CoronaMens en Dier

Immunoloog Theo Schetters trekt van leer: ‘Ik vind het misdadig als je hier nu mee doorgaat’

Help anderen door deze info met kennissen op je social media te delen!

Immunoloog Theo Schetters liet in het tv-programma Ongehoord Nieuws een grafiek zien waaruit blijkt dat er binnen één week na de tweede injectie ongeveer 800 mensen van 80+ zijn overleden.

De grafiek is gebaseerd op gegevens die de Biomedische Rekenkamer via een Wob-verzoek heeft opgevraagd bij het ministerie van VWS.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

(Video verwijderd? Klik hier...)

Behoorlijk schokkend

“Dat is behoorlijk schokkend,” aldus Schetters. “We zien dit bij elke ronde terugkomen. Dit is korte termijn.”

Producten die dit soort dingen laten zien, zouden direct van de markt gehaald moeten worden, benadrukte de immunoloog.

Misdadig

We zitten nu met een heel halsstarrig regelgevend en controlerend apparaat dat kennelijk niet wil toegeven dat dit gewoon hele foute business is, en gewoon weer twee miljoen mensen uitnodigt voor de volgende vaccinatieronde, zei Schetters.

Het ministerie had dit kunnen en moeten weten, voegde hij toe. “Ik vind het misdadig als je hier nu mee doorgaat.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.9 185 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

91 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
ProAsfalt
ProAsfalt
1 jaar geleden

Het is al vanaf het begin misdadig want Covid-19 was en is uitstekend te behandelen met HCQ + zink + een antibioticum, nog voor dat de pseudo-vaccinatie uitkwam, vermeld ik er maar volledigheidshalve erbij.
Even later kwam daar ivermectine bij.

Nomen nescio
Nomen nescio
1 jaar geleden

Nu horen we ook nog van een ingewijde, als je het nu NOG NIET WEET!!!

jackie
jackie
1 jaar geleden

“Ik vind het misdadig als je hier nu mee doorgaat.”…: Het was ook misdadig om er überhaupt mee te beginnen..

ALF
ALF
1 jaar geleden

Als ze ermee stoppen geven ze zelf toe dat het misdadigers zijn en lopen ze miljarden mis

C N
C N
1 jaar geleden

Misdadig Satanisch en NU de MSM slaapt (bewust) door. Cor ???? vraag : WIE IS VERANTWOORDELIJK> vraag dat nu ook aan jou/Uw dokter. We moeten het KAF van het Koren scheiden.

ludo
ludo
1 jaar geleden

zolang misdadigers (lees links) aan de macht zijn zal het enkel nog verergeren!!

Rop
Rop
1 jaar geleden

Misdadig is nog te zacht uitgedrukt, moordenaars lijkt me het juiste Woord

Hugo
Hugo
1 jaar geleden

De Overheid is misdadig, en de Overheid is schuldig aan moord, en dat krijg je als je als Overheid de agenda van Kill Gates volgt, deze Eugenia aanhanger pleit voor een bevolking van 5,5 miljard in plaats van nu 8 miljard. Begrijp U nu waarvoor de prikjes dienen.. ik wel.

Mickey
Mickey
1 jaar geleden

Ooooh Hans….Hans…ze roepoen weer dat er iets mis is met de corona vaccins!! Oooh Hans…..

Jacqueline
Jacqueline
1 jaar geleden

Ik ben blij met zijn artikel. Dit wordt veel te veel doodgezwegen

Charlotte
Charlotte
1 jaar geleden

De genocide moet tenslotte gewoon doorgaan, de ouderen natuurlijk eerst, Pffffff ????‍♀️

Jojo
Jojo
1 jaar geleden

Arme oudjes!

Tom Poes.
Tom Poes.
1 jaar geleden

Toch gaan ZE gewoon DOOR hoor.

Ronl
Ronl
1 jaar geleden

Inderdaad zoals Schetters stelt, misdadig. Maar daar heeft dat soort lak aan want er kan hen niets gebeuren omdat ze onschendbaar zijn. Het wordt de hoogste tijd om de onschendbaarheid van ambtenaren en regeringsleiders uit de wetgeving te schrappen zodat er ook straffen/boetes
kunnen worden opgelegd bij fouten en/of grove overtredingen.

