Op de bodem van de Grote Oceaan is een vreemd object gespot dat zich langzaam verplaatst. Het object bevindt zich op een diepte van zo’n 1000 meter en heeft een doorsnee van 4000 meter.
Sommigen hebben gespeculeerd dat het kunstmatig is, omdat het voor de kust van Californië een kilometers lang ‘spoor’ heeft achtergelaten, meldt het Russische persbureau Sputnik.
Het object is door SecureTeam10 ontdekt op Google Earth. “Je ziet hier hele vreemde lijnen die haast doen vermoeden dat een groot voertuig zich over de zeebodem heeft verplaatst,” zei groepslid Tyler.
Onherkenbaar
“Sommige sporen lijken in de bodem te zijn gegraven en hebben hun eigen schaduw,” voegde hij toe. “Het lijken geen beeldartefacten te zijn.”
Tyler suggereert dat het object het werk zou kunnen zijn van intelligente aliens. “Bepaalde gebieden in de oceaan zijn onherkenbaar gemaakt,” zei hij.
Verbergen
Volgens hem is de diepzee voor een ander ras of een andere groep wezens de beste plek om zich te verbergen.
“Terwijl we de hele dag naar de lucht staren en ons afvragen wat daar is, is 90 procent van de oceanen nog niet verkend,” zei hij.
Erosie
Sommigen reageerden sceptisch op de vondst. “Je kijkt hier naar een algoritme dat is toegepast op dieptegegevens,” reageerde iemand. “Dit zijn geen foto’s van de zeebodem die we hier zien op Google Earth.”
Volgens een ander gaat het hier om tektonische scheuren. “De sporen zijn waarschijnlijk gevormd door onderzeese stromingen. De ronde vorm is ontstaan als gevolg van erosie,” klonk het.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






‘Kaag hoort samen met Rutte achter de tralies’
WHO waarschuwt voor ‘nieuwe variant’ van vogelgriep die ‘is overgesprongen’ op mensen en ‘grote impact’ kan hebben
China 2.0 komt in Nederland snel dichterbij: ‘Met 1 druk op de knop kunt u helemaal niets meer’
Vonden wetenschappers vliegende schotel op de zeebodem?
Kinderen Arno van Kessel doen emotionele oproep om advocaatkosten te betalen
Knuffelen beschermt tegen stress en griep
“De NOS fungeert als inlichtingendienst en is dodelijk wapen dat kan bepalen hoe de massa denkt”
De ontnuchterende waarheid over de oorlog in Oekraïne blootgelegd
Anne Faber dood door schuld Nederlandse rechtssysteem. Deze petitie wordt massaal ondertekend