De Indiase nieuwszender Suvarna News maakte afgelopen vrijdag melding van ‘vliegende aliens’ in het district Mysore in de zuidelijke Indiase deelstaat Karnataka. De zender plaatste een filmpje op YouTube getiteld ‘Aliens gevonden in Mysore’.
De wezens zouden vrouwelijke boeren hebben benaderd die op dat moment op het land werkten. De buitenaardse wezens, gekleed in het oranje, vlogen op de boerinnen af, maakten enkele foto’s en vlogen weer weg, aldus de zender.
Het is niet de eerste keer dat boeren buitenaards contact hebben gemeld in India. In mei dit jaar besteedde nieuwskanaal TV9 Kannada uitgebreid aandacht aan ‘vliegende buitenaardsen’ die waren gespot in het district Nellore in de deelstaat Andhra Pradesh.
Lokale bewoners vertelden aan TV9 dat vijf mensen vlak na de waarneming waren gestorven en dat ze om die reden bang waren geworden. Het originele nieuwsbericht kan hieronder worden bekeken.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





NPO-voorzitter klaagt dat NPO wordt weggezet als fake. Lees hier een reactie op haar ‘schaamteloze en hypocriete’ betoog
Een stem zei dat het nog niet mijn tijd was. Zangeres vertelt wat ze meemaakte tijdens haar bijna-doodervaring
Wetenschappers bevestigen dat mysterieuze radiosignalen niet afkomstig zijn van de mens. Waar komen ze dan wel vandaan?
Pfizer maakt in Op1 ongegeneerd reclame voor derde prik: ‘Schaamteloos dieptepunt!’
‘Tot de tanden bewapenen’-uitspraak koning Willem-Alexander valt slecht: ‘Absurd en grondwettelijk ontoelaatbaar’
‘Technocratisch monster’: verkiezingsprogramma van CDA laat bij nadere beschouwing een heel ander gezicht zien
ESP – 4 Ongelooflijke voordelen van buitenzintuiglijk waarnemen
Britse ex-premier Tony Blair genoemd als spil in complot rond massa-immigratie: “Ministers moesten zwijgen”
Horrorverhalen over omgevallen natuur gebaseerd op drijfzand: ‘Op dit soort leugens is rampzalig beleid gebouwd’