Bedrijfsarts Alexander van Walraven onthulde bij LighthouseTV dat hij bezoek heeft gehad van de NCTV.
Opeens stond de terreurbestrijder bij hem op de stoep. Hij werd na zijn werk opgewacht en aangesproken. Hij was verbaasd en verrast, en schrok even.
Van Walraven kreeg te horen dat hij geen verdachte is. Ze hadden gehoord dat hij iets tegen iemand had gezegd tijdens een borrel en dat zou wellicht belastende informatie zijn. Het had te maken met oud-advocaat Arno van Kessel, die hij kent.
Ontdaan
“Dat was wel heel erg ingrijpend,” zei de arts. “Ik was er echt wel even ontdaan van.”
Als je ‘wappies’ gaat oppakken voor wat ze allemaal zeggen uit boosheid tegen bepaald beleid, dan kun je iedereen wel oppakken, zei hij tegen de NCTV’ers.
Op de vraag of hij getapt is, antwoordde Van Walraven: “Dat weet ik niet. Ik heb geen idee.”
Staatsgevaarlijk
Ik vind dit staatsgevaarlijk, reageerde LighthouseTV-journalist David Boerstra. “Omdat je dus een semi-geheime dienst hebt […] die dan eerst advocaten opsluit en vervolgens artsen na hun werk onaangekondigd bezoekt.”
“Ik wist niet wat ik hoorde gister, ben er nog steeds van onder de indruk,” schrijft hij op X. Waarop Wob-onderzoeker Cees van den Bos zegt: “Oh, heeft de NCTV zichzelf inmiddels ook opsporingsbevoegdheid gegeven?”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.






Brief aan Kamer over coronawet: ‘Geen uitschakeling van de democratie. Sta het niet toe!’
Kartel torpedeert op allerlaatste moment in wanhopige kamikaze-actie de corona-enquête: ‘Schandalig’
Longread: Hoe de Illuminati met de Franse Revolutie zijn weg naar de macht plaveide
Belgische gynaecoloog ontdekt gulden snede in baarmoeder
Chileense marine geeft opzienbarende beelden van UFO vrij
Coronaspoedwet dreigt te sneuvelen in Eerste Kamer: ‘Het zal tijd worden!’
‘Het lijkt erop dat 1 op de 1200 mensen die opnieuw zijn gevaccineerd, is overleden’
ME’er erkent tot zijn verdriet: ‘De politie heeft zich tegen de Nederlanders gekeerd’
Syriër uit noodkreet: “Het was nooit een revolutie of burgeroorlog. De terroristen worden gestuurd door jullie overheid”