Mens en Dier

Johan Derksen roept live op tv op tot liquideren van Baudet: ‘Dit mag niet zonder consequenties blijven’

Help anderen door dit met je vrienden op je social netwerk te delen!

Tijdens de Algemene Politieke Beschouwingen legde FVD-voorman Thierry Baudet de link tussen een spionnenopleiding en minister Sigrid Kaag. Het voltallige kabinet liep vervolgens weg.

Kaag besloot eerst zelf weg te lopen waarna andere bewindspersonen ‘naar elkaar keken en zeiden: we laten haar niet alleen gaan’, zei premier Rutte.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Johan Derksen riep vervolgens live op televisie op tot het liquideren van Baudet. Presentator Wilfred Genee lachte vrolijk mee. Op de vraag wat hij ervan vond dat het hele kabinet wegliep, antwoordde Derksen: “Een gevolg van die gek die ik heb zitten kijken bij Ongehoord Nieuws. Je kunt hem ook het woord ontnemen en zeggen: ga jij eens even in de hoek staan.”

(Video verwijderd? Klik hier...)

FVD bereidt aangifte voor

Genee wees erop dat hem het woord ook daadwerkelijk ontnomen is. “Ze moeten die gozer gewoon liquideren,” zei Dersken. “Kan dit er nog uitgeknipt worden?” grapte Genee. “Dat zei hij niet! Dat zei hij niet! Dat heeft hij niet gezegd.”

Vervolgens nuanceerde Derksen zijn uitspraak enigszins door te zeggen dat ‘ze hem uit die Kamer moeten schoppen wegens aanhoudend wangedrag’.

Forum voor Democratie schrijft in een reactie: “Dit kan en mag niet zonder consequenties blijven. FVD bereidt aangifte voor.”

‘Die twee blonde snollen’

Derksen noemde de presentatrices van Ongehoord Nieuws, Raisa Blommestijn en Arlette Adriani, en passant ‘die twee blonde snollen’.

Blommestijn reageert: “Waar blijft de ophef? Waar zijn de publieke omroepen? Waar is de coördinator racisme? Waar blijven Trouw, Volkskrant, NRC, de B-columnisten, uitgerangeerde BN’ers en deug-politici?”

4.8 155 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

306 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Nowhere to be found.
Nowhere to be found.
2 jaren geleden

De 3e Wereldoorlog is uitgeroepen door de RODE SCHOENTJES CLUB.

Ron
Ron
2 jaren geleden

Dat deze verkrachter nog op TV mag komen om iemand die de waarheid vertelt af te branden. Tegenwoordig hebben misdadigers meer te vertellen dan waarheid vertellers.

Jeroen 🐝
Jeroen 🐝
2 jaren geleden

Of je in Beaudet nu een held ziet, of een totale idiote gek, we kunnen er niet omheen, dat deze uitspraak van Derksen niet door de beugel kan.

Het is natuurlijk Derksen, een man die niets anders doet dan constant beledigingen spouwen, maar dit ging mss even te ver.

Caatje
Caatje
2 jaren geleden

Dat hoef je idd niet te pikken. Pure opruiing.

Wessel 50
Wessel 50
2 jaren geleden

Dit is nou showbismannetje van zuiverste het water hij liegt hier inderdaad de hele boel weer bij elkaar want uiteraard was dit niet zo slim om dit te zeggen op de tv!

Omaco
Omaco
2 jaren geleden

Hij …… terwijl hij lid is van de Satanische sekte met zijn rode schoentjes. Hij moet opgepakt worden. Ik hoop dat dit zeer snel zal gebeuren want dit weekend staat alles al op exploderen.

Barbara v/d Bend
Barbara v/d Bend
2 jaren geleden

Derksen kunnen ze beter direct opsluiten in een gesticht, wat een idioot is dat toch.

Hans J.
Hans J.
2 jaren geleden

Derksen is een gestoord oud mannetje. Niets van aantrekken.

A van der Klooster
A van der Klooster
2 jaren geleden

Dit is vreselijk. Deze man moet aangeklaagd worden ,aanzetten tot moord .

Willy wonka
Willy wonka
2 jaren geleden

Opruier

Mark
Mark
2 jaren geleden

Derksen denkt dat hij grappig is.
Voor wie meer van Britse humor houdt: POTUS, Pandemic is over – John Campbell.

Frits Lourens
Frits Lourens
2 jaren geleden

Derksen nuanceerde zijn oproep tot liquidatie.
Te laat.

Rudi
Rudi
2 jaren geleden

Als ik vanuit het buitenland aangifte kan doen, of aansluiten bij de aangifte, dan doe ik dat..

Mario
Mario
2 jaren geleden

derksen, met een kleine letter. Waait met alle winden mee, terecht
dat Forum aangifte doet. Wat een smerige hypocriete bende zijn we
In Nederland aan beland.

Nowhere to be found.
Nowhere to be found.
2 jaren geleden

Johan Derksen en Ongehoord Nieuws kijken, dat kan ik niet rijmen.

Johan, wat heb je te verbergen?

Beken je hiermee dat je ook van geheime taferelen geniet!

Je bent een grote L*L en dat is het enige wat je naloopt en interesseert.

HollandaLibre
HollandaLibre
2 jaren geleden

Wie wil er nog luisteren naar deze verlopen mottige irritante dwaas?

Marc
Marc
2 jaren geleden

Derksen heeft één voordeel: hij kan het op ontoerekeningsvatbaar gooien.
Niet dat ik het met ‘m eens ben, integendeel. De inbreng van Baudet in de tweede slaapkamer was de spijker op de kop. Logisch dat de tere zieltjes, waar alles om de toon gaat en niet om de inhoud zich beledigd en op de ziel getrapt voelen.
Het cliche: “woorden doen ertoe” werd weer veelvuldig gebruikt door de tere zieltjes, terwijl diezelfde tere zieltjes er niet voor terugschrikken om FVD, Baudet, Wilders en andere – voor hun niet welvallige – collega’s als nazi, SS’er, bruinhemd, Poetin-lover of rechtsextremist neer te zetten.
Hypocrisie ten top in die tweede slaapkamer. Logisch dat het een enorme rotzooi in Nederland aan het worden is met zulke bewindslieden aan het roer.

Als we zo omgaan met andere meningen zijn we op de verkeerde weg, Derksen is daar een schoolvoorbeeld van hoe het NIET moet en als je voor een andere mening al geliquideerd zou moeten worden was Derksen zelf al 80 keer geliquideerd geweest.
Iets met pot en ketel en balk en splinter.

