Een Australische miljardair is in de mainstream media onder vuur komen te liggen omdat hij flyers heeft verspreid over bijwerkingen en sterfgevallen als gevolg van de coronavaccins. Clive Palmer, een mijnbouwmagnaat en voormalig parlementslid, heeft de flyers vorig weekend verspreid over het land.
Op de flyers staat dat er bij de Australische toezichthouder voor medicijnen TGA 210 sterfgevallen en 24.000 gevallen van bijwerkingen zijn gemeld na de coronavaccins en dat er in de Verenigde Staten meer dan 5000 sterfgevallen zijn gelinkt aan de vaccins.
Verder valt te lezen dat er niets bekend is over de langetermijngevolgen en dat tijdens de dierproeven de helft van de dieren overleed. “Er is geen sprake van een pandemie in Australië – er is in 2021 slechts één persoon gestorven aan corona. De TGA en overheid verspreiden misleidende informatie om angst te zaaien.”
Very impressed seeing this in my letterbox today. Thanks Clive Palmer. .@CliveFPalmer pic.twitter.com/pgxp0HWUsg
— President Lisa Trump (@Carmilla5) June 21, 2021
Onderzoek ingesteld
“Het coronavaccin voorkomt niet dat je corona kunt krijgen en voorkomt ook niet dat je anderen kunt besmetten. Dient het wel een echt doel?”
De autoriteiten waren niet gecharmeerd van Palmers flyeractie om mensen te waarschuwen voor de bijwerkingen van het experimentele mRNA-vaccin. De TGA, die de vaccins van Pfizer en AstraZeneca goedgekeurde voor noodgebruik, heeft een onderzoek ingesteld wegens ‘misinformatie’.
Recht op vrijheid van meningsuiting
“Ik heb gezegd dat het vaccin niet goed getest is,” zei Palmer in een verklaring. “We weten niet precies wat de effecten zijn en om die reden heb ik gebruikgemaakt van het recht op vrijheid van meningsuiting.”
De miljardair houdt al maanden een kruistocht tegen het coronavaccin. Eerder werden zijn spotjes van de radio gehaald.
?The shocking Clive Palmer advertisement pulled from air.
Why are the regulators powerless to stop misleading vaccine ads during a pandemic?
Coming up on #MediaWatch. 9.15 @abctv pic.twitter.com/90eZIghydb
— Media Watch (@ABCmediawatch) June 14, 2021
[Infowars]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Bizarre uitspraak De Jonge: ik was niet betrokken bij de deal, maar heb wel betrokkenheid gehad
CIA-agenten ontmaskerd en gearresteerd in Iran
Boeren waarschuwen voor acties ‘waarbij die van zomer 2022 verbleken’: ‘Het kan zo niet langer’
Steven Seagal: ‘Oekraïne stond bekend om orgaanhandel, kindersekshandel, drugshandel, biolabs, fascisme en nazisme’
Veel indianenvolken kennen legendes over blank ras van reuzen: “Ze gingen terug naar de hemel”
PVV ‘lijkt niks voor elkaar te gaan krijgen’: ‘In de praktijk gaat alles gewoon door’
Cannabis van 4200 jaar oud in Gelders graf
Oud-toprechter over corona: ‘Massahysterie en waanzin’
Break the System: Waanzinnig protest in Nederland lijkt werkelijkheid te worden