Mens en Dier

Minister Agema over NAVO-verplichtingen: Rutte heeft deze afspraken getekend en wij houden ons daaraan

Help ons door dit artikel met jouw kennissen op je social media te delen!

Mark Rutte is met de NAVO verplichtingen aangegaan waar ons land nog altijd aan gebonden is. ON!-verslaggever Jonathan Krispijn vroeg om opheldering, aangezien de Tweede Kamer niet geïnformeerd wordt vanwege het ‘geheime karakter’ van de afspraken.

Minister van VWS Fleur Agema verwees in een debat in oktober vorig jaar zes keer naar de NAVO-verplichtingen, waar ook zij aan gehouden is.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

(Video verwijderd? Klik hier...)

Ik weet niet precies waarom dit geheim is

“De oud-premier heeft deze afspraken getekend en wij houden ons daaraan,” zei Agema tegen Krispijn. “Ik denk ook dat het heel goed is als we ons beschermen tegen situaties die in de wereld uit de hand kunnen lopen. Het is onrustig in de wereld.”

Een briefing die bewindslieden over de verplichtingen kregen, is geheim. Op de vraag waarom dat zo is, antwoordde Agema: “Ik weet niet precies waarom dit geheim is, maar sommige informatie wil je niet in groten getale delen, omdat het ons ook kwetsbaar maakt. Ik denk dat daar gevoelige informatie tussen kan zitten.”

Rutte nog steeds de baas

“In zekere zin kun je zeggen dat [Rutte] nog steeds de baas is in Nederland,” reageerde voormalig Tweede Kamerlid Pepijn van Houwelingen. “We zitten gewoon echt in Rutte V.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je dit artikel belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.7 132 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

135 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Simply
Simply
1 jaar geleden

En wij samen doen NIETS ertegen
Hoe zwak zijn we , trekken ook iedereen mee naar de afgrond op deze manier!

Cok
Cok
1 jaar geleden

Wel in strijd met onze wetten
Mag niet
Rutte verrader!

Ikke
Ikke
1 jaar geleden

Rutte V , alleen dan met schoof als controller. Poetin is een voorbeeld voor Rutte, macht hebben over een heel volk. Zou hij daar een strakke van krijgen?

Steven O
Steven O
1 jaar geleden

Ik dacht dat de parlementariërs rapporteerden aan ons en niet aan een ex-bewindspersoon.

Fernando
Fernando
1 jaar geleden

Die Agema zal zich nog wel eens voor haar kop, slaan over deze uitspraak, maar dan is het voor haar al te laat. Alweer zo’n domme gans in dit kabinet.

Dwarsje
Dwarsje
1 jaar geleden

Hier maakt Agema dus ook de PVV een grote fout en proberen ze het te bagatelliseren. Ofwel maak je niet druk, wij regelen het wel. Van Houwelingen ziet dat goed en dat betekent dat we dus gewoon opnieuw genaaid worden door die k..Rutte. Kan die naam niet meer horen. Ach een noodwetje schijnt ook niet meer te kunnen waar Rutte zelf ook zo goed in was. Eén noodwet waar alle afspraken van Rutte teniet worden gedaan en dan zijn we eindelijk van dat vreselijke, onbetrouwbare sujet, genaamd RUTTE voorgoed af.

Malle Pietje
Malle Pietje
1 jaar geleden

We zijn in feite dus bezet..Dat geeft ons alle rechten om ons te bevrijden.

Ik zou beginnen met het gevangen zetten en ondervragen van de ondertekenaar van dit “verdrag”..

Sowieso houd ik mij niet langer aan wetten die men denkt aan te nemen in Den Haag, Brussel of waar dan ook.

Estherretje
Estherretje
1 jaar geleden

Wij ???

Greet Resist
Greet Resist
1 jaar geleden

wie verwijst haar naar d’r ambtseed

Ad van Hees.
Ad van Hees.
1 jaar geleden

Dombo wat heeft Rutte nou eigenlijk goed gedaan voor het land niet voor zich zelf.

Johan van Leeuwen
Johan van Leeuwen
1 jaar geleden

De PVV pleegt kiezersbedrog: of je bent het eens met Rutte’s afspraken met de NATO, kostte wat kost of je vindt van niet: dan dien je die afspraken op te zeggen!!

Jan
Jan
1 jaar geleden

Staten general stuk. 32550 nr 60.

Hugo
Hugo
1 jaar geleden

Ik snap niet dat RUTTE (VVD) zonder toestemming van het parlement daar mee wegkomt, en of dat dan toch rechtsgeldig is, dat is volgens mij gewoon LADVERRAAD. Ik denk dat daar voor juristen wel een opdracht ligt om dat uit te zoeken. En dan de vraag wist de AIVD en de NCTV daarvan of werkte ze samen met RUTTE. Ik denk dat we te maken hebben met een criminele bende die zo snel mogelijk ontmanteld en opgeruimd dient te worden. We zijn in NEDERLAND en niet in CHINA.

