Er kwam gisteren abrupt een einde aan een interview op Fox News nadat een gast tot twee keer toe had uitgehaald naar het televisienetwerk.
Presentator Jon Scott interviewde Pulitzer prijswinnaar en journalist Thomas Ricks over zijn nieuwe boek The Generals.
Scott vroeg Ricks naar de aanval op het Amerikaanse consulaat in Benghazi en de kritiek van senator John McCain op VN-ambassadeur voor de Verenigde Staten Susan Rice.
“In mijn ogen is de aanval in Benghazi met name door dit netwerk opgeklopt,” zei Ricks. Hij voegde toe dat McCain haar niet langer bekritiseerde toen de verkiezingscampagne voorbij was.
Ricks vergeleek de situatie met veiligheidsbeambten die om het leven waren gebracht in Irak en waar niemand iets over heeft gehoord. Hij omschreef de aanval in Benghazi als een ‘klein vuurgevecht’. “Ik denk dat de aandacht met name om politieke redenen op Benghazi werd gericht.” voegde hij toe. “Deels omdat Fox opereert onder de vleugels van de Republikeinse Partij.”
Op dat moment bedankte Scott de journalist voor zijn tijd en maakte hij al na anderhalve minuut een einde aan het interview.
Bron: Huffingtonpost.com
Gerelateerd:
- Nieuwslezers nemen op tv ontslag om ‘ongebalanceerde verslaggeving’
- Kijkcijfers kelderen in VS, CNN op laagste punt in 10 jaar
- ‘We willen de verbeeldingskracht van onze kinderen vernietigen’
- Televisienetwerk CNN trekt helft minder kijkers
- Menigte Wall Street verenigt zich tegen propaganda: ‘Fox News liegt!’ (video)






Terwijl in Nederland gesproken wordt over een coronapas en herhaalprikken, verklaart Biden dat de pandemie voorbij is
Wie heeft het meeste belang bij het vervangen van Arib als voorzitter van de parlementaire enquête corona?
“De NOS fungeert als inlichtingendienst en is dodelijk wapen dat kan bepalen hoe de massa denkt”
Frans Bauer krijgt veel steun na uitspraken over vaccineren: ‘Goed zo!’
Deze school vraagt leraren om zich NIET te laten vaccineren tegen corona
‘Je doet het voor een ander’ – hoe moreel is de mondkapjesplicht?
Universiteit Leiden, hou toch op met dat ‘factchecken’
Kijk: Viktor Orban weigert te klappen voor president Zelenski
‘Wetenschap wordt beperkt door aannames’ (video)