal uiteindelijk geen onderdrukking en uitbuiting meer zijn. De Here Jezus Koning der gerechtigheid heeft gezegevierd over ongerechtigheid en zal spoedig regeren !

Joost
Joost
1 maand geleden

Israël en de VS hebben niet het beste met ons voor, daarom moeten we als Europa voor samenwerking met Rusland kiezen.

Marco
Marco
1 maand geleden

Hupaa en de volgende test.

Koddebeier
Koddebeier
1 maand geleden

Het WEF tuig hoort in strafkampen thuis, ze zijn een bedreiging voor de mensheid.

Julia
Julia
1 maand geleden

Het zal toch weer niet gebeuren dat miljoenen domme schapen zich weer onderdanig opstellen een zich van hun vrijheden laten beroven net als tijdens de corona dictatuur. Het volk heeft dit zelf in de hand realiseer de consequenties minder transport betekent voedselschaarste dus vrijwel lege vakken in de supers. Het kweken van groenten en fruit zal hier ook onder lijden vanwege de energie lochdowns en torenhoge energieprijzen. We moeten nu als volk de handen ineen slaan en ons nu al flink verzetten tegen die plan het is puur de vervroegde uitrol agenda 2030 volgens de WEF agenda. Laat u niet langer een rad voor ogen draaien en sta op. Luister goed naar Jetten hij neemt voorlopig nog geen maatregelen maar zodra het Befehl ist Befehl wordt vanuit Brussel zal hij buigen als een knipmes we weten dat D66 niet is te vertrouwen. Het is allemaal geregisseerd om de agenda 2030 NWO door te drukken. U zult niets bezitten maar gelukkig zijn.

Piet
Piet
1 maand geleden

Natuurlijk weer die WEF bende en haar hoerigen in de vele zgn democratische westerse regeringen.

Henny
Henny
1 maand geleden

Nederland exporteert het meeste stroom dus de leugen regeert.

Freedom
Freedom
1 maand geleden

Ze kunnen allemaal doodvallen ik trap er niet in de eerste keer niet de tweede keer ook niet . IK HOU MIJ AAN MIJN EIGEN REGELS FUCK DE OVERHEID DIE NIET DE MIJNE IS MET HUN DICTATUUR!

Jeroen
Jeroen
1 maand geleden

Volgende ronde angstporno (propaganda) vanuit het corrupte gezwel genaamd Brussel / WEF.

Doe er niet aan mee, des te sneller waait ook deze gecreeerde agenda 2039 onzin weer over.

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
1 maand geleden

Nou, de camper krijgt vandaag een beurtje en met Pasen zijn we gewoon weg. Als de dieselprijs richting 6 euro gaat ga ik wel nadenken om minder weg te gaan, maar voor nu niet. Gvd tig jaar gewerkt, door die cojonahoax bedrijf gesloten en nu dit. Daag kl*te politiek met je gemaakte oorlogen, fakepandemietjes etc. Oorlogszuchtige psychopaten zijn het. Ik start vrijdag de wagen en rijd de wijde wereld in. #ikdoenietmee en ik deed al niet mee.

malion
malion
1 maand geleden

Smerig kruip-door-sluip-door-complot, wat al een eeuw in de maak is op een slangachtige manier uitvoeren, dat is het WEF met alle nevenslangen (reptielen, ja, ze zijn er zeker) zonder ruggengraat Je herkent die mensen meteen, als je even de moeite neemt serieus naar ze te kijken. En het grootste deel van het volk doet dat niet; die laten zich bezweren zonder dat ze het doorhebben.
We zullen de ellende moeten ondergaan zolang wij geen serieuze stappen ondernemen.
Waar raak je die mensenwezens het meeste mee, door niets meer te betalen? Dan krijgen ze een koekje van eigen deeg, zonder geld kunnen ze niets. Houd je geld in je zak, koop alleen wat eten, ga niet op vakantie. Ja, wij moeten ook offers brengen, ook al is dat niet leuk. Want als we zo doorgaan, dan is het zeker gedaan. Dit land wordt het meest gestraft dat weet onderhan iedereen.

