Vijftig voormalig astronauten, wetenschappers en ingenieurs van de NASA hebben een brief ondertekend waarin het ruimteagentschap wordt verzocht een einde te maken aan de global warming onzin.
De ondertekenaars van de brief hebben een gezamenlijke ervaring van meer dan 1000 jaar. Volgens Fox News is deze fraude snel voorbij.
“Ongepast… Onbewezen… Niet onderbouwd… Honderden bekende klimaatwetenschappers… Tienduizenden andere wetenschappers vol ongeloof… De wetenschap is het niet eens… Dreigende reputatieschade…” luidt het in de brief.
En hoeveel tientallen miljarden belastinggeld heeft deze grap gekost?
Ongepast
De ondertekenaars roepen de NASA en het Goddard Institute for Space Studies (GISS) op zich te weerhouden van het doen van onbewezen uitspraken in officiële publicaties. “De beweringen door de NASA en GISS dat de uitstoot van koolstofdioxide een catastrofale invloed heeft op wereldwijde klimaatverandering kunnen niet worden onderbouwd,” gaat de brief verder. “De ongebreidelde steun voor CO2 als de motor voor klimaatverandering is ongepast.”
“Als oud-medewerkers van NASA zij wij van mening dat de extreme positie die het ruimteagentschap inneemt nog voor grootschalig onderzoek is gedaan naar de mogelijk overweldigende invloed van natuurlijke klimaatfactoren, ongepast is,” schrijven de ervaringsdeskundigen aan NASA-directeur Charles Bolden. “We verzoeken de NASA zich de weerhouden van het doen van onbewezen uitspraken in officiële publicaties over dit onderwerp. De voorbeeldige reputatie van de NASA staat op het spel, evenals de reputatie van huidige en voormalige wetenschappers en werknemers van NASA. Er dreigt zelfs reputatieschade voor de wetenschap zelf.”
Bekijk hier de lijst van 50 ondertekenaars van de brief.
Bronnen: Thetruthbehindthescenes.org, Foxnews.com en Notrickszone.com
Gerelateerd:
- ‘Meest gezaghebbende’ atlas ter wereld betrapt op global warming fraude
- Vergeet global warming: Aziatische gletsjers groeien aan
- Helft van de Aarde bedekt met sneeuw en ijs
- Nobelprijswinnaar stapt op wegens global warming fraude
- Vier recente studies spreken global warming theorie tegen
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Waarom een eigen huis nog steeds haalbaar is voor jonge Nederlanders
Hoogleraar: ‘Het voelt alsof we in een wereldwijde coronasekte zitten’
VIDEO: Werd stevia overwogen als middel om de bevolkingsgroei terug te dringen?
Van Houwelingen over wapenlevering aan Oekraïne: ‘Clowns, oorlogshitsers en kneuzen besturen ons land’
Nieuwsuur gaf mijn woorden over MH17 verkeerd weer. Commandant onthult in dit interview wat het nieuwsprogramma wegliet
Mysterie rond de Roswell-crash ontrafeld. Wat is er gebeurd met de wrakstukken en de lichamen?
Veel mensen verbolgen over vervolging Gideon van Meijeren: ‘Zittende macht is in paniek’
Rockefellers beschuldigd van klimaatcomplot
Einstein had het fout: ‘Spookachtige actie op afstand’ is echt