Estherretje
Estherretje
1 jaar geleden

The Treumann Show van Jorn Luka ook een geweldige podcast

Joop
Joop
1 jaar geleden

Genocide depopulatie door nazi’s Rutte en co voorop gesteld plan door het doodseskader.

Inhetmeer
Inhetmeer
1 jaar geleden

Het zijn ook misdadigers…….in dienst van misdadigers.
Follow the Money……..je komt steeds bij hetzelfde zootje tuig uit.

Geurtje.
Geurtje.
1 jaar geleden

Misdaad loont !!!
En zeker wanneer de gewone burger schaapachtig toekijkt of simpelweg de ogen sluit.

Superior
Superior
1 jaar geleden

Als je gaat kijken naar de hoeveelheid misstanden binnen de overheidsapparaat dan is er sprake van mismanagement van een schokkende orde. Vraag is dan waarom diensten zoals NCTV/AIVD niets doen? Dit soort mismanagement kan alleen door psychopaten en dus ook als je naar de hele covid scenario kijkt.

watermolen
watermolen
1 jaar geleden

Dit is heel erg, maar waarom blijft het alleen hier vermeld. Er moeten toch mogelijkheden zijn om hier veel meer bekend aan te geven

Laatste Harmonicaan
Laatste Harmonicaan
1 jaar geleden

Ja in die prikken zit corona, nergens anders in. Niks besmettelijks aan. Er zijn geen virussen, alleen in vaccins..

Anita van der Klooster
Anita van der Klooster
1 jaar geleden

Een geweldige man die Theo Schetters !

Sjaakkoesto
Sjaakkoesto
1 jaar geleden

Alles gaat bij de overheid volgens een AGENDA!
Dat is inmiddels wel duidelijk…

Caat
Caat
1 jaar geleden

Uitroeien van mensen in een modern jasje,wat de n@zis deden.Toen gingen ook eerst de oudere,zwakkere en gehandicapten.Toen werden ook experimenten gedaan op kleine schaal,nu doen de n@zis,ja zijn nooit weggeweest,op grote schaal op de hele wereldbevolking.Maar goed de mensheid begint langzaam te ontwaken,alleen usefull idiots gaan nog in de rij staan.

Ron
Ron
1 jaar geleden

Erger nog hij/zij weet het al vanin de eerste weken. Voor het geld danst de beer. Voor druk van een oorlogvoerende mogendheid buigen zij het hoofd.Ofwel leveren ze vaccins die je doden of anders de wapens om uw buren dood te schieten. Ze zweren op de bijbel om meteen het eerste verbod te schenden. JE ZAL NIET DODEN.

tbja
tbja
1 jaar geleden

bij de ambtenarij steken nu een hoop mensen de vingers in de oren en roepen heul hard “lalalalalala”

Mikkel
Mikkel
1 jaar geleden

Het valt in elk geval niet meer te ontkennen dat ze het expres doen.

Weldenkend mens
Weldenkend mens
1 jaar geleden

Het ministerie weet dit ook allemaal wel, maar de doelen van het wef is waar het om gaat. En die hebben als doel om een groot deel van de wereldbevolking uit te roeien. Dus daar passen de gifprikken heel goed bij. Dit doel heiligt alle middelen tegenwoordig.

Ron
Ron
1 jaar geleden

NET BINNEN PEER REVIEWED https://www.youtube.com/watch?v=eEgjuB-0bw8

Zie vlug voor het verwijderd wordt.

Dubito
Dubito
1 jaar geleden

Het is de bedoeling! Die injecties werken perfect! Snapt Schetters dat nou nog steeds niet?

