Robert F. Kennedy Jr. en Del Bigtree hebben het Amerikaanse ministerie van Volksgezondheid aangeklaagd voor het overtreden van veiligheidsvoorschriften met betrekking tot vaccins. En ze hebben gewonnen: het ministerie moest openheid van zaken geven.
Het blijkt dat de overheid al meer dan 30 jaar de veiligheidsregels rond vaccins verwaarloost.
De rechtszaak die is aangespannen door RFK Jr. laat zien dat ‘vaccinveiligheid’ niets anders is dan bedrog.
Lopen achter
Overheidsagentschappen die het volk zouden moeten beschermen, lopen achter op het gebied van veiligheid, maar zullen ze ook verantwoordelijk worden gehouden?
De National Childhood Vaccine Injury Act uit 1986 bepaalt dat het ministerie van Volksgezondheid verantwoordelijk is voor het verbeteren van de veiligheid en effectiviteit van vaccins.
Daarnaast moet het ministerie meldingen van bijwerkingen continu in de gaten houden en waar nodig ingrijpen.
De wet verplicht het ministerie elke twee jaar een rapport te overhandigen aan het Amerikaanse Congres waarin staat welke verbeterpunten zijn doorgevoerd.
Gedwarsboomd
RFK Jr. en Bigtree vermoedden dat het ministerie de regels aan haar laars lapte en dienden een Wob-verzoek in.
Acht maanden lang werd het tweetal gedwarsboomd door het ministerie. Ze besloten uiteindelijk een rechtszaak aan te spannen.
Het ministerie moest uiteindelijk toegeven dat het in de afgelopen 30 jaar nooit, niet één keer, een rapport heeft ingediend bij het Congres over verbeterpunten met betrekking tot vaccinveiligheid.
Dit spreekt boekdelen over hoe het ministerie van Volksgezondheid omspringt met vaccinveiligheid.
Topprioriteit
Je kunt je ook afvragen of het ministerie überhaupt weet of de vaccins die kinderen krijgen toegediend wel veilig zijn.
Er zijn nu al 30 jaar voorbij en in al die jaren heeft het ministerie niet één keer de vaccinveiligheid verbeterd, terwijl dat topprioriteit zou moeten zijn.
Wel pompt het ministerie miljarden dollars in maatregelen om de vaccinatiegraad te verhogen.
Je leest hier ook uitgebreid over in het NineForNews Jaarboek 2018.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






‘WEF-infiltrant’ kreeg leiding over het CBS en ‘nu begrijpen we waarom’
Ingenieur: “We leven mogelijk in de Matrix”
Gat in de tijd maakt gebeurtenissen onzichtbaar
BVNL neemt stelling: ‘Nederland moet de banden met het World Economic Forum direct verbreken’
Het dieet in een nieuw daglicht
Adviseur Hugo de Jonge: ‘Niet vaccineren betekent dan geen toegang tot leuke dingen’
Kinderarts doet boekje open: ‘Coronaprik is dodelijker dan abortuspil’
Turkse klokkenluider: “Turkije plande neerschieten Russisch gevechtsvliegtuig zes weken van tevoren”
In Nederland kun je nu betalen met een chip in je hand: ‘Het is de mark of the beast’