Deze maand is Ingrid Thijssen (D66) benoemd tot voorzitter van het College van Bestuur van de TU Delft (WEF). Thijssen, lid van de Trilerale Commissie van Rockefeller, vertrekt per 1 maart bij werkgeversorganisatie VNO-NCW.
Eerder werd Feite Hofman directeur-generaal Hoger Onderwijs na voordracht op voorstel van toenmalig minister Ollongren (D66).
Er is ook een link met Jeroen van der Veer (WEF), die acht jaar lang voorzitter van de raad van toezicht van de TU Delft was.
Bekijk de opname van ‘Nederland wat is er gaande’:
World Economic Forum-professoren
Ook een aantal medewerkers van de TU Delft blijkt banden te hebben met het WEF. Zo is bijvoorbeeld professor Marileen Dogterom van de TU Delft gekoppeld aan het WEF. Datzelfde geldt voor bijvoorbeeld Ibo van de Poel en Aimee van Wynsberghe.
Pieter Parlevliet bracht afgelopen week voor de gelegenheid een bezoekje aan de campus van de TU Delft. “Zij hebben ook World Economic Forum-professoren,” merkt hij op. “Dat is toch allemaal wat. Trilateral Commission en World Economic Forum, dat komt hier allemaal bij elkaar. Kijk uit voor je kinderen die je stuurt naar de campus van TU Delft.”
Of zoals Schwab zou zeggen: ‘Vie penetrate ze univerzities’.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






‘Warempel, je komt niet meer binnen zonder vaccinatiebewijs’
Virussmokkel Vincent Munster: ‘cowboy-viroloog’ die promoveerde bij Ab Osterhaus aangeklaagd voor twee misdrijven
Dit is de echte reden waarom de presidentsverkiezingen in Roemenië werden gecanceld
Dr. Steven Greer: contact, disclosure en vrije energie (video)
VIDEO: Mummie van mysterieuze verloren beschaving gevonden in Siberië
Artsen vaccinatiecentra vangen 5000 euro per WEEK
Amerikaanse oud-politicus: Buitenaardsen zijn hier in de VS (video)
Eerste bewoners China waren zwart
Betekent de uitbraak van het coronavirus het einde van de EU?