Leinad
Leinad
2 jaren geleden

Die vieze vaccinatiepusher van een Derksen komt ook aan de beurt. Gewoon ff afwachten. Wat een viezerik is dat

Chantal
Chantal
2 jaren geleden

Er is een plan bedacht en alles wat daar tegenin gaat wordt weggewuifd als onzin.

12 jaar o rente burgers verarmen
Lockdown inflatie creëren
Oorlog meer inflatie creëren
Volk afhankelijk maken
Vervolgens helpende hand toesteken

De regeringen zijn niet gek ze hebben eenvoudigweg een andere planning dan waar het volk achter staat.

Feitelijk zou je elk land moeten leiden als een bedrijf echter de poppenspelers die Rutte, Kaag, Timmersmans aan een touwtje houden hebben iets anders voor ogen.
Ze zijn niet dom maar willen wat anders dan de burgers democratie is het erg slecht mee gesteld.

Let wel dit plan is al oud.

Vraag me ook af de oversterfte Ontzicht wil een onderzoek en de kamer stemt tegen.
Er komt dus geen opheldering over het aantal overleden mensen.
Mogelijk heeft de vaccinatie invloed dat weten we nu niet. Maar Kuipers roept iedereen wel op voor de nieuwe prik. Is het niet verstandig eerst uit te zoeken hoe het precies zit. ik geloof wel in vaccinaties maar er zijn hier cijfers die tot denken aanzetten. De helft van de mensen die willen geen prik meer.

Logisch lijkt mij schep eerst duidelijkheid!

Marc
Marc
2 jaren geleden

Hulde voor Baudet: de eerste Nederlander die het gepresteerd heeft om Fack K in no-time op te laten stappen.
Helaas is Fack K net als herpes, je komt er nooit meer vanaf.

Underground
Underground
2 jaren geleden

Linksom of Rechtsom. Ze zijn uit op een burgeroorlog. Wat een doorgedraaid land is dit zeg. Ze worden met de dag gekker hier…!! Het lijken allemaal wel nazaten van de nazies….

Bep
Bep
2 jaren geleden

Geen aandacht aan besteden, dit is het niet waard en het verstoord de ware agenda die steeds verder onthuld wordt. De aandacht moet weer terug naar de echte problemen en niet naar deze aandacht trekkers. Niet intrappen, niet in de kaart laten spelen, daar zijn ze op uit.
Verlaag je niet tot het niveau van deze aandacht trekkers.

Maino
Maino
2 jaren geleden

Weglopen is een teken van zwakte. Waarheid kan hard zijn.
Om dan te zeggen: ” tsja, het is Derksen”… kom op zeg. Hij meent dat hij alles kan zeggen. Die man moet geen podium meer krijgen.

Icksy Nixx
Icksy Nixx
2 jaren geleden

Baudet gooit gewoon de BEUK erin.

En dát is in NL heel hard nodig !!!

Niks meer polderen.

Go, Thiery Go…..

Geen variatie
Geen variatie
2 jaren geleden

De nieuwe Volkert staat klaar door dit soort idioten als een Derksen.
Ingestudeerd stukje en dan afdoen met een grap, hebben we eerder gezien van deze clown uit Grollo met zijn kaarsverhaal.

Redneck
Redneck
2 jaren geleden

De hoer van John de Mol wordt met de dag gekker en gevaarlijker. Ik hoop dat de FVD doorzet met de aangifte tegen hem en het wordt tijd dat deze Johan Derksen eens een keer goed wordt aangepakt. Een gevangenisstraf van een half jaar om te beginnen als eis. Kan hij zijn maat van die motorbende een tijdje gezelschap houden.

frederika
frederika
2 jaren geleden

Als hij die twee dames snollen noemt, kunnen we dan van hem zeggen dat hij een zielig oud pooiertje is.

Det
Det
2 jaren geleden

Schandalig dat dit zo op tv word verkondigd door dit fossiel..ongeloofelijk en goed dat de dvd aangifte doet.

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
2 jaren geleden

Wie wil nog naar Derksen kijken of hem horen?

Over het algemeen komt er geen fatsoenlijk woord uit.

Wat doet hij op tv?

Een lager niveau kan hem niet evenaren.

Sanne
Sanne
2 jaren geleden

Ik za een kaarsje voor Derksen opsteken en bidden dat deze gevaarlijke gek snel achter de tralies beland!

Nowhere to be found.
Nowhere to be found.
2 jaren geleden

Chapeau voor Robin en NFN. Dit is de 1e keer dat overuren draaien interessante reacties oplevert.

Hiermee is de toon gezet.

Thierry ook bedankt dat je bereid was om je nek nog verder uit te steken dan je ooit gedaan had.

Je slaat de spijker op zijn kop en dat dit vele politici en mensen die in het kartel hun heil zien, dit als bedreigend en misleidend ervaren, geeft aan dat zij gebrainwashed zijn, en dat zij dit niet door hebben.

4 horses
4 horses
2 jaren geleden

Neem nog een spuitje maat

Beautiful nature
Beautiful nature
2 jaren geleden

Dit is aanzetten tot moord. Nu ben ik benieuwd of het kabinet nu achter Baudet gaat staan..

salvar
salvar
2 jaren geleden

derksen als je dit toevallig leest , jij moet aangepakt worden.
het wordt tijd dat jij een tijdje achter de tralies verdwijnt.

ik wordt jou spuugzat met je gewauwel , KL*TZAK.

Lest best Vergezicht
Lest best Vergezicht
2 jaren geleden

Niet op reageren.
En waar wil je aangifte gaan doen?
Bij al die linkse doorgeslagen agentjes en BOA’s?
Of die hielenlikkers van Kaag bij het OM?
Ver er boven blijven staan.
Terug slaan bij de verkiezingen!

Marianna
Marianna
2 jaren geleden

aangifte doen

ape.c-age
ape.c-age
2 jaren geleden

Wat jammer dat ik deze studiobewoners nooit eens tegenkom in het dagelijks leven.

Vlinder
Vlinder
2 jaren geleden

Nederland zal er een stuk beter van worden als die onsmakelijke man derksen eindelijk eens gaat verdwijnen van de tv. Zoals hij er uitziet denk ik dat hij behoorlijk stinkt!

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

Dezelfde laffe reactie als die van Tommy Wieringa destijds: bom bij de telegraaf – Wieringa: ‘het werd tijd…oh nee, grapje hoor, grapje hahahahaha’. Presentator: hahahahahaha, malle Tommy toch.