Onkel Ferdinand
Onkel Ferdinand
1 jaar geleden

Ach wat blijkt die Agema toch fout te zijn. Om je kapot te schamen!
Als Rötte een overeenkomst heeft met de navo hebben wij dat nog niet! Je laat je ongevraagd toch ook geen vibrator in je strot rammen. Sorry voor het taalgebruik maar Rötte heeft het volk belazerd, het land verkwanseld. Dat is onwettig, illegaal. Dus verscheuren dat ‘kontrakt’ .
Maar daar heeft Fleurtje de politieke ballen niet voor. Ook zij besodemieterd de kiezer, net als d’r baas.
Volkstribunaal.

Chris
Chris
1 jaar geleden

Echt, waanzinnig toch dat die psychopaat nog steeds aan de macht is in NL. Wat waren we blij toen hij vertelde dat hij vertrok maar hij wist al hij in plaats van NAVO-praatpop nu zelf de praatpop laat spreken. Fleur Agema: opstappen, je laat je misbruiken. Gewoon stoppen met deze onzin.

Schandaaltje
Schandaaltje
1 jaar geleden

Ik heb haar altijd erg goed gevonden in de politiek… Maar mijn respect voor haar is compleet weg. Fleur ben eerlijk en zeg wat er speelt. Dan kunnen we er iets tegen doen… Samen.. Maar nu staan te liegen en te bedriegen is het laatste wat ik en vele van je hadden verwacht.
Respect moet je verdienen. Kun je jezelf zo nog aankijken in de spiegel en trots zijn op wie je bent.? Geef mij die van voorheen maar, die liet haar mondje niet snoeren. Word geen de Jong of kuypers, jij was (bent) beter!

Julia
Julia
1 jaar geleden

Geweldig die Partij Van Volksverlakkers. Rutte heeft getekend en wat doet de PVV zonder meer akkoord te gaan. Het is de geheime erfenis die Mark Rutte optuigde in de jaren waarin hij in naam nog premier van Nederland was, maar in werkelijkheid vooral bezig met het veiligstellen van zijn nieuwe baan bij de NAVO. Dankzij de (onbedoelde?) loslippigheid van Agema, in een debat over pandemische paraatheid vorig jaar, weten we nu dat Rutte in 2023 Nederland tijdens de NAVO-top in Vilnius heeft gecommitteerd aan de ’Resilience Objectives’. Weerbaarheidsdoelen dus, op zeven specifieke onderdelen zoals energievoorziening, grootschalige opvang van personen, levensbehoeften en transport. Wat dat precies inhoudt weet niemand, zelfs de Tweede Kamer niet. In de brief die Agema recent naar Kamer stuurde staat, dat er over deze geheime NAVO-afspraken briefings en themasessies zijn geweest met het kabinet, georganiseerd door de NCTV. De Kamerleden mogen niet weten wat daar besproken is. En dus mogen wij het ook niet weten. Agema zegt desgevraagd dat deze briefings in andere landen niet worden gegeven, dat de afspraken met de NAVO geen juridische grond hebben en dat NAVO-leden zelf de vrijheid hebben om te bepalen wat ze met die doelen doen. Behalve wij, want Rutte heeft ons ertoe verplicht. Op eigen houtje. Zonder dat wij weten waar hij ja tegen zei. Dollartekens in de ogen.Dit jaar is er weer een NAVO-top. In Den Haag. Rutte is er nu de baas. In de aanloop naar die top zijn in Nederland duizenden mensen druk aan het praten – met dollartekens in de ogen –over onze weerbaarheid. Hoe meer ’beslissers’ met elkaar praten, hoe minder weerbaar onze samenleving wordt. Weerbaarheid zit in mensen zelf. Daar hoeft een ander niet geheimzinnig over te brainstormen. De belangrijkste les van de vorige grote crisis – en ik citeer uit het OVV rapport over corona – is dat: ’besluiten explicieter benoemd moeten worden om het publiek inzicht te geven hoe het kabinet risico’s, waarden en belangen inventariseert en tot keuzes komt. Zo kunnen burgers hun afwegingen en handelen daarop afstemmen en verantwoordelijkheid nemen voor zichzelf en anderen’. De geheimzinnigheid moet er af. Wat heeft Rutte namens ons afgesproken met de NAVO en waarom? Als wij het daarmee eens zijn, kunnen we zelf met onze weerbaarheid aan de slag. Zelf verantwoordelijkheid nemen, zoals we dat in de coronacrisis niet mochten. Hoe maken we onszelf weerbaar tegen de NAVO? Ongelooflijk nu begrijp ik waarom de voormalige baas NCTV als ongekozen MP de sleutel van het torentje heeft gekregen van Rutte. Die oorlogszuchtige klootzak en psychopaat regeert hier en Dick Schoof zal knikken en buigen. De PVV heeft voor mij helemaal afgedaan wat een stel verraders. De WEF kliek in de Eerste en Tweede Kamer zijn de schoothonden van de Deep State waar Rutte de hoofdrol in heeft. Wilders donder op pak de biezen u heeft ruim 2 miljoen kiezers verraden die in uw praatjes zijn getuind.

