Het Complot

‘De 9/11-ramp was de middelste van deze 3 machtsgrepen’

Help anderen door deze informatie met jouw vrienden op je socials te delen!

De 9/11-ramp was de middelste van drie machtsgrepen, zegt emeritus hoogleraar Karel van Wolferen, hoofdredacteur van het blad Gezond Verstand, in zijn nieuwste voordracht.

Machtsgreep één en twee waren Amerikaanse staatsgrepen. De moord op John F. Kennedy was er één waarbij de CIA de uiteindelijke controle over de Verenigde Staten kon overnemen, licht Van Wolferen toe.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

De tweede staatsgreep bestond uit de 9/11-aanslagen, uitgevoerd door de toenmalige samenstelling van de Deep State – een coalitie van in het geheim opererende Amerikaanse instellingen – in samenwerking met Israëlische krachten, vervolgt de voormalig NRC-correspondent.

Oorlog in Oekraïne hebben we aan hen te danken

Na de aanslagen werden de neoconservatieven verheven tot prominente macht achter het Amerikaanse buitenlandbeleid. De oorlog in Oekraïne hebben we aan hen te danken, benadrukt Van Wolferen.

Tegelijkertijd werd de Patriot Act erdoor geramd, met een drastische inperking van tot dan toe geldende burgerrechten en vrijheden tot gevolg. “Het was een reuzenstap in de geleidelijke afschaffing van de Amerikaanse democratie.”

9/11 was een ideale voorbereiding voor de derde machtsgreep, betoogt Van Wolferen. Dit keer geen staatsgreep, omdat de bedoeling van de daders lag in de overheersing van de hele wereld.

Hoofdrolspeler

Deze covid-machtsgreep werd gepleegd door enkele groepen die de gelegenheid aangrepen om gezamenlijk op te trekken. De hoofdrolspeler in het begin daarvan was ontegenzeggelijk ultramiljardair Bill Gates.

De beheerders van het internationale financiële stelsel sloten zich in een laat stadium aan bij het syndicaat van samenzweerders.

In Nederland is dat duidelijk te zien

Overheden van in het bijzonder de westerse naties voeren opdrachten van het misdaadsyndicaat uit, dat zich heeft verschanst in de WHO, het World Economic Forum en de kantoren van de twee Belgische mediamagnaten, stelt Van Wolferen.

In Nederland is dat duidelijk te zien. Premier Rutte verklaarde in 2020 dat Nederland ‘oorlog ging voeren’ tegen het coronavirus. Bestaande middelen tegen corona werden onmiddellijk verboden.

4.7 207 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit artikel goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

72 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Victor Hugo
Victor Hugo
1 jaar geleden

Eén grote leugen zoals ze er ons al zovele hebben willen wijsmaken, maar waar ze steeds minder in slagen.

Zammy
Zammy
1 jaar geleden

Wat een scherpzinnigheid van van Wolveren
Overziet de kwaadaardige plannen héél precies.

C.J.van der Nagel
C.J.van der Nagel
1 jaar geleden

Wat ik ook aandraag mijn omgeving verklaart mij voor gek als ik dit zeg…wat heeft men nodig op bij de tijd te komen…..nu kunnen we ze nog stoppen…en we hebben ze nodig voor een meerderheid.

Zammy
Zammy
1 jaar geleden

Echter vrees ik, dat deze werkelijkheid voor velen niet te bevatten zal zijn.
Het is niet eenvoudig de voorgeschreven wereldbeeld aan de realiteit aan te passen.

Gosse
Gosse
1 jaar geleden

M.a.w. een misdaad syndicaat bestuurd de wereld, dat is dus de draak met de 7 koppen. Zal een hele klus worden om die koppen eraf te hakken, zoals de fabel verteld.

Arnoud
Arnoud
1 jaar geleden

Op het nos journaal hebben ze het nog steeds dat alquada als ik het goed type, en bin Laden de daders waren

De Rotterdammer
De Rotterdammer
1 jaar geleden

Dit heb ik altijd gedacht al die dingen een pot nat we zijn alweer bezet door klaus Hitler schwab en hand langers.

