Mens en Dier

Filmpje: de leugens van Frans Timmermans doorprikt door wetenschappers

Help door deze info met jouw vrienden op je socials te delen!

Beelden van een interview dat Theo Richel had met een jeugdige Frans Timmermans, toen hij nog staatssecretaris van Buitenlandse Zaken was, gaan momenteel rond op social media.

Tijdens het interview beweerde Timmermans dat ons land in zee verdwijnt.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

“Hele grote gevolgen, woestijnvorming over de hele wereld, smelten van ijskappen, et cetera,” zei hij. “Dus de rillingen lopen je over de rug.”

(Video verwijderd? Klik hier...)

Onzin

“Het wetenschappelijk bewijs is overweldigend dat bij ongewijzigd beleid de temperatuur zo’n vier graden zal stijgen in de komende decennia,” aldus Timmermans.

Drie klimaatwetenschappers zeiden destijds dat hij onzin uitkraamt.

“Waar haalt Timmermans in hemelsnaam vandaan dat de temperatuur nog steeds aan het stijgen is?” zei emeritus hoogleraar Peter Bloemers.

Vraagteken

“Het ging omhoog tot 1998 en nu vlakt het af,” aldus Bloemers.

“Een hele opmerkelijke ontwikkeling omdat de hoeveelheid CO2 in de atmosfeer wel gewoon blijft stijgen,” voegde hij toe. “Een causaal verband, daar moet je ook wel een vraagteken bij zetten.”

Een andere klimaatwetenschapper, Bas van Geel, voegde toe: “Iedereen die zich een beetje verdiept in deze zaak, die weet dat de wereldtemperatuur al zo’n jaar of acht stabiel blijft. Dat geeft een vlakke curve te zien.”

Niet gestegen

“[Timmermans] had dat al lang moeten weten,” vervolgde hij.

“De temperatuur is de afgelopen 10 jaar niet gestegen,” reageerde wijlen emeritus hoogleraar Arthur Rörsch.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.8 143 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je deze info interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

83 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
hoogtijd
hoogtijd
26 dagen geleden

Mag het niet zeggen, maar zou goed zijn als die Timmermans in zee verdwijnt.

jessie nameles
jessie nameles
26 dagen geleden

als we denken dat rutte slecht is [wat die zeker is ]zijn er veel meer ratten die nog meer schade kunnen aan richten !!!!!!!!1

King of light
King of light
26 dagen geleden

Zoals ik dus al zei in het vorige stuk, Fransje de liegende Kabouter.

Erikson
Erikson
26 dagen geleden

Ik herinner me een filmpje van deze verdwaasde met 2 stapels boeken, een hoge en een lagere. Zijn verhaal: De hoge stapel zijn wetenschappelijke boeken die beweren dat de aarde opwarmt, de zeespiegel stijgt enz. de lagere stapel waren boeken van ontkennende wetenschappers. Volgens hem was de hoge stapel gelijk! Van lotje getikt dus!

Andre Breems
Andre Breems
26 dagen geleden

Hij was,is en zal altijd wel een fantast blijven.

Sophie
Sophie
26 dagen geleden

Maar iedereen gelooft (de) die asbak: Timmermans.
Het ergste is dat hij het wellicht zelf gelooft (de)
Hij blaatte in volle glorie zijn onzin verhaal en iedereen knikte en dacht; zo is het!
Domme massa!
Corona heeft ons laten zien hoe gemakkelijk het volk is te manipuleren, als de boodschap maar vaak genoeg herhaald wordt.
En ook nu weer met die oorlogsretoriek, de bemoeienis met Oekraïne, de angst voor Trump en de slijmerij van Mark Rutte, doet ons de portemonnee weer trekken, omdat we geloven dat we beschermd moeten worden voor de Russen.
Poetin heeft geen enkel belangstelling voor Europa, waarom zou hij?
Alles is angst zaaien en dat maakt slaafse volgers.
Europa is in verval en het tij zal niet keren als we zo door gaan.