Tommy meende het 100% serieus. Net als Derksen.

Peace🍀🍀🍀
Peace🍀🍀🍀
2 jaren geleden

Johan dit is misselijk makend.

klaus verbiest
klaus verbiest
2 jaren geleden

Derksen…oude seniele gek.

Die gozer zoals jij hem noemt,……Heb ik heel veel respect voor…net zoals Voor heel de partij FVD.

Christine
Christine
2 jaren geleden

Derksen snapt niks

Anja
Anja
2 jaren geleden

Arresteren die gek! En moge het overduidelijk zijn: Johan is dronken! Dat was hij vaker hoor… En ik spreek uit persoonlijke ervaring met hem… Ja, in een “vorig leven” heb ik, zeg ik nu met het schaamrood op de kaken, voor de MSM gewerkt… Naïef als ik was, droomde ik er destijds van… Niet om boze dingen te doen, maar vanuit enthousiasme en mijn eigen idealisme, niet dat van hun… Ik heb bij verschillende programma’s gewerkt in de jaren 90. Boy, wat ben ik blij dat ik daar niet meer aan verbonden ben. Het was toen veel minder erg, maar al wel erg… Ik ging mijn eigen gang en werd uiteraard uiteindelijk ontslagen. Dat was een eer! Dus no worries lieve NineforNews leden en fans… 😎💪🤡

Locke
Locke
2 jaren geleden

Aan dat stuk vuilnis behoeft nog alleen een steel gemonteerd te worden kan die dienst doen als wc borstel voor het openbaar urinoir. Wat een smerig vermomt stuk nazi vuil.

Danny
Danny
2 jaren geleden

Zo spijtig,
op zich zie ik hem graag maar nu moet het programma van de buis

Loek
Loek
2 jaren geleden

OP PAKKEN DIE GRIJZE BRAAKENGEL VOOR OPRUIING😆😆

Piet puk
Piet puk
2 jaren geleden

Ze kunnen niet tegen de waarheid
De waarheid is hard
Dan lopen ze weg die Landverraders

Arie N
Arie N
2 jaren geleden

Gewoon een poll starten om aangifte te doen tegen Derksen voor bedreiging tegen Baudet en belediging van de twee presentatrices van ON.

Arie N
Arie N
2 jaren geleden

Bedreiging van Baudet

Archi Soesman
Archi Soesman
2 jaren geleden

Wacht eerst met veroordelen tot je weet wat er Werkelijk waar is van zijn betoog.

M.de Jong
M.de Jong
2 jaren geleden

Derksen moet vervolgd worden, dit is te gek voor woorden omdat Baudet de waarheid zegd, dat doet zeer hè Kraag.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Het kartel zit daar om een verborgen politieke agenda door te voeren.

Dat geheime diensten niet opgericht zijn om een land te dienen maar de niet zichtbare macht weet eenieder die zich in de materie verdiept heeft.

Politici worden niet gekozen maar op hun plek gemanoevreerd na eerst geselecteerd te zijn.

Verkiezingen zijn een farce om de burger een idee te geven dat hij wat te kiezen heeft.

Nou dat heeft de burger helemaal niet.

Geheime diensten hebben overal hun hand in.

De WOB verslagen hebben laten zien dat de schijnregering opdrachten kreeg van de NCTV.

Wat is er mis met de opmerking van Baudet om zijn vermoeden te uitten dat het zoodje in vak K geselecteerde, gescreende en wellicht ook gechanteerde figuren zijn van de westerse geheime diensten.

Johan Derksen is een viespeuk die geselecteerd is om zijn viespeukerij te spuien op TV door gebrek aan inhoud.

Ik zal wat anders vertellen. Ook de media inclusief de T.V. staan allen onder controle van de geheime diensten en inderdaad ook zij krijgen instructies.

Als we iets geleerd hebben de afgelopen 2 jaar dan is het dat regeringen geen macht hebben en alleen maar uitvoerders zijn van de echte macht achter de gordijnen.

Het weglopen is een bekentenis en plain publiek.

Baudet deed een long shot en raakte gelijk in de roos.

Hendrikus
Hendrikus
2 jaren geleden

Zet ‘m achter op de bezem met Kaag en weg ermee richting Wladiwostok

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
2 jaren geleden

Zo dit programma kijk ik ook al niet meer…en zeker die lul van Derksen? baudet zegt gewoon de waarheid..punt ..en dan net doen alsof hij onzin uit kraamt OP TV “ de leugen hoog houden”..!!!FY

Old Harry
Old Harry
2 jaren geleden

Die Derksen moet eens goed met een kaars in zijn reet ge… Oh nee hoor ik zei het niet, ik zei het niet… Wie kan het nog schelen wat zo’n oude verlepte man vind.

Mary
Mary
2 jaren geleden

De puppets spelen een laatste bedrijf in het drama. Vluchten kan niet meer.

TRT
TRT
2 jaren geleden

Een weekje ophef en het stof is weer neergedaald. Dit is gewoon iemand uit de showbizz, meer niet.

Wat telt is het blijven hameren op hoofdzaken. Dat heeft al opgeleverd dat meer dan de helft van de Nederlanders geen injectie meer mot en dat een toenemend aantal twijfels begint te zetten bij de klimaatagenda. Dat die (het milieu) meer kost dan oplevert.

Joop Visser
Joop Visser
2 jaren geleden

Derksen wil DEUGEN!! Hij doet mee met de deugtrofee. Op welke plaats zou hij staan?

Tief & Teer
Tief & Teer
2 jaren geleden

Johan Hitler moet zijn snor ‘ns trimmen

Mars
Mars
2 jaren geleden

Men doet even een fortuintje?

Elise
Elise
2 jaren geleden

Het debat van wilders van 1.22 uur durende vond ik ook geweldig. Hij(partij) heeft aangifte gedaan tegen het kabinet ivm verzaken voor het opkomen van de burger, namelijk in de grondwet staat, dat de overheid moet zorgen, dat men niet onder het bestaansminimum mag komen. En dat is wel gebeurt. Al sinds vorig jaar september ivm energie rekening.
Vind dit wel interessanter dan wat derksen zegt.

marc
marc
2 jaren geleden

Stel je voor dat ongehoord Nederland zo een uitspraak zou doen bijvoorbeeld over het liquideren van Kaag of Rutte bijvoorbeeld,dan was het huis te klein…. over Baudet mag blijkbaar ongecensureerd alles maar gezegd worden,wat een walgelijke Media hebben we toch, lang leve ongehoord Nederland,de enige zender die ik nog Volg,al de nos en msm is Bullshit-news

Liek
Liek
2 jaren geleden

Goed dat Thierry aangifte tegen Derksen gaat doen. Walgelijke vent.