Erwin
Erwin
1 jaar geleden

Zulke ingrijpende beslissingen van een vorig kabinet zouden bij een nieuw kabinet heroverwogen moeten worden en door de 2e kamer bekrachtigd, deze is n.l. de werkelijke volksvertegenwoordiging. Dit bewijst maar weer dat Nederland geen (parlementaire) democratie is. En ook dat Agema geen ruggengraat heeft!

rudeboybuster
rudeboybuster
1 jaar geleden

Dus Rutte maakt afspraken voor het hele land zonder dat iemand mag weten welke dit zijn? Deze crimineel maakt afspraken over ons leven en hoeft dat niet te verantwoorden ? Klinkt nogal zorgwekkend en bezien zijn huidige Navo oorlogsretoriek nogal zorgwekkend .

Jan
Jan
1 jaar geleden

Ik zeg het nog maar een keer het zijn landverraders volksverraders
De enige partij die er niet bij hoort dat is FvD

anna
anna
1 jaar geleden

Rutte de baas van Nederland, zegt Pepijn van Houwelingen. Dan wordt er weer eens bevestigd dat we in een dictatuur leven. Als rutte zegt:” spring!” Dan verwacht hij dus de vraag:” hoe hoog?.”
” In jour dreams, dictatortje!!!”
( En dat is nou zo fijn van psychopatie! Je wordt dan nauwelijks gehinderd door medeleven, empathie en dergelijke.)

Niet bang
Niet bang
1 jaar geleden

Tijd dat de NAVO wordt opgeheven.

Jan
Jan
1 jaar geleden

Afspraken die onder schimmige omstandigheden tot stand zijn gekomen kunnen gewoon worden beëindigd. Niks geen ‘navo verplichtingen’ geleuter. De navo is een product van de verenigde satan en brengt niks anders dan rotzooi. Opzeggen die hap en weer baas in eigen land!

Mar
Mar
1 jaar geleden

pvv , weg ermee , afspraken op dit nivo worden gemaakt om gebroken te worden dus weg ermee , pvv is bleren en blaten voor de buhne , pvv weet heel goed dat ze niks kunnen waarmaken alles wordt en is beslist in brussel en daar is nederland een provincie van

Julia
Julia
1 jaar geleden

Agema de tassendrager van de Twitter schreeuwer Wilders. Wilders heeft een grote mond via Twitter en de zwaar gehersenspoelde Agema doet het woord evenals hij Faber het woord laat doen over zijn nu al mislukte streng asielbeleid. Wat een lafbek is die Wilders hij stuurt niemand vanuit zijn partij naar het WEF nee hij heeft de orders die hem zijn opgedragen al in volle uitvoering. Schoof gaat naar het WEF maar dat hadden wij kunnen verwachten de ongekozen MP neemt bij het WEF de honeurs van Rutte waar want Rutte heeft het momenteel te druk met zijn NAVO criminele aktiviteiten zoals o.a. onze staatskas geheel leeg te plunderen voor zijn oorlogszucht en zijn komend NAVO circus in Den Haag. Dus de voormalige volksspion is puur ingezet om het Rutte beleid keihard voort te zetten. Rutte regeert op de achtergrond dit land. Tijd dat al dit schorem wordt opgepakt en voor een tribunaal wordt gedaagd om tot een zware straf te worden veroordeeld.

Rob
Rob
1 jaar geleden

Links was al jaren bezig rechts buiten spel te zetten. Of, de coalitie was al jaren bezig de oppositie buiten spel te zetten zodat de controle op de coalitie zou verdwijnen en ze ongehinderd hun gang konden gaan. Rutte heeft de hele kamer buiten spel gezet door eerst als MP bij de NAVO te teken om vervolgens de baas van de NAVO te worden en de kamer zich aan de wil van de NAVO te houden heeft. Dan kan de hele kamer dus ook wel gewoon opgedoekt worden want het was sowieso al niets anders dan een show voor de bühne. Schaf de kamer dus maar af want met de éénmanscoupe van Rutte is die nu helemaal zinloos en des te meer slechts een show, een shit show el te verstaan. Maar de partijen verdelen nog steeds het volk dus zal de kamer, en daarmee ook de partijen, gewoon met de show door gaan. En een groot deel blijft nog steeds stemmen omdat ze denken dat er ook maar één partij is die iets kan veranderen. Zelfs sinds het Westen al volledig failliet was voordat ze met de nep pandemie begonnen. Nog steeds wil dat niet doordringen bij de stemmers. En ook dringt het nog steeds niet door dat je niets zelf kunt zeggen als je je eigen stem aan een ander geeft. Want ZO werkt het in het systeem: geef je stem weg zodat je niets meer kunt (of hebt te) zeggen. Maar ik weet inmiddels ook wel dat je dit tot in den treure kunt aangeven en dat DAT nooit doordringt als je gehersenspoeld bent.

