Mens en Dier

Kijk: Rutte spreekt zichzelf tegen over de asielinstroom

Help mee door deze info met je vrienden op je socials te delen!

VVD-leider Rutte heeft op het congres van zijn partij tijd gekocht voor een maatregelenpakket om de asielinstroom te verlagen. Als er voor de zomer niets ligt, of een pakket dat onvoldoende perspectief biedt, ‘liggen alle opties open’, zei VVD-Kamerlid Brekelmans. Het lijkt een toneelstukje voor de bühne te zijn.

Op het VVD-congres in november vorig jaar zei de premier dat de asielinstroom ‘substantieel terug moet’. “Anders kunnen we zo niet verder als land. Dat geeft een groot probleem voor het draagvlak,” zei de premier.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Hier zullen wij de komende maanden als kabinet, als VVD vreselijk hard aan werken. Ik verzeker u dat, dat is een persoonlijk commitment wat ik u hier afgeef,” aldus Rutte.

(Video verwijderd? Klik hier...)

Nee, daar hebben we geen mening over

Vorige week vrijdag kreeg Rutte tijdens zijn wekelijkse persconferentie de vraag of het kabinet van mening is dat de asielinstroom te hoog is en daarom omlaag moet.

“Nee, daar hebben we geen mening over,” antwoordde de premier resoluut. “Maar we zijn wel bezig om het asielprobleem in goede banen te leiden.”

Interessant

Vind je dit artikel belangrijk?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 125 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

145 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Arend
Arend
2 jaren geleden

Het lijkt niet, maar IS een toneelstukje voor de bühne te zijn.

Hij is psychopaat en dus een pathologische leugenaar en het grootste gevaar voor Nederland.

Annette
Annette
2 jaren geleden

WIJ weten al lang, dat de woorden van onze minister-president Mark Rutte geen ene moer waard zijn.

NU is het tijd, dat zijn EIGEN achterban er ook nog achterkomt.

Op dit moment denken AL die VVD-leden, dat zij nog enig gewicht in de schaal kunnen leggen, maar dat is natuurlijk helemaal niet waar.

Deze enge figuur, die draait als een kronkelende paling in een grote emmer met snot. DRAAIEN, DRAAIEN, DRAAIEN.

HIJ wordt namelijk aangestuurd door de baasjes van de EU, de baasjes van het World Economic Forum, van de VN EN, niet te vergeten, de onzichtbare MACHT daarachter.

Die asielstroom zal absoluut niet opgelost worden, want die is nu juist nodig om Nederland EN natuurlijk de andere Europese landen, om te vormen tot één grote kliek van mensen, die NIETS meer met elkaar gemeen hebben.

Als je kijkt en luistert naar de mensen in bijvoorbeeld Ter Apel, dan is het overduidelijk, waar het met dit land en zijn oorspronkelijke bevolking naartoe gaat.

Ik heb er maar een paar woorden voor: HET IS OM TE JANKEN.

Nu lijden de mensen in Ter Apel, een klein dorp, onder de intimidatie en geweld van gelukszoekers, maar binnenkort gaat hetzelfde gebeuren in Sittard-Geleen EN, ik heb ook al berichten gezien, hier in het Westen in Heemskerk.

Laten wij ons met z’n allen vooral geen illusies maken. WIJ doen er helemaal niets meer toe. WIJ worden gezien als useless eaters, die hard moeten werken, de staatskas spekken en VOORAL onze kop moeten houden.

Dat laatste zullen wij natuurlijk niet doen.

bezorgde burger
bezorgde burger
2 jaren geleden

Dat die vuile fascist de vvd stemmers en leden nog steeds weet te lijmen is onbegrijpelijk

Rene
Rene
2 jaren geleden

Rat rutte raakt verstrikt in zijn leugens ,de grote sloper van nederland gaat liever naar Davos en Lissabon dan dat hij zich druk maakt om de problemen dat het asiel tuig in ter Apel en Budel veroorzaakt
Ga daar eens naar toe om de dagelijkse ellende van de nederlanders aan te horen
Je zal wel trots zijn de langst zittende premier van nederland te zijn maar voor veel nederlanders zal je de geschiedenis boeken in gaan als de sloper van wat ooit een gaaf land was die loog bedroog en de zaak besodemieterde .

hoogtijd
hoogtijd
2 jaren geleden

rutte, rutte met al jouw BELOFTES met al jouw LEUGENS IS HET HOOGNODIG TIJD OM OP TE STAPPEN. jE BENT AL LANG OVER DE UITERSTE VERVALDATUM HEEN. EN NEEM AL JOUW WEFFERS MEE. AL DIE WEF SCHURKEN LIEGEN ER OP LOS EN BRENGEN DE NEDERLANDERS IN GROTE ARMOEDE, HONGERSNOOD ENZ. OPSODEMIETEREN .

Marion
Marion
2 jaren geleden

‘Daar werken we vreselijk hard aan’ uit Rutte zijn mond betekent ‘we doen er niets aan’. Dat is overduidelijk want er is geen plan gemaakt om de asielstroom terug te dringen. Hij is en blijft een structurele leugenaar.

