De 55-jarige Han woont noodgedwongen in zijn busje, omdat hij vastloopt in de overheidsbureaucratie. ON!-verslaggever Arlette Adriani ging bij hem op bezoek.
“Ik ga kapot. Ik vind het echt heel schrijnend dat dit kan in Nederland,” zegt Han, die ernstig gehandicapt is. “Het is echt bizar.”
“Ik ga kapot. Schrijnend dat dit kan in Nederland,” zegt de 55-jarige Han. Hij woont noodgedwongen in zijn busje, omdat hij vastloopt in overheidsbureaucratie.
ON!-verslaggever @ArletteAdriani ging bij hem op bezoek. #OngehoordNieuws
Kijk de uitzending:https://t.co/vdEQI5WBku pic.twitter.com/qhvoIiQk2v
— Ongehoord Nederland TV (@ongehoordnedtv) September 21, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Plicht om asielzoekersgezinnen voorrang te geven
Duizenden Nederlanders zoals Han worden vermalen door de bureaucratische molen. Op de vraag waarom hij geen woning heeft, antwoordt hij: “Ze hebben de plicht om asielzoekersgezinnen voorrang te verlenen, een huis te bieden. Dus de huidige inwoners die al jaren op de wachtlijst staan, worden niet meegenomen.”
“Dit soort verhalen lijken ver van je bed, maar steeds meer mensen krijgen hiermee te maken. Schrijnend vind ik dit,” reageert Adriani.
Het is om je dood te schamen
Rechtsfilosoof Raisa Blommestijn voegt toe: “Dit is Nederland anno 2023: terwijl asielzoekers voorrang krijgen op de woningmarkt en álles gratis krijgen, moeten onze eigen mensen noodgedwongen in een busje leven. Het is om je dood te schamen.”
“Woestmakend,” vindt oud-Statenlid Daniël Osseweijer. “Maar kennelijk verstaan talloze medelanders ‘samen met elkaar’ als ‘samen met miljoenen vreemdelingen die we moeten voorzien van alles wat hun hartje begeert op onze kosten, want schuldgevoel enzo’.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Engelen in de ruimte: topgeheime ‘hallucinaties’
Zeespiegel is al sinds 1970 onveranderd. Kijk hoe deze burgemeester Al Gore confronteert op CNN
‘De afgelopen weken moet ik vrijwel wekelijks naar een begrafenis, telkens van mensen die de mRNA-prik kregen’
Defensieminister Ollongren vindt het ‘heel stoer’ om te werken aan afschrikking tegen Rusland
Mayacultuur bevat sleutel tot ons heden
Operation Highjump: UFO’s, ondergrondse nazi-bases en admiraal Richard. E Byrd
Grijpen we te snel naar medicijnen? Deze natuurlijke alternatieven hebben geen vervelende bijwerkingen
Mysterieuze mummies ontdekt in Siberië. Welke verloren beschaving leefde daar?
De Britten hebben duidelijk iets te verbergen. Nicht van vergiftigde ex-dubbelspion Skripal speelt het spelletje niet mee