Binnenland

Nederlandse overheid laat lukraak mensen van social media gooien en wil daar niks over kwijt: ‘Zeer ernstig’

Help ons door dit artikel met anderen op je social media te delen!

De Nederlandse overheid heeft regelmatig contact met Twitter en Facebook om ‘desinformatie’ te bestrijden en dient zelfs verzoeken in bij Twitter om gebruikers te blokkeren, blijkt uit antwoorden op Kamervragen van FVD.

“Zeer ernstig,” vindt Tweede Kamerlid Pepijn van Houwelingen (FVD). “Als we doorvragen naar de details krijgen we geen inhoudelijk antwoord en blijkt niets genoteerd te zijn.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Zo schreef een ambtenaar van het ministerie van VWS op 17 februari 2021 in een e-mail: ‘Zou je dit aan Twitter kunnen doorsturen, misschien kunnen ze deze man blokkeren?’

Facebook en Twitter op de koffie bij MinBZK

Demissionair staatssecretaris Van Ooijen (Volksgezondheid) wil niet zeggen wie ‘deze man’ is. “Gegevens die kunnen leiden tot herleidbaarheid van een specifiek individu worden niet openbaar gemaakt,” schrijft hij.

Op dezelfde dag werd er vanuit het ministerie van VWS een e-mail verstuurd waarvan de eerste zin luidt: ‘Een tip: weet dat ik in meerdere bijeenkomsten van MinBZK (het ministerie van Binnenlandse Zaken, red.) ben geweest waar [onleesbaar gemaakt]@twitter.com Twitter vertegenwoordigde’.

FVD vroeg of hieruit geconcludeerd kan worden dat zowel Facebook als Twitter (fysiek?) aanwezig is geweest bij ‘meerdere bijeenkomsten’ op het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties.

China 2.0

Het antwoord van Van Ooijen: “Ja.” Hij voegt er meteen aan toe dat van deze gesprekken geen officieel vastgestelde verslagen beschikbaar zijn. Het is hierdoor volgens hem niet mogelijk terug te zoeken wie er exact aanwezig waren.

Ook houdt het ministerie geen centraal overzicht bij van hoe vaak welke partij aanwezig is op het ministerie, aldus Van Ooijen.

De staatssecretaris beweert dat het ministerie ‘vanwege verschillende redenen’ contact heeft met sociale media-platformen.

Gezondheidswetenschapper Yvonne Simons constateert: “China 2.0, maar dan minder in het zicht.”

Dit is precies de reden waarom NineForNews niet meer op Facebook of Twitter zit. Volg ons hier op Telegram.

Interessant

Vond je dit waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 161 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

77 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annette
Annette
2 jaren geleden

Iemand verbaasd? IK niet in ieder geval.

OOIT, alweer JAREN geleden, zat ik ook op Facebook en Twitter.

Maar mijn man vertrouwde die troep toen al niet en heeft mij toen al STERK aangeraden om ermee te kappen.

WAT een vooruitziende blik heeft die fantastische, intelligente man van mij.

Het enige social medium dat ik gebruik is dus Telegram. Precies zoals ninefornews dus al aangeeft.

Het lijkt inderdaad puur op China 2.0 en IK begrijp überhaupt niet, dat er nog steeds mensen zijn die Facebook of X (voormalig Twitter) gebruiken.

Ieder woord dat je op deze platforms gebruikt, wordt op een weegschaaltje gelegd en reken er maar op, dat wanneer dat woord niet voldoet aan het narratief (de zogenaamde opgelegde “waarheid”), dat je er dan, misschien na een waarschuwing, afgegooid wordt.

Nou…. mij niet gezien. Als ik niet de waarheid mag uitspreken, dan heb ik daar absoluut niets te zoeken.

aar om men in engeland
aar om men in engeland
2 jaren geleden

Elke dag ,zeg maar elk uur dichter bij een totalitaire staat .Het W E F en BRUSSEL doen goede zaken met de nederlandse overheid .

koddebeier
koddebeier
2 jaren geleden

Dictatuur.

tray de pum
tray de pum
2 jaren geleden

DDR-twee punt nul

Sylvie
Sylvie
2 jaren geleden

Ja, daarom zit ik ook niet meer op Twitter en Facebook.
Maar de censuur is ook in mijn familie en in mijn vrienden cirkel.