Yvonne
Yvonne
2 jaren geleden

Kaag heks heeft hem in haar tang zo simpel is het Renew Europe -D666 is het stokpaardje van D666, dus daarom lult hij om de hete brij heen.Er gaat niks gebeuren,ben bang dat eerdaags een deel van de bevolking het recht in eigen hand gaat nemen.

King of light
King of light
2 jaren geleden

Rutte is een GEBOREN leugenaar, een draaikont, een fantast, een oorlogshitser, een fascist, een lakei en nog veel meer. Kortom hij is een PANDEMIE voor Nederland.

Wil
Wil
2 jaren geleden

Echt een dictatuur, hij smoort zijn eigen leden de bek.

Gosse
Gosse
2 jaren geleden

Lees de Coudenhoven-Kalergie doctrine, via Google, en je weet alles.

Avax
Avax
2 jaren geleden

Het gemak en kilheid waar die vent mee liegt is echt zeer beangstigend!

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
2 jaren geleden

Migranten is mensen/kinderhandel… WAKKER WORDEN..daar is de EU/euro opgezet voor..Euro geld printen zonder dekking van goud…

Margie
Margie
2 jaren geleden

Die eikel heeft of geen herinnering,of geen mening. Maar dit land is niet meer veilig en zit veel te vol. En wij maar betalen. Betalen voor die sprinkhanen. Stop hiermee. Buschauffeurs die aangevallen worden. Vrouwen die lastiggevallen worden. En noem maar op. Dat tuig past hier niet. En daardoor wordt alles peperduur. Weg met die zooi. Horen hier niet.

Punt
Punt
2 jaren geleden

Jaren ellende in de “coronatijd” hier voor de bevolking.
Nu stromen steeds meer mensen Nederland binnen, een kraan die open staat en de bak loopt over, en er wordt NIET ingegrepen !
Nederlanders zijn weer overgeleverd aan een regering die geen oplossingen kan bieden.

“Wat is er in Nederland gebeurt met normen en waarden ?
Dit vraagt men zich af en schrijven dit in de krant.
Dit kan diverse redenen zijn o.a.:

De regering heeft sinds de “coronatijd” de mensen beperkt in hun doen en laten.
Heel ernstig en hoe schadelijk is dit geweest ?

Nu geven mensen een duidelijk signaal af, dat dit hun geen goed heeft gedaan.
De overheid heeft gefaald.
De “beschadigde mensen groeien” !
Jaren zijn ze geleefd en GEREMD door de regering.
De voorafgaande jaren was er NIETS positiefs.
Erger nog ze zijn verstoord in hun normaal leven, dat werd hun afgepakt, ze werden geremd door “gezaghebbenden”

Dit zal altijd een litteken blijven, voor iedereen !

Wat er de afgelopen jaren heeft plaatsgevonden, o.a. de tweedeling in Nederland dat was beschamend en beschadigend, om twee groepen tegen elkaar uit te spelen.

Ook mochten we geen handen meer schudden, deze werden vervangen door ellenbogen.
Afstand nemen van je medemens.
Eigen volk discrimineren, door tweedeling te veroorzaken tussen gevaccineerd en ongevaccineerd.

Waarde en normen zijn ons afgepakt in de “coronatijd” door vreemden, de “Regering” !

En de Regering kan de vele problemen die zich dagelijks opstapelen nog steeds NIET oplossen.
Het wordt alleen maar erger !

Nederland is een stuurloos schip die een “doortastende kapitein” nodig heeft !

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

O wacht, hoe ging dat spreekwoord ook weer: “Veel beloven en weinig geven, doet dwazen in vreugde leven”.

roro 237
roro 237
2 jaren geleden

Rutte doet helemaal niets!
Wat hij wel doet is Rusland meteen de oorlog verklaren zonder dit met de kamer te overleggen!
Levensgevaarlijk WEF mannetje!

Wakkere Henkie
Wakkere Henkie
2 jaren geleden

Makkelijk:

Of je spreekt als partijleider
of als premier
of als persoon
of als Nederlander
of als Europeaan…

Er is altijd wel een goede reden om jezelf weer te kunnen tegen spreken.
En zo gaan we lekker door.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

Ach gut Markje doet weer eens een belofte, sterker nog hij spreekt weer eens van een “persoonlijk commitment”.
Nou dan weten we ook meteen WAT de hypnotische sleutel is om vvd-leden te triggeren ; “persoonlijk commitment”, daar zijn ze dus collectief mee “gerust te stellen”.
Wat een circus weer zeg, misschien kan “De grote Marko Rutteo met zijn Hollandsch Staatcircus” lekker gaan rondreizen om de niet al te nozele Nederlanders te vermaken.
Een clown heeft ie alvast, die zit momenteel op huisvesting.

Onmenselijk
Onmenselijk
2 jaren geleden

Die man hangt van leugens in elkaar hoe vaak mag een premier zijn belofte niet nakomen. Met niemand valt afspreken te maken ze hebben schijt aan burgers en onze veiligheid immers dat digitaal geld idem drukken ze gewoon door ze gunnen niemand meer een normaal relax leven. Alleen hun zelf met hun pensioen.