Je Moeder
Je Moeder
1 jaar geleden

Ze bevestigd in ieder geval (en dat eigenlijk al heel lang) dat ze dus helemaal niets te zeggen heeft en als een marionet opdrachten uitvoert. Helder.

Herman de Graaf
Herman de Graaf
1 jaar geleden

Was de 2e kamer vooraf wel op hoogte gesteld?
Of ging het allemaal stiekem.
Want stiekem in de politiek gaat veelal om iets dat het daglicht niet kan verdragen.

ted
ted
1 jaar geleden

Er staat binnenkort veel te gebeuren wereldwijd.De beslissende strijd tussen licht en duisternis. Het duister gaat mogelijk HAARP inzetten. Een van de gebeurtenissen zal zijn het verwijderen van de aarde van degenen die het Licht tegenwerken. De toekomst is zonnig.

Thoughtful
Thoughtful
1 jaar geleden

“Het is onrustig in de wereld.”
Klopt, maar dat is niet de schuld van de gewone burger en dan wel eisen dat Jan met de pet straks mogelijk voor de belangen van dat tuig de gehaktmolen ingestuurd wordt.
Overigens, dat er 2 flapdrollen zijn die krabbeltjes zetten waar de gewone burger niets bij in te brengen heeft, dat moeten ze zelf maar weten, maar zeker NIET uit mijn naam.
JULLIE hebben het veroorzaakt, JULLIE lossen het maar op.

c.i.a.
c.i.a.
1 jaar geleden

Rutte is een psychopaat derhalve ontoerekeningsvatbaar en diend in een witte jas met lange mouwen op de rugsamengeknoopd af gevoerd te worden , zoniet houd ik u mevr agema persoonlijk aansprakelijk voor alle doden die dat op leverd , mijn Koning is getuige en u gaat verantwoording af leggen of u wilt of niet , God is mijn getuige !!!

Sjefke
Sjefke
1 jaar geleden

Hoe kan een demissionaire premier iets tekenen zonder toestemming van de tweede kamer???
Als het tekenen niet rechtsgeldig is hoeft niemand zich er aan te houden!
Bovendien hield Rutte en Van Huffelen zich ook niet aan de wet!
Ongehoorzaamheid is in dit geval een plicht.

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
1 jaar geleden

Agema is net zo’n smerige landverraadster als opperpedo Mark R. Zal er ooit een tijd komen dat er normale mensen het land besturen en al dat criminele tuig opgedonderd is?

Jan.
Jan.
1 jaar geleden

Kop Telegraaf !!!
Rusland blijft een bedrijging .
Wat een slap gelul,maar ja ,we moeten meer uitgeven aan moordwapens ,waar die gluipeft M. rotte voor lobbyt .massamoordenaar.

Elsje
Elsje
1 jaar geleden

Ze heeft duidelijk lachjes ingestudeerd. Zo opvallend. Waarom wordt zij niet geconfronteerd met het feit dat de voormalige premier die ze meent te moeten gehoorzamen DEMISSIONAIR was en niet in de positie was zijn handtekening te zetten en dit overigens ook nog eens stiekem deed.

Cabeza de queso
Cabeza de queso
1 jaar geleden

Ik dacht dat we nieuwe partijen hadden gekozen bij de laatste verkiezingen om nu eens eindelijk verandering te brengen na 12 jaar terreur door Rutte.
Het feit dat de afspraken geheim zijn zou ze ongeldig moeten maken omdat ze zonder medeweten van het volk tot stand zijn gekomen.
Vanwaar deze geheimzinnigheid? Dat betekent dat ze iets uitvoeren wat het volk niet mag weten. Dat is dus niet transparant waar ze altijd zo prat op gaan.
En terecht zegt Pepijn van Houwelingen dat we nog steeds met een Rutte V regering te maken hebben. Rutte is weg maar zijn invloed op de manier waarop in Nederland geregeerd wordt is groter dan ooit.
Waarom is deze leugenaar nog steeds niet opgepakt voor landverraad?
Er wordt in Nederland allang niet meer geregeerd voor het volk, maar over het volk.