Een echte mens
Een echte mens
2 jaren geleden

Help, waarom negeert u die flapdrol D. niet: hij wil alleen maar choqueren en u geeft ook dit kind het ijsje waarom het zeurt. Stop daarmee!

deze
deze
2 jaren geleden

derksen krijgt hiervoor enorm veel s me e r geld.. lijkt me
hij is een bruikbare idioot!of hij is gewoon ” zo “.. in ieder geval :
BAGGERLAND hier, echt.. ik kots mijn eigen land uit.. doet pijn..

Mariposa-8
Mariposa-8
2 jaren geleden

Dit is dus gezegd door Derksen en moet aangepakt worden. Gaat te ver….dit leidt tot verergering van de tweedeling en weer acties tegen FVD. Die Derksen moeten ze dan ook maar van tv wegschoppen lijkt mij. Hij vraagt erom

Ali
Ali
2 jaren geleden

Nou, die opmerkingen werden gehonoreerd met 50.000 euro. En zo zijn er wel meer die hun ziel verkopen voor poen.

deze
deze
2 jaren geleden

HIJ IS DIT KEER ECHT DE SIGAAR

Staxx
Staxx
2 jaren geleden

Wát een piece of shit die vent!
Niets geleerd van de moord op Pim Fortuyn, sterker nog, deze imbeciel doet er nog eens een schepje bovenop.
Kennelijk kent hij de wet niet, namelijk dat het aanzetten tot haat en geweld strafbaar is in dit land en wat hij nu heeft gedaan is publiekelijk oproepen tot het vermoorden van een politicus.

Max_Q
Max_Q
2 jaren geleden

Derksen denkt dat ie grappig is. Nou Johan, je bent niet grappig. Je bent meer een grizly in schaapskleren. Je denkt blijkbaar dat je alles kunt en mag zeggen. Is ook zo maar wel binnen betamelijke grenzen. In dit geval ben je volgens mij een grens over gegaan: iets wat je dacht en gelijk uitspreekt zonder over mogelijke gevolgen na te denken. Ik hoop echt dat er een officier van justitie het lef heeft je hier op aan te pakken wanneer forum aangifte zal doen.

Toverkol
Toverkol
2 jaren geleden

Baudet verkondigt zijn mening. Derksen zet aan tot haat en liquidatie.

Herman R
Herman R
2 jaren geleden

Johan Derksen (de lulbroek)🤪 heeft z’n tijd gehad, dus met pensioen👉

Jantje
Jantje
2 jaren geleden

Die bromsnor en die enorme voetballer (in de betekenis van ordinair figuur) zei ook al eens dat iemand die wel kon voetballen niet mocht worden geselecteerd voor het Nederlandse elftal omdat hij geen prikje had genomen. Jensen is daar nog pissig over en vergeet dat nooit. Verder heeft hij thuis natuurlijk niet zulke slimme en knappe dochters of vrouw op de bank zitten dus dan ligt een lompe niet-inhoudelijke opmerking opmerking over de presentatrices voor hem voor de hand .

aar om men in engeland
aar om men in engeland
2 jaren geleden

Derksen gaat hier mee over de schreef ,baudet is als volksvertegenwoordigger geoorlooft om zijn zegje tezeggen .En dat deze wef regering daar niet tegen kan ,en de eliteiare heks van een kaag niet tegen kan jammer dan Maar schijnbaar zit baudet niet ver van de waarheid ,dus derkssen hou je in als jij niet begrijpen wil of kan dat wij de bevolking klaar is met kaag en het gehele kabinet dan leef je niet in de hedendaagse werkelijkheid /Het weglopen geet blijk van een minachting van een volksvertegenwoordigger die mag zeggen wat hij wil en denkt over de regeing en zijn handelen .Baudet schijnt een tere snaar geraakt tee hebben bij kaag die nog steeds niet snapt dat wij genoeg van haar optredens en elitaire gedrag hebben ,zij vertegenwoordicht geheel het wef beleid .En daar wil het nederlandse volk niets van weten .Deze nep regering moet weg dat is een boodschap die zij schijnbaar niet door hebben daar op het binnenhof

RonKong33
RonKong33
2 jaren geleden

Ach… Van een VVD stemmer kun je zo’n verspreking best verwachten… Niet het slimste volk.

Make Life a Ride
Make Life a Ride
2 jaren geleden

Het demoniseren van de FVD kent geen einde. kennen we ook van Pim Fortuyn. Ook iemand die zij hoe de vork in de steel zat. Het gaat weer dezelfde kant op.

K. Onmacht
K. Onmacht
2 jaren geleden

Dat Derksen bij elke gelegenheid Baudet probeert te ridiculiseren is wellicht te begrijpen. Hij wordt riant betaald en zit volledig in de zak van de prik maffia.

Deze uitspraak van Derksen kan absoluut niet zonder juridische gevolgen blijven. Na de ophef over het kaarsincident is zijn uitspraak van gisteren de overtreffende trap.
Indachtig Max, die bij Kaag slechts stond te schreeuwen bij de voordeur van Kaag, dient dit toch minimaal een half jaartje brommen worden.
Oproep tot liquidatie op de nationale tv is niet grappig. Blijkt dat de journalistiek niets heeft geleerd van de periode Fortuyn.

Linda w
Linda w
2 jaren geleden

Ik heb deze uitzending live gezien en vind het jammer helemaal bij 9 Fore Nieuws ( dat wat verkeerd uit zijn mond uit kwam totaal de bedoel niet was en even later gelijk recht werd zet . ( ik hoorde het niet eens totdat de aandacht er op lag )
Dit word wel erg breed uitgemeten nu staat er eindelijk dat hij met opzet hier op aan stuurd.
Ik ben van mening dat er oprecht klein momentje van menselijkheid ouderdom of hoe je het maar wil noemen opstak.

En wat Johan Derksen mee de deelde was zoals Johan altijd zijn eigen mening uit zoals iedereen dat eindelijk doet op zijn manier vatsoendelijk grof onwetend….

Vind wat Thierry melde wel een kern van waarheid in zit en hij even later bij een interview ook wel de spijker op zijn kop sloeg sloeg .
Minister ’s kamer uit lopen zegt ook wel wat oei oei .

