Nu bekend is geworden dat Antifa de aanval op FVD-voorman Baudet heeft opgeëist, wil de partij dat de organisatie direct op de terreurlijst wordt geplaatst.
“Volgens de AIVD is het grootste gevaar voor onze democratie het zogenaamde ‘anti-institutioneel extremisme’, terwijl links activisme als een ludiek fenomeen wordt weggezet,” zei Baudet tegen De Andere Krant.
Monddood
De AIVD doet opmerkelijk genoeg ‘geen onderzoek naar activisme, omdat daarbij geen ondemocratische doelen worden nagestreefd en er ook geen ondemocratische methodes worden gebruikt’.
FVD schrijft op haar website: “Antifa is een uitdrukkelijk terroristische organisatie. Op de vraag of het een vooropgezet plan was om Baudet aan te vallen, wil een woordvoerder van Antifa niet reageren, maar de organisatie geeft aan ‘niet altijd’ afwijzend tegenover gebruik van geweld te staan. ‘Juist Baudets woorden leiden tot geweld’, meent de groepering. Het is duidelijk dat hier wordt gepoogd een politicus monddood te maken.”
Zet ANTIFA op de lijst van terroristische / criminele organisaties. pic.twitter.com/84BgkzOJJt
— Thierry Baudet (@thierrybaudet) November 21, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Criminele organisatie
Antifa is een criminele organisatie en moet als zodanig worden aangemerkt, zodat effectievere opsporingsmiddelen kunnen worden aangewend waardoor dit soort politiek geweld in de toekomst kan worden voorkomen, benadrukt de partij.
“Het is een organisatie die de democratische rechtsstaat aan z’n laars lapt, die geen geweld schuwt, die ook daadwerkelijk politieke terreur uitvoert om ideeën uit het publieke domein te houden, mensen bang te maken. Dat kan niet,” licht Baudet toe in een videoboodschap.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Ook in Amerika is democratie dood. Deze professor onthult hoe meedogenloos de elite is
Schaduw van het Westen zit achter alle terreurgroepen, ook IS. Turkse president haalt fel uit
Professor duikt vaccinatiestatistieken in: als ze deze cijfers tonen, wordt het een ramp
Wat de media je niet vertellen over de oorlog in Oekraïne
‘Close encounter’ tussen Jupiter, Venus en Mercurius (video)
Wetenschappers ontdekken ‘krachtveld’ rond menselijk lichaam. Kijk hier hoe je het kunt voelen
In Canada plegen mensen euthanasie omdat ze geen geld hebben voor een huis
Katten zien dingen die voor ons onzichtbaar zijn
Medici noemen Britse oversterftecijfers ‘zeer zorgwekkend’ en ‘angstaanjagend’