Roger Roger
Roger Roger
2 jaren geleden

Het is en blijft een eerste klas massa leugenaar, alles wat uit de mond van deze landverrader komt is al een leugen voordat hij het bedenkt. Het is niet eensnde waarheid verdraaien, nee het zijn leugens.. keer op keer! En we moeten als Nederland samen ervoor zorgen dat we van deze leugenaars, dat is de hele coalitie, af komen en ze af laten treden en er ook voor zorgen dat ze niet ergens in de EU op een plek verder kunnen. Waar ze dit land verder kapot kunnen maken! Zoveel bewijzen al dat ze keer op keer liegen, lak aan het volk hebben, uit zijn op meer macht en natuurlijk geld dat eigenlijk van ons is! Word wakker (dat hoef ik hier niemand te vertellen natuurlijk, maar hierbuiten wel) en laten we een revolutie beginnen! Het moet stoppen.. ik zou willen zeggen, genoeg is genoeg.. maar die grens zijn we al lang gepasseerd! Zorg ervoor dat meer en meer mensen wakker worden, samen komen we verder dan we kunnen dromen… maar dan moet het wel samen, want met 10% (+/-) van het volk maak je veel herrie, maar niet het geluid dat men in Den Haag en daarbuiten moet horen doordenderen!

Sizu_Sun
Sizu_Sun
2 jaren geleden

Oooo wat word ik moe(deloos) van die man……

R.B.
R.B.
2 jaren geleden

Dan moeten we het recht maar in eigen hand nemen…een burgeroorlog in Europa zou eigenlijk moeten om Europa van het ongedierte te bevrijden!

Salie
Salie
2 jaren geleden

Oeps zijn neus is weer wat langer geworden. Hoeveel kippen kunnen op zijn neus al op stok is mijn vraag.

Rob
Rob
2 jaren geleden

oprutte, leugenaar!

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

Rutte is een pakketbezorger die steeds niet bezorgt. “Sorry, we missed you”.

Snap
Snap
2 jaren geleden

Rutte, de man met de gespleten tong. Ik ben de foto helaas kwijt, maar daarop zag je zo mooi een zeer diepe groef in de lengte richting van zijn tong: een gespleten tong. Ik meen dat het een foto was samen met Zelensky…Rutte stond er lachend op met de mond open, daardoor … die tong! Het was nog niet zo lang geleden. Je moet nooit het achterste van je tong laten zien…

noh
noh
2 jaren geleden

Die instroom gaat nooit veranderen, is al 50 jaar onveranderd. Dat is wat moet gebeuren met europa. Was gister in een park in de buurt van t ouderlijk huis, al 40 jaar daar niet woonzaam, maar vrienden wonen er in de buurt sinds kort. En t was net afrik/india gecombineerd. In de speeltuin ook, het witte kind was op 1 hand te tellen.

Andre
Andre
2 jaren geleden

Als er voor de zomer niets ligt man man die prutser had gister al weg moeten zijn. Met de avondklok ging het sneller dan het licht. De WPG en iedereen een leeg spaarpotje ging er ook razend snel doorheen. Versnellen jaja Rutte is weer een keer als dikke stront de berg op en zo glad als een aal met zn praatjes.

Robert
Robert
2 jaren geleden

Wie nog geloof hecht aan de woorden van de heer Rutte is uiterst naïv of ronduit dom. Met structureel liegen en bedriegen heeft deze bewindsman inmiddels de status van “menselijk faillissement” meer dan verdiend.

Klaus
Klaus
2 jaren geleden

Wat een Rutte gelul en iedereen trapt er weer in alles alleen om het kabinet in stand te houden het WEF WHO Kabinet van Klaus Schwab je zult niks meer bezitten en gelukkig zijn in je 15 minuten steden niet meer reizen en vooral je mond houden en in het gareel lopen waar doet dit aan denken zo’n 80 jaar geleden maar dan met EUS von Schwab met zijn wapen fabriek vol slaven arbeiders opgepakt om in zijn wapen industrie te werken weg met dit duistere volk van het WEF Rutte loopt trots iedere dag met zijn eigen WEF tasje om zijn nek de land verrader

Marijke
Marijke
2 jaren geleden

Zet deze man het land uit. Dat is alvast één!

Anke
Anke
2 jaren geleden

Gideon wordt in het gezicht geslagen en belaagd verdedigd de bevolking, als iemand ook maar een scheef oog of iets verkeerd zegt wordt je al vastgepakt en verhoord en Rutte vermoord de bevolking roeit de Nederlandse bevolking uit plunderd de beurzen van de laagste groep in de bevolking liegt heel Nederland voor en er wordt niet ingegrepen?, politie macht is verkocht aan de elite, die worden afgeschermd van de bevolking owee als ook maar iemand kwaad zegt of aanraakt, maar het zijn ook maar mensen van vlees en bloed. De hele regering is verrot. Schelden helpt niet, alleen arrestaties.

Bezorgde NL'er
Bezorgde NL'er
2 jaren geleden

Over één ding heeft hij/het dan niet gelogen.
Dat er een asiel probleem is.( Vooral ook crimineel)
Mijn idee,elke naratief stemmer gaat per maand €400 meer belasting betalen om deze linkse hobby tot stand te houde.
Kijken we de volgende verkiezingen wel waar ze dan op stemmen als hun portomonee word geraakt.
Nu word de mijne financiëel leeggezogen.

