Een Armeense vrouw die kristallen huilt in plaats van tranen, stelt doktoren voor een raadsel.
Satenik Karazian (22) uit de provincie Sjirak dacht twee maanden geleden dat ze bij de tandarts een stofje in haar oog had gekregen. Haar familie dacht dat het een glasscherf was.
Inmiddels komen er iedere dag op onverklaarbare wijze zo’n 50 kristallen uit haar ogen.
Niet geloven
Oogartsen en andere doktoren hebben de vrouw niet kunnen diagnosticeren of behandelen.
“Elke dag is nu een hel,” zei Karazian tegen Sputnik Armenia over haar bizarre en pijnlijke aandoening.
Sommige artsen willen haar niet geloven, terwijl andere haar simpelweg oogdruppels of antibiotica voorschrijven, die niet helpen.
Analyse
Ondertussen is het Armeense ministerie van Volksgezondheid op de hoogte gebracht van dit vreemde geval.
Een oogarts van het ministerie zou de vrouw twee keer hebben onderzocht en de kristallen zijn voor analyse naar een laboratorium gestuurd.
Bekijk het filmpje hieronder:
[RT]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






‘Ik zag mezelf in het lichaam van een oude man met lang wit haar’
‘De beerput van het Lareb en het ministerie van VWS is nog veel dieper dan gedacht en nog lang niet leeg’
Amerika wilde atoombom op maan gooien. Werden ze tegengehouden door aliens?
Waarom bangmakerij over de zeespiegel voor onze kust volstrekte flauwekul is (het verhaal dat iedere Nederlander zou moeten lezen)
Planeet aarde als slavenkolonie
Anti-lockdownprotesten in HEEL Europa: een overzicht
‘De oude Egyptenaren hebben de piramides niet gebouwd, maar ONTDEKT’
300 miljoen jaar oud UFO-tandwiel gevonden in Vladivostok
Beelden documentaire Gaddafi afkomstig uit computerspel