André Breems
André Breems
2 jaren geleden

Ik ben ook van fake boek afgegooid omdat ik met feiten kwam waar fake boek niet mee eens was en een discussie niet mogelijk maakte.

Hans
Hans
2 jaren geleden

Ik ben een paar jaar geleden door FB zonder opgaaf van reden geblokkeerd. Heel vaag. Ik kreeg geen contact of uitleg. Uiteindelijk na veel dreigen en inschakelen van derden is mijn account gewist. Ik maakte weinig gebruik van FB en zeker niet over zaken die nu door de EU verboden zijn. Zijn er meer mensen met deze ervaring?

Marianne
Marianne
2 jaren geleden

Dat is natuurlijk een leugen, je moet je aanmelden. Ze weten precies wie er geweest is, welke personen er vandaag aanwezig zijn en wie er nog komt.

Malle Pietje
Malle Pietje
2 jaren geleden

zojuist heb ik me aangesloten bij een claim tegen Google. Dit soort bedrijven moet worden opgesplitst en daadwerkelijk gaan opereren in een echt vrije markt.

C.J. van der NAGEL
C.J. van der NAGEL
2 jaren geleden

Nou ja lukraak ze hebben hem\haar eerst gevolgd anders weet je iets ( wat ze stoort) Niet. Ik zou willen weten de reden om er aandacht aan te moeten geven…..welke criteria. Leve de Vrijheid nog wel.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

Gaaf land hè.

En maar blijven wijzen naar Noord-Korea, China en Rusland want ja DAAR leven de mensen in mensonterende dictaturen.

Zucht.

JollyJoker
JollyJoker
2 jaren geleden

De overheid. Het wordt eentonig. De lijst met ronduit criminele acties vanuit de Haag is inmiddels kilometers lang.
Zouden de verantwoordelijken serieus van zichzelf vinden dat ze goed bezig zijn? Je kunt het je haast niet voorstellen. Zouden dit soort ‘mensen’ ook hun kinderen een weltrustekusje geven? Ook dat wordt moeilijk denkbaar.
In- en in verrot zijn ze. Elke laag van bestuur van nagenoeg elk instituut zit er tot zijn nek toe in. Totaal corrupt.

Sdl
Sdl
2 jaren geleden

Flikker die ondemocratische ambtenaren en of politici eruit. Dit kan niet in een democratie en dat weet men. Dit is OngeHoord.

Sarcoff
Sarcoff
2 jaren geleden

Nooit op twitter gezeten en ook niet op facebook, wel zo gemakkelijk.

JollyJoker
JollyJoker
2 jaren geleden

Vanmorgen in het AD een stukje over de corrupte varkens in de Haag. Lust u nog peultjes?

“Opnieuw rommelt het flink rond een parlementair onderzoek: VVD en CDA hebben hun leden teruggetrokken uit de commissie die onderzoek doet naar het fraudebeleid van de overheid. Dat werk zou te veel tijd van de parlementariërs opslurpen, al klinken in de wandelgangen ook klachten over de vermeende ‘politiek gekleurde agenda’ van de enquêtecommissie.”

Johan Duinkerken
Johan Duinkerken
2 jaren geleden

Volgens de EVRM is censuur verboden. Maar BZK doet het toch. Waarom?
Omdat de waarheid volgens hen onderdrukt moet worden.
Dan weet je eigenlijk al dat je verloren hebt. En je geen zier om mensenlevens geeft.

Bezorgde burger 🌺🌺
Bezorgde burger 🌺🌺
2 jaren geleden

Alles beschreven in agenda 2021 en agenda 2030.

Censuur op die mensen die niet volgens de agenda meewerken, maar tegenwerken. En werkelijk ze krijgen het nog voor mekaar ook en dat in het bijzonder, in een altijd zo’n tolerant landje als Nederland. En niet alleen in Nederland maar in vele landen ( niet alle).