Julia
Julia
1 jaar geleden

Het vaccineren met experimentele vaccins is in zijn geheel misdadig. Waarom denkt u dat men begon met 80 plussers op te roepen, daarna 70 plussers, daarna 60 plussers. Als dat experimenteel gif daadwerkelijk zou moeten werken tegen de fake virus waarom is men dan niet begonnen met mensen die middenin de maatschappij staan, op scholen, die werken en zich in alle openbare ruimte begeven? Zo zien we dus dat die gewetneloze psychopaten als eerste van de ouderen af moeten terwijl veel ouderen zeer zeker boven de 80 nagenoeg zich niet continu begeen binnen het maatschappelijk leven. Reden te duur en men moet natuurlijk veel woongelegenheden vrij maken voor de invasie van de gelukzoekers. Hierover is al heel lang van te voren nagedacht. Vervolgens zijn vrouwen op vruchtbare leeftijd beschadigd, veel miskramen en moeilijk nog kunnen voortplanten. Om iets aan te kunnen tonen moet je vaak over een wat langere periode kijken. Als je dat doet voor de 20 laatste jaar, dan wordt duidelijk dat er opruimprogramma’s actief zijn voor de overtollige bevolking. Wij kijken vaak naar gebeurtenissen als individuele zaken die ogenschijnlijk niets met elkaar te maken hebben. Zo hebben we bijvoorbeeld in ons land een enorme bezuinigingsoperatie meegemaakt in de zorg die begon rond 2010 en die duurde tot 2020, de uitbraak van de coronapandemie. De capaciteit van de zorg was op dat moment tot een dieptepunt gedaald en als je alleen naar die gebeurtenis kijkt, dan zegt dat misschien niet zo veel.
Het wordt een ander verhaal als er ook andere dingen gebeuren die de bezuinigingen in de zorg in een ander daglicht plaatsen. Want net voordat men begint met de bezuinigingen in de zorg wordt in 2010 het Lockstep scenario van de Rocefellers gepresenteerd. Een akelig nauwkeurige voorspelling van de coronapandemie zoals die in 2020 zou volgen. Om nog even duidelijk te maken aan de bevolking dat er hier absoluut geen sprake is van toeval krijgen we bij de opening van de Olympische Spelen in Londen in 2012 een voorstelling voorgeschoteld waarbij de complete geplande coronapandemie wordt nagespeeld. Net voordat de Rockefellers kwamen met hun Lockstep scenario vond er in New York een vergadering plaats van een aantal miljardairs, waaronder Bill Gates. Tijdens deze besprekingen werd er gebrainstormd over hoe de wereldbevolking terug te dringen. Als je al het bovenstaande in ogenschouw neemt en je luistert dan naar wat Larry Fink, de Joodse CEO van Blackrock, heeft te vertellen in Davos bij het WEF, dan begint het duidelijk te worden.Want, Larry Fink legt uit aan het publiek dat het helemaal geen slechte zaak hoeft te zijn als de bevolking van een land krimpt. Want, daarmee komt er meer ruimte voor machines (robots) om dingen te doen en wie weet gaat de levenstandaard van hen die wel blijven leven wel omhoog door dit alles.
Hij maakt het publiek rijp voor het feit dat er steeds meer mensen (gedwongen) zullen verdwijnen van deze aardbol. Het voorbereidende werk daarvoor is natuurlijk al gedaan, want alleen al in ons land zijn er 12 miljoen mensen ingespoten met de levensgevaarlijke gentherapie.Er zijn al veel mensen overleden en als je experts zoals Dr. Charles Hoffe mag geloven, dan is dat nog slechts het topje van de ijsberg. Kijk en luister nog even naar het verhaal van Naomi Wolf die uitlegt dat uit de testen van Pfizer blijkt dat ze maar één doel hebben en dat is de mens onvruchtbaar maken zodat er minder en minder mensen geboren zullen worden. Kortom het Kalergi plan is in volle werking oftewel de omvolking.

Julia
Julia
1 jaar geleden

Tot 1 oktober hebben wij nog recht op vrije meningsuiting dus het juiste woord mag nog worden geroepen namelijk Genocide. De EU-‘creativiteit’ op het gebied van censuur kent klaarblijkelijk geen grenzen. Vanaf één oktober gaat er een Europese wet in werking die het ontkennen, bagatelliseren, goedpraten en beledigen van nationale en internationale incidenten als genocides of andere misdaden strafbaar stelt en kunt u daarvoor veroordeeld worden tot gevangenisstraf en/of een geldboete. Waarom denkt u dat ook het woord genocide in deze Wet wordt opgenomen het mag niet meer worden benoemd want dan zullen er wel eens heel veel koppen kunnen gaan rollen.

malion
malion
1 jaar geleden

De misdaad viert hoogtij de WHO om te beginnen en dan al die hyena’s die zich er bovenop hebben gestort, al die mensen mogen van mij opgepakt worden. Wat deed en doet die vreselijke Marion Koopmans en Ab Oosterhuis daar die waren er voor de dieren.
Ze hadden meteen immunoloog Theo Schetters op die plek moeten zetten die had meteen gezien dat ze het immuunsysteem van de mensen aan het aanvallen waren. En virussen leven niet eens buiten het lichaam, dat zijn de bezems van de bacteriën en de parasieten. ALLES IS BEWUST GEDAAN!