Erikson
Erikson
26 dagen geleden

“had de hoge stapel gelijk”

Kiekedief
Kiekedief
26 dagen geleden

Ze liegen toch allemaal.
Paniek en angst zaaiers
Geld klopperij.

Brioche
Brioche
26 dagen geleden

Alle politici liegen alsof het gedrukt staat, frauderen bij het leven, stelen, zijn gevoelloos denken alleen aan macht geld en hun eigen ik. Daar hoort onze Limburgse kabouter ook bij en wel in hoofdletters. Hun feestjes (werken noemen zij dat) kosten ons barstens veel geld. Miljarden gaan naar NAZI Staten en wij mogen naar de voedsel bank. Opruimen die dictator gasten. Nooit op ze stemmen tenzij je geen hersens hebt.

Mar
Mar
26 dagen geleden

timmerfrans is het voorbeeld van een leugenaar pursang , als die een keer de waarheid zou zeggen sterft die aan een hartstilstand

Dick
Dick
26 dagen geleden

Nederland onder water. Deze tuinkabouter heeft zeker nooit van communicerende vaten gehoord.

Marcow
Marcow
26 dagen geleden

Timmerfreak.

Oprutte met dat gedrocht.

Weilly
Weilly
26 dagen geleden

● Get more knowledge about the climate and share this with the world.

1. https://climatesciencenews.com
2. https://climatealarmism.news
3. https://climate.news
4. https://climatechangedispatch.com/

Don’t forget to share!

Julia
Julia
26 dagen geleden

Sorry een weldenkend mens wordt doodziek in dit zieke land zowel qua politiek als maatschappelijkWe hebben er weer één https://www.ad.nl/hengelo/na-dodelijk-ongeluk-wil-michel-debat-over-ouderen-achter-stuur-pak-desnoods-de-autosleutels-af~ac29df18/ Heel triest wat zijn vader is overkomen. gevalletje Loosdrecht een meisje doodgereden en was absoluut geen bejaarde een 50 jarige die nog een celstraf van 1085 dagen wacht scheurde 160 km door Loosdrecht en zijn zoon in een mini cooper reed er bumper bumper achteraan. Scheer dus niet alle ouderen over één kam. Als we toch strenger moeten gaan testen op rijvaardigheid dan kunnen zeker 25% van alle automobilisten een zware test ondergaan. Richting aangeven is zelden, tonen vaak zeer agressief rijgedrag, zitten continu met telefoon en andere speeltjes te spelen waardoor er totaal geen aandacht meer is voor het verkeer, kunnen niet rechts rijden nemen bochten zodat ze op de linker weghelft terecht komen, helaas zelden dat ouderen drugs en andere troep gebruiken is een zeldzaamheid, na festivals mag er wel eens een hele strenge controle komen daar neemt men graag een pilletje, hoeveel jonge bestuurders veroorzaken een eenzijdig ongeluk met vaak dodelijke afloop, zo kunnen we dus heel veel oorzaken noemen voor wat betreft rijgedrag. Het is weer een trap naar ouderen die worden om de vijf jaar gekeurd maar jongeren en vooral mensen tussen 18 en 65 jaar worden nimmer meer getest op rijvaardigheid en gekeurd. Ben het in zoverre eens dat er beslist ouderen zijn die beter niet meer kunnen rijden maar helaas daar vallen heel veel leeftijden onder. Dus een maatschappelijk debat is niet nodig maar een strengere eis om rijbewijs te behalen. Pak ook al die fietsers eens flink aan vooral die zogenoemde wegterroristen wielrenners die zijn niet boven de 65 maar zijn een terreur en gevaar op de weg. Kortom over tot de orde van de dag zullen we eens gaan debatteren hoe we de chaos in ons lang weer eens op de rail krijgen.

poppenkastpop
poppenkastpop
26 dagen geleden

wat hebben we aan al die berichten als er toch niks mee gebeurd.