Gaat er dan geen lichtje branden? Een lichtje dat er tributen worden klaar gestoomd/ gezet.
Voor mij is het nu onderhand wel duidelijk, ik denk dat de Bijbel het woord van God hier duidelijk in is.
We steven af naar een eindfase die de bijbel de grote verdrukking noemt, met aan het hoofd een wereldleider die zal regeren met een wereld regering. En die tributen worden dus klaargezet. Dat die valse wereldleider de totale controle kan overnemen.

Maar hoe kan nou zo’n wereld regering gevormd worden en dat veel landen hun soevereiniteit gaan verliezen?
Zijn ze hier al voor een deel al niet mee bezig ??? Europa beslist al vaak (ongekozen) voor regeltjes en zoals de WHO straks ook nog over onze gezondheid gaat beslissen 🙀. En het WEF natuurlijk met zijn tentakels.

Maar m.i. moet er nog iets anders gebeuren om deze wereld regering in actie te kunnen laten komen: en dat is een gezamenlijke vijand. Het is maar een optie van mij , maar wel een hele reëele optie.

Zie kenneth Johannes : zie de dekmantel voor de opname van de gemeente.

De duivel heeft een agenda, maar ook God de Vader heeft een agenda : en de opname vd gemeente staat als eerste punt nu de lijst: ( zie vele uitleg op YT)
Is de opname vd gemeente dit jaar een feit of moeten we nog wat jaartjes wachten tot de Here in de wolken terugkomt ? Ik weet het niet?

Maar Zijn belofte ligt in elk geval vast, wij hoeven niet door de grote verdrukking en De Here Jezus komt zijn Bruid halen voor deze vreselijke tijd die niet voor Zijn gemeente is.

Zie last call mission voor de vele bijbelverzen : oa in de 7 bijbelse feesten !

Maar als we goed om ons heen kijken is de tijd rijp, de wereld maakt zich klaar voor de komst van de anti – Christ, die in eerste instantie valse vrede zal brengen en later zich zal ontpoppen tot een gruwel.

Zoek uw toevlucht tot de ware Here Jezus, nu het nog kan. Nodig Hem uit in uw Hart en vraag vergeving van je tekortkomingen ( zonden). En ga een weg samen met Hem en Hij zal je veilig navigeren door de tijd die komen gaat.

Is er een opname dit jaar ? Weten we niet, maar het zijn wel zeer spannende tijden, want het jaarlijkse Bazuinenfeest (feest vd opname) breekt weer aan in Israël volgende week. Schuil onder Zijn vleugelen en je bent veilig 💕

van buiten
van buiten
2 jaren geleden

Heb zelf 14 jaar geen mobieltje meer. het is hetzelfde als drugs. Tip? als men wereldwijd een maand het mobieltje uitzet zijn er ook geen inkomsten meer voor deze diensten. Maar het zal niet gebeuren de verslaving heeft de overhand.

Hugo
Hugo
2 jaren geleden

Nederland onder het regime Rutte, is vele malen erger dan Noord Korea, en China bij elkaar.. en dat moeten we niet willen. Dat kwaad moeten we met hand en tand bestrijden.

Tourist
Tourist
2 jaren geleden

Musk bellen. Die heeft het

Klaar mee
Klaar mee
2 jaren geleden

Wakkere (slimme) mensen zouden helemaal geen gebruik willen maken van sociale media. Alleen al omdat je weet wie de eigenaren zijn. Ten tweede omdat het is opgezet voor domme mensen met een minderwaardigheidscomplex. Het is gebaseerd op de principes: “kijk eens wie ik ben”, “kijk eens wat ik doe”.
Triest.

Andre
Andre
2 jaren geleden

Alle instanties direct onder Rutte zoals de belastingdienst de SVB het RIVM de IND het CIZ en ambassades in het buitenland staan onder de regie van Den Haag. Voor alles is een wet en nog een wet een uitzondering of een ontheffing. Maar toch is het een puinhoop. Op deze bandbreedte moeten de ambtenaren uitvoeren en handhaven. In Den Haag zitten ongekozen top ambtenaren die als een spin in het web mensen kapot kunnen maken en dit ook doen.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Zo schreef een ambtenaar van het ministerie van VWS op 17 februari 2021 in een e-mail: ‘Zou je dit aan Twitter kunnen doorsturen, misschien kunnen ze deze man blokkeren?’