Johan Bosman
Johan Bosman
1 jaar geleden

Nederland is een staats-democratie. Een staats-democratie heeft een regering die alle beslissingen van bovenaf aan het volk opgelegd terwijl geen enkele beslissing vanuit het volk naar boven mag komen. Nederland heeft daarmee een niet bestaande staatsvorm. Woorden als “volksvertegenwoordiger”, “democratie”, “vrijheid” en “recht” hebben geen enkele betekenis meer. Zo hebben we de “vrijheid” om veertig uur te werken in de week en het “recht” om te vluchten als het gevaarlijk wordt. En daar mogen we het mee doen. Fleur zou zich veel nuttiger voor ons land kunnen maken als toiletjuffrouw of keukenhulp.

Dubito
Dubito
1 jaar geleden

Ik begin nu pas de term NAVO-verband te begrijpen. Ja, natuurlijk is dat geheim. Voordat je het weet gaat daar een Sywert weer mee aan de haal en verdient hij miljoenen aan geheime navo-verbandmiddelen.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
1 jaar geleden

Opzouten Agema met je slappe gelul, afspraken worden aan de lopende band opgezegd anders had je net zo goed bij die slopers van de VVD kunnen gaan zitten.

Tom Poes
Tom Poes
1 jaar geleden

Bewijs geleverd: de satan organisatie NATO is de BAAS, in Nederland, en de geheime DIENST NCTV. En dan durft men toch te lullen over democratie, dat is toch een gotspe!
Het WEF kabinet heeft geen donder te vertellen!

Dirk
Dirk
1 jaar geleden

Zo wordt maar weer pijnlijk duidelijk dat al ben je ergens tegen en je komt aan de macht, je het kennelijk niet terug kan draaien. Waardeloos systeem, niet? Nee, mensen moeten eens doorkrijgen dat die politici samen tegen het volk werken ipv voor. Het zijn geen volksvertegenwoordigers, het zijn de elitevertegenwoordigers. En dat doen ze onder het mom, dat de elite niet bestaan en dat iedereen onderdeel is van het volk…

Sophie
Sophie
1 jaar geleden

Misschien moeten we eens kijken naar Zwitserland.
Een totaal andere manier van een land leiden maar zeker de moeite waard om naar te kijken.
Het land ligt midden in Europa en bemoeit zich niet met alle perikelen die in de omringende landen voor onrust zorgen.
Ze vaart een eigen koers en is welvarend.
Een voorbeeld voor de rest.
Wie kent de naam van de premier? juist, niemand. Om jaloers op te worden.
Ieder canton heeft zijn eigen beleid en dat schijnt perfect te werken.
Democratie ten top!

Grens
Grens
1 jaar geleden

Ze zegt ik ben machteloos ,en jullie ook !

Dubito
Dubito
1 jaar geleden

Het meel stuift in het rond als Fleur haar mond opendoet. Ach meisje toch….

bernodette
bernodette
1 jaar geleden

mevrouw Agema heeft duidelijk mediatrainig gehad..hetzelfde als Rutte en het koningshuis…dom blijven glimlachen en geen antwoorden geven op (kritische – en ook terechte!) vragen..doen alsof je dat wel geeft…verwijzen naar internet en zelf opzoeken…ze mogeln dit niet eens doen, deze coup. Dus mense: nergens aan gehoorzame. Niet toegeven aan een stockholm syndroom dat we de overheid nodig zouden hebben. Zonder overheid zijn de mensen gelukkiger, gezonder, vruchtbaarder, vrijer, worden hun talenten aangesproken en ingezet.. is er minder energieverbruik (nu gaat alles naar datamining- daarom moet de gewone mens kapot: deze gebruiken te veel energie die globalisten willen inzetten om de sterktst te zijn tussen wereldmachten..Rusland en ook China zijn veel erger dan VS en ook Europa…die zijn na een paar eeuwen al bezig met een zelfmoordbeleid.

En wat ON verslaggever betreft: vraag dan naar de ‘vaccinaties’…HET BELANGRIJKSTE ITEM OM ANTWOORDEN OVER AF TE DWINGEN…die stelling heb je haar niet voor de voeten geworpen…zodat ze steeds een onbelangrijk item herhaalt…zucht…(woorden ‘mevr. maxima’die de mensheid graag in slavernij brengt en vrije meningsuiting en menselijk kapitaal wil vernietigen) deze zijn de misdadigste hangop en wurggreep waar de elitairen mee bezig zijn: de fusie tussen mens en machine. De mogelijkheid tot het degraderen van een mens tot een bestuurbare entiteit, gedragsbeïnvloeding, ziek maken en vermoorden – depopulatie. Ook Agema is schuldig aan dit beleid zoals zij hier aan meewerkt…en ze zal dit karma terugkrijgen ook. No doubt.

salvar
salvar
1 jaar geleden

Het is onrustig in de wereld?????
hoe zou dit toch komen?
het westen de oorlogshitsers misschien of de psychopaat rutte die ons misschien de dood in jaagt en toch zal hij nog blijven grijnzen de flikker.

wanneer trek je als kabinet eens je mond los/
wij hebben het voor het zeggen en niet rutte en niet de navo en niet de who wij de burger en daarom eis ik openbaarheid anders uit de navo.