Plien
Plien
1 maand geleden

Energie lock clown ziet zijn small window …

Narratief
Narratief
1 maand geleden

Ze zijn echt in paniek hè, de bedriegertjes van het wef. Steeds minder mensen geloven nog in hun onzin.

Veen Maas
Veen Maas
1 maand geleden

Ze krijgen de pest maar! IK DOE NIET MEER MEE!

Rombout
Rombout
1 maand geleden

Ze kunnen opdonderen. Het zijn vuile ratten. Gaat alleen maar over de volgende leuke baan bij een NGO of bij de overheid. Het zijn fascisten.

Johan Bosman
Johan Bosman
1 maand geleden

Er was -inmiddels vele jaren geleden- iedere dag verslag van de oorlog tegen Irak. Maar over deze nieuwe oorlog horen we nagenoeg niets. En we moeten allemaal denken dat het een grote verrassing voor de Amerikanen is dat Iran zich zo slagvaardig verdedigd en dat ze Iran in militaire zin zwaar onderschat hebben. Maar dacht u nu echt dat de Amerikanen met hun satellieten niet hebben geweten hoe Iran er militair voorstond? Deze georkestreerde (ja, ook Iran speelt dit spel mee!) oorlog in het midden-oosten gaat niet om Israël, Amerika of Iran.

Nee: HET GAAT OM ONS. Om u en mij. Het afsluiten van de straat van Hormuz (die zonder Amerikaanse inmenging niet mogelijk was, dit opdat de lezer goed beseft waar dit misdadige plan vandaan komt) wordt als hefboom gebruikt de inflatie te verhogen die ons allen versneld armer zal maken. En als iedereen steeds armer wordt dan wordt een klein groepje multi-miljardairs steeds rijker. Want geld “verdampt” niet, zo zit onze economie niet in elkaar. Wat de één mist komt altijd bij een ander in de zak.

Hieraan zien hoe gevaarlijk het is als te veel macht in te weinige handen ligt. Het is allemaal ter voorbereiding van ons nieuwe geldsysteem. Maar vóór we dat krijgen worden we eerst nog even volgens alle regelen der kunst uitgeplunderd. Maar waarom schrijf ik dit comment eigenlijk….de Nederlandse kiezers zullen er toch nooit achter komen dat zware criminelen achter de tralies horen en niet in de regeringsbanken.

Charlotte
Charlotte
1 maand geleden

De WEF Beffers creëren weer een crisis om burgers te pesten!.. Ze geilen er op!.. Wanneer komt de bevolking eindelijk eens van hun zuiger af en ga de straat op! Genoeg is genoeg met dat WEF!… Die Lui dat is de nagel aan je doodskist!…💯‼️🤬🤬🤬

Krh
Krh
1 maand geleden

Dus als “Donald Dagobert € Duck” iets in zijn hoofd haalt, moet de hele wereld maar toezien en lijden?

Remon
Remon
1 maand geleden

Als ze nu weer met lockdown komen word het feest

Poekie
Poekie
1 maand geleden

Missien gaat de verkoop van fietsen omhoog.

Sophie
Sophie
1 maand geleden

Geloof ze niet! ze vertellen leugens alsof het gedrukt staat.
Datacenters, zonneparken en windturbines zijn de grootste energieslurpers.
en niet de automobilist of de wasmachine thuis.
De (r)overheid doet alles om het land zo snel mogelijk failliet te laten gaan, een oorlog op te tuigen, zodat ze hun handen in onschuld kunnen wassen voor het jarenlange wanbeleid.
Het is een gemakkelijk handvat en…. de meeste mensen geloven het,
totdat we straks allemaal op de koffie komen door onze lakse houding en het zal wel meevallen gedrag.
Maar dan is het te laat lieve mensen.
Beetje dom toch?