Grens
Grens
2 jaren geleden

Die vent probeert toch iedere keer weer de boel in het ongewis te houden .

Pak hem bij zijn kraag en broekriem en dan zo de Rijn in met hem.

Hans
Hans
2 jaren geleden

“Dat is een persoonlijk commitment, wat ik u hier afgeef”, zei Rutte. Ha, ha, ha, en de neus van Pinoccio Rutte wordt maar langer en langer.
Hoe lang moeten wij deze klucht nog aanzien? Rutte denkt aan zijn zoveelste Houdini-act bezig te zijn maar ik denk dat het nu eindelijk eens afgelopen moet zijn. Het is het Nederlandse volk onwaardig!.

Hendrik
Hendrik
2 jaren geleden

IK geloof die wefpiloot ……op zijn mooie blauwe ogen. Maar ik weet zeker dat het geen goede oplossing zal zijn, zoals grenzen dicht, overlastgevers en veiligelanders eruit en het nareisgegedoe afschaffen. Het wordt pappen en nat houden. De wefhobbies moeten natuurlijk wel doorgaan!…

Joost
Joost
2 jaren geleden

Geen actieve herinneren meer aan zijn kiezersbelofte, wel aan zijn opdracht gever van het WEF om ons land te vernietigen ! Ziek makend ongedierte !

Julia
Julia
2 jaren geleden

Rutte is geen knip voor zijn neus waard als het om zijn eigen landsbelang en samenleving gaat. De buigende marionet van Brussel en de grote vriend van de corrupte oorlogsmisdadiger Zelensky. Wat hebben wij überhaupt nog aan het alghele Rutte kartel zij maken meer kapot dan ons lief is en rennen hun verradelijke benen onder hun gat vandaan voor buitenlandse aangelegenheden ondertussen hebben ze de allergrootste roof van ruim 1400 miljard gepleegd. De vraag is waar gaat ons geld naar toe ik vrees naar de vele bodemloze putten maar niet naar eigen burgers die staan straks met lege handen en de veroorzakers hiervan hebben dan allang de benen genomen en zijn niet meer te pakken.

Spooked
Spooked
2 jaren geleden

Ja, rutte doet zijn “stinkende” best…

Gertje
Gertje
2 jaren geleden

VVD ,
Volgens mij betekenen de letters VVD ,
Vereniging Van Demonen , of
Vernietiging Van Democratie .
Wat deze politieke partij en hun gehersenspoelde leden ons OOIT ZO MOOIE LAND , allemaal aandoen is met geen pen te beschrijven .
Je zult maar in een stad of dorp wonen , die dag en nacht wordt geterroriseerd door die zogenaamde zielige veilige landen asielzoekers .
Zouden die gehersenspoelde leden van die demonen partij VVD ook in zo, n stad of dorp wonen . Wat denkt u .
Nee , natuurlijk niet , die wonen allemaal op een grote veilige afstand , net zoals die meeregerende gehersenspoelde leden van CDA , CU , en D66 ( 666) .
Dit corrupte Bende kabinet , dat met meedewerking van die nsb partijen PvdA en GroenLinks, ons ooit zo mooie land gijzelt, waarvan sommige partijen ook nog de naam Christen in zich dragen is een schande ten top .
Ons pensioenstelsel, welke nu overgaat in een onzeker beleggings pensioenstelsel, bovengenoemde labiele politieke partijen werken er allemaal aan mee .
Wanneer straks ons land is verworden tot een kopie als een land , zoals China, waar de democratie is uitgestorven , en mensen tot moderne slaven zijn verworden , weet dan dat bovengenoemde politieke partijen dit hebben bewerkstelligd.

Willem
Willem
2 jaren geleden

Nee Rutte, je hebt wel een mening maar je bent gewoon een lafbek en een leugenaar, die in dienst van de globalisten, Soros en Klaus dit land omvolkt.

Want Europees blank is tegenwoordig niet gewenst, veel slapers zien het niet.. en dit is tevens de WOKE en LGBTQ en trans / gender agenda.
Het slopen van de ethnische Europeaan en de gezins structuur, maar dit is moeilijk te verklaren aan Jaap en Truus uit de burgersteeg.

Geeft niet, we gaan het zien in 2030 en 2040 als 80% hier in Nederkije arabisch spreekt, en zelf de deugridders van de diversiteits club niet meer gewenst zijn.

Ga maar eens een ritje door Marseille of Parijs doen, dan zou je denken dat je in Beiroet bent.

“Maar we zijn wel bezig om het asielprobleem in goede banen te leiden.”

Dit betekend dus – we gaan door met de invoer van de immigranten, schijt aan iedereen.
Want het “volk” zeurt en klaagt wel maar we hebben een meerderheids kartel dus we krijgen toch altijd onze zin, net als met de “pandemie” wet, het referendum en UkroNazi associatie verdrag.

Locke
Locke
2 jaren geleden

De hersens van die gast vloeien als een vers aangemaakte emmentaler, als de WEF werkgevers hem commanderen heeft die nergens geen actieve herinneringen meer aan. Dat het land achter de schermen voor een noodtoestand staat die zijn weerga niet kent wordt alleen nog tegengehouden door de creatie van bergen Nep. Maar dat valt onder de categorie complotdenken, daar heeft die complicitytheorist geen enkele boodschap aan. Als men inkijk heeft in de magnitude van wat hier gaande is en men heeft een beetje verstand van Economie dan weet u ook hoe het land ervoor staat en hoe diep het gezakt is, er is geen enkele eikel uit DH die hier wat aan kan doen omdat die geen verstand hebben hoe Economie werkt, het zijn meesters in diefstal Nep en leugens.