Rob
Rob
26 dagen geleden

Als er werkelijk iets verandert aan het klimaat dan betreft het alleen de Aarde en de zon. Verder niets. Beleid gaat over controle, steeds meer controle, verder niets. We hebben een kalender van 365 dagen, 13 (natuurlijke) periodes van 28 dagen.. Ooit was er een kalender van 260 dagen, 13 periodes van 20 dagen. De omloop van de planeet rond de zon is dus groter geworden. Dat betekent maar één ding: dat de Aarde verder van de zon af is komen te staan. Logisch toch dat er dan iets verandert? Dinosaurussen bestonden in een warmer klimaat dan wat het nu is. daarbij zijn er door de jaren heen al diverse berichten geweest die aangaven dat er iets aan het veranderen is: de stand van de aardas. Die stond altijd onder een hoek. Ik hoorde eens uitleggen dat die hoe ooit ontstond door externe (duistere) invloeden. Maar die hoek is al een aantal jaren aan het recht trekken. In de jaren 80 of 90 was er op radio of tv al het bericht dat het zuidelijke klimaat steeds meer deze kant op kwam. Een verschuiving dus. Vanuit Amerika werd ook eens gezegd dat we dan een mediterraans klimaat gaan krijgen. Dat zegt dus exact hetzelfde. Jaren geleden meldden mensen, die aan de poolcirkel wonen, dat ze de zon ergens zagen opkomen en onder gaan. Een paar jaar geleden zag ik zelf dat de zon verder weg op kwam, dichter langs het gebouw langs kwam waar ik in woon en verder weg onder ging. Alles zegt daarmee dat de aardas aan het rechttrekken is. Dan komt de zon uiteindelijk in een rechte lijn over. Daarover werd vanuit Amerika dan weer gezegd dat het klimaat dan weer in balans is. Dat betekent dus ook dat, met de seizoenen, het klimaat altijd (of heel lang) uit balans is geweest. Buiten al dat aardse zijn er dan nog de zonnecycli. Duidelijk is wel dat er dan iets verandert maar dat de mens daar verantwoordelijk voor is is totale sektarische bullshit.

Julia
Julia
26 dagen geleden

Alleen Timmermans heel politiek Den Haag zit vol leugens. Hoe zit het met de pathetische leugenaar Rutte die helaas nog niet in zijn eigen leugens is gestikt maar beloond werd met het baantje als NAVO baas?

1984
1984
26 dagen geleden

Het is een heel simpele cyclus:
Co2 trekt eerst langere termijn uit de atmosfeer en zorgt dat het opwarmt. De toenemende warmte zorgt ook weer voor toenemende Co2 waardoor de wereld weer groener wordt en het licht afkoelt.
In een grafiek zie je de temp. en het Co2 gehalte bijna gelijk op gaan, maar wanneer je inzoomt, nauwkeuriger kijkt zie je dat de warmte eerst komt en VLAK DAARNA de Co2 stijgt. Een trage steeds terugkerende golfbeweging.
De onnauwkeurige kijker zou kunnen denken dat het “dus” aan de Co2 ligt. Niets is echter minder waar.

Judith
Judith
26 dagen geleden

Ach, als het niet uitkomt wat de (citaat uit vorig bericht) klimaatpooier beweerd en nederland in zee verdwijnt, dan graaf je toch gewoon de duinen af?
Linksom of rechtsom krijgt hij dan toch gelijk.

Dropje
Dropje
26 dagen geleden

Timmermans heeft teveel stikstof binnen gekregen met zijn wef/deepstate wetenschappers en opwarming.
Wie neemt die zakkenvuller nog voor vol.
Let maar op ook voor alle verkiezingen belofte die de club weer gaat doen zoals d 66 jettepret in kadet.

Wakkere
Wakkere
26 dagen geleden

Frans zegt gewoon maak het probleem groot genoeg dan kan ik er nag lekker lang en veel aan verdienen

eindhoven
eindhoven
26 dagen geleden

Zeespiegel kan stijgen,is vroeger ook gebeurt en kan nu nog door zware aardbevingen,de tektonische platen die over mekaat heen schuiven drukken de zee omhoog en dan stijgt de zee spiegel over de hele wereld.

koddebeier
koddebeier
26 dagen geleden

Walgelijk manneke.