Als het zo’n onzin was kwam het geloofwaardiger over om te blijven zitten en het over haar heen te laten gaan want ja iedereen weet toch hoe hij is ….. vingertje toch op een super pijnlijk plekje weten te leggen blijkbaar 😌

EdwinK
EdwinK
2 jaren geleden

Ik berinner me een betoog van baudet over unraine, over marakesh verdrag en anderen. Vsn jaren grleden. Het zou de 2de kamer sieren eens wat beter te gaan luisteren en niet alles zo persoonlijk te nemen. Hij heeft nl continu gelijk (gekregen).

Meme
Meme
2 jaren geleden

Die derksen moet zijn grote bek eens houden. Als er een vies achterbaks ventje bestaat dan is hij het wel. Publieksgeil, meer is hij niet. Hou je bezig met voetbal en lul niet over zaken waar je niets van weet

Servé
Servé
2 jaren geleden

En waar blijft nu dat NPO bestuur en die ombudsman?????

Danny
Danny
2 jaren geleden

Waar blijft de WOKE-gemeenschap?

adriana
adriana
2 jaren geleden

dat programma moet van de tv klaar alleen maar bullshit

Weglopen is wegblijven
Weglopen is wegblijven
2 jaren geleden

Sinds wanneer is het wangedrag als je de waarheid spreekt.

Roadrunner
Roadrunner
2 jaren geleden

Die linkse oude viezerik wil volks doen,maar is natuurlijk eentje die ze echt eens door het volk moeten laten aanpakken!!!Die grote bek zou snel dicht zijn!Gewoon een gestuurde praatjesmaker…Het beste zou zijn om met hem te doen ,wat ie andere wenst !!!

Wappiewappie
Wappiewappie
2 jaren geleden

Duidelijk weer een toneelstuk, net zoals veel andere zaken.

We zitten in een groot theaterstuk en de elite amuseert zich !

Wat zou het doel zijn? Iets met verdeel en heers?

Reliable Liar
Reliable Liar
2 jaren geleden

Sorry mensen, ophef om niks.
Ik heb dus die uitzending van VI echt gezien en v.w.b. de uitspraak liquideren wordt de plank misgeslagen. Het was een verspreking. De snor bedoelde elimineren. Op deze vergissing is later in de uitzending nog meerdere malen op teruggekomen. En vergeet niet: Johan heeft in het verleden zelfs op FVD gestemt. Disclaimer (dat schijnt tegenwoordig te moeten: Ik heb he-le-maal niks met Johan Derksen maar ook niet met het FVD).

Prad
Prad
2 jaren geleden

Kunnen deze proleten zich met voetbal bemoeien als daar al wat zinvols over te zeggen valt. Politiek en andere grote mensen issues beter niet behandelen het lijkt nergens op en heeft nog nergens op geleken in al die jaren!

Niek Hilbers
Niek Hilbers
2 jaren geleden

de Snor is duidelijk dement aan worden, ik kan mij herinneren dat hij nog optrad op een forum partij congres, maar hij was eerst voor D666. Was die partij ook niet de aanzet tot demoniseren van Fortuyn, hè Thom de Graaf?

Barry
Barry
2 jaren geleden

Derksen, wie neemt hem nu serieus? Een kaarsenrammer een een mislukte voetballer.

Dick.
Dick.
2 jaren geleden

Komende uit de meest grote woeste voetbal jungle waar menselijkheid schaars is, aldus Derksen zelf, schaart hij zich achter onbehoorlijk bestuur.
A Sociaal bestuur zelfs.
Dan is de foute baudet een dankbaar doel.

totaljoy
totaljoy
2 jaren geleden

Het nieuwe normaal!

Biker
Biker
2 jaren geleden

De dorpsgek van Grolloo.

Cathja
Cathja
2 jaren geleden

Derksen heeft met zijn uitspraken een strafbaar feit gepleegd. Het kan sommigen op bepaalde gedachten brengen…
Baudet moet beslist aangifte doen!
Overigens moeten ze Johan Derksen eens van ‘de buis’ halen. Wie zit er nog op hem te wachten?

H.J.
H.J.
2 jaren geleden

Slechte zaak Johan Derksen, ik hoop van ganser harte dat jij van de buis wordt ged……t.

Kees
Kees
2 jaren geleden

Kijk dit is aanzet tot haat en moord. John de Mol reageert weer niet want hij behoort ook tot het Cabal kamp. John de Mol betaalt Johan Derksen 600.000 per jaar om een oproep tot moord te doen. Waar is het OM nu ?? Hij beledigt ook journalisten !! Waar is de Verenigug van journalisten nu ??

Inge
Inge
2 jaren geleden

Als iemand van FvD dit had gezegd, had de politie al met groot machtsvertoon aan de deur gestaan. Nu kan je een Johan Derksen niet serieus nemen, helaas zullen er gekken zijn, die dat misschien wel doen.

jan de wit
jan de wit
2 jaren geleden

Moet die geen kaarsen in vaginas steken. Het zou je man maar zijn, ik zou t niet meer.uit.mn gedachten kunnen krijgen.

Sjaakkoesto
Sjaakkoesto
2 jaren geleden

Derksen heeft zichzelf op het podium gezet als roeptoeter van de televisiebuis.
Gestegen door gebrek aan gewicht!

De waarheid komt boven!
De waarheid komt boven!
2 jaren geleden

Wanneer je baudet niet begrijpt zou je ook om uitleg kunnen vragen aan iemand die de veranderingen in de wereld wel snapt. Ik vrees dat hij wederom gelijk heeft!

Denkt u dat iedere crisis ons overkomt? Ze zijn allemaal geprogrammeerd, net zoals de oorlog in Oekraïne / asielzoekers. De windmolens etc. Het zijn allemaal manieren om belastinggeld, uw geld, te laten verdwijnen. Met andere woorden u wordt aan alle kanten beroofd. Tot u niets rest en communisme een feit is. The Great Reset. En ze horen er allemaal bij incl Jesse Klaver, Rutte, Maxima en heel D’66.

U bent gewaarschuwd!

Jhonny
Jhonny
2 jaren geleden

Deze school in Oxford staat bekend niets voor niets. Zij heeft een dure woning al in Zwitserland en zeker een flinke bankrekeningen. Waar komt het geld vandaan niet van goed werk van de globalisten, belasting ontduiken en iets meer infiltreren.