John
John
1 jaar geleden

Puppets, puppets en nog eens puppets.

Marianne
Marianne
1 jaar geleden

De formatie vond plaats op een militair terrein. Daar gaat het al fout.

Rick
Rick
1 jaar geleden

Onrechtmatige staatsgreep, het is niet anders uit te leggen.

Edward
Edward
1 jaar geleden

Ze doet er gewoon aan mee, volksverraders !

Bah
Bah
1 jaar geleden

Die ander heeft daar ook al een functie dit is echt zo vooruit bedacht hoor spel is het.

yvja
yvja
1 jaar geleden

Dit is dus nogal wat, want, Een psychopatische Mark Rutte, maakt valse afspraken, en volgens de minister van de PVV, zegt nu dat Wij ons daar Nu aan diene te houden?!

\Waar baseer jij dat dan nu weer op minister Agema?
Waarom geloof jij NU in zijn leugens.
Want dit is niet de eerste keer dat Mark Rutte de bevolking nu al jarennnn lang al bedriegt en beliegt!!!

Sdl
Sdl
1 jaar geleden

Fleur komt maar niet los van Rutte. Toch maar echt wel doen hoor. De mensen hebben toch niet voor niks op de PVV gestemd? Je bent niks verplicht en je mag je eigen koers varen. Doe dat dan ook !!

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
1 jaar geleden

Alles wat rutte geregeld heeft is landverraad. Dus verboden. Dus hoeft het kabinet niet uit te voeren. Helaas, “democratie”

Bas
Bas
1 jaar geleden

Voor eens en altijd…niet meer geloofwaardig! Nooit never niente.
Wat een gefabriceerde teksten, zeg, en tevens het niveau van uitermate ondemocratisch aantikkend. Over dat geheimhouden, de NCTV die rustig zomaar z’n gang kan gaan etc. En nee, hoor: nergens waar we ons zorgen over hoeven te maken, want Mark Rutte heeft die afspraak gemaakt en dan is het helemaal prima!

De voorstellingen van de Haagse Poppenkast zijn 100% in de versukkeling geraakt..

apyr
apyr
1 jaar geleden

De PVV schaart zich onder de verraders

t.m.
t.m.
1 jaar geleden

daaaaag agema

Sardo
Sardo
1 jaar geleden

Ik kan het niet vaak genoeg zeggen.
De regeringen zijn bezig met OORLOG tegen hun eigen bevolking

Het is oorlog beste mensen of je het nou leuk of niet leuk vind.

Wij als volk de EU en zeker NL
Moeten opstaan en NL geheel plat en doorgaan richting DH en Brussel.

Ella
Ella
1 jaar geleden

Ik heb zo een idee dat deze (geheime?) wurg overeenkomst genoeg zegt. Als de winstgevendheid bij aangesloten investeerders in gevaar komt, dan kunnen ze overheden aanklagen. Denk bijvoorbeeld aan medische interventies, gezondheidszorg, sociale zekerheid en oorlogsindustrie. Het zou ook verklaren waarom Trump Canada er graag weer bij wil hebben.
https://www.unison.org.uk/content/uploads/2015/02/On-line-Catalogue229952.pdf

Lidy
Lidy
1 jaar geleden

Fleur, als je nog n beetje trots in je donder hebt dan stap je op. We zien je worsteling: schuldgevoel en schaamte lijken om voorrang te strijden.
Een glimp radeloosheid af en toe.
Waar wil je op terugkijken aan t eind van de rit?

Zwarte Zwaan
Zwarte Zwaan
1 jaar geleden

Deze “afspraken” die Rotte getekend heeft heeft hij getekend zonder toe of instemming van de 1ste of 2de slaapkamer en daarmee zijn deze “afspraken” niet “democratisch” tot stand gekomen en daarmee zijn ze illegaal en niet rechts-geldig en minder waard dan wc papier! Geen enkele minister of kamerlid enz hoeft zich te houden aan niet-democratische illegale en niet-rechtsgeldige afspraken. Doen ze dat wel dan is dat omdat ze dat zelf willen of als excuus of omdat ze gedwongen worden.

Pelleboer
Pelleboer
1 jaar geleden

Het zijn alleen maar doorgeefluikjes die dik betaald worden. Puur log en bedrog. Zoiets moet eens een burger proberen. Gelijk fraude op je neus.