Joost
Joost
1 jaar geleden

Yep, de Khazarian maffia !
Onderzoek Rick Miracle te zien op Bitchute, kan je hier alles over vertellen
Gewoon zelf onderzoek doen eenvoudiger kan niet, die man heeft het meeste werk al gedaan.

Sarcoff
Sarcoff
1 jaar geleden

M.i. is dit een vrij logische conclusie, toch hebben ze hun hand overspeeld denk ik, ze zijn een stap te ver gegaan, de eigen burgers vertrouwen hun overheden niet meer, alleen sukkels gaan als huurling tegen de Russen vechten, en de Russen blijken alweer geen watjes te zijn en het schaakbord beter onder de knie te hebben.
En daarbij heeft het westen hun technische mensen verwaarloosd onderbetaald en tegenwoordig op denigrerende wijze behandeld, doen ze boeren trouwens ook, dit systeem stort in, alles word in andere landen geproduceerd en vaak zelfs ontwikkeld, zie de superioriteit van vele Russische wapens, daar kun je met een talenknobbeltje, leugenachtig en misleidend taalgebruik, indoctrinatie en onderdrukking van het vrije woord, ongebreideld geld bij drukken, massale import uit lage IQ landen, niet meer tegenop.
En zo gaat de westerse cultuur en wij naar de donder.
Jammer dat ik er na 68 jaren in dit leven zo hard voor gewerkt heb.

johan den haag
johan den haag
1 jaar geleden

Voor deze analyse is een gezonde interesse in het wereldgebeuren al bijna voldoende. Daarnaast moet je altijd een gezond wantrouwen tegen machthebber te hebben.

Maar voor een beetje liefdevol leven met je geliefden, lijkt me Jezus kennen en daarmee God ook een Goede zaak

Anarchist
Anarchist
1 jaar geleden

Oud nieuws, en in diverse kringen al heel lang bekend. Komt gelukkig nu naar buiten. Op het laatste moment weliswaar. Maar niemand wilde het geloven.

Complottheorieën, wappies alu hoedjes verhalen kregen we naar ons hoofd. En nog steeds.

Gaat een heel gevecht worden letterlijk. Je gaat gewoon van de maatschappij afgesloten worden met de CDBC, want het gaat op persoonlijke basis per persoon. Want dat is al uitgeschakeld.

Waarom denk je dat Rutte en co opgerot zijn ‘vrijwillig’?. Gewoon en nieuw partij maar dan in de EU, alles draait al. En wedden dat daar dezelfde personen meedoen die nu hier al ‘weg’ zijn…

Anja
Anja
1 jaar geleden

Wij weten het die dit leest en andere alternatieven site-bezoekers. Maar de rest van Nederland, DE SCHAPEN. Die weten niks, die lezen niks, die willen ook niks aan nemen, die blijven dom, en zullen hoogst waarschijnlijk ook nooit wakker worden. Die houden gewoon hun roze bril op.

René
René
1 jaar geleden

Wij zijn Karel zo dankbaar. Het is een mooi tijdschrift. 🙂

Locke
Locke
1 jaar geleden

Wij als mensheid zitten in een val waar niemand nog te vertrouwen is, wij als mens moeten duidelijkheid gaan opeisen want er bestaan krachten die ons willen vernietigen en dit klinkt natuurlijk te bizar voor woorden maar laat u niet misleiden voorwaar wij hiermee te maken hebben. Laat er helemaal niks van kloppen waarom worden wij dan als stront behandeld. Overtuig uzelf en trek uw eigen conclusie. Van de hele zooi moeten wij vanaf.

Rick
Rick
1 jaar geleden

Uiteindelijk zal de geschiedenis oordelen over de rol van Rutte in dit geheel

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

De 2 Belische media magnaten zijn de familie van Thillo en de familie Leyssen. VanThillo heeft in elk geval diepe sporen achtergelaten in het Belgische nazi verleden van de familie Leyssen weet ik dat niet maar beide families zitten diep in de NWO.