Paling
Paling
1 maand geleden

Ik zie Jetten nog staan met zijn duim omhoog bij de HEM weg centrale, een moderne centrale. Hij vond het prachtig dat deze werd gesloten en inmiddels gesloopt. Maar je het verstand van deze politici is zoals we weten nul.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 maand geleden

Het giet on. Fasten your seatbelts. Alles volgens script. Opblazen Nordstream tot met de misdadig onnodig uitgelokte oorlog met Iran door de Rotschild (Black-Rock) proxy Israël met de Epstein gecompromitteerde Trump op sleeptouw. Wat Albert Pike (33tigste graad vrijmetselaar Scottish Rites) 150 jaar geleden op papier heeft gezet komt allemaal uit. Bij Iran dezelfde uitlok methoden die ook bij Oekraïne/Irak/Syrië/Libye gebruikt werden in kongsi met de opgekochte media. Het ligt nu aan ons of we meedoen. Autoloze zondag? Wat gaan/kunnen ze doen als niemand zich daar wat van aantrekt? Ondertussen worden de reserves aan olie en gas volgens plan teruggehouden. Kunstmatig uitgelokte noodtoestanden die alleen op TV bestaan worden gebruikt als wapen van list en bedrog. Gaan de mensen met het Stockholm syndroom weer meedoen? Vergeet de in de jaren 60-70 suf geneukte baby-boomers die zijn verloren. De seksuele revolutie van toen was ook een psy-op. Het zijn de jonge wakkere mensen van vandaag waar we het van moeten hebben. Het WEF crapuul krijgt haast 2030 nadert en voor hun is het erop of eronder.

Dubito
Dubito
1 maand geleden

Het is allemaal al ver van tevoren gepland. Dus weer een ‘narrow window of opportunity’. Toen de ‘griep’, nu de oorlog en olie.
Jammer, ik had liever eerst de aliens gezien. Maar goed, volgende keer dan maar.

We wachten op de plechtige toespraak van Jatten. NOT.

Nou ja, even kijken hoe de doventolk het woord ‘olie’ uitbeeldt.

Albert
Albert
1 maand geleden

Eerst Trump niet willen helpen de straat van Hormuz open te houden en dan gaan kermen dat er een lockdown moet komen?
De agenda word duidelijk…

Habanero
Habanero
1 maand geleden

Allemaal gemaakt, die oorlogen, crisis na crisis..

Er bestaat allang zoiets als een motor op water..100en jaren geleden al..
Nu pakken ze alle diesel motoren (want die moeten uit de omloop) zodat wanneer straks de waterstof getankt kan worden (in overijssel nu al 4 tankstations als pilot) iedereen de elektrische voertuigen weer in kan leveren en een nieuwe auto met ‘waterstof-motor’ mag aanschaffen.
Oja en ook al is water in overvloed, betalen zul je!!!

paul
paul
1 maand geleden

20% Door de straat van Hormuz

Dus 80%……..?

Wat is dan het probleem?

Kunnen die andere producenten dan niet

Een tandje bijzetten?

Hoezo kunstmatig probleem……

SnappieFvD007
SnappieFvD007
1 maand geleden

”Oh en autorijders zijn de nieuwe ongevaccineerden!”

Haha, ja die vergelijking klopt wel.

Het zal heel snel wel allemaal gaan gebeuren…. Wees voorbereid als je dit nog niet gedaan heb.
Zorg ook voor voedsel, water, lucifers, kookpitten op butaan gasflessen etc. voor mensen uit je omgeving met beperkingen, die het allemaal niet kunnen begrijpen wat er aan de hand is.

Ted
Ted
1 maand geleden

Doorgestoken kaart. Geforceerd een zogenaamd “energietekort” creeeren en de bevolking wederom belazeren. Hoe komen we af van het polititieke schuim in Brussel en Den Haag.
Die oplossing ligt in het verschiet!!! en Nederland slaap lekker, blijf in de luie stoel en laat je verder als een mak schaap in de boeien slaan en mogelijk een enkelbandje. 15 minuten steden, daar wordt hard aangewerkt.

harry
harry
1 maand geleden

Gelukkig woon ik in België. (sarcastisch bedoeld)

Back to top button
95
0
We lezen graag je reactie!x