Hendrik
Hendrik
2 jaren geleden

.Voor de zomer , de komende maanden gaan we er iets aan doen tot zover Rutte. Meneer Rutte: voor mij begint de zomer op 21 juni. Voor de meeste anderen ook. Dus nog 3 weken. Ze hadden moeten vragen wanneer Ruttes zomer begint….

Mamalou
Mamalou
2 jaren geleden

Ongelooflijk…dat iemand die vent(en zijn achterban) nog serieus neemt, ik zou me kapot schamen als ik vvd-er was. Was weet een mooi toneelstukje, en er was wederom applaus(?). Met in goede banen leiden, bedoelt hij natuurlijk rekken……want hij wil helemaal niet dat die instroom stopt, anders was het nooit zover gekomen.

Geen variatie
Geen variatie
2 jaren geleden

Ik begrijp werkelijk niet hoe het mogelijk is dat deze WEF charlatan nog minister president is. Dit demissionaire kabinet jaagt er nog steeds nieuwe wetten doorheen die Nederland naar de afgrond brengen. Zolang Nederlanders niet in opstand komen kan dit tuig ongestoord hun gang gaan. Iemand nog iets gehoord van BBB… lol… horen bij de club!

Steven
Steven
2 jaren geleden

Een krokodil is nog meer te vertrouwen dan die vreselijke KWAL!

Charlotte
Charlotte
2 jaren geleden

Nederland heeft niks te vertellen, Brussel maakt het uit, er komen nog 8 miljoen Afrikanen naar Nederland, de oorspronkelijke bewoners worden een minderheid, die worden straks weggezet of in kampen gezet! Dat is de bedoeling van de EU, het Coudehove-Calergi plan, de bevolking moet donker zijn en het blanke ras moet weg!.. Eigenlijk al vanaf 1925 , Rutte heeft niks te vertellen, dat is duidelijk!..🤬🧐🤦‍♀️

Vagevuur...
Vagevuur...
2 jaren geleden

The New Order of Barbarians : gaos creëren, pandemieen creëren, voortplanting’s stop, voedsel manipulatie, weerbericht manipulatie, “fake” artsen, de jeugd onvruchtbaar maken enz enz….
Te veel leugens om op te noemen…
Deze man voert dit uit….

Door criminele asielzoekers binnen te laten ,creëren ze gaos, maar door hun dommigheid weten ze niet dat hun politie orgaan het werk niet aan kan en hun eigen veiligheid in gevaar komt !
Destroying your self !

Piet de vries
Piet de vries
2 jaren geleden

Hoe kan deze man zo praten en gewoon leven in deze leugenachtige geest.
Dat deze leugen geest hem niet aanklaagt is niet te begrijpen.

Berend
Berend
2 jaren geleden

Veelzeggende uitspraak van een vertrekkende en invloedrijke senator:

Je hebt mensen die krijgen overal de schuld van, ook al hebben ze niks gedaan. En je hebt mensen die kunnen alles doen, en dan hebben ze nog steeds geen probleem. Het verschil tussen de twee is dat Lubbers zich de dingen aantrok, eronder leed. Rutte heeft dat helemaal niet.”Wat is goed: het je aantrekken of niet?
„Voor je gezondheid is het beter als je het je niet aantrekt. Voor het land is het beter als je dat wel doet.”

https://www.nrc.nl/nieuws/2023/06/02/ik-was-niet-ijdel-genoeg-om-minister-te-worden-a4166208

Jerrel
Jerrel
2 jaren geleden

Politiek betekent o.a. vals en sluw. Een probleem in goede banen te leiden, betekent niet dat het wordt opgelost.

Sjaakkoesto
Sjaakkoesto
2 jaren geleden

Voor minder zijn er kabinetsformaties gevallen!
Echt ONBEGRIJPELIJK dat dit kabinet er nog zit!

Frank
Frank
2 jaren geleden

Aartsleugenaars als Rutte moeten alle uitgekraamde leugens onthouden of er geen herinnering meer aan hebben.

Totaljoy
Totaljoy
2 jaren geleden

RUTTE BELOOFT WEER BETERSCHAP EN MAAKT HET ZIJN TOPPRIORITEIT
Waar hebben we dit eerder gehoord!
Bij ieder probleem heeft Rutte dit gebruikt om tijd en uitstel te kopen.
ACHTERAF BLEEK HET ALTIJD HETE LUCHT.
WAT HEEFT RUTTE DE AFGELOPEN 6 MAANDEN GEDAAN MET ZIJN BELOFTE.
1-De asielinstroom is omhoog gegaan.
2-Een hele slechte dictoriale pandemiewet is door de 1e kamer geloost.
3-Ons pensioen wordt vlak voor de grootste crisis ooit in de economie, beursafhankelijk gemaakt.