Mario
Mario
1 jaar geleden

Onze zoon moet elk jaar aan zijn leerlingen de EU voorschriften in verband met veiligheid en verantwoordelijheid uitleggen. Elke producent is verantwoordelijk voor de ” spullen” die hij op de markt brengt. Bij de coronaprik was de producent NIET VERÀNTWOORDELIJK. KAN IEMAND UILEGGEN WAAROM? ( Waren ze op de hoogte van de mogelijke gevolgen en wilde ze de verantwoordelijkheid ontlopen?)Denk daar eens over na als je de volgende prik haalt!

Sue
Sue
1 jaar geleden

Mensen zijn als schapen‼️ Ieder heeft zijn eigen verantwoordelijkheid en neemt zijn eigen beslissingen. Alleen willen ze daar niet de verantwoordelijkheid van dragen. Mijn hele familie heeft zich laten prikken met die zooi. Ze weten niet wat ze mij aandoen. Dit noem ik het W.E.F. ONT VOLKEN VAN SCHZ WAB die beslist samen met zijn knechtjes zoals rutte hoeveel mensen er mogen blijven leven? Genocide?

Marrob BE
Marrob BE
1 jaar geleden

Schetters vindt het moorddadig en dat is het.
Er gaan miljoenen mensen dood door die gifprik.
Er komt een afrekening, maak je maar geen zorgen.
Die genocide plegers natuurlijk wel.
Ik hoop dat ze nooit meer slapen.

Ron
Ron
1 jaar geleden

Zou het zo kunnen zijn dat ze bezig waren een bestaand virus zodanig te veranderen dat binnen no time enorme hoeveelheden mensen de dood zouden vinden en tevens zodanig dat ze zelf iets konden nemen waardoor ze er immuun voor zouden zijn. Maar dat het virus per ongeluk ontsnapte uit het Lab en ze er maar meteen misbruik van maakten omdat het wel eens kon zijn dat de subsidies en alles waar ze mee bezig waren zouden stoppen. Dus enige optie voor deze criminelen was liegen en bang maken. Dat de intentie in feite vanaf het prille begin gewoonweg van een kwaadaardigheid van een niveau is waar de geschiedenis bij in het niet valt.

salvar
salvar
1 jaar geleden

en gewoon weer twee miljoen mensen uitnodigt voor de volgende vaccinatieronde, zei Schetters.
als je zonder dwang je zelf in laat spuiten met dodelijk gif spoor je niet helemaal meer.

Het ministerie had dit kunnen en moeten weten, voegde hij toe. “Ik vind het misdadig als je hier nu mee doorgaat.
ze hebben het geweten alle kabinetten en weten het nu nog.
hoor je wilders

Pieter
Pieter
1 jaar geleden

Schettens is een held door dit te stellen. Rat Rutte en Hugo de Schoenen kunnen hierheen voorbeeld aan nemen. Dat zijn gewoon landverraders.

Kees
Kees
1 jaar geleden

Het doet precies waar het voor bedoeld is , het doden uiteindelijk van de gevaccineerden .

koddebeier
koddebeier
1 jaar geleden

Moord met voorbedachte rade, cq. opzettelijk toebrengen van zwaar lichamelijk letsel.
Door de Overheid.

Nog niet!
Nog niet!
1 jaar geleden

Tja!
Zeggen we al zeker 4 jaar.
Men lacht je uit, vindt dat je psychische problemen hebt, en royeert je.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Wen er maar aan Mijnheer Schetters. We worden bestuurd door een crimineel regime die de 80 plus mensen zien als dor hout (nutteloze eters) dat nodig gesnoeid moet worden i.v.m. het halen van de SDG’s van agenda 2030. Veel 80 plus mensen eten nog ouderwets zoals ei met spek, goede boter en elke dag een lekker stuk sappig vlees en dat mag niet meer.

Willem
Willem
1 jaar geleden

Ze gaan niet stoppen want dit is onderdeel van depopulatie plan.

