Op 1 mei vlogen op Scheveningen stoelen, stenen, koevoeten en tafels door de lucht. Burgers, ondernemers en politie werden geterroriseerd door een enorme meute rellende jongeren, zei fractievoorzitter van FVD in Den Haag Massimo Etalle in de Haagse raadzaal.
De relschoppers lijken als winnaar uit de bus te komen. Scheveningen vernield, toeristen voor lange tijd afgeschrikt en slechts twee aanhoudingen, aldus Etalle.
Het zomerseizoen op Scheveningen is weer begonnen: stoelen door de lucht, politie belaagd, slechts enkele aanhoudingen. En weer klinkt het woord ‘onacceptabel’. Maar hoeveel ‘onacceptabels’ accepteert Den Haag nog? pic.twitter.com/K1dGek5wqD
— FVD Den Haag (@FVD_Den_Haag) May 19, 2025
(Video verwijderd? Klik hier...)
Onacceptabel
“Onacceptabel klinkt hier uniform uit de monden van de raadsleden, de wethouders en de burgemeester. Maar wat betekent niet accepteren? Als ik denk aan de Schilderswijkrellen van 2015, die ook onacceptabel werden genoemd. Als ik denk aan de rellen van 2020, die ook onacceptabel genoemd zijn. Als ik denk aan de avondklokrellen, die ook onacceptabel genoemd zijn. De rellen na Turkije – Luxemburg, die ook onacceptabel waren. Nu weer geweld en is het weer onacceptabel. Zeggen jullie dit omdat jullie het menen of om stemmen te harken en de boel te sussen, totdat iedereen het weer vergeten is?”
We hebben hier regelmatig debatten over straatintimidatie, de sfeer op Scheveningen, verkeersveiligheid, geluidsoverlast, noem maar op. En toch scheuren nog steeds gehuurde Mercedessen door de straten, worden vrouwen nog altijd uitgemaakt voor hoer of kech. En toch zijn er nog steeds geweldsexplosies, merkte Etalle op.
Hetzelfde patroon
“Ik heb de beelden bekeken en ik zie wederom hetzelfde patroon,” benadrukte hij. “Een enorme horde allochtone jongeren die Den Haag afbreekt. Den Haag heeft één groot probleem: immigratie. Als dat niet opgelost wordt, dan blijven we hier 50 tinten migratiedebatten voeren, tot de stad volledig afgebroken is. Ik kan er echt niets anders van maken.”
Als niets wordt gedaan aan de oorzaak van deze geweldsuitbarsting (migratie) voeren we over een paar maanden weer hetzelfde debat, voorziet Etalle.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Chemtrails – Echt of nep?
Mysterieuze lichten boven Tsjeljabinsk
“Terreurgroep IS pleegt in drie verschillende landen aanslagen, één krijgt de aandacht”
Griezelige nieuwe videoclip Sabrina Carpenter zit bomvol occulte symboliek. Zo worden jonge meisjes gehersenspoeld door de elite
Koning mag miljoenen aan ‘onterecht opgestreken’ subsidie houden: ‘Dit is toch werkelijk absurd’
China zegt dat enorme telescoop mogelijk signalen van buitenaardse beschavingen heeft opgepikt
Trump: ‘Ik heb een kans om de Deep State te breken, dit zijn wrede mensen’
Zijn duurzame tuinmaterialen wel echt duurzaam?
Hoger beroep David Icke dient maandag: ‘Dit is een politieke vervolging, het is gestoord’