Het geld wat U al die jaren verplicht bij de overheid heeft neergelegd verdwijnt al decenia als sneeuw voor de zon. Ons pensioenstelsel lijkt meer op een woekerpolis dan een stabiele spasrpot voor de oude dag.

De buitenlandse gasprijzen vandaag 0,23 eurocent kost en voor 1,47 verkocht wordt. daar maken ze 600% winstmarge op waarvan 60% belasting is. U betaald zelfs 21% belasting over overheidsheffingen.

Terwijl Groningen gas produceert voor 0,05 cent per m3 en dit goedkoop aan Duitsland verkoopt. Als dit verkocht wordt aan Nederlanders dan zou de overheid 3000% marge maken.
WOEKERPRIJZEN OP 1E LEVENSBEHOEFTES.
De mafia doet hetzelfde met verslaafden die afhankelijk zijn geworden van hun product.

Redneck
Redneck
2 jaren geleden

Alles wat dit WEF zooitje doet is een toneelstuk voor de bühne. Firma List en Bedrog beter bekend als Firma List (is Kaag) en Bedrog (is Rutte) zijn alleen maar bezig om zelf gecreëerde problemen en crisissen in goede WEF banen te leiden. Ik zeg: “Eigen bevolking eerst”.

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
2 jaren geleden

ZE ZIJN TOCH AL BINNEN..EN TUIG KRIJG JE NIET MEER WEG!!!!!

NicholasvanOrton
NicholasvanOrton
2 jaren geleden

Rutte is voornamelijk met buitenlands beleid bezig. En met Kaag zijn vele extra deuren en posten geopend. Maar een partijcongres en spreken namens de regering dat zijn twee verschillende zaken. Als dit voor Rutte zo belangrijk is zou hij meer over ” rechts” moeten gaan. Wat deze termen links en rechts nog betekenen hedendaags. En ja Mark Rutte heeft weinig empathie maar om hem een sociopath te noemen en leugenaar omdat hij op een vvd congres een andere mening uitspreekt dan als regering is logisch en juist dat moet je als alternatieve media niet uitvergroten. Dan ben je ongenuanceerd aan het polariseren en komt ninefornew niet serieus over. En nee ik geen vvd lid maar fvd

novy
novy
2 jaren geleden

…ja en dat dan meer dan ook, een psychopatische leugenaar is ‘onze’ minister-president bahhhhhhh!!!!

Sophie
Sophie
2 jaren geleden

MAAR, waarom komt de massa dan niet in opstand?
Kennelijk is er zoveel onvrede, maar ik zie er niets van terug in grote getale!
Het moet toch mogelijk zijn dat het volk zegt: en nu is het genoeg?
Of blijft het bij mopperen op social media?
Van de politiek komt NOOIT een oplossing.

Ria
Ria
2 jaren geleden

Elke vraag aan deze psychopaat wordt beantwoord met “wij doen onze stinkende best”. “wij zijn er vreselijk hard mee bezig “. “dit heeft echt tijd nodig”. etc. etc. en dat al 3 jaar lang. Het enige wat hij en zijn matties daar in den Haag doen, is zoveel mogelijk mensen (het volk) letterlijk kapot te maken Het kleinste stipje op deze wereldbol Nederland, is bij aanvang van dit WEF georganiseerde) machtsgeweld in de wereld, HET startpunt van hun smerige monopoly spel. De doos van Pandora lag al heel wat jaren klaar en is eind 2019 geopend en over de wereld verspreid, en wat kwam eruit? de hele wereldbol was plotsklaps INEENS besmet met ” CORONA”. Ik hoop dan ook dat mensen allemaal inzicht krijgen wat dit spel “MONOPOLY” inhoud en wij weten allemaal van dit MACHTSPEL, je komt een keer in de gevangenis en bij 3 beurten overslaan, dan begint het opnieuw bij START!! Dit spel gaat net zolang door totdat de bevolking geen cent te makke meer hebben om te leven. Ik doe niet mee met dit spel, als iedereen dat zegt is het AFGELOPEN!! .

Ron
Ron
2 jaren geleden

Robert Dijkgraaf in WNL. MIjn hemel wat zwamt die man uit zn nek. Zonder enige goede onderbouwing doet deze man uitspraken. Mona Keizer corrigeert hem dan en dan geeft ie als antwoord: ik ben het geheel met u eens. Die vent is dommer dan dom. Heb de tv uitgezet. Zoveel gezwam is zonde van de tijd.

Loek
Loek
2 jaren geleden

Mensen die zelf slachtoffer van narcisten en psychaten zijn geweest en het zien , zullen het altijd blijven zien.Maar voor dat je het ziet bij deze gladde misleiders, dat kan heel lang duren , vooral bij de massa.

Poesie maaauw
Poesie maaauw
2 jaren geleden

Kijk eens om je heen hoe mensen je kunnen overtuigen en manipuleren, de manier om de aandacht naar zich toe kunnen trekken.
Zoals zij het doen is de manier.

wolfje168
wolfje168
2 jaren geleden

Lang leve het klootjesvolk. Het is ze van harte gegund.

malion
malion
2 jaren geleden

Zóóóóó klaar met deze RUTTEPINOKKIOPUPPET.