Chris
Chris
1 jaar geleden

Juist dat onnavolgbare verbod op werkzame medicatie heeft mijn ogen geopend. Sindsdien heb ik geen vertrouwen meer in overheden, gezondheidszorg, rechtspraak en wetenschap. Na de absurde lockdown van december 2021 was voor ons de maat vol en hebben we besloten Nederland te verlaten. Beste besluit ooit.

Alex Delarge
Alex Delarge
1 jaar geleden

nee hoor.
Staatsgreep 1 is een maffia afrekening. De uitvoering is gedaan door de OAS ( French connection/Corsica/Marseille/ New Orleans) . Het vervolg is echter het, niet geplande, werk van ordinaire opportunisten en meelopers die er een slaatje uit proberen te slaan waardoor een eigen dynamiek ontstaat..
Staatsgreep 2 Is een werkelijke muslim aanslag. Het vervolg is echter het, niet geplande, werk van ordinaire opportunisten en meelopers die er een slaatje uit proberen te slaan waardoor een eigen dynamiek ontstaat. .
Staatsgreep 3 is bedacht door het WEF/WHO. Het vervolg is echter het, niet geplande, werk van ordinaire opportunisten en meelopers die er een slaatje uit proberen te slaan waardoor een eigen dynamiek ontstaat.

mina
mina
1 jaar geleden

Van wolferen ziet het goed!!!

The_pronouncer
The_pronouncer
1 jaar geleden

Wat Karel vergeet is de oprichting van de FED in 1913 (i.c.m. De Titanic die er als ramp aan vooraf ging). Toen hebben ze de echte macht gegrepen, namelijk de macht over het geld. Diegene die het geld in zijn macht heeft bepaald wat er gebeurd. JFK was ook een coupe, en natuurlijk een aanslag op de democratie. Het was geen machtswisseling, want JFK kwam ook de elitaire kliek.

ralf
ralf
1 jaar geleden

ondertussen op de televaag:
“Oekraïens onderzoek: corruptie schadelijker dan Russische invasie, Zelenski direct verantwoordelijk ”
ik ben benieuwd hoe lang dat er blijft staan, en wanneer degene die het durfde neer te zetten op straat gezet wordt.

JanS
JanS
1 jaar geleden

Ik ben geïnteresseerd, hoe nu verder?

Mark
Mark
1 jaar geleden

Hermes Trismegistus
3x de grootste: filisoof, koning en priester.

De eerste machtsgreep was de wetenschap.
De tweede machtsgreep was het koningschap/presidentschap over alle landen.
De derde machtsgreep was het priesterschap.

Over wie hebben we het ?

De Jezuïeten.

Merel
Merel
1 jaar geleden

Het is inderdaad zo dat de slaven/” gevaccineerden” het niet (willen) zien.

Onderschat de door de overheid gecreerde (onbewuste) angst niet, waar de ” gevaccineerden ” mee leven. Zij kunnen die angst niet aan en verdringen om die reden de werkelijkheid. Regressie wordt dat genoemd in de psychologie. Mensen gaan hun eigen werkelijkheid fantaseren en en bouwen hun leven op basis van die fantasie.

Het zijn eigenlijk allemaal poepenschijters die hun anus goed dicht knijpen. Anders komt alles los.

De stumpers vertonen kinderlijk gedrag (fight or flight, in casu quo flight) in plaats van de werkelijkheid te zien zoals die is en NEE zeggen en tot ACTIE te komen.

Ron
Ron
1 jaar geleden

En nog steeds plenty dom volk. Kunnen niet bedenken wat ze te wachten staat als ze zo naief blijven en de ogen en oren stijf dichthouden.