Het nazi en commi systeem van vroeger draaide niet op Hitler en Stalin het draaide op de kleine helpers die een moment van macht beleefden als ze de medemens met de ideologie in de hand konden treiteren, gevangen zetten en uiteindelijk konden laten doden.

Het zijn de kleine radertjes van huichelaars en meelopers die een systeem in stand houden.

Het zijn de gewone mensen die tegenover je zitten in de trein die nette meneer spelen.

Jij vies smerig ambtenaartje, hoe vaak heb je de booster gehaald?

Julia
Julia
2 jaren geleden

Voor mij een reden om absoluut niet op X of Facebook te zitten. Ik maak überhaupt alleen indien strikt noodzakelijk geen gebruik van het spionagetoesteld oftewel I phone met al die App’s. De algehele overheid kan voor mij het dak op ik dacht dat die losers in Den Haag wel heel wat meer werk in de winkel hebben bijvoorbeeld de eigen gecreëerde chaos op te lossen en vooral op te houden met miljarden weg te smijten in bodemloze putten als de Oekraïne, de verwende invasie van hotelgasten waar alles gratis voor is, de zorg te optimaliseren, de woningnood op te lossen. die algehele overheid heeft van ons land een grote puinbak gemaakt. Dus ik zou zeggen bemoei je maar eens met de essentiële zaken in plaats van burgers te zieken en censuur op te leggen.

exegese
exegese
2 jaren geleden

De overheid heeft een absolute plicht tot transparantie ! Is men daar niet toe bereid ? Dan als de sodemieter opdonderen daar ! De overheid dient voor ons te zijn en niet tegen ons.

Snappie
Snappie
2 jaren geleden

De grootste leugenaars die desinfo verspreiden zitten in den haag en de burger krijgt willekeurig op zijn sodemieter als die daar wat van vindt ,het is het nieuwe normaal in den haag.
We betalen leugenachtige woeker prijzen en belastingen terwijl de bedrijven en den haag het geld opstrijken en daarmee ons het leven zuur maken.
Rutte en al die andere wef lakeien die de EU bedienen mogen wat mij betreft opdonderen en keihard worden aangepakt.
Aangezien niemand dit doet moeten we zelf de handen uit de mouwen steken
En de eind afrekening bij de misdadige ministeries en de kartelpartijen neerleggen, om vervolgens hardhandig op treden tegen de leugenaars.

Pieter
Pieter
2 jaren geleden

De “social media” blijken dus steeds weer asociale media te zijn.

Ik zit er niet op, en ik hoop dat u dat ook doet. Deze communicatie met staatscontrole en politie die persoonlijke berichten doorneust moeten we mijden. Er was al eens een stop met facebook actie was ook op deArjan Lubach show) vanwege gigantische privacy schendingen.

De fuik is dat de overheid wil dat we digitaal communiceren, zodat zij ons kunnen beheersen. De digitale identiteit en de digitale euro wil men hier ook voor inzetten. Niet braaf: dan mag jij geen geld meer ontvangen en niet meer betalen.

We moeten gewoon elkaar ontmoeten. Alternatief is gewoon met een VASTE telefoon bellen. Niet alleen is ee vaste lijn gezonder dan een mobiel, je bent niet 100% herleidbaar als persoon, want een mobiel wordt jij geacht te zijn en een vaste lijn niet (ook al woon je niet met meerderen in huis).
Betaal ALLES cash.
Bankier nooit met je mobiel en doe geen automatische overschrijvingen, regel betalingen zelf (desnoods gebruik je de elektronische functie betalen op …) Gebruik je bankpas en het kastje, je moiel kunnen ze als overheid, google, Apple, app beheerder van diverse apps ALLES op volgen en ALLES van blokkeren.

IFF
IFF
2 jaren geleden

Heel simpel, laat de gecontroleerde en corrupte social media gewoon links liggen (heb ik allang gedaan). Ze zullen snel anders piepen!

apyr
apyr
2 jaren geleden

Word hoogtijd dat hoge ambtenaren ontslagen worden, zij maken de dienst uit niet de regering.

