Onderzoeker David Hatcher Childress is in Egypte waar hij samen met ingenieur Christopher Dunn archeologische vindplaatsen bezoekt.
Samen verkennen ze het gebied rond Gizeh door naar oude piramides, ondergrondse catacomben en megalithische steengroeven te gaan die weinig worden bezocht.
Ze onderzoeken hoogontwikkelde technieken die werden gebruikt om rotsblokken te bewerken en te verplaatsen nabij het Gizeplateau, Aboe Roash, Aboe Gorab en de ondergrondse catacomben van het Serapeum.
Tot slot laat Dunn zijn licht schijnen over de theorie dat de Grote Piramide een soort elektriciteitscentrale zou zijn geweest. Volgens hem waren de piramides van Gizeh oorspronkelijk onderdeel van een plan om harmonie op aarde te realiseren.
Bron: YouTube/UFOTVstudios
Gerelateerd:
- Archeologen: Bosnische piramide tenminste 25.000 jaar oud (video)
- Piramide in Moskou ‘straalt positieve energie uit’ (video)
- Oudste piramide ter wereld gevonden in Crimea?
- Verloren Egyptische piramides gevonden met Google Earth?
- Geheimen van Paaseiland ontrafeld tijdens opgravingen
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Alle boze boeren komen eraan: ‘Jullie weten niet wat er op je afkomt’
Cholesterolverlagende medicijnen: wat je niet verteld wordt
Spion in Iran onthult banden tussen CIA en grote Britse wapenfabrikant
Wat je niet mag weten over je eten: kerstdiner uit de supermarkt
Kennedy onthult door wie de COVID-19-vaccins werkelijk zijn gemaakt (nee, niet door Pfizer)
Hoe een bijna-doodervaring de kijk van deze neuroloog op bewustzijn veranderde
NXIVM-klokkenluider doet onthullingen over kindersmokkel, satanisme en Clintons. Beerput rond bizarre cult gaat steeds verder open
Betaalbare zorg: weg met de zorgverzekeraars
Dit is de ‘leugenachtige’ club achter het boek van Rutger Bregman waarin hij waarschuwt voor een zeespiegelstijging van 8 meter