In München hebben zo’n 250.000 mensen gedemonstreerd tegen samenwerking met de partij AfD, schreef de NOS afgelopen weekend. De demonstratie onder het motto ‘de democratie heeft jou nodig’ ging zaterdag om 14.00 uur van start.
Aanleiding was een motie van de christendemocratische CDU/CSU voor strengere asielplannen, die in de Bondsdag een meerderheid haalde dankzij steun van AfD. De motie zou een ‘schok’ teweeg hebben gebracht.
Het staat al de hele dag op NOS teletekst: “Massaprotest tegen AfD in München”
Maar wat NOS er niet bij schrijft is dat ‘die protesten mede georganiseerd -en gefinancierd worden met belastinggeld vanuit de Duitse ministeries’.
Wat een wereld ????https://t.co/FtGNSOHniY pic.twitter.com/HmCitWWr3o
— Marc van der Vegt (@VegtDoor) February 8, 2025
Niet echt spontaan
Wat de NOS er niet bij schreef is dat het protest mede georganiseerd en gefinancierd werd met belastinggeld vanuit Duitse ministeries. Die onthulling doet Bild. “Wat een wereld,” schrijft onderzoeksjournalist Marc van der Vegt.
Ex-politiecommissaris en onderzoeksjournalist Kristof Luypaert merkt op: “Het zogenaamde ‘spontane’ massaprotest tegen AfD in Duitsland blijkt in de praktijk niet echt spontaan, maar gefinancierd met belastinggeld.”
Socialistisch fascisme
“Deutschland weer op weg naar het socialistisch fascisme,” voegt moleculair bioloog Peter Borger toe.
“Oppositiepartijen worden met belastinggeld de kop ingedrukt door regerende marxisten die de meelopende massa mobiliseren om de nadenkende minderheid de kop in te drukken. Can you believe it…”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Douma is mijlpaal in strijd tegen regimeverandering. Kan de OPCW de westerse propagandamachine doen vastlopen?
Medisch adviseur trekt aan de noodrem: ‘Ik voel mij niet meer veilig in Nederland’
Arts laat zien wat hij heeft aangetroffen in het bloed van een 33-jarige ‘gevaccineerde’ patiënt
Gideon van Meijeren: ‘Bij D66 lijkt sprake van geïnstitutionaliseerd seksueel misbruik’
Bondskanselier Merz was 10 jaar lang voorzitter van een club die gelinkt is aan het Duitse fascisme en Hitler
Wybren van Haga heeft ‘geheime informatie’: ‘Er staat nu een heel groot offensief op stapel’
‘Krachtigste orkaan ooit’ opgepikt door aardbevingsmeters. Zal Irma aanzwellen tot categorie 6?
Kritisch rapport over KNMI wordt al een week volkomen genegeerd door de mainstream media. Hier wordt het wel gebracht
‘Bush en Cheney al maanden van tevoren op de hoogte van 9/11’