Het is toch te gek dat jaar na jaar medicijnen worden verstrekt of toegelaten die meer kwaad dan goed doen. Dat zegt dr. Dick Bijl, die vanwege zijn kritische houding ten opzichte van Big Pharma moest opstappen als hoofdredacteur van het Geneesmiddelenbulletin.
In het Geneesmiddelenbulletin, dat door de overheid is opgericht, verschenen tot grote ergernis van de farma-maffia geregeld kritische artikelen.
Bijvoorbeeld over het feit dat nieuwe medicijnen weinig tot niets toevoegen en meestal meer kwaad dan goed doen.
Winstgevend
Artsen en politici die zich voor de kar van de farmaceutische industrie laten spannen voerden de druk op Bijl steeds verder op en uiteindelijk besloot hij zijn functie neer te leggen.
Hij constateert dat deze industrie niet gericht is op het genezen van patiënten, maar op het genereren van geld voor aandeelhouders.
Medicijnmakers betalen grof geld om hun middelen geregistreerd te krijgen, waardoor de autoriteiten inmiddels financieel afhankelijk zijn geworden van Big Pharma.
Bijl merkt op dat het voor farmaceuten niet uitmaakt of het middel werkt, als het maar winstgevend is.
Proefkonijnen
“De lobby van de farmaceutische industrie is geweldig machtig,” aldus Bijl.
Hij wijst erop dat het aantal doden door medicijnen in een EU-rapport van enkele jaren geleden wordt geschat op 200.000 per jaar, alleen in de Europese Unie.
“Patiënten worden tot proefkonijnen gemaakt. Dat kán niet,” stelt hij. “De politiek móét ingrijpen.”
Boekentip: Het pillenprobleem
[RD]






Wéér een complottheorie die waarheid wordt en wederom is het Thierry Baudet die de vraag stelt
Gaten in de zeewering bij Scheveningen: ‘Hier is zichtbaar dat de theorie van Rijkswaterstaat niet klopt’
Kijk: De meest stoutmoedige nieuwsuitzending in 60 jaar
Friesland komt in verzet tegen coronabeleid: ‘1,5 meter = niet ok!’ en ‘Nood breekt wet, maar nooit de grondwet’
Uitgever over ‘enorme nazi-aanwezigheid’ in Oekraïne: ‘Dat is daar echt een plaag’
Hoe in Oekraïne in rap tempo de surveillance-maatschappij wordt opgetuigd
Martin Bosma over steun aan Oekraïne: ‘Vadertje Staat heeft steeds meer geld nodig en je kunt niet eeuwig doorgaan’
Karel van Wolferen: ‘Het Nederlandse volk heeft voor Monsanto gestemd zonder het te weten’
Oud-hoogleraar kraakt corona-aanpak: ‘Westen pleegt zelfmoord’