Geurtje
Geurtje
26 dagen geleden

Weten we nu nog niet dat deze TimmerFrans alleen maar onzin uitkraamt?

Rene
Rene
26 dagen geleden

Je hoeft geen wetenschaper te zijn om tot de conclusie te komen dat deze clown liegt en onzin uitkraamt evenals zijn partij genoten .

Ex. Marinier
Ex. Marinier
26 dagen geleden

Zijn bijnaam is niet voor niets Kabouter Plop.
Gewoon negeren deze idioot, oplichter en zakkenvuller.

salvar
salvar
26 dagen geleden

“De temperatuur is de afgelopen 10 jaar niet gestegen,” reageerde wijlen emeritus hoogleraar Arthur Rörsch.

wat zou het als het wel stijgt ook normaal de natuur regelt alles zelf alleen wij kunnen het verpesten zoals figuren als timmerfrans

nico
nico
26 dagen geleden

Hij kan het weten met zijn studie franse letterkunde en zijn huis met energielabel F en natuurlijk het extra zakcentje van 240.000 euro (wachtgeld) als ex europees parlementarier samen met zijn 120.000 euro als tweede kamerlid en daarnaast milieubeweging omkocht om zijn klimaatverhaal te steunen. Zeg maar echt iemand met een sociale grondslag die de slecht bedeelden in nederland van de wal in de sloot helpt met zijn klimaat stoornis. Boven dien mogen burgers zich niet meer zuiver verdedigen tegen luchtaanvallen met luchtafweer. Er moeten meer doden vallen en meer rakketten die israel bereiken. Ik geef toe het zijn geen lievertjes maar de levering stopzetten van luchtafweer gaat mij te ver.

Peleboer
Peleboer
26 dagen geleden

De wetenschappers

1960 binnen 10 jaar zou de olie op zijn. 1970 binnen 10 jaar zou er een ijstijd aanbreken 1980 zure regen zou binnen 10 jaar alle gewassen vernietigen. 1990 binnen 10 jaar zou de ozonlaag vernietigd zijn. 2020 de ijskap zou binnen 10 jaar vernietigd zijn….. En wat is er van uitgekomen?

Ron2
Ron2
26 dagen geleden

Frans Fantast.

Vrommer
Vrommer
26 dagen geleden

Over welke wetenschappers heeft Timmermans het.Dezelfde als van Al Gore? Vrijheidsbeeld zou in zee verdwijnen nou het staat nog steeds met droge voeten op de rots, Amersfoort ligt ook ng steeds niet aan zee. Noem die wetenschappers bij naam infantiel.Laat de echte wetenschappers het woord doen en die mag je ook bij naam noemen

Tom Poes
Tom Poes
26 dagen geleden

Nou, ik geloof eerder de betreffende wetenschappers. Timmermans is niet in de laatste leugen gestikt. Wat dat betreft had hij een prima leermeester: Rutte (VVD).

Pieter
Pieter
26 dagen geleden

Timmermans is een zielig mannetje dat beter geholpen kan worden in een psychiatrisch ziekenhuis dan als premier van Nederland?

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
26 dagen geleden

De gek wordt door niemand meer serieus genomen

Draak
Draak
26 dagen geleden

Niet erg. Onze Flanske kan morgen uitbundig meeklappen na de fantastische toespraak van Zwendelenski voor de eerst en tweede kamenr. https://nos.nl/artikel/2572211-president-zelensky-houdt-morgen-toespraak-in-tweede-kamer
Meneer zendelenski mag aanstaande dinsdag dan wel alleen het eten rondbrengen tijdens het diner van de NAVO top en volkomen weggumd worden door Trompeto https://nos.nl/collectie/13989/artikel/2571415-zelensky-op-navo-top-enkel-welkom-bij-diner-met-staatshoofden, op de nederlandse sufkoppen kan de junk altijd blijven rekenen.

poekie
poekie
26 dagen geleden

Frans timmermans denkt dat wij net zo dom zijn als hij en je mensen van alles wijs kan maken

Marrob BE
Marrob BE
26 dagen geleden

De oeverloze ” zwamlul “.
Een nieuwe plant, woont in het huis van kabouter Timmermans.