Freedomfighter
Freedomfighter
2 jaren geleden

Kunnen we geen petitie starten, haal johan van de buis? Weet zeker dat de 100.000 binnen 1 dag wordt gehaald!

semper amici
semper amici
2 jaren geleden

Dit was een voorbedachte actie. FVD is de grootste leden partij en de terechte aanvaller tegen de communisten. Alles wordt uit de kast gehaald (behalve Rutte, die blijft in de kast) om de publieke opinie te beïnvloeden. Ministers mogen wel Kamerleden schofferen, maar owee wanneer de bal terug komt. Over die snor kan ik alleen zeggen, dat deze huichelachtige draaideur niet te vertrouwen is.

Skippy
Skippy
2 jaren geleden

Het gaat van kwaad tot erger. Ik ben geen fan van Baudet, maar dit is ongehoord. Bij Jinek al twee keer zinspelingen gehoord om Baudet dood te maken: o.a. Hij moest maar langs een snelweg gaan lopen; met het idee dat hij wel geschept zou worden: iedereen, maar ook werkelijk iedereen begon te schaterlachen.
Het gaat in sneltreinvaart op dit moment. Het lijkt wel een gezamenlijk optrekken van kwade geesten die sneller dan snel de totale macht in handen willen hebben.
Asielzoekers is even geen issue meer, maar weest gerust ze stromen met honderden per dag binnen. Hier in ons land wel.

Never.
Never.
2 jaren geleden

Johan Derksen? Oh ja, de man die een zedenmisdrijf pleegde en daar achteraf ook nog mee wegkomt.
En nu Thierry Baudet, Raisa Blommestijn en Arlette Adriani de maat nemen? Hoe diep kun je vallen? Wat een stuk onderkruipsel.
Forum voor Democratie moet aangifte doen tegen Johan Derksen en een petitie starten om hem nooit meer toe te laten bij welke omroep dan ook.
Ik onderteken als eerste.
Wij moeten massaal Forum voor Democratie gaan steunen en een ledenwerfactie gaan opzetten.
Het linkse gespuis moet achter de tralies verdwijnen. En daar moeten u en ik voor zorgen. Aan onze rechters hebben we niets; die zijn net zo verrot als de linkse kliek in de Tweede Kamer.
Het is de hoogste tijd voor hardere acties.

Kees
Kees
2 jaren geleden

Meneer Derksen doet aanzet tot moord op Baudet, dit is het zelfde al bij Pim Fortuin.
Dit is aanzet tot moord, opruiing.
En meneer Kok voormalig voorzitter bij FNV, tot minister president, Ing had er waarschijnlijk plezier in zo weer een tegenstander uit de weg. En hij waste zijn handen in onschuld.
Meneer Derksen opsluiten op water en brood Hij denk alles maar te kunnen zeggen.

WAF
WAF
2 jaren geleden

En dat wordt gezegd door iemand die kort geleden lachend beweerde een bewusteloze vrouw met een fles te hebben misbruikt. Deze man is ziek. Als de omroepen fatsoen hebben, wat ze van zichzelf uiteraard vinden, ontnemen zij hem het woord en laten hem niet meer terugkeren.

Kees
Kees
2 jaren geleden

Wilfred Genee, de gluiperigheid druip van hem af, als dit zijn hoogte punt is wordt hij ter zijnen tijd
hiervoor verantwoordelijk gehouden.
Hij moet niet denken dat de strijdt is gestreden.

Jessedepesse
Jessedepesse
2 jaren geleden

Marianne Zwagerman heeft over hem gezegd dat ie stinkt naar een oude caravan.

Johan
Johan
2 jaren geleden

Johan ‘ik weet het allemaal beter’ Derksen steek je sigaar waar het licht niet schijnt en ik hoop dat je voor deze uitspraak wel wordt vervolgt!

john
john
2 jaren geleden

Wat een misselijke vent die Derksen en Genee doet vrolijk mee

Boink
Boink
2 jaren geleden

Johan heeft een verstandelijke beperking opgelopen tijdens de val van de trap. Het vaccin en de boostertjes doen de rest

Ab absurd
Ab absurd
2 jaren geleden

Zeer ernstig! ik denk gelijk aan Pim Fortuyn..

Ron
Ron
2 jaren geleden

Wat een oud vies seniel stuk drek die vent om te kotsen.

TAO Foundation
TAO Foundation
2 jaren geleden

Ongelofelijk dat dit domme figuur nog steeds een podium krijgt, wanneer wordt hem het woord ontnomen??

Jacinta
Jacinta
2 jaren geleden

Schandalig! Heb het live gezien. Later probeerden ze het wat af te zwakken, maar het leed was reeds geschied… Er hoeft maar één gek dit serieus te nemen…Aanklagen die man!

Loesindepels
Loesindepels
2 jaren geleden

Deze snorremans waant zich veilig en denkt dat het aanzetten tot moord minder opvalt tussen alle onderbroekenlol.
Nu een imam uitnodigen die in datzelde programma exact hetzelfde roept.
Dan is het voorpagina nieuws!!

Wat een onsmakelijke man is het toch.

HTT
HTT
2 jaren geleden

Zou daar als fvd geen aangifte van doen. Zal nergens toe leiden en doe je een onbenul juist nog belangrijk lijken.

Marie
Marie
2 jaren geleden

Derksen is door NPO666 ingezet als bliksemafleider van het schandalige en ondemocratische weglopen van het voltallige kabinet tijdens de APB.

Harmke
Harmke
2 jaren geleden

Ik ben 75 jaar twee jaar ouder dan Derksen, Talpa moer deze onbeschofte gek nu toch eindelijk eens ontslaan. Deze man heeft kwa bewustzijn nog niets geleerd in dit leven.

Kevin
Kevin
2 jaren geleden

Dit Toont dat je eigenlijk allang in een dictatuur leeft.

Meme
Meme
2 jaren geleden

derksen kan beter een kaars in zijn grote mond stoppen

Pieternella
Pieternella
2 jaren geleden

Ziehier mijn positie in de familie. Ik heb ook wel eens dingen lopen roepen die de familie niet kon accepteren. Nu word ik al beticht van egoïsme als ik de zaak duidelijk wil krijgen voor mezelf. Nu het moeilijk wordt met een dementerende moeder, moet ik mijn steentje bijdragen, wil ik ook wel, maar ga dan niet klagen dat je door mijn missende bijdrage niet 50 uur per week kunt werken. Mijn 10 uur steken daar schril bij af, maar men vond het niet nodig ons te delen in vreugdevolle gebeurtenissen. Dat kun je vergelijken met het buitensluiten van FvD en Wilders.

Jos
Jos
2 jaren geleden

Ze moeten die gozer gewoon liquideren,” zei Dersken:
Derksen moet gewoon zijn mondje dicht houden, en van de Buis moet hem niet tegen komen!

