Gezondheid

Ik voel mijn benen niet meer. Deze man belandde op spoedeisende hulp na de griepprik

Help anderen door deze informatie met jouw kennissen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Een man uit Las Vegas is vanwege de griepprik op de spoedeisende hulp beland. Monique Morgan zegt dat haar man Shane de prik op 2 november had gehaald.

“Zesendertig uur later vertoonde hij griepachtige symptomen,” zei ze. Ruim een week later, op 14 november, voelde hij zijn benen niet meer.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Hij werd vervolgens opgenomen in het ziekenhuis.

Blijvend

Artsen die Shane behandelen zeiden dat zijn aandoening mogelijk in verband kan worden gebracht met het griepvaccin.

Het syndroom van Guillain-Barré is een zeldzame aandoening waarbij je immuunsysteem je zenuwcellen aanvalt, waardoor spieren verzwakken en soms verlamming optreedt.

De meeste mensen herstellen volledig, maar bij sommigen is de schade blijvend. In zeldzame gevallen kan de aandoening dodelijk zijn.

Reactie

In de Verenigde Staten worden ieder jaar tussen de 3000 en 6000 mensen gediagnosticeerd met het syndroom van Guillain-Barré.

“In al mijn jaren als arts heb ik slechts één geval voorbij zien komen,” zei dr. Daliah Wachs, die Shane niet behandelt.

“Je kunt dat niet krijgen van een griepprik,” zei ze. “Een griepprik spuit niets in je. Guillain-Barré is een reactie van je lichaam op een griepprik of ziekteverwekker.”

Missie

Monique heeft het intussen tot haar missie gemaakt om mensen te informeren over deze aandoening.

Op social media schreef iemand die Monique Morgan claimde te zijn: “Haal de griepprik niet! Dit is mijn man! Bid alsjeblieft voor zijn herstel.”

Foto: Fæ Wikimedia Commons

[Vaxxter via News 5 Cleveland]

0 0 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit artikel interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

11 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Arwijn
Arwijn
6 jaren geleden

Snel detoxen en aan de Cannabis olie!

Louise
Louise
6 jaren geleden

Voor alle geïnteresseerden…. er staat nu op http://www.angel- wings.nl
Een lezing van Magnetiseur en klassiek homeopaat Harrie Smit
Ik geef eerlijk toe dat ik het nog niet helemaal afgekeken heb, duurt geloof ik 2 uur……
En uhh, sommige mensen praten een beetje omslachtig , maar goed hij spreekt voor de leek..
Het gaat over vaccineren en wat het met het lichaam doet……

jaap
jaap
6 jaren geleden

Je kunt dat niet krijgen van een griepprik,” zei ze. “Een griepprik spuit niets in je.
dan is het niet nodig de griep prik

jaap
jaap
6 jaren geleden

Robert F. Kennedy Jr. en Del Bigtree hebben het Amerikaanse ministerie van Volksgezondheid aangeklaagd voor het overtreden van veiligheidsvoorschriften met betrekking tot vaccins. En ze hebben gewonnen: het ministerie moest openheid van zaken geven.
Het blijkt dat de overheid al meer dan 30 jaar de veiligheidsregels rond vaccins verwaarloost.
De rechtszaak die is aangespannen door RFK Jr. laat zien dat ‘vaccinveiligheid’ niets anders is dan bedrog

Coen Johan
Coen Johan
6 jaren geleden

ONLANGS KREEG IK INSPUITING TEGEN DE GRIEP IN MIJN,LINKERSBOVENARM,DAGEN NADIEN HEB IK STEEDS HEVIGE PIJN….IS DAT WEL NORMAAL DAT DIE PIJN ELKE MORGEN OPNIEUW OPLAAIT…GRAAG EEN CORRECT ANTWOORD AUB…..? Vrijdag 23 November 2018!

Louise
Louise
6 jaren geleden

@ Coen Johan
Waarschijnlijk een beetje te wild in de spier geprikt…
Probeer met arnica zalf of olie het weg te masseren…..Soms zet het ook een beetje op, heel veel water drinken.
En anders even terug naar de dokter…

Sparky
Sparky
6 jaren geleden

Even een kleine update, ik heb ook de griepprik gehaald en ik voel me prima. In tegenstelling tot vorig jaar ben ik nog niet ziek geweest, ik ga er volgend jaar weer voor. Quote, beter een keer geprikt dan drie maanden ziek!!!

Janneke Janssen
Janneke Janssen
6 jaren geleden

Wat een onzin ‘Guillain Barré is een reactie op een griepprik of ziekteverwekker’ Mijn vader heeft deze enge en zeer zeldzame ziekte gehad. Maar dit had niets met een griepprik te maken. Je eigen afweersysteem valt je aan.

Back to top button
11
0
We lezen graag je reactie!x