Walter
Walter
26 dagen geleden

weet al jaren dat deze man nog een ergere leugenaar is dan Rutte. Wat is ook vermoed is dat deze engnek het zelf ook nog gelooft. Dit heeft vermoedelijk te maken met zijn verstandelijke capaciteiten.

Chris
Chris
26 dagen geleden

Tip: bekijk ook eens de andere YT-video’s van Theo Richel.

Mijn favoriet: https://www.youtube.com/watch?v=z-bT6hKbvsE

Guus Velraeds
Guus Velraeds
26 dagen geleden

Timmermans weet drommels goed dat hij onzin verkoopt. Maar Timmermans is een uitgekookte. Hij weet waar het grote geld zit en hij weet ook wie zijn broodheren zijn. Timmermans is het type zonder moraal en een functionerend geweten is hem vreemd. Dat zijn de lieden die ze willen hebben voor de agenda van de great reset. Het is alleen jammer voor de vele duizenden die gehersenspoeld als ze zijn straks voor deze losse flodder gaan stemmen.

Lizard
Lizard
26 dagen geleden

Frans
Is dat niet degene die het verschil tussen een koe en een geit niet kan zien kan zien ???
Afvoeren die hap !!!!

Evert 71
Evert 71
26 dagen geleden

Laat hem zelf in de zee verdwijnen
Zijn we ieindelijk van die mafkees verlost

Rene
Rene
26 dagen geleden

Het is te heet onder zijn schedeldak vanwege de ontbossing erop. Das mijn wetenschap.

Waanzin
Waanzin
26 dagen geleden

Dat de zee gaat komen is door de gemaakte gaten die ze nu aan het maken zijn.

Steven
Steven
26 dagen geleden

Die vent vertelt zijn hele leven al sprookjes om anderen te intimederen!
Aan zijn houding en kop zie je al meteen dat hij staat te liegen!

Gren
Gren
26 dagen geleden

Cum laude geslaagd in de leugen.

Caroline
Caroline
26 dagen geleden

Waarom steken ze nu dan de duinen door. Is dat niet een voorbode. Misschien weet hij meer…

Ciss
Ciss
26 dagen geleden
Realist
Realist
26 dagen geleden

Die miserabele amoebe heeft net zoals zijn linkse fascistische vriendjes kilos boter op zijn vettige hoofd.

malion
malion
26 dagen geleden

Frans is een SLAPPE HAP, volgt de lariekoek van Al Gore die dit heeft bedacht waarschijnlijk omdat hij niet tot president is gekozen toen, ooit een gelezen, en hij toch wat wilde betekenen.
Dan maar de mensen bedonderen met een angstig verhaal en geld te gebruiken voor doeleinde die ergens anders voor dienden. De agena van de glabalisten.

Oostwest-Thuisbest
Oostwest-Thuisbest
26 dagen geleden

sLinks bewijst nooit iets…..hun narratief is gebaseerd op aannames, die je direct al in de prullenbak kan gooien….die TimmerSchrans kent alleen wat talen,….techniek en wetenschap daar heeft hij geen kennis van… en gelooft waarschijnlijk zelf in een platte aarde….een volgevreten arrogante sukkel, die niet eens weet waar hij mee bezig is….PvdA is al ter ziele….vele PvdA-prominenten zeggen hun lidmaatschap al op….!!!

Elsbeth
Elsbeth
26 dagen geleden

Timmermans wist toch ook na de ramp met MH17 te vertellen dat er slachtoffers op de grond waren gevonden met hun mondkapje op……….

Koekenbakker
Koekenbakker
26 dagen geleden

De Andere Krant nummer 25 van de afgelopen week informeert uitgebreid over de klimaatzwendel en haar desastreuze gevolgen voor alle burgers.
Belangrijke editie, dus – hoewel al haar edities al vijf jaar van groot belang zijn!!!

