Het Commissariaat voor de Media heeft omroep Ongehoord Nederland een ultimatum opgelegd. Voor 8 juli moet een column van ON!-presentatrice Raisa Blommestijn met kritiek op massamigratie offline worden gehaald.
“Onacceptabel. Gaan we niet doen,” reageert directeur Peter Vlemmix. “Wij staan pal voor het vrije woord.”
BREAKING: Het CvdM legt ON! een ultimatum op: voor 8 juli moet een column van @rblommestijn met kritiek op massamigratie offline gehaald.@petervlemmix: “Onacceptabel. Gaan we niet doen. Wij staan pal voor het vrije woord. Help ons en deel deze column van Raisa.”… pic.twitter.com/15UP89WOsp
— Ongehoord Nederland TV (@ongehoordnedtv) June 30, 2025
Ver over de eigen bevoegdheden heen
In de column stelt Blommestijn dat het justitieapparaat bevooroordeeld en partijdig is en altijd klaarstaat om ‘zielige’ migranten te beschermen.
Als de column niet offline wordt gehaald, zou de omroep een boete kunnen krijgen en bij twee boetes kan het ministerie van OCW de licentie intrekken.
De omroep vindt dat het Commissariaat hier ‘ver over de eigen bevoegdheden heen gaat’.
Tv-politie
De vraag is natuurlijk waarom het Commissariaat dit ultimatum stelt, aldus Blommestijn in een videoboodschap. “Het heeft er alle schijn van dat het ermee te maken heeft dat deze column gaat over de negatieve effecten van massamigratie op de Nederlandse samenleving, dat justitie migranten vaak lage straffen oplegt, terwijl mensen die dat benoemen juist keihard worden afgestraft.”
“De Hilversumse tv-politie heeft Ongehoord Nederland opgedragen een column van Raisa Blommestijn offline te halen. Als dit niet gebeurt, dan schrijft de tv-politie een bekeuring uit,” resumeert journalist Eric van de Beek.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





“Elk jaar krijgen 1500 Britten contact met buitenaardse wezens”
Trump: “Nepnieuwsmedia (zoals de falende New York Times en CNN) zijn vijanden van het volk”
PVV-leider Wilders trots op de foto met ‘B-acteur’ Zelensky: ‘Ongelooflijk’
Hooggeplaatste politici over buitenaardsen en UFO’s
Inentingsplicht Duitsland wekt zorgen: ‘We moeten het tij nú keren’
Oud-huisarts slaat alarm over nieuwe prik die ALLE pasgeborenen sinds kort krijgen
Suiker verandert honderden hersengenen, waardoor veel ziektes kunnen ontstaan: omega 3 maakt schade ongedaan
RIVM-model dat Nederland in lockdown bracht, zat er maar liefst 2700% naast
FVD stelt vragen aan VVD-lijsttrekker over gezwaai met Woke-vlag: ‘Zo ontzettend fout’