Berend
Berend
1 jaar geleden

De Golfoorlog was gebaseerd op leugens, hebben de kranten en andere media daar ooit hun excuses voor aangeboden? Is daar lering uit getrokken?
https://www.nrc.nl/nieuws/2014/04/09/achtergrond-grote-oorlogen-beginnen-soms-met-een-l-1363855-a357823

Anja
Anja
1 jaar geleden

Ik wil het ook graag lezen! Alvast bedankt!

aar om men in engeland
aar om men in engeland
1 jaar geleden

Niet aleen onze regering maar ook de banken nemen ons in de zijk .Zij blijken in duitsland en belgie meer rente te geven dan hier in nederland .Word het niet eens tijd dat wij nederlanders het heft in eigen hand nemen en ons land zelf regeren .Plus al oze spaarrekeningen leeghalen en opzzeggen .En ook in belgie of duitsland gaan sparen

Tom Poes.
Tom Poes.
1 jaar geleden

Zo is het!

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

Ja, dat klopt helemaal.

Wouter B
Wouter B
1 jaar geleden

9/11 heeft van iedereen een terrorist gemaakt, probeer maar is enkele duizenden euro’s van je rekening te halen zal niet gaan. Want de bank verdenkt je van criminele activiteiten en terrorisme dit was het doel van 9/11 jij zal overal moeten bewijzen dat je geen terrorist bent!

Joop
Joop
1 jaar geleden

Rutte en co is het nazi gezwel wat moet worden opgesloten.

Tuinkabouter T. Frans
Tuinkabouter T. Frans
1 jaar geleden

Was staatsgreep nul dan de machtsgreep van aankomend president Truman, die de nominatie kon pakken door duistere machinaties bij nominatiestelling democraten?
(Oftewel de inzet van atoomwapens en de intrichting van post WW2 wereld).
En bij Woody Wilson waren er ook onregelmatigheden in de verkiezingen (Oftewel, Woody deed de Fed oprichting (onbeperkt geld) en Woody deed de usa entrance to WW1, later dus de opmaat naar WW2).

Inge
Inge
1 jaar geleden

Zo duidelijk. En nog kunnen, willen, de meeste het niet zien.
Meer struisvogel dan schaap.

semper amici
semper amici
1 jaar geleden

Leg het gezond verstand uit aan de mensen die (nog) niet over de “streep”zijn of durven.
1) oktober 2019 Event 201 (new York, pandemie voorlichting. org. B.Gates)
2) najaar 2019 uitzending Tedtalk. Gast spreker B.Gates verkondingd dat de wereldpopulatie met 25% verminderd kan worden dmv vaccinaties.
3) zelfde periode: Na bezoek van o.a. B.Gates. A.Fauci en M.Koopmans breekt een virus uit.
4*) beelden tonen dat mensen dood op straat liggen vanwege die virus.
5 **) A.Fauci financierde met Amerikaans belasting geld de bouw en onderzoeken in het Wuhan Lab.
6) 28 jan. 2024 In het Chattam house te Londen worden virologen en immunologen bij gepraat over de virus door o.a. van ranst en obsterhaus. organisatie: B.Gates
7) 28 jan. 2024 T.Baudet dient deze dag en een dag later een motie in, om voorzorg maatregelen te nemen tegen de verwachte virus. beide moties werden door de coalitie weggestemd en dit moest wachten to medio Maart!!!!!!
Eind febr. 2024 Virus in het land.Presentator Nieman(d) vertelt – in de avond – dat in de handen van ex min. vws de Bruin een papiertje in zijn handen wordt gedrukt. waarna er LIVE over werd gegaan naar een correspondent van de NOS, die vlak voor het ziekenhuis staat. Vreemde bij deze “LIVE”interview, was dat de journalist in dag licht stond!
4*) Aangezien deze virus zo dodelijk bleek te zijn, dat je op straat zomaar neer kon vallen, was het vooral vreemd, dat wanneer je symptomen had, met de auto, bromfiets, scooter, fietsend, O.V. of lopend naar een test locatie kon en daarmee deel nam aan het verkeer.
Ik kan nog tientallen voorbeelden geven, waaronder deze laatste:
Larry Fink (CEO van Black Rock) verklaart (zomer 2023) dat de wereld populatie naar 500 miljoen moet. iets wat op de Georgia Guidestone als 1ste (gebod) stond, en altijd door de “club van Rome”(waar Beatrix lid van was/is) verkondigd heeft. tevens waaruit de klimaat psychoses vandaan komen.
5*) Voorjaar 2023 is in het Amerikaanse senaat bewezen dat A.Fauci onder ede heeft gelogen!