Nog niet!
Nog niet!
1 jaar geleden

Wij hebben wat aan Agema geloof ik.
Of helemaal niets?

malion
malion
1 jaar geleden

Doe je ook, als je zo’n slappe hap bent als minister. Vergeet je niet dat je daar voor het volk zit, voor mij ben je minister af!

Ole
Ole
1 jaar geleden

Wees niet bevreesd, niet lang meer

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
1 jaar geleden

Onze oranje wef werknemers, zijn voor het grootste deel de schuldig aan het enorme wanbeleid van de afgelopen 14jaar.

Rutte heeft alles met goedvinden van het koningklijk gezag gedaan.
De beloning is secretaris generaal v.d. navo.

Zijn beleid bij de navo is hetzelfde als in N.L.
Maar op grotere schaal.
Levensgevaarlijk.

De deepstate is als je ver genoeg terug gaat, verantwoordelijk.

Iedereen in wat ik hier schrijf behoort yot deepstate of werkt ervoor.

De regering kan wel opstappen.

Het is v.d. gekke als door ondertekening in het geheim van documenten door een voormalig m.p. geregeerd word, volgens die opgestelde regels.
Dat isis dus regeren via een n.g.o.
Dat is landverraad.

Agema stemt daar mee in
Evenals de PVV

Nederlanders zouden met wat nu bekend is eeneen rechtszaak tegen deze landverraders aan moeten spannen.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Ik denk dat alles ten val komt. De EU, NATO, VN al het geboefte gaat naar de grond met donderend geraas vraag is alleen hoeveel van de wereld nemen ze mee.

Snappie
Snappie
1 jaar geleden

In normale termen noem je dat het kapen van een democratisch land met voorkennis en met voorbedachte rade.
Ondanks dat de Nederlandse democratie al 10 jaar ondermijnd wordt is wat rutte doet een echte kaping van nederland en de gijzeling van de democratie waarop iedereen zwijgzaam monddood is gemaakt omdat het in het geheim is gedaan.
De ja knikkenende kartelpartijen heulen mee zij zijn eurofiele globalisten.
Rutte is een top crimineel die zijn macht compleet heeft misbruikt en alle wetten van hoogverraad, landverraad en volksverraad heeft geschonden.
Terwijl de soevereine politici die uit de school klapt in de bajes verdwijnt , kan rutte de criminele manipulator zijn gang gaan en onschendbaarheid claimen.
Kom maar op met die great reset dan vertrappen we elke wet die gerechtigheid in de weg staat.
Ja toch rutte moet hangen hij is 1000 maal erger dan taghi en holleder bijelkaar.

Marc
Marc
1 jaar geleden

Ik ben er persoonlijk zeker van dat ten minste het WEF maar ook de NATO, de VN, figuren met veel te veel geld en de CIA landverraad plegen en wie weet wat nog meer voor figuren en organisaties. Het is zeer verontrustend !

Onny
Onny
1 jaar geleden

Het pluche zit daar dankzij ons rare kiessysteem… en dat systeem blijkt een schijnvertoning/zoethoudertje …

Zij dienen ons en niet andersom.
Zij moeten zich verantwoorden naar ons… Wij eisen dat!!!

En journalisten en tafelheren/dames van tv programma ’s moeten de afhankelijkheid (of het volgen van een elite- narratief) van zich afschudden en
weer eens vragen gaan stellen en doorvragen en nog meer doorvragen.
Geen genoegen meer nemen met zomaar wat antwoorden en loze beloften.
We hebben al veel te vaak gehoord:
‘ het heeft onze aandacht’
‘ er is gedegen onderzoek nodig’
‘ we moeten niet te snel conclusies trekken’
‘ berichten uit het buitenland laten zien dat..’
‘ wetenschappers hebben dit en dat vastgesteld…’
(en iedere keer weer wat anders)
Allerlei psychologische trucs worden uitgehaald om de interviewer te beïnvloeden… En om ons een loer te draaien.

Journalisten: neem geen genoegen met dit soort antwoorden….vraag naar het naadje van de kous… dat bent u aan uzelf en ook aan de journalistiek verplicht!

De leugen regeert… Het is tijd dat te keren!

Jans Huizing
Jans Huizing
1 jaar geleden

Fleur Agema, wordt opgeofferd, om de corona leugenaars uit de wind te houden.

Robb
Robb
1 jaar geleden

Powertripper Pinokkio wil oorlog. En alles wat daar bestuurlijk of niet aan voorafgaat is bij voorbaat zwart-gelakt.

TINTOR
TINTOR
1 jaar geleden

sorry — Trutwijf…

TINTOR
TINTOR
1 jaar geleden

en lulventen 😉

jackie
jackie
1 jaar geleden

Video youtube: jorn luka met hans siepel https://youtu.be/AZXk-rPZY8A?feature=shared

la vérité
la vérité
1 jaar geleden

aldus de minister van zaken zonder ruggengraad en volgzame aanbevelingen…

Petra
Petra
1 jaar geleden

Agema klinkt alsof ze zelf niet volledig op de hoogte is van alles waar Rutte voor getekend heeft bij de NATO.