Leonid
Leonid
2 jaren geleden

Hij bewijst keer op keer een zeer betrouwbaar mens te zijn, die Rutte.
Wij Nederlanders kunnen echt op hem rekenen, want hij is een gevarieerd man en hij zegt dus iedere keer wat anders, zoals het hoort.
De heer Rutte heeft ook nog eens de volledige steun van de heer Klaus Schwab, wat willen we nog meer? Schwab is immers de oprichter van het WEF? Hoe kunnen wij Nederlanders niet trots zijn op de oprichter van het buitengewoon democratische WEF? En het feit dat onze staatsman, Rutte genaamd, zo goed naar hem luistert en ’goede’ boeken van hem cadeau krijgt?
Het is echt onbegrijpelijk dat ik soms mensen spreek die onze betrouwbare, integere Rutte willen afzetten … zo ondankbaar, bah, om van te walgen!

Paulien
Paulien
2 jaren geleden

Wat een komedie weet …

apyr
apyr
2 jaren geleden

Vermoedelijk zal hij het vooruitschuiven tot de verkiezingen

Barbara v/d Bend
Barbara v/d Bend
2 jaren geleden

Rutte is een crimineel stuk tuig, snap niet dat er nog .ensen lid zijn en stemmen op dit stuk ongeluk.

Juan
Juan
2 jaren geleden

Goede banen leiden voor wie?…..Voor henzelf en de asielzoekers …niet voor de Nederlanders. Allemaal kwestie van woordkeus, woorden gebruiken die beide kanten opkunnen, die eigenlijk niets zeggen.

Elise
Elise
2 jaren geleden

Die mensen worden dadelijk geplaatst in gebouwen van bedrijven/gemeentes die failliet zijn/leeg staan.(eigen belang) Of zelfs geplaatst bij mensen in huis. Punt is: die mensen willen ooit ook een huis en die hebben we niet. Dus blijft de overlast bestaan.
Voor mensen die echt vluchteling zijn is het ook heel gevaarlijk die toestanden bij opvangcentra/buurten. Ik ken veel mensen van buitenlandse afkomst, die hier al lang wonen en die vinden ook dat Nederland te vol is.

Jackie
Jackie
2 jaren geleden

Ratte is alleen bezig met zn a.s. nieuwe europa-baan

salvar
salvar
2 jaren geleden

“Nee, daar hebben we geen mening over,” antwoordde de premier resoluut. “Maar we zijn wel bezig om het asielprobleem in goede banen te leiden.

dus is niet te hoog alleen heeft hij allang uitgedokterd waar de gelukzoeker naar toe moeten.
dus bv bij iemand op zolder of wie een slaapkamer over heeft mag (verplicht) hem verzorgen.

dus je ben je land kwijt en zo meteen je huis en heb maar geen grote mond want dan wordt je uit je eigen huis gepleurd .

zo simpel doen ze dat en rekent erop de burgemeesters werken allemaal mee.

en bevolking nog peultjes?
we gaan eraan als we niets doen , trouwens waar wachten we op?

op het leger?
op de politie?
op een opstand?

misschien op god?

niets van dat alles want er is niemand die de kooltjes voor ons uit het vuur halen.

zijn we op ons zelf aangewezen?

JA JA JA

H.R. van der Veen
H.R. van der Veen
2 jaren geleden

Het kan ook niet anders dat je na zoveel leugens de draad een keer kwijt raakt.

T.M.
T.M.
2 jaren geleden

Charlatan

Van der Genoegen
Van der Genoegen
2 jaren geleden

Er gaat er geen 1 het Land uit . nieuwe consu-granten voor VVD .
Dagelijks vliegtug /trein/boot/bus ladingen vol met zogenaamde economische vluchtelingen .
Verdienmodel voor VVD uiteraard is de teringzooi voor een ander in die tokkies wijken .

Mikkie
Mikkie
2 jaren geleden

LET OP WAT HIJ ZEGT!
DE ASIELSTROOM WORDT NIET MINDER MAAR WORDT
IN ” GOEDE BANEN” GELEID.

MAW: DE ASIELZOEKERS WORDEN BETER VERSPREID…
denken we nu even aan de WET OP VERPLAATSING…..
Als je slaapkamers over hebt, kun je per sl.k minstens 2 buitenlanders opnemen én onderhouden!

J.A.Bosma
J.A.Bosma
2 jaren geleden

Hij staat weer gewoon te liegen. Onze kinderen en kleinkinderen kunne straks op het grasveld in slaap vallen. Daar zijn geen woningen voor! ECHT! Wie gelooft deze incompetente bestuurder nog? Ik in ieder geval niet!

Chero
Chero
2 jaren geleden

Ja ja ze zijn bezig om het in goede banen te leiden, voor wie, voor die asiel zoekers of onze eigen bevolking? Hij blijft maar liegen, hoeveel jaar heeft hij nu al gehad om het op te lossen? Die gast lost niks op.

Jessedepesse
Jessedepesse
2 jaren geleden

We kunnen lang en breed lullen maar de asiel instroom is het doel van Rutte.

Zolang we dat niet erkennen, gaat het door.

ray
ray
2 jaren geleden

Rutte is een pop meer niet. Aandacht aan de buikspreekpop met geheugenverlies te geven is tijdsverspilling. De mensen achter de schermen zichtbaar maken daar gaat het om !