Anneke
Anneke
2 jaren geleden

Ik kijk al zeker tien jaar niet meer naar de msm en ik moet concluderen: alweer NIETS gemist!!!

Jos
Jos
2 jaren geleden

Dit land is door en door corrupt, Rutte neem je verantwoording en treed af met heel je kabinet, of het wordt een revolutie veroorzaakt door die WEF toch Rutte!

Marcel
Marcel
2 jaren geleden

Waar kan ik mee tekenen voor de aangifte?

Realist
Realist
2 jaren geleden

WoW!

Dat die klootviool nog steeds zijn stront kan spugen op de tv is onbegrijpelijk!

Pieter
Pieter
2 jaren geleden

Je kunt dan op ON ook oproepen tot het liquideren van Derksen …

Pien
Pien
2 jaren geleden

Derksen heeft een laag zelfbeeld

Onheilsprofeet!
Onheilsprofeet!
2 jaren geleden

Een haveloze figuur!

Komt goed
Komt goed
2 jaren geleden

Nu deze mannen ,uitzendingen negeren ,sponsoren moeten zich nu laten horen en terug trekken. Allemaal een klacht indienen bij hun directie.

Scarlett Verkuijlen
Scarlett Verkuijlen
2 jaren geleden

Waar blijft het OM nu? Wordt het niet eens tijd deze man op te pakken voor haatzaaien en opruiïng?

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 jaren geleden

Waar is de AIVD nu?

Lotus
Lotus
2 jaren geleden

Ik heb niets toe te voegen na het lezen van alle reacties hier…maar misschien toch, ook noemenswaardig de toespraak van Van der Staaij te zien op SGP kanaal: ‘De toren van Babel’ hij liet een replica zien van De toren van Babel van artist Pieter Bruegel de Oude. Hij zei het doet denken aan het colloseum in Rome, niet gek want Bruegel is daar geweest maar onlangs hoorde hij een andere vergelijking dat de toren verrassend veel lijkt op het gebouw van het Europees parlement in Straatsburg. Geen complot voegde hij aan toe maar de overeenkomsten zijn inderdaad frappant. (lol) Van der Staaij vroeg aan de TK wat de tegenhanger is v.d. Toren van Babel; dat is pinksteren. Door God’s geest gingen duizenden mensen vanuit allerlei talen en landen en volken elkaar opeens verstaan. Het resultaat was niet geldingsdrang maar enthousiasme om met vreugde elkaar te dienen, ze gingen een gemeenschappelijke taal spreken van liefde en dienstbetoon en die pinkstergeest wens ik ons hele parlement toe. De stilte en gezichtsuitdrukkingen van vak K, TK zijn op zich al een schilderij waard, haha met op achtergrond de Toren van Babel natuurlijk.

Hermi
Hermi
2 jaren geleden

Derksen is een mafklapper.

Hans van Alphen
Hans van Alphen
2 jaren geleden

Als het tegen rechts is mag schijnbaar alles gezegd en gedaan worden. Misschien is het zo ook gegaan met Volkert van de Graaf die Pim Fortuyn doodschoot. Daar was heel links en het CDA bij gebaat en dan mocht het.

Sjon
Sjon
2 jaren geleden

Derksen toont steeds meer enge fascistische opruiende trekjes met de woorden “Baudet liqiuideren” en de presentatrices van On met een andere mening “snollen” te noemen!

Fran
Fran
2 jaren geleden

Benieuwd of kletsmajoor Derksen wordt vervolgd voor het oproepen tot geweld in dit Bananenland. De vraag stellen is ‘em waarschijnlijk beantwoorden.

Malion
Malion
2 jaren geleden

Al die engerds zitten in het WEF laboratorium op steeds nieuwe instructies te krijgen van Opa Schwab die alles trouwens tot op de punt aan het volgen is met een geheime zender, hahahahaaaaa. Het is bijna om in een deuk te liggen als het allemaal niet zo serieus zou zijn.
En die grote mond van Derkse…nooit iets over het verleden gelezen anders zou hij de leugen wel kennen. Als ik daar zou rondlopen zou ik mezelf beveiligen.
Hij roept en brult maar wat lelijks, voelt hij zich goed bij, best zielig!
Hij zit al heel veel jaren met zijn hoofd in een sigarenkist, wat kun je daar van verwachten als alleen maar ouwe peuk!

Jeffrey
Jeffrey
2 jaren geleden

Bij lange Frans waren ze er als de kippen bij. Ben benieuwd.

message
message
2 jaren geleden

Het is verschrikkelijk dat je deze uitspraak over Baudet doet Derksen !
Er is een grens, zeker als jij denkt alles maar te kunnen zeggen over je medemens.

Ook over de ongevaccineerden moet je nu echt je negatieve mond houden.
Laat ze met rust die zijn al genoeg gediscrimineerd !

ZE LATEN ZICH DOOR NIETS OF IEMAND NOG KWETSEN !!

Als je dan toch je stem wilt laten horen op tv, dan moet je eens vragen of alle gemelde bijwerkingen van het “vaccin” bij LAREB daarna ook nog onderzocht zijn bij deze mensen.
Wat is er met al deze mensen daarna gebeurd ???
Is daar ook een inzage lijst van ?

Durf ook eens te spreken op tv over o.a. de vele sportmensen die in elkaar zijn gezakt of gestorven na de vaccinaties !

Doe ook jou oogkleppen eens af.

Velen mensen zeggen ik was altijd gezond, sinds de vaccinaties heb ik regelmatig wat. Ook voelen ze zich vaak niet goed.

ANDERS !!

Ook merk je en dat zie je nu ook weer dat mensen hatelijk zijn en gefrustreerd, en niets liever doen dan de anderen onderuit halen !

Alles is veranderd !!!!!!!

Anne
Anne
2 jaren geleden

Ik was al klaar met Derksen ,nu helemaal. Aangifte doen lijkt mij heel verstandig. Hij moet samen met Genee helemaal verdwijnen van de tv. Wat een stelletje haatdragende nietsnutten.
Weg ermee, ik hoop dat Derksen zal voelen wat hij anderen aandoet.
Derksen kan net als Kaag niet tegen de waarheid.

johan
johan
2 jaren geleden

wordt tijd dat die grijze postduif zijn smoel houd en van de buis gaat, niemand zit meer op die eikels te wachten, de dag dat die gasten het loodje leggen gaat bij mij de vlag uit

Kans
Kans
2 jaren geleden

De media en het kabinet is een pot nat, zij voeren een Swaab bewind dat ons ten gronde richt, en die Derksen moet zijn grote bek houden die doet dit gewoon expres, is allemaal uitgedacht hoor en die rat die erbij staat hoort daar natuurlijk ook bij, alles voor de kijkcijfers, we moeten de jassen maar ophangen denk ik.

