De Saoedische man die vrijdagavond inreed op een kerstmarkt in Maagdenburg en daarbij meerdere mensen doodde, wordt afgeschilderd als een ‘islamofoob’. Ook valt in de media te lezen dat hij steun betuigde aan de ‘extreemrechtse partij’ AfD en Elon Musk, en Geert Wilders een ‘ware held’ noemde.
Ondanks beweringen van de mainstream media is Taleb al-Abdulmohsen geen ex-moslimatheïst en ook geen fan van AfD of Musk. Hoewel hij deze misinformatie zelf heeft verspreid, komt het overeen met de praktijk van Taqqiye, een islamitische doctrine die liegen en bedriegen toestaat om islamitische doelen na te streven.
Despite claims made by the German press, Taleb Al Abdulmohsen is not an ex-Muslim atheist, nor is he a fan of the AfD or Elon Musk. While he may have spread this misinformation himself, it aligns with the practice of Taqqiye, an Islamic doctrine that permits lying and deception… pic.twitter.com/tU2tRS51Lr
— Maral Salmassi (@MaralSalmassi) December 21, 2024
Gewelddadig islamitisch persoon
In werkelijkheid is hij een radicale sjiitische moslim, zoals blijkt uit talloze tweets op X. Verontrustend genoeg werden zijn plannen om massamoorden op Duitsers uit te voeren onder de aandacht van de Duitse autoriteiten gebracht door een Saoedische vrouw. De politie negeerde haar waarschuwingen.
Het lijkt steeds meer op een aanslagpleger die wel degelijk een gewelddadig islamitisch persoon was en bewust een spreekwoordelijk rookgordijn heeft opgetrokken,” merkt auteur en spreker Hans van Tellingen op.
Journalistiek en duiding in 2024
Adjunct-hoofdredacteur van OpinieZ.com Uri van As zegt: “Goh, dus de dader van de aanslag in Maagdenburg was een aangetrouwde neef van Elon Musk, lid van de AfD en een overtuigd zionist. Hij reed in een auto die voorgeprogrammeerd was op een kerstmarkt. Journalistiek en duiding in 2024.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Amerikaanse CDC bereidt zich voor om ‘risicopersonen’ op te sluiten in ‘interneringskampen’
Johns Hopkins-wetenschapper komt met schokkend bericht over griepvaccinatie
100% biologische landbouw in Bhutan: “Het is vreemd dat we in het Westen nog zo middeleeuws met welvaart omgaan”
‘Media en journalisten zijn heel erg de propagandamachine van het kabinet geworden’
Terwijl Nederlanders al 10 jaar op wachtlijst staan, wil minister evacués uit Gaza voorrang geven op woning
VIDEO: “Deze krachtige antikankervoeding werkt beter dan chemotherapie en heeft geen nare bijwerkingen”
Juridisch expert: ‘Rutte had geboeid de zaal moeten verlaten’
Deze topdokters onthullen hoe vaccins ons immuunsysteem tegen ons keren
5G is het paard van Troje. We zouden het niet moeten willen. Maastrichtenaren uiten zorgen