Buitenland

Gates financiert project om genetisch aangepaste muggen los te laten in Australië: ‘Iedereen moet zich grote zorgen maken’

Help ons door dit met kennissen op je social media te delen!

Miljardair Bill Gates financiert via het bedrijf Oxitec een project om genetisch gemodificeerde muggen los te laten in de Australische deelstaat Queensland.

Het doel van het experiment is het ‘voorkomen’ van uitbraken van dengue of knokkelkoorts. “What could possibly go wrong?” vraagt het Australische oud-parlementslid Craig Kelly.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/01/amr1.jpg

De Australische Monash-universiteit lanceerde eerder al een programma om dengue uit te roeien met behulp van muggen die níet genetisch gemodificeerd zijn.

Grote zorgen

De universiteit kondigde trots aan dat dengue in het noorden van Queensland inmiddels geen volksgezondheidprobleem meer is als gevolg van het programma.

Kelly vraagt zich af waarom we zouden toestaan dat een bedrijf dat wordt gefinancierd door Gates genetisch gemodificeerde muggen loslaat in Queensland als de Monash-universiteit dat zegt.

Alle Australiërs moeten zich volgens hem grote zorgen maken.

Onder vuur

Professor Brett Sutton, die Chief Health Officer van Victoria was tijdens de coronapandemie en in Melbourne de langste lockdown ter wereld instelde, is nu directeur van gezondheid en bioveiligheid bij de Commonwealth Science and Industrial Research Organisation (CSIRO) en bekleedt tegelijkertijd een hoge positie bij Oxitec Australia.

In Brazilië greep het dengue-virus om zich heen nadat Gates daar miljarden genetisch aangepaste muggen had losgelaten. Oxitec kwam in 2019 onder vuur te liggen nadat uit onderzoek was gebleken dat het project was mislukt en dat de muggen het dengue-virus bleven verspreiden.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.8 111 stemmen
Beoordeel dit artikel

Interessant

Vind je dit waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
guest

71 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Henk
Henk
19 dagen geleden

Ik hoop dat die man, deze gevaarlijke gek, heel snel afgevoerd wordt en geplaatst wordt in een isoleer cel.

EUSSR aan de Noordzee
EUSSR aan de Noordzee
19 dagen geleden

Maar David Icke mag Australië niet meer in omdat hij een gevaar zou zijn voor dat land……….

Ikke
Ikke
19 dagen geleden

Gates wil wereldbevolking verminderen, dus zal hij op elk denkbaar gebied zijn aantreden doen om dat te bereiken

Schapekop
Schapekop
19 dagen geleden

Gates = Gruwelijkheden / Moord / Ziektes / Invaliditeit / ++++++

Er zit géén enkele goede vezel / cel in het hele lichaam en geest en hersenen/zaagsel van die Gates.
Levensgevaarlijke “”man””.

Back to top button
71
0
We lezen graag je reactie!x