Thoughtful
Thoughtful
2 jaren geleden

Toen fb pas uitkwam werd het vaak “smoelenboek” genoemd’
Heb vanaf het begin die hele (a)sociale media nooit vertrouwd.
De nl regering noem ik voortaan het politbureau.

Bezorgde NL'er
Bezorgde NL'er
2 jaren geleden

Dus bij binnenkomst worden er geen legitimatiem en gegevens gedocumenteerd daar.
Vreemd voor mij als ex beveiliger in diverse panden en ook van justitie .
Alles blijft bewaard wie er wanneer en hoe lang was, voor wie men komt enz.
Dus die idioot lult uit zijn nek met dat het niet te achterhalen is.
Ik ben ongeprikt dus ben geen meegaand slaafje wat alles wat de overheid zegt ook nog geloof als een schaap naar de slachtbank.

T gendraads
T gendraads
2 jaren geleden

Ga daar niet op , dan kan je er niet afgesmeten worden.
Gebogen zere nekken zijn tegenwoordig trouwens het grootste deel van de patiënten in de wachtzalen, dat vereenvoudigt sterk het werk der dokters.
Met al die rommel sponsor je Amerika en China.

..Madelief
..Madelief
2 jaren geleden

En dot is de noemer. Democratie

Ben
Ben
2 jaren geleden

Social media?????hou maar!!.

Nomen nescio
Nomen nescio
2 jaren geleden

Het is nog veel erger dan hier is te lezen, nog veel, veel erger!!!!!

Kessel
Kessel
2 jaren geleden

RIP vrijheid van meningsuiting in NL

salvar
salvar
2 jaren geleden

gewoon niets meer op twitter , X , facebook plaatsen , zo simpel is het.

laat ze doodvallen.

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

De NSB is alive and kicking.

Sophie
Sophie
2 jaren geleden

Facebook is er alleen voor sensatiezoekers.
Wat heeft een intelligent mens er te zoeken?
Bagger alom!

Sophie
Sophie
2 jaren geleden

Eens met de reactie van Pieter! Geeft de ,,controleurs,, geen ruimte! We doen het zelf hè!
We mopperen wat af maar betalen alles digitaal, met een telefoon, app of wat dan ook.
Houdt er mee op! Contant betalen en zelf je betalingen regelen.
Praat fysiek met elkaar en niet via app`s, want oh dat is zo gemakkelijk!
Dom volk! zo zijn we een gemakkelijke prooi voor alles wat niet deugt.

nico
nico
2 jaren geleden

Het was op school ook al zo , je mocht geen mening zeggen je moest zeggen wat de leraar vond. Een vraag was bijvoorbeeld wat bedoelde de schrijver volgens jouw met zijn boek? Ik antwoord geven dan zei de leraar nee, dat bedoelde de schrijver niet hij bedoelde … van dat soort dingen doet de overheid ook.

Yvonne
Yvonne
2 jaren geleden

Op ieder woord kunnen ze je vinden en uitsluiten maar kinderporno kunnen ze écht niet van het web krijgen, dat is véél te gecompliceerd.

Van der Genoegen
Van der Genoegen
2 jaren geleden

Wat een engerds zitten er toch bij die uit t Haagje zeg vooral bij die van PvdA/D66/GL/CU/Volt

Jantina
Jantina
2 jaren geleden

Stel corrupte jankers zijn het , wat ben k blij dat k niet meer op zoiets vertoef 🤮

Marc
Marc
2 jaren geleden

Dat moet je zien als compliment als men je van aso media gooit want bij de vijand op schoot zitten doen alleen hersendode mensen met aandacht tekort..
Nieuwe vorm van zelfkastijding….alles voor de aandacht.

Een account hebben bij de mensen die je de mond wil snoeren dat vind het volk zonder ruggengraat geweldig want men blijft die troep maar gebruiken.

Voor gekunstelde praatjes waar niet teveel waarheid aan te pas komt.
Ze blijven hun eigen censuur steunen die dwazen.

Verduijn
Verduijn
2 jaren geleden

Bij Twitter ben ik alweer een tijdje weg, misschien volgd Facebook binnenkort ook.Wie weet er wat beters dan deze 2?