Etienna Evenboer
Etienna Evenboer
2 jaren geleden

Wie neemt nog deze J. Derksen, seniel en verkrachter, serieus, hahaha

koko
koko
2 jaren geleden

wat je zegt dat ben je zelf, wat je een ander toewenst gebeurd hopelijk met jezelf

Sjeng
Sjeng
2 jaren geleden

Het komt door het Prikje dat het zo gaat waanzinnig in het hoofd . allemaal die zo praten en Johan is altijd zo hij denkt dat hij leuk is

Dingerydoo
Dingerydoo
2 jaren geleden

Persoonlijk kan ik me er niet druk om maken als een laagbegaafde dementerende man dit soort dingen zegt. Gewoon negeren is het beste hij zet zichzelf voor lul.

The don killuminati
The don killuminati
2 jaren geleden

Het met twee maten meten in politiek en media begint nu echt enge vormen aan te nemen, dit alles heeft niks meer met een democratie te maken. Wilders mag doodleuk benoemt worden als de poedel van putin door die paterniksnut en als Baudet een opsomming maakt waarin geen directe belediging zit word hem het woord ontnomen.

Johan van Nazareth
Johan van Nazareth
2 jaren geleden

Dat populaire taalgebruik kijkers wint, staat vast. Derksen heeft zich hieraan schuldig gemaakt.
Maar ook Baudet heeft regelmatig poputaal gebruikt tegen mensen van buitenlandse afkomst.
Dat moeten we ook niet onder het tapijt schoffelen.
Ik zeg het gewoon: GEEN ENKELE politicus deugt.

Loek
Loek
2 jaren geleden

DERKSEN , OPRUIER TOT VERMOORDEN BAUDET. ACHTER DE TRALIES DIE GRIJZE BRAAK ENGEL

Welder
Welder
2 jaren geleden

Wanneer dondert die strontvlieg van een Derksen eindelijk eens op?

D.leije n
D.leije n
2 jaren geleden

Linksfascistische nazis kunnen niet tegen de WAARHEID over wat er gaande is in ons land!

Mars
Mars
2 jaren geleden

Wat de duvel vervloekt zal de Schepper zegenen.

Wat die overjarige azijnpisser en brood leugenaar eigenlijk laat zien is dat de onze dames zo geweldig goed zijn en zulke rake dingen zeggen dat ze iedere vezel in zijn leugenachtige lijf tot waanzin brengen en hij zichzelf en anderen maar gauw probeert te overtuigen dat het maar blonde snollen zijn.

Men wil de waarheid het liefst liquideren want die is een doorn in het oog van al die leugenaars en waanzinnigen.
Dat hebben ze allemaal gemeen.
Bij de waarheid gaan ze hysterisch want men heeft geen antwoorden op de waarheid dus moet de waarheid weg van dat zielige zooitje.

Het liefst noemt men de waarheid leugen lastering.

Johan Bosman
Johan Bosman
2 jaren geleden

Baudet mag wel oppassen dat hij geen “Pim Fortuyntje” krijgt van het politieke en mediale gespuis. Ze zouden maar wat graag van hem af zijn.

Naanpje
Naanpje
2 jaren geleden

Aldus de man die een kaars in je vagina steekt als je in slaap bent gevallen

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

Even googlen: het klopt volledig.

snappie
snappie
2 jaren geleden

Staat nu ook op de NAZI lijst

Joop
Joop
2 jaren geleden

Ja teveel waarheid

Ray
Ray
2 jaren geleden

Zonder haat en neid maar gewoon een waarneming. Bij derksen is iets mis in z’n bolletje. Verder is ie nuttig voor de media (brengt kijkcijfers) totdat er een andere usefull idiot komt.

Eriksweet
Eriksweet
2 jaren geleden

Gecontroleerde staatstrol Derksen gaat liquidatie Baudet normaliseren, geen goed signaal.

Reint
Reint
2 jaren geleden

Wie zo roept moet moet gestraft worden.

Grens
Grens
2 jaren geleden

Het verraad van de tong met woorden die bestemd zijn voor de dood .
Ook dit is een variant van het ultieme kwaad.

Opruiing van Johannes ten top.

Kundalini
Kundalini
2 jaren geleden

Derksen en van der Gijp zijn schapen in wolfskleding. Ze maken misbruik van hun populariteit.

Guido
Guido
2 jaren geleden

Deze huidige tv is sowieso al bagger, en die Derksen moet z’n grote muil houden,
dat arrogant uit de hoogte pratend figuur. Geef diezelfde vooringenomen Van Rossem
de hand, die denken werkelijk dat ze wat te betekenen hebben. Ga lekker een potje kaarten met elkaar sukkels.

Linda
Linda
2 jaren geleden

Dat klinkt als een oproep tot geweld. Dacht dat dat in dit land niet toegestaan was ….😱
Direct van de buis halen die vuile hypocrieten. Als er zoiets wordt gezegd over iemand van een coalitie partij dan is het land te klein.

Echt in van te kotsen weer dit. 🤮🤮

robert b
robert b
2 jaren geleden

De voetballers krijgen een tumor aan de teelbal deze gek heeft de tumor in zijn breintje zitten wat een walgelijk persoon

Straniero
Straniero
2 jaren geleden

Neem jij nog maar een shot johan

P. Kossen
P. Kossen
2 jaren geleden

Snapt hij nogsteeds niet hoe de democratie werkt. Er is op deze partij heel veel gestemd, WAAROM??? Vanwege de feiten die hier al jarenlang onder de mat geschoven worden, door een kabinet, dat na elke afgang gewoon terugkomt. Leugen op leugen, de bevolking gewoon laten barsten, geen huizen voor de jongeren, geen vergoeding voor de Groningse huis eigenaren, kinderen die zoek zijn, energie onbetaalbaar door eigen onkunde samen met de EU, EN DAT ZIJN DE MENSEN BEU, EN DAAR HEBBEN WIJ BAUDET VOOR, VERANDERING TEGEN VERLOEDERING.

Sardo
Sardo
1 jaar geleden

Baudet is 2 maal of meer aangevallen.
En bedankt hè mafkees Derksen.
Wij zullen niet vergeten.

Back to top button
306
0
We lezen graag je reactie!x