Tweede Kamerlid Pepijn van Houwelingen (FVD) laat weten dat hij zijn collega’s heeft gevraagd om eindelijk een hoorzitting over het prikbeleid te organiseren met allerlei virologen. “Dus niet alleen de OMT-virologen, maar ook de virologen – en daar zijn er heel veel van – die kritiek hebben op het absurde vaccinatiebeleid,” licht Van Houwelingen toe.
Het doel: het voeren van een discussie, uitgebreid en rustig, in de Tweede Kamer. “Ze zijn er weer allemaal voor gaan liggen,” verzucht het Kamerlid. “Drie maanden geleden was dat al zo en hebben ze het geblokkeerd, en nu weer.”
ONGELOOFLIJK! Ons verzoek voor een hoorzitting met (ook niet-OMT) virologen over het ABSURDE vaccinatiebeleid is vanmorgen WEDEROM door het partijkartel GEBLOKKEERD. Want: “We moeten niet naar andere virologen gaan luisteren”. De Slaapkamer houdt kritische geluiden BEWUST buiten! pic.twitter.com/22Ob8ETv6f
— Pepijn van Houwelingen (@PvanHouwelingen) September 29, 2021
Het is vreselijk wat er gebeurd is
“Waarom? Ze zijn bang voor de discussie,” benadrukt Van Houwelingen. “Ze weten namelijk dat ze het debat gaan verliezen. We hebben ze inhoudelijk tegen de muur gewerkt.”
“Ze willen alleen luisteren naar hun eigen priesters,” zegt de FVD’er, eraan toevoegend dat de Tweede Kamer kritische geluiden bewust buitenhoudt. “Het is een cult. Het is vreselijk wat er gebeurd is, want zelfs in deze Slaapkamer wordt de discussie dus niet gevoerd.”






‘Fake news’ van Nieuwsuur over coronadode in Kerkrade: ‘We hebben een smoking gun gevonden’
Leven op de rode planeet? Wetenschappers ontdekken verschillende soorten bacteriën in deze Marsmeteoriet
Rechtbank verbiedt zwarte lijst artsen waar Jaap van Dissel op stond
Oudere coronapatiënten mogen niet aan de zuurstof, onthult Zweedse arts. ‘Schending van de mensenrechten’
Kerngeleerde over Fukushima: “Alsof je in de hel bent beland, overheid houdt doofpot in stand”
Slowaakse premier Fico neergeschoten ‘na bezoek van WHO-baas Tedros’, toeval?
Alternatieven die werken: colloïdaal zilver
Niemand mag weten waar de 800 miljard euro uit het EU-coronahulpfonds terechtkomt
Journalist zet vraagtekens bij Epstein-zaak: “Is hij wel echt dood?”