Het is alsof de wetten en regels niet meer gelden, zei FvD-voorman Thierry Baudet over de acties van de klimaatspijbelaars.
Als je opkomt voor de klimaatgekte, hoef je opeens niet meer naar school en mag je spijbelen.
“Zouden kinderen dan ook mogen spijbelen als ze minder immigratie willen of minder EU?” vroeg Baudet.
Heel zorgelijk
Je mag de wet overtreden, je hoeft niet meer naar school, je mag een stadsdeel platleggen, ik vind het heel zorgelijk, aldus Baudet.
“Er is een sfeertje gecreëerd alsof er morgen grote overstromingen komen,” zei hij tegen parlementair verslaggever Ernst Lissauer. “Het is allemaal natuurlijk flauwekul, het zijn allemaal sprookjes.”
Hij wees erop dat de invloed van de mens op het klimaat volstrekt onduidelijk is.
Wereldstaat
“Over de hele linie valt het groene verhaal in duigen,” benadrukte hij. “En toch wordt het door journalisten, politici en op school gebracht alsof het zo zeker is als de zwaartekracht.”
Het achterliggende doel hiervan is volgens Baudet de vorming van een wereldstaat.
Daarnaast geeft het politici een excuus om ons leven tot in elk detail te regelen. “En dat is wat ze altijd hebben gewild.”
Vacuüm
Bovendien wordt het groene geloof gebruikt om het vacuüm op te vullen dat het christendom heeft achtergelaten, stelde Baudet.
Hij trok een parallel met het verhaal over de Ark van Noach. “Door de zonde van de mens gaat de zeespiegel stijgen.”
[Lissauer]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






De ware oorzaak van autisme
Groot protest in Londen tegen verplichte digital ID: ‘HET IS EEN VAL’
Kijken: Wilders clasht met minister Bruins over coronavirus. ‘Als we Italië achterna gaan, is de schade niet te overzien’
Palestijnse televisie: Israël verantwoordelijk voor 9/11
De dag dat honderden Afrikanen een ‘zwevende stad’ zagen
Paus zegt dat fake news satanisch is. Dit is zijn boodschap aan de media
“Achter geldcreatie door banken zit een complot van de rijkste 0,01 procent om de wereld in verderf te storten”
Uitvaartverzorgers kampen met nieuw fenomeen: ‘Het gaat maar door’
Marianna werd wereldberoemd na ‘Russische luchtaanval’ op kinderziekenhuis, dit is haar verhaal