
De Indiase nieuwszender Suvarna News maakte afgelopen vrijdag melding van ‘vliegende aliens’ in het district Mysore in de zuidelijke Indiase deelstaat Karnataka. De zender plaatste een filmpje op YouTube getiteld ‘Aliens gevonden in Mysore’.
De wezens zouden vrouwelijke boeren hebben benaderd die op dat moment op het land werkten. De buitenaardse wezens, gekleed in het oranje, vlogen op de boerinnen af, maakten enkele foto’s en vlogen weer weg, aldus de zender.
Het is niet de eerste keer dat boeren buitenaards contact hebben gemeld in India. In mei dit jaar besteedde nieuwskanaal TV9 Kannada uitgebreid aandacht aan ‘vliegende buitenaardsen’ die waren gespot in het district Nellore in de deelstaat Andhra Pradesh.
Lokale bewoners vertelden aan TV9 dat vijf mensen vlak na de waarneming waren gestorven en dat ze om die reden bang waren geworden. Het originele nieuwsbericht kan hieronder worden bekeken.
Bosbranden Australië zijn in het verleden groter en heviger geweest. Wat ze u niet vertellen
Van Houwelingen zet minister voor het blok: ‘Stemt Nederland stilzwijgend in met versneld invoeren van Agenda 2030?’
Zon verandert in ‘Ring van Vuur’
Felle kritiek op propagandafilm Sigrid Kaag: hier zie je de kloof tussen burger en politiek in 38 seconden
VIDEO: “We zijn het slachtoffer van een lawine aan propaganda die klakkeloos wordt overgeschreven”
Het kan nog erger: Vlaamse politicus onthult gevolgen ‘groene staatsgreep’ bij onze zuiderburen
Recordaantal ‘besmettingen’ in Noorwegen ondanks hoge vaccinatiegraad
Arts haalt vernietigend uit naar Bill Gates: ‘Saving the world, my ass!’
Staatsgeheimen over Nederlandse hulp aan Syrische strijdgroepen per ongeluk onthuld. Het stinkende web van leugens en bedrog wordt ontrafeld