Jef
Jef
1 jaar geleden

Als immunoloog weet u zeker ook wel iets over politieke immuniteit? Wellicht kunt u daar een vaccin voor uitvinden. Meelwormen schijnen het goed te doen.

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
1 jaar geleden

Inderdaad macht maakt misdadigers.
2 kamers vol.

STEVEN
STEVEN
1 jaar geleden

Er is een heropleving bezig van het medisch nazisme op een enorm grote schaal

Sophie
Sophie
1 jaar geleden

Jullie zullen het niet geloven maar donderdag heb ik ÈÈN persoon ontmoet die zei, terwijl hij tot mijn verbazing achter een rollator liep, dat hij zijn gezondheid heeft opgegeven door middel van corona vaccinatie en daar heel veel spijt van heeft. Te laat natuurlijk maar hij gaf het tenminste toe.
Zijn er nog meer mensen wakker? Ik vraag het me af!

AOTV
AOTV
1 jaar geleden

Prik r doorheen…

Ciss
Ciss
1 jaar geleden

Ze weten het daarom is het al meer dan misdadig, ik verwacht dan ook gepaste straffen voor al die doden die ze op hun geweten hebben.

Ikke
Ikke
1 jaar geleden

Alles maar dan ook alles omtrent dat nep virus is zeer bewust zo georganiseerd en gefinancierd en gepland. Net als gratis zonnebrandcrème, dat gratis wordt verstrekt op buitenzwembad en stranden
Gratis is niet gratis, daarna krijg je de rekening in de vorm van kanker waar ze dat gratis smeersel voor hebben gebruikt
Pas op mensen met die grote farmaceutische bedrijven die gaan letterlijk over lijken

Vanaf
Vanaf
1 jaar geleden

“Ik vind het misdadig als je hier nu mee doorgaat.”
Correctie; het IS misdadig!

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Ze voeren uit wat de WEF ,WHO en de ELITE duivels ze opdragen te doen

Anita
Anita
1 jaar geleden

Het interview van Ongehoord Nederland met Theo Schetters op 5 september jl.is zeer de moeite waard om te beluisteren. Hij heeft vanaf het begin dat corona uitbrak de bevolking trachten te waarschuwen voor deze vaccinaties in tal van programma’s.
Dat de reguliere media hem geen podium hebben gegeven en hem negeerden is ontoelaatbaar.

snappie
snappie
1 jaar geleden

Om mij heen merk ik dat ze nog slapen

Steven
Steven
1 jaar geleden

Ze zullen straks nog wel een stapje verder gaan door een mogelijke verplichting, want er zijn toch wel nog zo’n 5 miljoen weigeraars. En dat kunnen ze natuurlijk niet hebben dat er niet genoeg ‘gegrafeeniseerden’ nog vrij rondlopen!
Mogelijk hebben de ongevaccineerden die troep ook al naar binnen gekregen via chemtrails of drinkwater…ik kijk nergens meer raar van op!

yvja
yvja
1 jaar geleden

Het zijn geen bestuurders maar MISDADIGERS der mensHEID en zolang als de mensDOM hierin blijven trappen, blijft de mensDOM dus daardoor nog steeds de grote verliezer!

Radio
Radio
1 jaar geleden

World Economic Forum Finally Tells the Truth About Covid: It Was a ‘Test’ of Our Obedience to Rapidly Forming New World OrderThey wanted to know how many people would comply with a complete re-ordering of their lives based on no science at all, just random orders, some of which bordered on absurdity.

https://www.thegatewaypundit.com/2024/09/world-economic-forum-finally-tells-truth-about-covid/

Eric
Eric
1 jaar geleden

Ik zal het nog sterker vertellen. De geprikte mensen die dit tot nu toe overleefd hebben zijn degenen die nooit alternatief nieuws lezen en dus gewoon nog steeds niet weten wat er aan de hand is. Zij gaan door voor de bonus. Ook leven zij in de Matrix of systeem wat voor ons is opgetuigd vanaf onze geboorte.Een aantal van ons zijn wakker geworden en dachten “hier klopt iets niet”,en met recht. Het ene na het andere komt aan het licht. Het is ook niet zo erg,want het was altijd al zo,alleen wat niet weet ,wat niet deert.

Back to top button
91
0
We lezen graag je reactie!x