Dat is zeer verontrustend.

Eelke Piers
Eelke Piers
1 jaar geleden

Verrader

gerritje
gerritje
1 jaar geleden

moet je er wel een leider hebben waar je blindelings op kan vertrouwen dat het goed komt en daar hoort een rutte wat mij betreft zeker niet bij , maar al met al is dit niet de manier van gezonde politiek bedrijven

Piet
Piet
1 jaar geleden

Schoof 1 staat gelijk aan Rutte 5. Wat een smeerlapperij daar in dh.

Jan vd K
Jan vd K
1 jaar geleden

MR heeft met handtekeningen zijn baan bij de NAVO gekocht en Nederland verkocht. Lof voor FVD en ON.

Maf
Maf
1 jaar geleden

Hij heeft zichzelf baas gemaakt samen met kaag nu in een andere rol daar gaat ons pensioengeld naar landen elders dan hier. Dit is indirect een land beroven en dat mag gewoon.

Willem
Willem
1 jaar geleden

Het is van de zotte dat ze hier gehoor aan geven, maak openbaar wat er is afgesproken, geheimhouding is een teken van zwakte.

Jan leef van de geef
Jan leef van de geef
1 jaar geleden

Transparantie dat wilde ze geven , johhh Agema komt ook uit een poppenkast

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Dat het onrustig is in de wereld komt door diezelfde klootzakken die nu zgn hulp willen. Rutte lokt oorlog uit en wil ons geld STELEN VOOR ZIIJN WEF SCHAAKSPEL! Ffing nazi

Fietje
Fietje
1 jaar geleden

Je ziet aan haar ogen dat ze weet dat ze de boel wederom aan het belazeren zijn!

Jack
Jack
1 jaar geleden

Deze “afpraken” zijn op een ondemocratische wijze tot stand gekomen, dus daar hoeft zich niemand aan te houden!

Piet Hein
Piet Hein
1 jaar geleden

Al die opmerkingen over Agema zijn een voorbeeld hoe weinig mensen weten hoe ons staatsbestel werkt.
Alsof Agema in haar eentje uit die verdragen en of afspraken kan stappen.

Mensen vergeten dat Agema de eerste minister ooit is, die gewoon verteld aan iedereen dat we aan afspraken zijn gebonden die geheim moeten blijven, en niet besproken mogen worden.

Dankzij Agema begint nu de discussie op gang te komen, en gaan mensen er over praten.
Dat is de eerste stap naar verandering.
Dus ipv Agema te beschuldigen van land verraad en weet ik welke belachelijke uitspraken die ik hier voorbij hoor komen, zouden we haar moeten prijzen voor de openbaar die wij nooit eerder te horen kregen.
En geloof me we gaan nog meer van deze openbaringen krijgen.

Een minister kan in haar EENTJE helemaal niks.
Daarvoor heb je de HELE ministers ploeg, en tweede en eerste kamer nodig.
Dus stop aub met het dommel gelul

Ariekanarie
Ariekanarie
1 jaar geleden

Het gaat om verbandmiddelen. Rutte wilde dat het goed geregeld is en als je dat naar buiten brengt dan weet Rusland dat we genoeg pleisters hebben en dat is niet handig vanwege strategie en dat maakt ons kwetsbaar dan wilde Rutte dat het geheim bleef.

Jan
Jan
1 jaar geleden

Deze hotemetoot moet een theekransje beginnen in haar woonwijk en gezellig roddelverhaaltjes delen met haar buur hotemetoten en zich verre afzijdig houden van politiek bedrijven.
Nederland wordt genaaid door de PVV van Wilders. Ik was ooit een fan van die partij maar sinds ze in de regering zitten een totale ramp. Iedereen kan in dit achterlijke land blijkbaar doordringen tot de tweede kamer en ongestraft Nederland om zeep helpen.

Jan R
Jan R
1 jaar geleden

Is dat dan rechts geldig als Rutte die afspraken alleen heeft gemaakt?

rebel&girl
rebel&girl
1 jaar geleden

Er is een begrip dat heet een Pyrrhus -overwinning
dat is eigenlijk een verklede nederlaag .
Zo kun je het volk b.v een grote verandering beloven
om daarna toe te moeten geven
dat er niets te veranderen valt
en zo wordt je een afvallige van je eigen geloof, bah
politiek een misselijkmakend schimmenspel
En als alle lichtgelovigen de volgende keer
weer op deze mensen gaan stemmen
dan weet u zeker dat dezelfde agenda blijft doorlopen
tot u in uw graf ligt

Back to top button
135
0
We lezen graag je reactie!x