Snappie
Snappie
26 dagen geleden

Frans in de dramatische voetsporen van AL klimaat goeroe, sukkels 1e klas
Fake frans leeft in een droomboom maar heeft wel een dik salaris.
Frans kan beter gaan emigreren met zijn free Palestina kornuiten naar Iran.

piet de pad
piet de pad
26 dagen geleden

Je kunt je druk maken over filmpjes met dit soort van gek, maar waar ik me druk over maak hoe het in godsnaam mogelijk is dat we nog steeds met deze gek te maken hebben. Vele socialisten stemmen op hem en ga je, maar eens afvragen wat deze mensen bezield.

Van der Genoegen
Van der Genoegen
26 dagen geleden

Die kerel liegt al als die ochtends de oogjes opent .

MARKIEZ
MARKIEZ
26 dagen geleden

Pinokkio in het kwadraat die Timmermans

Ellis
Ellis
26 dagen geleden

Omhooggevallen

Jack
Jack
26 dagen geleden

Linkse mensen staan bekend om het feit dat ze nergens kaas van gegeten hebben.

Dommigheid regeert en het word tijd dat we daar een eind aan maken….

Julia
Julia
26 dagen geleden

Op de brandstapel met die opruiers en jankers binnen de extreem linkse bende dat zich PvdA/Groen Links noemt. Het wordt met de dag gekker binnen het ziek politiek systeem. De Oekraïense president Zelensky houdt morgen een toespraak in de Tweede Kamer. Dat gebeurt op uitnodiging van een meerderheid van de Kamerleden, na een initiatief van GroenLinks-PvdA.
Wat doet een oorlogsvoerende corrupte Zelensky überhaupt in de Tweede Kamer zullen we eens bij elkaar komen om ons land is uit de chaos te halen in plaats van ons nog langer bezig te houden met het NAZI en corrupt land de Oekraine. Het zijn niet onze bondgenoten, zijn geen EU lid en geen NAVO lid. Misschien ook een idee om Kim Jong-un , Netanyanu of Poetin uit te nodigen. Knettergek en totaal doorgeslagen en dat moet dit zieke land regeren? Alles is verkocht, onze algehele soevereiniteit is overgedragen, ze maken een feestje van een NAVO bijeenkomst dat half ons land plat legt en ons miljarden gaat kosten daarna sluiten we af met een gezellige avond een diner bij Willem. Dus het feest is er niet voor de burgers die de dupe worden en blijkbaar niet beseffen dat dit ten koste gaat van o.a. onze zorg, ons onderwijs en sociale zekerheid. Maar de gezellig avond houdt in dat we weer flink een miljardenverdienmodel hebben afgedwongen om NAVO te steunen om 3,5% van het bruto binnenlands product (bbp) per jaar uit te geven aan defensie en 1,5% van het bbp per jaar te besteden aan bredere investeringen in relevante uitgaven zoals maatschappelijke weerbaarheid en infrastructuur.Wat een feest en wat een dom volkje die niet beseffen wat voor een desastreuze gevolgen dit gaat hebben. Kortom de rijken rijker en de burgers straatarm. Ben er helemaal klaar mee en kan de koppen van Rutte, Schoof, Brekelmans, Timmermans niet meer zien het zijn niet meer dan politieke criminelen die eigen land en volk hebben verraden. Tip laat vooral die corrupte Zelensky in het vervolg achterwege de miljarden bedelende clown die van geen vrede wil weten.

Marc
Marc
26 dagen geleden

Daarom dekt men de zon af en even niet op de warmste dagen zodat het lijkt alsof het bok heet is omdat u alleen nog maar klote weer gewend bent.
Vandaar dat zogenaamde opwarmen met een dikke gasrekening en een dikke jas aan in huis.
Begrijpt u wel?

Piet
Piet
25 dagen geleden

Timmermans heeft gelijk alleen is dat niet de schuld van de mensheid maar van de zon.

Back to top button
83
0
We lezen graag je reactie!x