Buys
Buys
1 jaar geleden

Indedaad is het in Nederland goed te zien, heel veel landen verbazen zich er over waarom Nederland zichzelf vernietigt en zelfs hun solide economie opblaast om als het kleinste landje het voorbeeld te stellen hoe het anders kan.
Er is niets op te noemen wat niet in een zware desastreuze val terecht is gekomen.
Een voorspelling is niet echt meer nodig, Nederland ademt nog wel maar de diagnose is ronduit ongeneeslijk.
Het feit dat Rutte tot het laatst rond bleef lopen met een big smile laat openlijkzien;
Missie geslaagd!

malion
malion
1 jaar geleden

En ze zijn nog lang niet klaar met het volk, klinkt heel erg maar als we nu al meer dan drie jaar bezig zijn de mensen wakker-bewust te krijgen, terwijl en deze lui gewoon door gaan met de terror op aarde, en hier ook in de politiek, dan moet het waarschijnlijk nog erger worden voordat de slapende het ook gaan zien. Zorg vooral goed voor jezelf en je familie.

malion
malion
1 jaar geleden

Nog even, Karel wat ben je ontzettend goed en duidelijk, geen Mona en geen Omtzigt , dat voelen vele mensen, oud zeer in een nieuwe foute verpakking, gaat het niet worden.

Het leugentijdperk
Het leugentijdperk
1 jaar geleden

Veel stinkt , het meest militair uitgeruste en machtigste land op het gebied van imperialistische oorlogen voeren kon op de dag van de aanslagen (toevallig) geen enkel gevechtsvliegtuig richting New York krijgen. En nu, ook opmerkelijk aan de andere kant van de VS, het machtige Rusland, een evenzo militair goed uitgerust en sterk land lukt het niet om de Oekraïne in eenmaal binnen te vallen en te bezetten.

Wat Amerika en Rusland (ook China) tijdens de coronahoax binnen no-time wel goed konden was iedereen wijsmaken dat er een killervirus is, konden ‘zomaar’ een kort getest ‘vaccin’ ontwikkelen en op de markt gooien, honderden miljoenen burgers dwingen mondkappen te dragen, te testen met een waardeloze pcr test, een giftige stok achter in het hoofd duwen tegen het epitheel, dichtbij de hersenen, verplicht binnen blijven en zich te laten injecteren, digitaal geld invoeren, danwel invoeren of startklaar maken van een digitaal controle systeem.

Het zou ondanks alles natuurlijk geweldig zijn als Rusland daadwerkelijk de gehoopte bevrijder is in de strijd tegen (satanische) machten in de wereld, maar in sprookjes geloven (zie link) en blind vertrouwen kun je, tegenwoordig zeker, niemand meer en lijkt het geopolitieke verhaal van de “good guy, bad guy” in deze wereld uit te draaien in een teleurstellende illusie en dat er gezamenlijk een klucht en toneelspel wordt opgevoerd, en meer en meer lijkt op het optuigen van een one world government, die dichterbij is dan ooit.

Speelman .lj
Speelman .lj
1 jaar geleden

het is allang bekend dat die hele ramp van tevoren was gepland , zielig voor de mensen en meteen een hoop komedie er bij maken er zijn duidelijk Amerikaanse schoften geweest en in CIA.het bijzonder

Iris
Iris
1 jaar geleden

Zeker benieuwd naar! Hoop dat je link kunt plaatsen vd PDF.

Pieternella
Pieternella
1 jaar geleden

Wie gaat er nu oorlog voeren tegen een niet bestaand iets? Ook tegen jezelf eigenlijk. Dat is oorlog willen voeren omdat je oorlog wil, maar geen vijand hebt. Dan maak je er dus maar 1 die niet bestaat.

Back to top button
72
0
We lezen graag je reactie!x