Lotus
Lotus
2 jaren geleden

Wat VWS doet is illegaal naar mijn mening; verzoek aan Twitter en FB om specifieke individuen te blokkeren. Rijksoverheid geeft aan dat Nederland de DSA wet steunt, maar wil niet bepalen welke informatie op internet wel of niet klopt.
https://www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/desinformatie-nepnieuws/aanpak-desinformatie-en-nepnieuws

Definitie van desinformatie volgens NCTV:
Desinformatie wordt verspreid om meningen te beïnvloeden, geld te verdienen of schade aan te brengen aan onze samenleving, de democratie of de volksgezondheid.
Dit gaat leuk worden maar voor wie?! We zullen zien. 😎
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doet gij dat ook een ander niet 

Pleister op de wond.
Consumentenbond sleept Google voor de rechter wegens privacy schending omdat Google zich niet aan de privacyregels houdt bij het verzamelen van gebruikersgegevens. 
De kern van de zaak draait om advertentieveilingen. Google verkoopt advertentieruimte op websites aan adverteerders, waardoor gebruikers advertenties te zien krijgen wanneer ze een website bezoeken. Het probleem is dat Google dankzij cookies weet wat gebruikers zoeken. Deze informatie wordt verschaft aan sales-partijen, die in bulk inkopen doen voor hun adverteerders en advertenties heel specifiek richten op een individu.
Als consumentenbond wint zou dat op een schadeclaim van minimaal 61.500.000 euro komen te staan.
In maart kreeg de Consumentenbond gelijk van de rechtbank Amsterdam in een zaak tegen Facebook. Het sociale mediaplatform had persoonsgegevens van Nederlandse gebruikers onrechtmatig gebruikt voor advertentiedoeleinden tussen 1 april 2010 en 1 januari 2020. Dit was in strijd met de wet, en de uitspraak laat zien dat privacy serieus genomen moet worden.

André Breems
André Breems
2 jaren geleden

Welkom in de Nederlandse corrupte dictatuur cq politiestaat in bananen monarchie Nederland.

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

Alleen een mening die past in “het straatje”, van de Roverheid is nog toegestaan. DDR versie 2.0 aan de Noordzee.

droedel
droedel
2 jaren geleden

ik heb er 7 accounts doorheen gejaagd in corona tijd, toont aan dat ik gelijk had in wat ik schreeuwde

Speelman .lj
Speelman .lj
2 jaren geleden

Die smeerpijpen zijn al een heel poosje bezig ., DEMOCCRATIE NEE DICTARUUR het is precies het zelfde als in WO 2

Grens
Grens
2 jaren geleden

Oké, dat kan de overheid dan gewoon zomaar doen omdat zij ministers zijn .
Dan kan het zomaar zijn dat de gedupeerde alles wat de overheid inlegt als één nieuwe maatregel ,deze dan ook meteen van tafel veegt en dit alles zich weer als één olievlek verspreid over heel Nederland.

De zoveelste polarisatie truc van de overheid .
En zo verzuren zij alles wat met de samenleving te maken heeft .
Onwetendheid van de mens is krachtvoer voor de Overheid.

Realist
Realist
2 jaren geleden

Ik gebruik geen enkel social media platform. FU!

Henk
Henk
2 jaren geleden

Zo werkt links CCP wat niet in hun straatje past moet weg!

T.M.
T.M.
2 jaren geleden

Zeg inbreker, waarom ben je in m’n huis?
Inbreker: ach ja verschillende redenen he

Effe
Effe
2 jaren geleden

Twitter =X?

That is known only by Musk himself, but he does have a fascination with the letter. It seems to have begun with X.com, the online payments company Musk launched in 1999 and made his fortune from after merging with PayPal. Since then, he has gone on to launch SpaceX, while his electric vehicle company Tesla sells the Model X car, he named one of his sons X Æ A-12 and he recently launched an artificial intelligence venture, xAI.

X is ook 24e letter van het alfabet en numerologisch gereduceerd komt dat op 6 uit. Een hoop 666jes.

Back to top button
77
0
We lezen graag je reactie!x