Het Chinese badmintontalent Zhang Zhijie (17) is overleden aan een hartstilstand. De badmintonner, die dit jaar een prestigieus jeugdtoernooi in Haarlem won, zakte tijdens een wedstrijd in Indonesië plotseling in elkaar.
Hij werd met een ambulance met spoed naar het ziekenhuis gebracht, waar hij overleed.
BREAKING: 17-year-old Chinese badminton player Zhang Zhijie has died of cardiac arrest after collapsing on the court during a tournament in Indonesia. pic.twitter.com/X5fg6GJVGH
— Wide Awake Media (@wideawake_media) July 1, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Stuiptrekken
De Chinese badmintonbond zegt ‘diep bedroefd’ te zijn. Pusarla Ventaka Sindhu, de Indiase badmintonster die zilveren en bronzen medailles won op de Olympische Spelen, schreef op sociale media dat de wereld een talent heeft verloren.
Zhang ging tijdens een wedstrijd tegen de Japanner Kazuma Kawano tegen de grond. Op beelden is te zien hoe zijn lichaam begint te stuiptrekken, waarna hij probeert overeind te komen en dan roerloos blijft liggen.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Hoogleraar schrikt van vonnis David Icke: ‘Het hek is nu van de dam’
Een oorlogscrimineel geef ik geen hand. Geel hesje legt uit waarom premier Rutte volgens haar een oorlogsmisdadiger is
UFO-jagers ontdekken iets mysterieus in video van Duitse straaljagers die vliegtuig begeleiden
Ontgoochelde huisarts: ‘Regering heeft allang met Europa bekokstoofd dat we vaccinatiesamenleving gaan inrichten’
Senator: “10 bedrijven hebben Australische politiek volledig overgenomen en belemmeren democratisch proces”
Verpleegkundige houdt emotioneel betoog: ‘Dit stopt pas als mensen opstaan en zeggen: genoeg is genoeg!’
‘Buitenaards moederschip’ gespot bij het ISS. Is dit een laserstraal?
Voormalig NFL-speler (38) die opriep ongevaccineerden in de CEL te gooien sterft plotseling
Thierry Baudet waarschuwt voor Grote Reset: ‘Dit is heel zorgelijk’