Lijkt me dat er pas iets wezelijks gaat veranderen als DeepState — lees ukraine — valt , 9 tegen 10 dat Rutte en de handlangers dan verleden tijd zijn.

Niet bang
Niet bang
2 jaren geleden

Wie zijn die mensen toch die op de VVD stemmen? Volgens mij lijden de partijleden allen aan een stockholmsyndroom. Een mens met gezond verstand pikt die leugens en manipulatietechnieken niet meer.

Luiskeindenpelske
Luiskeindenpelske
2 jaren geleden

Klopt … mensen die een vaccin hebben genomen lijden steeds meer aan geheugenverlies. Heb ik ergens gelezen 😊
Maar even serieus, je denkt dat 1 persoon in staat is om de wet -en regelgeving van een compleet land naar zijn hand kan zetten?

Bella
Bella
2 jaren geleden

https://thehighwire.com/thegreatawakeningpremiere/
the great awakening echt een aanrader.

rutte dient het absolute kwaad wat hij ook zegt of doet, hij is er niet voor het eigen volk, maar dient zijn meester swabb die van elke Nederlander een slaaf wil maken en op moet gaan in een totalitaire staat, alle immigranten vervullen hun rol daarin, worden gebruikt om dit voor elkaar te krijgen want uit chaos wordt orde gecreëerd en chaos is hun doel je kunt het volk gemakkelijker tegen elkaar opzetten als je onschuldige mensen overal vandaan laat komen om het eigen volk te verstoren en tegen elkaar uit laat spelen.
boeren weg, voedsel tekorten wordt bewust gedaan, honger creeerd nog meer chaos, oorlog en revolutie, wij worden bespeelt en we laten onszelf zo gemakkelijk bespelen door duivels die wetten maken en ons vertellen dat ze dit recht hebben, maar dit hebben ze niet want ze ondersteunen niet de vrije mens maar leggen het de wil op van een groepje elite die alles willen.
wij zijn goddelijke wezen die op deze planeet een ervaring hebben, de ervaring om een vrij mens te zijn en niet om als de nieuwe slaaf van een totaal gecontroleerde nwo. te worden.

Marion
Marion
2 jaren geleden

Hij gaat er zo prat op dat hij de langst zittende premier is maar hij zal herinnerd worden als de ‘slechtste premier,leugenaar en crimineel.

Jackie
Jackie
2 jaren geleden

Telegraaf: machtsbehoud voor r.tte belangrijker dan beloftes…. Iets wat wij, de wakkeren, allang wisten. Hij moet van zijn troon gestoten worden!

Speelman .lj
Speelman .lj
2 jaren geleden

Die vuile schoft blijft liegen en bedriegen , fijn HE zo,n aanvoeder van een partij , de klootzak blijft maar liegen als je dat als JOVD jongeren niet ziet heb je toch aan aardige plaat voor je kop .

Marc
Marc
2 jaren geleden

We weten wat de bedoeling is van de asiel stroom, als tweederangs burgers gemaakt worden die zich moeten aanpassen zoals men in Duitsland al heeft ondervonden.
Want het super racisme daar dient men zich aan aan te passen, in eigen land.
Want ze hebben nou eenmaal geen moer met het land en nog minder met de burgers die er wonen.
Zou iedereen toch eens moeten weten onderhand maar men slijmt zich liever naar de ondergang.

Er gaan er straks een heleboel achter komen dat er geen paradijs is.

Marc
Marc
2 jaren geleden

Mocht u straks aangevallen worden mag u daar met de nieuwe wet niets over zeggen want anders bent u racist, men mag de werkelijke racisten niet beledigen met de waarheid zodat men lekker los kan gaan op u.

Baardstaart
Baardstaart
2 jaren geleden

Is dit iets nieuws? Hoe lang roept de VVD al dat er minder asielzoekers moeten komen en in de realiteit komen er steeds meer nieuwkomers over onze grenzen.

Peter van B
Peter van B
2 jaren geleden

Vieze vrijmetselaar deze man, ze zijn er alleen maar op uit om chaos te maken en hun zogenaamde oplossingen zorgen juist voor nog meer chaos! Weg met deze Weffer!!!

Henkie
Henkie
2 jaren geleden

Wilhelmina zei in 1950 dat NL vol was en moedigde iedereen aan naar Kaanaadaa te emigreren.

frederika
frederika
2 jaren geleden

Zijn er nou echt nog mensen die deze clown geloven?

Dewatergeus
Dewatergeus
2 jaren geleden

In de buitenlandse press The Duran werd meegedeeld Rutte had gezegd, hoe dan ook moet hij aanblijven vanwege onze oorlogstoestand.
Dit viel onder de rubriek: “Clown Show”.

Dewatergeus
Dewatergeus
2 jaren geleden

Nu is Baerbock niet alleen in oorlog met Rusland omdat ook Rutte gezegd heeft gemeend ook in oorlog met Rusland te zijn.

R.B.
R.B.
2 jaren geleden

De WEF/EU heeft prioriteit nr. 1….en dat verzwijgt hij….

Rob
Rob
2 jaren geleden

“VVD-lid”
Ben je dan gigantisch dom, of hou je van ‘jezelf naaien’?

Back to top button
145
0
We lezen graag je reactie!x